خرید اینترنتی قرص های سقط جنین(اعتماد یا مرگ)

خرید اینترنتی قرص های سقط جنین :

با مصرف قرص سقط جنین که به صورت آنلاین خریداری شده است ، زندگی خود را به خطر نیندازید.

خرید اینترنتی قرص های سقط جنین

ایده مراجعه به کلینیک و انتظار اضطراب آمیز در اتاق معاینه برای قرص هایی که برای پایان بارداری خود نیاز دارید ، ایده آل به نظر می رسد. اگر راهی برای حل این مشکل در حال حاضر وجود داشت ، این کار را می کردید. ماندن در امنیت و حریم خانه خود بسیار جذاب تر به نظر می رسد. هیچ کس هرگز مجبور نیست بداند که شما حتی باردار هستید!

هرگز نباید قرص های سقط جنین را بدون مشورت با پزشک تهیه کنید: مصرف قرص های سقط جنین بدون راهنمایی پزشک بسیار خطرناک است و می تواند عوارض جانبی بسیار بدی به همراه داشته باشد.

خرید اینترنتی قرص های سقط جنین

سقط جنین یک فرایند پیچیده وانجام سقط جنین درخانه پیچیده تر است. زیرا سقط جنین در یک زمان اشتباه بایک روش اشتباه به سرعت میتواند به عواقب وحشتناکی منجرشود.

قرصهای میزوپروستول با نام تجاری سیتوتک به شکل قرص خوراکی ۲۰۰ میکروگرمی وجود دارد و اولین بار از آن برای درمان زخمهای معده استفاده شده است.

در یک تحقیق مشخص شد که مصرف حداکثر ۶۰۰ میکروگرم آن بصورت واژینال و یا ۸۰۰ گرم آن بصورت خوراکی  تا 90 درصد باعث سقط جنین در ۳ ماهه اول بارداری می شود. قرص سایتوتک در  بازار آزاد به صورت قاچاقی بفروش می رسد که احتمال تقلبی بودن یا تاریخ گذشتگی آن زیاد است.

اگر نتوانید به درستی از این قرص ها استفاده کنید اسیب های زیادی به خودتان وارد خواهید کرد. پزشک حرفه ای تنها کسی است که می تواند تایید کند چنین قرص هایی برای شما مناسب است یا خیر.

حتی اگر در حال حاضر باردار نیستید می توانید در مورد چنین قرص هایی اطلاعاتی به دست آورید. همیشه قبل از اینکه وارد یک فرآیند اورژانسی شوید باید در مورد گزینه ها و منابع موجود اطلاعاتی کسب کنید. توصیه می شود افراد با یک پزشک مشورت کنند زیرا استفاده از قرص های پیشگیری از بارداری ممکن است با شکست مواجه شود. باید بدانید در این شرایط چه منابع و گزینه هایی پیش روی خود دارید.

خرید اینترنتی قرص های سقط جنین

پس سوال بعدی این است که آیا عرضه کنندگان آنلاین داروهای سقط جنین قابل اعتمادند، یعنی آیا واقعاً داروی سقط جنین اصل را دارند؟ در یک تحقیق پیشگامانه که سال گذشته در مجله پیشگیری از بارداری چاپ شد، امکان خرید آنلاین این داروها بررسی شد، محققان از آزمایشات شیمیایی استفاده کردند و دریافتند که روی هم رفته، محصولات سفارش داده شده در واقع همان محصولات ارسال شده هستند.

قرص ارزان برای سقط جنین خوب است ؟

ممکن است وسوسه شوید که سایتوتک | میزوپروستول را بصورت آنلاین خریداری کنید. گرچه دریافت قرص های سقط درمانی از طریق اینترنت امکان پذیر است ، اما مصرف آنها بدون کمک پزشک واجد شرایط غیرقانونی است. خرید قرص سقط جنین فایزر

” شما نباید  قرص سایتوتک را از طریق اینترنت خریداری کنید زیرا از محافظت های مهمی که برای محافظت از سلامتی شما (و دیگران) ایجاد شده اند ، عبور خواهید کرد. ”

خرید قرص سقط جنین فایزر

در صورت ناشناخته بودن وضعیت پزشکی فعلی ، خطر قابل توجهی وجود دارد . به عنوان مثال ، اگر شما یک بیماری مقاربتی ناشناخته داشته باشید ، احتمال ابتلای شما به یک عفونت یا حتی مرگ با سقط خودتان بیشتر است. این است که  همیشه توصیه می شود که شما به یک دکتر قبل از شروع هر داروی جدید، از جمله قرص سقط جنین مراجعه کنید.

شما ممکن است مشکلات پزشکی دیگری داشته باشید که می تواند سقط جنین شما را تحت تأثیر قرار دهد که فقط یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی درمانی واجد شرایط می تواند آن را تشخیص دهد.

