- تبلیغات -

t

هزینه ترمیم پرده بکارت با لیزر در تهران (باورنکردنی)

هزینه ترمیم پرده بکارت  لیزر  تهران :هزینه ترمیم پرده بکارت در تهران : لیزر ترمیم بکارت:لیزر درمانی هیچ جایگاهی در جراحی ترمیمی پرده بکارت ندارد. ترمیم پرده بکارت یک عمل جراحی اجباری یا لازم نیست که انجام شود. این نه مزایای پزشکی دارد و نه علمی. این فرایند برای عزت نفس و تمایلات شخصی انجام می شود.

لیزر درمانی یک روش درمانی است که از یک پرتوی قوی از نور برای بریدن ، سوختن یا از بین بردن بافت استفاده می کند. اصطلاح LASER به معنای تقویت نور توسط انتشار تحریک تابش است.

هزینه ترمیم پرده بکارت با لیزر در تهران لیزرها در پزشکی برای عمل های :هزینه ترمیم پرده بکارت در تهران

 • واریس
 •  جراحی چشم بر روی قرنیه
 • ترمیم شبکیه جدا شده چشم را ترمیم
 • پروستات
 • سنگ کلیه
 • حذف تومورها

همچنین در حین جراحی پوست از لیزر استفاده می شود .

با توجه به بسیاری از اسطوره های مذهبی و فرهنگی، پرده بکارت به عنوان نماد بکارت در نظر گرفته میشود. حفظ بکارت تا ازدواج یک ضرورت در بعضی کشورها و فرهنگ های خاص است. یا پرده بکارت یک پیش شرط برای ازدواج است. در نظر برخی بکارت یک هدیه به شریک زندگی خود پس از ازدواج داده می شود.

پرده بکارت یک غشائ نازک هلالی و مخاطی در عمق 5/تا2سانتی کانال واژن قرار دارد..دربرخی از زنان اصلا پرده بکارت وجود ندارد.پرده بکارت ممکن است در خلال فعالیت ورزشی یا اسکی وخودارضایی ویا استفاده از تامپون پاره شود.

چرا ترمیم پرده بکارت؟کلمه پرده بکارت از خدای عروسی که پسردیونیسوس بود گرفته شده است  عملکرد بیولوژیکی  پرده بکارت انسان هنوز مشخص نیست.

دانشمندان فرض میکنند نخستین فایده پرده بکارت جلوگیری از عفونت واجازه خروج خون قاعدگی باشد .بهرحال هنوز هم در بعضی فرهنگها نماد اسطوره ای از نجابت میباشد .هزینه ترمیم پرده بکارت لیزر تهران

پارگی پرده بکارت معمولا در طی اولین تجربه جنسی رخ می‌دهد . دربرخی از موارد پرده بکارت پاره می‌شود بدلیل فعالیتهای شدید مثل دوچرخه سواری ، اسب سواری و ژیمناستیک ویا استفاده از تامپون . گاهی ممکن است پرده بکارت پاره شود بدون هیچ درد و خونریزی و گاهی ممکن است یک خونریزی جزیی اتفاق بیوفتد وگاها یک خونریزی نسبتا شدید .

هزینه ترمیم پرده بکارت با لیزر در تهران

در مواردی ایجاد یک زخم در حوالی پرده بکارت ویا بدلیل بزرگ بودن الت تناسلی مرد ممکن است در چند روز اول نزدیکی ایجاد خونریزی کند.برخی از دختران حتی از بدو تولد بدون پرده بکارت متولد میشوند. البته مورد بسیار نادری میباشد.لیزر ترمیم بکارت

بیشترین دلایل ترمیم وجراحی پرده بکارت:هزینه ترمیم پرده بکارت با  لیزر  تهران

دلایل فرهنگی و مذهبی درازدواج یکی از مهمترین کاربرد جراحی وترمیم پرده بکارت است .

