5 درمان سلولیت ران با روغن نارگیل

درمان سلولیت ،سلولیت اساساً چربی است که به بافتهای همبند پوست شما فشار می آورد و در نتیجه باعث کم رنگ شدن پوست می شود. در حالی که بسیاری از درمان های موجود نتایج قابل توجهی را می دهد ، اما واقعاً مطابق انتظارات عمل نمی کنند.   .

چه می شود اگر به شما بگویم که می توانید در هیچ زمان و با استفاده از روغن نارگیل به پوستی فوق العاده صاف و بدون سلولیت برسید؟ بله ، روغن نارگیل برای سلولیت!

آیا روغن نارگیل به کاهش سلولیت کمک می کند؟ این پست را بخوانید تا بیشتر بدانید که چربی روغن نارگیل برای از بین بردن سلولیت چقدر مؤثر است.

سلولیت چیست؟

سلولیت هنگامی تشکیل می شود که چربی در اطراف ران ، باسن ، باسن و شکم ما جمع شود. این باعث کم رنگ شدن پوست شما (شبیه پنیر لپه) می شود. به نظر می رسد واقعاً غیر جذاب است و شما را نسبت به آنچه می پوشید بسیار آگاه می کند.

این حالت پوستی زمانی آشکار می شود که بند پوست و ماهیچه هایی در زیر آنها قرار دارد ، لایه ای از چربی مشخص را در بین خود ایجاد کنند و یک ساندویچ درست کنند. کاهش نور به دلیل فشار بیشتر چربی روی پوست ایجاد می شود.

سلولیت بسیار نادر نیست. بسیاری از خانمها به ویژه خانمهایی که در دوران نوجوانی و میانسالی به سر می برند مستعد ابتلا به آن هستند. شاید کمی تعجب آور به نظر برسد ، اما ژنتیک نقش مهمی در شکل گیری سلولیت بازی می کند. و ناگفته پیداست که افراد دارای اضافه وزن نسبت به افراد سالم بیشتر مستعد ابتلا به آن هستند.

بنابراین ، چه چیزی نارگیل را در درمان سلولیت بسیار مفید می کند؟ چه ارتباطی بین روغن نارگیل و سلولیت وجود دارد؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

درمان سلولیت

نحوه استفاده از روغن نارگیل برای سلولیت

برای کاهش سلولیت می توانید از روغن نارگیل بیش از یک روش استفاده کنید. در اینجا آمده است:

1-مصرف روغن نارگیل

یک روش برای استفاده از روغن نارگیل مصرف روزانه آن است. شما می توانید قبل از تمرین روزانه دو قاشق غذاخوری روغن نارگیل میل کنید یا از آن در پخت و پز خود استفاده کنید.

در حالی که ممکن است همه از نظر مصرف روغن نارگیل راحت نباشند ، اما چندان هم دشوار نیست. می توانید از روغن نارگیل برای پخت و پز استفاده کنید. علاوه بر این ، می توانید روغن نارگیل را نیز با نوشیدنی ها و غذاها مخلوط کنید.

داشتن روغن نارگیل روند سوزاندن چربی طبیعی بدن را تقویت کرده و به سوزاندن سلولیت نیز کمک می کند. مصرف دو یا سه قاشق روغن با غذا باید کافی باشد.

2-کاربرد در مناطق تحت تأثیر سلولیت

کاربرد موضعی روغن نارگیل ساده ترین راه خلاص شدن از شر سلولیت است.

هر روز روغن نارگیل باکره را روی قسمت های تحت تأثیر سلولیت بدن خود ماساژ دهید. این روغن به راحتی توسط پوست انسان جذب می شود و رسوبات چربی موجود در سلول ها را می شکند.

همچنین پوست را تغذیه می کند و آن را نرم تر ، نرم تر و جوان تر می کند.

3-برس خشک و روغن نارگیل برای سلولیت

این یک روش بسیار محبوب برای از بین بردن سلولیت است.درمان سلولیت

درمان سلولیت

در این روش روغن نارگیل در نواحی تحت تأثیر سلولیت اعمال می شود. سپس ، نواحی با یک برس خشک ماساژ داده می شوند. برای بهترین نتیجه ، یک قلم مو طبیعی ، ترجیحا بر پایه سبزیجات را انتخاب کنید. از استفاده از مواد ساخته شده با الیاف مصنوعی خودداری کنید. استفاده از روغن نارگیل بلافاصله پس از حمام گرم و سپس مالیدن پوست با یک برس ، سیستم لنفاوی بدن را تحریک می کند.

نوشته های مرتبط

این روش بیشتر با باز کردن منافذ ،از بین بردن سموم و چربی های انباشته شده در سلول ها کمک می کند. مسواک زدن همچنین به خلاص شدن از شر پوست خشک در زانو ، آرنج و مچ پا کمک می کند. این امر باعث می شود پوست محکم تر و جریان خون مناسب به تمام اندام ها افزایش یابد.

بدن خود را به خوبی با روغن نارگیل خرد کنید. اکنون بدن خود را در حرکات دایره ای مسواک بزنید ، از پا و سپس به پاها ، قفسه سینه ، شکم و بازوها شروع کنید. حتماً بر خلاف جهت عقربه های ساعت بر روی معده خود مسواک بزنید.

بهترین زمان برای یک برس خشک فقط قبل از دوش گرفتن است. به این ترتیب می توانید روغن اضافی را به راحتی بشویید. شما می توانید دو بار در روز از این روش استفاده کنید.

4- قهوه و روغن نارگیل برای سلولیت

روش دیگر برای کاهش سلولیت تهیه یک اسکراب خانگی و روغن نارگیل است. این اسکراب همچنین پوست شما را نرم و صاف خواهد کرد.