قیمت قرص سقط جنین نی نی سایت

تفاوت هایی را که در غلظت داروها پیداکردند، تنها از این نوع بود که مثلاً قرص میزوپروستول مقداری کمتر از آن چیزی بود که سفارش داده بودند، نه بیشتر. برای روشن شدن موضوع، این به این معنی نیست که فرضاً شما باید مقدار بیشتری دارو مصرف کنید – این فقط این حقیقت را می رساند که هنگامی که این داروها را به صورت آنلاین خریداری می کنید، شما اصلاً نمی دانید چه چیزی را دریافت خواهید کرد (و دوز آن چقدر است).

برای پایان دادن موفق به بارداری ناخواسته، استفاده از قرص های سقط جنین ، طول حاملگی نقش مهمی دارد. حاملگی تا زمان بارداری 9 هفته یا 63 روز تنها می تواند واجد شرایط برای سقط جنین پزشکی باشد. اگر بارداری بیش از 9 هفته باشد، میزوپروستول ممکن است برای نابود کردن آن با عملکرد خود کافی نباشد.

بیشتر بخوانید : تجربه سقط جنین من با قرص زیر زبانی 

عناصر آنتی پروژسترون  و عناصر پروستاگلاندین قرص میزوپروستول باعث ایجاد تغییرات هورمونی در بدن می شوند. آنها رشد جنین را متوقف می کنند و با ایجاد انقباض در پوشش رحم، آن را از بین می برند. این در نهایت محتویات جنین را از طریق خونریزی واژینال دفع می کند.خرید اینترنتی قرص های سقط جنین

مصرف قرص سقط جنین

که حدود یک هفته ادامه می یابد. اگر الگوی خونریزی را کنترل کنید، ممکن است لخته های خون را مشاهده کنید. در حقیقت، میزان لخته شدن خون ممکن است به اندازه یک لیمو، بزرگ باشد.مصرف قرص سقط جنین

این به طور عمده به طول حاملگی بستگی دارد. کل فرآیند ممکن است یک هفته یا بیشتر طول بکشد تا کامل شود. در طول روند، شما ممکن است برخی از عوارض جانبی مانند اسهال، استفراغ، سردرد، تب و غیره را تجربه کنید. لازم نیست که برای درمان عوارض جانبی سقط پزشکی از داروهای دیگر استفاده کنید.

در عوض، باید اطمینان حاصل کنید که رژیم غذایی شما سبک و سالم و به راحتی قابل هضم است. خاتمه بارداری می تواند پس از 10-15 روز تأیید شود.خرید اینترنتی قرص های سقط جنین

پس از مصرف قرص سقط جنین

در حالی که اکثر زنان، پس از 1 تا 2 ساعت مصرف داروی سقط میزوپروستول شروع به خونریزی واژینال می کنند، دیگران ممکن است زمان بیشتری را برای شروع آن نیاز داشته باشند. خونریزی واژینال و گرفتگی شکمی دو اثری است که برای تکمیل این روش لازم است.

در عین حال عوارض دیگری نیز وجود دارد که تبعیض آمیز است و ممکن است برای شما روی دهد یا نه. اینها به شرح زیر می باشند: تب، لرز ، تهوع، استفراغ، خونریزی بیش از حد، اسهال، ضعف  و غیره.

واقعیت پیچیده ی

نحوه خرید اینترنتی قرص های سقط جنین

مصرف قرص سقط جنین

باتوجه به موانع موجود در برابر قوانین تولید مثل در جامعه سیاسی کنونی، ما به عنوان پزشک افرادی را مبینیم که به دست خودشان فرزندشان را سقط می کنند. نه، من در مورد سقط جنین با جالباسی یا هر روش تراژیک و غیرمعمول دیگری که مردم در قدیم (و متأسفانه حتی در دوران امروز) به کار می بردند، صحبت نمی کنم.

به طور ویژه، من در مورد آنهایی صحبت می کنم که خودشان داروهای سقط جنین را مصرف می کنند، یعنی اینکه آنها داروهای سقط جنین را بدون مراجعه به مراکز درمانی تهیه و مصرف می کنند.

برای این که روشن شود، نه خود فرد نه من نمی توانیم از مصرف خودسرانه داروهای سقط جنین حمایت کنیم زیرا باعث بسیاری از مشکلات سلامتی و قانونی می شود که با جزییات بیشتر در اینجا مطرح خواهیم کرد. با این حال، واقعیت این است که برخی افراد ممکن است به این شرایط دچار شوند و من می خواهم برای این افراد اطلاعات دقیق و کاربردی در مورد خطرات احتمالی و روش های جایگزین را ارائه دهم.

سقط جنین با جراحی چگونه است و داروهای سقط جنین چگونه عمل می کنند

جراحی سقط جنین در کلینیک و با استفاده از ساکشن یا ابزارهای پزشکی دیگر به منظور برداشت جنین از رحم صورت می گیرد. بر اساس گفته موسسه Guttmacher، حدود یک چهارم زنان آمریکایی (حدود 24%) تا سن 45 سالگی یک سقط جنین خواهند داشت و اکثر آنها با جراحی است. جراحی سقط جنین طی 5 تا 20 و در هر مکانی می تواند انجام شود و همچنین ایمن، مؤثر و رایج است. بیشتر جراحی های سقط جنین در سه ماهه اول انجام می شود؛ این رایج ترین گزینه برای سقط جنین بعد از 10 هفته از بارداری است.