درمان روانی تجاوز ویا حمله جنسی از دیگر عوامل انتخاب ترمیم پرده بکارت یاهایمنوپلاستی میباشد.

اسیب بدون اگاهی به پرده بکارت دراثراستفاده از تامپون یا نزدیکی جنسی در سنین پایین

عدم رضایت جنسی برای شما وهم برای همسرتان زیرا دراین عمل دیواره های واژن وپرده بکارت بازسازی میشود .و لذت جنسی برای هر دو شریک را تشدید میکند.

ترمیم وبازسازی پرده بکارت: هزینه ترمیم پرده بکارت لیزر تهران

قبل از تصمیم گیری به انجام هر نوع روش درمانی، بسیار مهم است که شما به دقت از خطرات بالقوه در برابر منافع مورد انتظار اگاه شوید .

جراحی بازسازی پرده بکارت موثر و بی خطر است که اجازه می دهد تا بیمار برای لذت بردن دست به ترمیم پرده بکارت توسط جراحی بازسازی حلقه hymenal بزند. جراحی بازسازی وترمیم پرده بکارت برای  بیماران زن که آسیب واژن به علت سقوط تصادفی، تلاش فیزیکی بیش از حد یا مقاربت جنسی ویا در یک فرهنگی  که ارزش بکارت دختر به زندگی او بستگی دارد بسیار مفید است.

این جراحی غیر تهاجمی است که آن را تنها با استفاده از داروهای بیحس کننده موضعی انجام می شود، هر چند بیهوشی عمومی می تواند در برخی شرایط استفاده می شود.لیزر ترمیم بکارت

در حالی که بازسازی پرده بکارت است یک روش بی خطر و نسبتا غیر تهاجمی در نظر گرفته شده ،ولی گاهی میتواند نتیجه کاملا عکس داشته باشد یعنی بجای تنگ شدن واژن ،باعث گشادی واژن شود. از دیگر عوارض ترمیم پرده بکارت کبودی وتورم ،سختی وناراحتی در راه رفتن ونشستن درموقعیتهای خاص ایجادکند که درنهایت پس از 1هفته از بین میرود .هزینه ترمیم پرده بکارت با لیزر در تهران

بی حسی طولانی مدت یکی از خطرات بالقوه و نشانه ای از یک روش ترمیم پرده بکارت ناموفق است. در حالی که برخی بی حسی در ناحیه تحت درمان کاملا طبیعی است وبلافاصله بعد از عمل باید پس از چند روز فروکش کند. اگر حس بی حسی فراتر از آن دوره همچنان ادامه یابد، ممکن است که آسیب های عصبی در طی عمل رخ داده باشد.

مراقبتهای  پس از عمل ترمیم پرده بکارت: هزینه ترمیم پرده بکارت لیزر تهران

هنگامی که روش(ترمیم پرده بکارت) Hymenoplasty انجام شده است ، مراقبت بعد از عمل بسیار مهم است زیرابرای درمان وبهبودی کامل زمان میبرد : این زمان حداقل ۴ تا ۶ هفته به بهبودی کامل زمان نیاز دارد.تمیز بودن ناحیه واژن وپرهیزا ز بلند کردن اجسام سنگین که باعث فشاربر منطقه واژن میشود. هر نوع فشار بر منطقه جراحی شده باعث آسیب رساندن به پرده بکارت میشود .

سعی کنید آرام بمانید و برای چند هفته استراحت پس از جراحی لازم است. ذهن خود رااز تنش و فشار روزمره رها کنیدو سعی کنید به انجام فعالیت‌های استراحت مانند خواندن کتاب یا تماشای تلویزیون بپردازید. بهتر است از توالت فرنگی استفاده کنیدواز کار سخت و سنگین پرهیزکنید.

سیگار نکشید برای درمان سریعتر ، تغذیه، و استراحت کافی ومصرف ویتامین C بسیار توصیه می‌شود .پرهیز از رابطه جنسی برای مدت 6هفته ونپوشیدن لباس زیر تنگ توصیه میشود.همیشه پیرو دستورات پزشک خودتان باشید.

