درمان عرق سوز| قارچ | لکه | زير سينه

درمان عرق سوز قارچ زير سينه: وگای داغ. سشوار. گرمای شهر درماه آگوست. هوا گرم است و بدن شما به راهی برای خنک کردن خودش نیاز دارد.

بدن شما این کار را با تعریق انجام می دهد. و تعریق فقط از طریق زیربغل انجام نمی شود.

 و گاهی اوقات از طریق نواحی حساس مانند کشاله ران، باسن و سینه تعریق صورت می پذیرد.

تعریق سینه میتواند ناخوشایند و سوزش آور برای پوست باشد و برخی ممکن است آن را خجالت آور بیابند. اما تعریق سینه به طور کلی نرمال است. اکثر بانوان در برخی لحظات تجربه میکنند.

 و برخی بانوان، بخصوص افرادی با سینه های بزرگ، تعریق سینه را بیش از دیگران تجربه می کنند.

به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه گنجایش کمد لباس خود را برای اینکه دیگر تعریق سینه در آینده اتفاق نیفتد، افزایش دهید و از وسایلی که در خانه دارید به صورت بهینه استفاده کنید.

درمان عرق سوز قارچ زير سينه

1.مواد مصنوعی را نادیده بگیرید

 اکثر سینه بندها از مواد مصنوعی مانند پلی استر و ریون درست شده است. جریان هوا در مواد مصنوعی صورت نمی پذیرد. این بدان معناست که آنها گرما را نگه میدارند و از خشک شدن عرق جلوگیری می کند.

درمان عرق سوز قارچ  زير سينه

2.پدها یا بالشتک ها را نادیده بگیرید

بالشتک یک لایه خارجی از لباس است که تنها باعث میشود که بیشتر گرمتان شود. معمولا از مواد مصنوعی تشکیل می شود که می تواند رطوبت را درمقابل بدنتان نگه دارد و خطر شایع عفونت های پوستی را افزایش دهد.

3. به پارچه های نخی روی آورید.درمان عرق سوز قارچ زير سينه

پارچه های نخی به طور طبیعی بافت تنفس پذیری دارند. گرما و تعریق با پارچه نخی دربرابر سینه های شما نمی ماند. بخش زیرینی وجود دارد، ولی: پارچه نخی زمان زیادی طول می کشد تا خشک گردد.

4. یا تور مانند را امتحان کنید.

یک سینه بند نازک ، بدون پد را امتحان کنید. این مواد ممکن است مصنوعی باشد اما این رطوبت را نگه نخواهد داشت. زمانی که سینه های شما نسیم خنکی را احساس می کند، تعریق به جای اینکه برروی شکم تان چکیده شود، تبخیر خواهد شد.

درمان خانگی عرق سوز شدن بين سينه ها

5. سینه بندهای ورزشی بپوشید.

یک سینه بند ورزشی خوب تنها برای باشگاه نیست! سینه بندهای سنتی ورزشی ممکن است برای خانمهایی که زیاد عرق می کنند ضخیم باشد، بنابراین مطمئن شوید که چیزی در بافت تنفس پذیر یا جاذب رطوبت دارید.

6. فراگرفتن عرق یا سینه بند جاذب رطوبت

شرکت های سینه بند به تعریق سینه پی برده اند و با تعدادی گزینه های جدید جاذب عرق درحال آمدن هستند.

7. یا سینه بند را تماما رها کنید.

یکبار نوک پستان به وسیله استفاده نکردن از سینه بند آزاد کنید. اگر درباره نشان دادن نوک سینه تان نگران هستید. از پوشش نوک پستان یا قطعه ای از نوارچسب برای پوشش آن استفاده کنید.

8. سینه بند یا بدون سینه بند، انتخاب برای آزاد گذاردن

به خاطر داشته باشید که هوا یاور شما در جنگ با تعریق است. لباس های تنگ رطوبت و گرما را محفوظ می کند. به علاوه، لباس های تنگ به معنی لکه های بیشتر عرق و ورزش های مرطوب است.

گشاد پوشیدن، بافت هایی تنفس پذیر مانند نخ و کتان جریان هوا را بالا می برد و عرق را پنهان میکند.

9. هنگامی که شک دارید، مشکی بپوشید

عرق به خصوص بر لباس های مشکی نامرئی است. درمان عرق سوز قارچ زير سينه

10. اگر در موقعیتی حساس هستید، از نوار نازک استفاده کنید

نوارهای نازک راه حلی نهایی که خودتان برای تعریق سینه انجام میدهید، است. یک جفت درون سینه بندتان بچسبانید تا در جذب عرق به شما کمک کند و لکه های ایجاد شده بر روی لباستان جلوگیری کند. چیزی تنفس پذیر مانند نوارهای نازک 100 درصد نخی طبیعی امتحان کنید.

درمان قارچ زير سينه نی نی سایت

درمان عرق سوز قارچ  زير سينه

11. دستمال کاغذی نیز کارآمد است.