روغن نارگیل را با شکر و دانه های قهوه مخلوط کنید تا یک اسکراب طبیعی تهیه کنید که به کاهش سلولیت کمک خواهد کرد. بافت خشن و خام قهوه و شکر به عنوان یک لایه بردار عمل می کند و منافذ مسدود شده را باز می کند در حالی که روغن نارگیل با اطمینان از هیدراتاسیون مناسب در پوست ایجاد می کند. این مخلوط همچنین باعث تحریک جریان مناسب لنف / خون در بدن می شود. استفاده از روغن نارگیل گرم برای تهیه این ترکیب ایده خوبی است.

آنچه شما نیاز دارید: درمان سلولیت

  •  قهوه – 1/4 فنجان
  • قند طبیعی / قهوه ای – 3 قاشق غذاخوری
  • روغن نارگیل ذوب شده گرم – 2-3 قاشق غذاخوری

کاری که شما باید انجام دهید

درمان سلولیتمواد را مخلوط کنید تا خمیری شکل بگیرد. آن را در یک شیشه شیشه ای ذخیره کنید و قبل از استفاده ، آن را گرم کنید. بافت خشن و خام قهوه و شکر به عنوان یک لایه بردار عمل می کند و منافذ مسدود شده را باز می کند ، در حالی که روغن نارگیل باعث هیدراتاسیون مناسب پوست می شود. بوی قهوه نیز تأثیر مهمی دارد.

این اسکراب را به طور مؤثر بر روی مناطق آسیب دیده با فشار شرکت ماساژ دهید. بعد از 15 دقیقه آن را بشویید. برای بهترین نتیجه می توانید از این اسکراب دو تا سه بار در هفته استفاده کنید. شما می توانید طی یک یا دو هفته نتایج مثبت را مشاهده کنید.

5- مخلوط روغن نارگیل و اسانس

همه ما مفهوم روغن حامل و روغنهای اساسی را می دانیم ، اما آیا می دانید مخلوط کردن آنها می تواند به ما در خلاص شدن از سلولیت کمک کند؟درمان سلولیت

خوب ، درست است ممکن است روغن نارگیل خالص را با روغنهای اساسی مانند اسطوخودوس یا روغن مرکبات مخلوط کنید. آن را روی قسمت های پوستی تحت تأثیر سلولیت بمالید. این کار شگفت آور است و به حل چربی اضافی ذخیره شده در زیر لایه های پوست کمک می کند.

بنابراین ، منتظر چه چیزی هستید؟ برای خداحافظی با سلولیت سرسخت ، یکی از این روشهای طبیعی را امتحان کنید.

راه های کاهش سلولیت :درمان سلولیت

مصرف و استفاده روغن نارگیل به صورت موضعی به کاهش میزان سلولیت کمک خواهد کرد. با این حال ، شما نباید فکر کنید که این روش ها به تنهایی در از بین بردن کامل آن کافی هستند. مهم است که شما برای رهایی از سلولیت و جلوگیری از عود مجدد آن اقداماتی انجام دهید. روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد. نگاهی بیاندازید.

  1. غذاهای قلیاییغذاهای قلیایی مانند سبزیجات برگ سبز و میوه های تازه را در رژیم خود بگنجانید. این غذاها به جلوگیری از ایجاد جو اسیدی در بدن کمک می کنند که راه را برای تشکیل سلولیت هموار می کند.
  2. مایعات بهترین هستندآب و آب میوه های تازه بنوشید. این به سموم سلولهای بدن کمک می کند. همچنین باید مصرف نوشیدنی های حاوی کافئین و نوشیدنی های انرژی زا را متوقف کنید.
  3. چربی خود را عرق کنید اگر می خواهید سلولیت را از بین ببرید ، کار کردن بسیار مهم است. اگر نمی توانید روزانه به سالن ورزشی بروید ، به دوچرخه سواری یا دویدن متوسل شوید. تمرینات هوازی نیز در این زمینه مفید هستند. سعی کنید تمریناتی را انجام دهید که به طور خاص پاها ، ماهیچه های شکمی و لگن را هدف قرار دهید.
  4. از پزشک خود بپرسیدشما همچنین می توانید برای ایجاد یک برنامه رژیم غذایی مناسب که به از بین بردن سلولیت کمک می کند ، از پزشکی کمک بگیرید. برای افرادی که سلولیت در ژنهای خود در حال اجرا هستند ، خلاص شدن از شر آن ممکن است به روشهای مختلفی نیاز داشته باشد.درمان سلولیت

اکنون که می دانیم چگونه از روغن نارگیل برای کاهش سلولیت استفاده کنیم ، باید از خطرات ناشی از استفاده از این روغن نیز آگاه باشیم. نگاهی بیاندازید.

  • افرادی که دارای پوست فوق العاده حساس هستند ، باید روغن را در زیر مچ یا پاهای خود آزمایش کنند تا به دنبال هرگونه واکنش آلرژیک باشند. اگر پوست شما قرمز ، لکه دار و پوسته پوسته می شود ، بهتر است با استفاده از این روش ها به طور کامل رد شوید.
  • داشتن بیش از مقدار مطلوب روغن نارگیل می تواند منجر به حرکات شل و سطح بالای کلسترول شود. بنابراین ، بیش از حد نکنید.
  • ساییدگی بیش از حد شدید می تواند به لایه اپیدرم شکسته و خشکی منجر شود. بنابراین ، حتی هنگام شستشو با پوست خود ملایم باشید.

این همه در مورد استفاده از روغن نارگیل برای کاهش سلولیت است. این پست چگونه به شما کمک کرده است؟ با اظهارنظر در فضای ارائه شده در زیر ، به ما بگویید.

instagram banner
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.