هزینه ترمیم پرده بکارتبا لیزر در تهران

متدهای  ترميم پرده بکارت:هزینه ترمیم پرده بکارت  لیزر تهران

 1. متد ترميم بكارت alloplant: که یک روش ترمیم پرده بکارت به طور کاملا موقتی ست که ۱هفته قبل از ازدواج صورت میگیرد
 2. متد ترميم بكارت STID: در جدیدترین متد ترمیم پرده بکارت روش   STID میباشد که روش بخیه سه لایه ایلبه های بکارت میباشد.

در این روش لبهای باقیمانده پرده بکارت با میکرو بخیه قابل جذب به هم فیوز میشوند. ترمیم پرده بکارت یک عمل تهاجمی نیست بلکه برداشتن لبه های پاره شده و ایجاد یک لایه ثانویه برای پوشش واژن خواهد شد. بازسازی پرده بکارت هیچگاه خودبخود صورت نمیگیرد مگر در اطفال یا دختران کم سن باشند.

در بحث باقی ماندن جای عمل ترمیم بستگی به نوع عمل و چگونگی بخیه زدن و نوع پوست بیمار دارد ولی معمولا در انواع پرده بکارت ارتجاعی نتیجه خوبی بدست نمیاید.

معمولا مدت زمان ترمیم بکارت بین ۴۵دقیقه تا ۱ساعت و با یک بی حسی موضعی انجام میشود و جزو عملهای سرپایی میباشد. بیمار براحتی میتواند به منزل خود برگشته و نیازی به استراحت مطلق در منزل ندارد.هزینه ترمیم پرده بکارت لیزر در تهران

تا چند روز بعد از ترمیم بکارت نیاز به استفاده مسکن هست و ممکن است کمی لکه بینی جزیی وجود داشته باشد. یاداور میشوم ترمیم پرده بکارت در هیچ دانشگاهی درکشور ما تدریس نمیشود و در بیشتر موارد با اجازه پزشک قانونی انجام میشود. هر پزشکی که این عمل را انجام میدهد درواقع بنوعی تجربه کاری خود پزشک جراح میباشد.

تمامی پزشکان دنیا وقانون گراها به این مسئله واقفند که نباید دختری که مورد حمله تجاوز و تعرض جنسی قرارگرفته بقیه عمر خود را رنج ببرد و در کنج تنهایی سپری شود. در قانون شرع اسلام عزیزمان نیز ازین مسیله مستسنی نبوده و به دخترانی که مورد تجاوز قرارگرفته اند اجازه ترمیم بکارتشان داده شده تا زندگی دوباره ای به انها ببخشند و از انزوا و تنهایی برهند.لیزر ترمیم بکارت

عوارض بعد از ترميم بكارت چیست؟

کلیک کنید وبخوانید: عوارض سوالات مشاوره ترمیم پرده بکارت

t
11 دیدگاه ها
 1. ساغر می گوید

  میخواهم با دکتر صحبت نمایم بخاطر پرده بکارت لطفآ مرا وصل کنید.

 2. Mhb می گوید

  احتياج دارم فورا با دكتر صحبت كنم لطفا

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589

   1. ایلین می گوید

    ادرس مطب شما کجاست

    1. دکتر مشاوره می گوید

     تهران سمت صادقیه

 3. فاطمه می گوید

  میخوام ادرس وشماره تلفن یه دکترخوب روبهم بدین برای ترمیم پرده بکارت

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589 بهترین دکتر در تهران

 4. ا می گوید

  گفته شده که ترمیم بکارت توسط ماما ها هم تشخیص داده میشه. بعد از لیزر کردن چطور؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   کلا ترمیم بکارت در 80دصد موارد توسط پزشکی قابل تشخیص است

 5. مهسا می گوید

  هزینه این عمل چقدر میشه؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   متغیر عزیزم برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره اورژانسی۹۰۹ تماس بگیرید