نوشته های مرتبط

آیا برای یک قرار ناهار در ماه جولای درحال دویدن هستید؟ آیا برای میهمانی بهاری درحال رقصیدن هستید؟ اگر آستردوزهای قابل استفاده ندارید، می توانید همیشه از دستمال های کاغذی استفاده کنید. یک دستشویی یا آشپزخانه را بیابید و خودتان را خشک کنید. سپس تعداد کمی از دستمال کاغذی ها را تا کنید و در سینه بندتان بگذارید.

12. آستری برای سینه بند خود قرار دهید.

اگر می خواهید که راه حل خود انجامی را بهبود بخشید، آستر نخی برای سینه بند خود بخرید. آسترهای سینه بند برای جذب رطوبت را از پوست به خود و جلوگیری از آسیب طراحی شده است.

13. از یک دئودرانت فاقد آلومینیوم استفاده کنید.

ماده های ضدعرق، از عرق کردن شما جلوگیری می کند و دئودرانت ها بوی عرق را می پوشاند.

هرچند که، به دلیل اینکه ضدعرق ها و دئودرانت ها نزدیک سینه استفاده می شوند، برخی دانشمندان باور دارند که می تواند یک ارتباط با سرطان سینه باشد. ترکیب های آلومینیوم موجود در اکثر ضدعرق ها ممکن است تاثیرات استروژن را تقلید کنند.

همچنان، شما ممکن است بخواهید دئودرانت های فاقد آلومینیوم را دنبال کنید و از قرار دادن ضدعرق ها برروی سینه هایتان خودداری کنید.

14. یا اسپری دئودرانت را امتحان کنید.

بسیاری از دئودرانتها در اسپری ها دردسترس هستند. این ممکن است استفاده را سریع و آسان سازد. دئودرانت ها به پوشانیدن بوی بد بدنتان کمک خواهد کرد، اما از عرق کردنتان جلوگیری خواهد کرد.

15. برای مساعدترین نتایج، از یک دئودرانت بخصوص سینه استفاده کنید.

بله، چنین چیزی به عنوان دئودرانت سینه وجود دارد! لوسیون های تازه سینه را امتحان کنید. کرمی است که درون یک پودر خشک می شود و به جلوگیری از عرق و سائیدگی کمک میکند.

رفع تیرگی ناشی از عرق سوز شدن

16. ژل ضد سائیدگی ممکن است موثر باشد.

اصطکاک از روبرداشت سینه هایتان برخلاف بدنتان می تواند به سائیدگی هدایت کند. اصطکاک همچنین باعث گرما شود، که باعث میشود که بیشتر عرق کنید.

17. روغن آرگان را امتحان کنید.

مراکشی ها از روغن آرگان برای درمان عفونت های پوستی در طول قرن ها مورد استفاده قرار داده اند. امروز، کارمندهای زیبایی بر کارایی های شگفت آور آن بر تعریق سینه، کاهش عریق ریزی و آسیب تاکید میکند.

18. مقداری پودر بچه بزنید.

پودر بچه برای جلوگیری از سائیدگی و خراش های پوستی مانند سرخ و التهاباتی که در چین های پوستی مثل کشاله ران و زیربغل به علت مالش سطوح پوست ایجاد می شود، به خوبی عمل می کند.

چین های پوستی یک شکل از منبع رایج معتبر آماس پوستی تاثیریافته از چین های پوستی است، به خصوص نواحی پائینی سینه هاست.

محل های چین پوستی اغلب عفونت های باکتریایی و قارچی را وسعت می بخشد.

لكه قهوه اي زیر سينه نی نی سایت

19. یا حتی نشاسته ذرت

نشاسته ذرت جانشین خوبی برای پودر بچه است. شما حتی می توانید دئودرانت خود را با مخلوط کردن بخش های مساوی نشاسته ذرت و جوش شیرین بسازید. از دستان خود برای استعمال آن به صورت ملایم بر روی پوست خود استفاده کنید.

20. یک پودر هدفمند را درنظر بگیرید.

شما همچنین می توانید پودری را که به خصوص برای جلوگیری از تعریق طراحی شده است، خریداری کنید.

 این گردافشاندنی (پودر بسیار ریز که در آرایش کاربرد دارد) فاقد تالک از وسایل آرایشی lush دیگر گرایش کلاسیک است. در مقابل سائیدگی محافظت می کند و به پوستتان اجازه می دهد احساس نرم ابریشمی بکند.

21. بهترین استفاده از هردوجهان را با استفاده از اسپری پودری به دست آورید.

اوه، شگفتی ها و معجزات علم مدرن! پودر خود را از قوطی اسپری به دست آورید.

22 .خنک و تازه شدن به وسیله دستمال پاک کن های کودک

مقداری از دستمال پاک کن های کودک را در کیف خود قرار دهید و هنگامی که به تازه شدن نیاز دارید از آنها استفاده کنید. تعریق تنها زمانی که با باکتری هایی برروی پوست تان مخلوط باشد بو میدهد. پاک کردن پوستتان باید کمک کننده باشد.

23. ضدعفونی کننده های دست نیز می تواند به بو کمک کند.

اگر شما در مضیقه هستید، از ضدعفونی کننده های معطر دست استفاده کنید. آن می تواند باکتری های برروی پوست تان را بکشد و بوی بد بدن را رفع کند.

زنان 909 مشاوره پزشکی زنان در تهران .

instagram banner
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با مشاور