قیمت قرص سقط جنین فایزر

واقعیت سقط جنین خودسرانه

برای هدف این مقاله، من از اصطلاحات سقط جنین “خود تلقینی” یا “خود سرانه” استفاده می کنم تا به سقط هایی اشاره کنم که توسط خود شخص و با داروهایی که به روش آنلاین یا روش های دیگر تهیه کرده، صورت می گیرد – به عبارت دیگر، بدون مراجعه به یک فرد ماهر یا سرویس تله مدیسن برای تهیه دارو.

سقط جنین خود سرانه می تواند از لحاظ تئوری اشکال مختلفی داشته باشد اما اکثر مواقع اینگونه است: فرد دچار بارداری ناخواسته می شود و به مرکز سقط جنین دسترسی ندارد یا نمی داند از کجا پیدا کند. در اینترنت برای یافتن پاسخ خود جستجو می کند و وبسایت های رندوم و بی نشانی را که دارای اطلاعاتی منطقی در مورد تلقین سقط جنین یا خاتمه دادن به بارداری توسط خود فرد است، می یابد. این فرد ممکن است سپس به دام یکی از این سایت های دارویی غیرمجاز که ادعای فروش و تحویل داروهای سقط جنین (میسوپروستول و میفپریستون) می کنند، بیفتد.

خرید اینترنتی قرص های سقط جنین

این فرد احتمالاً به شک می افتد که آیا این ایمن است؟ آیا قانونی است؟

تخمین تعداد افرادی که داروهای سقط جنین را خودسرانه مصرف می کنند در آمریکا دشوار است اما می دانیم که وجود دارند. با وجود قوانین شدید و سختگیرانه در مورد سقط جنین در شرایط سیاسی فعلی و نیز مجازات برای افراد خاطی و همچنین عدم دسترسی به اطلاعات مناسب در مورد سقط جنین و سردرگمی در مورد آن، تصور این که فردی در حال سفارش داروی سقط جنین به صورت آنلاین است، دشوار نیست.

همچنین معلوم شد که برخی از مردم به علت حریم خصوصی و راحتی خود تشویق می شوند تا از داروهای القاکننده سقط جنین استفاده کنند:

آنها دریافتند که برخی افراد علت رجوع به درمان خودسرانه را موانع دسترسی به مراقبت های بهداشتی (مثل هزینه های بالا در استان های با قوانین محدودکننده) عنوان کردند اما مشکلات خصوصی و راحت بودن شخص مثل درخواست انجام سقط در خانه یا ترس از افراد مخالف سقط جنین در کلینیک نیز وجود دارد.

عکس قرص سقط جنین

با یک نگاه ابتدایی، این یک راه حل ساده برای حل مشکل است، به خصوص با توجه به اینکه همان کار مشابه برای فردی که به منظور سقط جنین به کلینیک مراجعه می کند، انجام می شود. اما تفاوت هایی وجود دارد که شامل داشتن ویدئو چت در کلینیک است، جایی که مسئول سونوگرافی یا پرستار سن درست بارداری را تشخیص می دهد.

با این حال، ایمنی سقط جنین تله مدیسن ممکن است برای برخی این سوال را ایجاد کند: آیا واقعاً سقط جنین خودسرانه با داروهای آنلاین متفاوت است؟

خرید اینترنتی قرص های سقط جنین

قیمت قرص سقط جنین در سال 1400

ایمنی و کارآمدی سقط جنین خودسرانه

هرچند سقط جنین دارویی معمولاً خیلی سریع است ولی باید زیر نظر یک فرد آموزش دیده صورت گیرد. یک مشکل واضح سقط جنین دارویی این است که ممکن است کار نکند و بارداری همچنان ادامه یابد. در این مورد، پزشک شما می تواند تعیین کند که یک دوز اضافی دریافت کنید یا جراحی شوید.

اما مثل تمام فرایندهای پزشکی، عوارض جانبی دیگر نیز میتواند ایجاد شود. این عوارض شامل خونریزی شدید یا طولانی مدت، احساس تهوع، کرامپ شکمی، عفونت و تب است. سقط جنین با مصرف داروی خودسرانه می تواند مشکلات مشابه را ایجاد کند – اما در رأس آنها، باید این را در نظر بگیرید که شما دارید این خطرات را بدون راهنمایی و حمایت کادر پزشکی تحمل می کنید.قیمت قرص سقط جنین

علاوه بر این، شما این خطر را می پذیرید که کاملاً از معتبر بودن دارویی که مصرف می کنید، مطمئن نیستید و اینکه آیا دارای عوارض ناشناخته است یا خیر. اگر عوارض ایجاد شد، باید به اورژانس مراجعه کنید.قیمت قرص سقط جنین

نکته این است که هرچند سقط های دارویی تحت نظارت کادر درمانی بسیار سریع هستند، ولی هنگامی که به تنهایی داروی نامعتبری را مصرف می کنید نباید همان انتظار مشابه را داشته باشید.خرید اینترنتی قرص های سقط جنین در مشهد ،اصفهان ،شیراز

بخوانید: مشاوره استفاده صحیح قرص سقط جنین

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.