سقط جنین در چهل روزگی(روش های سقط جنین )

سقط جنین در چهل روزگی ،داروی خانگی برای سقط جنین :روش طبیعی در مورد نحوه قطع بارداری در خانه به سرعت: همه چیز شما باید در مورد سقط جنین (خاتمه بارداری) در طی یک ماه تا 3 ماه بارداری با خیال راحت و بدون عوارض جانبی بدانید- یک راهنمای کامل:

داروهای خانگی راه حل های ساده و در عین حال ایده آل برای درمان بسیاری از مشکلات از جمله بارداری ناخواسته هستند. این قرن ها توسط بسیاری از زنان در سراسر جهان مورد آزمایش و آزمایش قرار گرفته است.

سقط جنین در چهل روزگی

سقط ۱۰۰درصد جنین

انواع سقط جنین

انواع مختلفی از سقط جنین وجود دارد. این شامل:

تهدید به سقط جنین

در حین سقط جنین تهدیدی گردن رحم شما باز است، اما شما خونریزی را تجربه می کنید. هنوز یک بارداری پایدار وجود دارد. خطر سقط جنین وجود دارد ، اما با مشاهده و مداخله پزشکی ، ممکن است بتوانید بارداری را ادامه دهید.

سقط اجتناب ناپذیر

سقط جنین اجتناب ناپذیر زمانی است که دهانه رحم شما گشاد شده و رحم شما منقبض می شود. ممکن است در حال گذراندن برخی از بافتهای بارداری به صورت واژینال باشید. این یک سقط جنین است که در حال انجام است.

سقط جنین ناقص

بدن شما مقداری بافت جنین آزاد می کند ، اما برخی از بافت ها در رحم شما باقی می ماند.

سقط جنین از دست رفته است

در طی سقط جنین از دست رفته ، جنین درگذشته ، اما جفت و بافت جنین در رحم شما باقی می ماند. ممکن است شما هیچ علامتی نداشته باشید و تشخیص آن اتفاقاً در معاینه سونوگرافی انجام می شود.

سقط جنین کامل

در طی یک سقط کامل ، بدن شما تمام بافت حاملگی را پشت سر می گذارد.

اگر سقط جنین احتمالی را نادیده بگیرید ، می توانید سقط جنینی ایجاد کنید ، که یک عفونت نادر اما جدی در رحم است. علائم این عارضه شامل تب ، لرز ، حساسیت به شکم و ترشحات واژن ناخوشایند است.

سقط جنین به پایان خودجوش بارداری قبل از هفته 20 بارداری اشاره دارد. دلایل شایع بسیاری برای سقط جنین، از جمله مسائل ژنتیکی و کروموزومی، مشکلات جفتی و شرایط بهداشتی درازمدت مادر، عفونت، ضعف دهانه رحم و PCOS وجود دارد.

عوامل متعددی وجود دارد که می تواند خطر سقط جنین را در زنان افزایش دهد.

این شامل افزایش سن، وزن بیش از حد، سیگار کشیدن در دوران بارداری، نوشیدن الکل بیش از حد و مصرف مواد مخدر در دوران بارداری، مصرف بیش از حد کافئین در دوران بارداری، مسمومیت غذایی، ضعف فیزیکی، مصرف داروهای خاص، عفونت و عدم کنترل دیابت است.

بارداری می تواند باعث ایجاد یا بدتر شدن شرایط خطرناک سلامتی شود. در برخی شرایط، بارداری می تواند زندگی فرد باردار را به خطر بیندازد. زمانی که سقط جنین برای نجات جان فرد باردار ضروری باشد، از نظر پزشکی ضروری تلقی می شود.

با این حال ، سقط جنین با داروهای خانگی همیشه 100٪ بی خطر نیست و باید اقدامات احتیاطی خاصی را رعایت کرد:

قبل از پیگیری این روشهای درمانی خانگی ، اطمینان حاصل کنید که در مورد تصمیم خود کاملاً مطمئن هستید. پس از محاکمه شدن ، ممکن است نتوانید شرایط را معکوس کنید.

 • در صورت عبور از ده هفته بارداری ، هرگز از این روشهای خانگی استفاده نکنید.
 • عدم آگاهی مناسب در مورد داروهای خانگی ممکن است منجر به عوارض شود. بهتر است قبل از امتحان کردن در خانه از مشاوره های متخصص استفاده کنید.
 • شما باید اطمینان حاصل کنید که در پیگیری این روش های درمانی خانگی از بهترین سلامتی برخوردار هستید. اگر هر گونه ناراحتی را تجربه کردید ، بهتر است به توصیه پزشک مراجعه کنید.
 • در صورت عدم موفقیت در درمان های خانگی ، باید در اسرع وقت به پزشک مراجعه کنید تا از تاخیر جلوگیری شود.

مقادیر اندکی از داروهای ارائه شده به عنوان بخشی از سقط جنین دارویی یا جراحی می تواند از طریق شیر به کودکتان انتقال پیدا کند. بهتر است در مورد این موضوع با پزشک خود مشورت کنید. بعد از ریکاوری پس از جراحی و بیهوشی می توانید به کودک خود شیر بدهید.

سقط جنین در چهل روزگی

سقط جنین در چهل روزگی

انواع مختلفی از عفونت وجود دارد که می تواند خطر سقط جنین، به دنیا آمدن جنین مرده یا مرگ نوزادان را افزایش دهد.  همه خانم هایی که با چنین عفونت هایی دست و پنجه نرم می کنند با از دست دادن بارداری مواجه نخواهند شد.  چنین عفونت هایی جزو علل شایع از دست دادن بارداری نیستند.

ناهنجاری های کروموزومی جزو شایع ترین علت سقط جنین محسوب می شوند.

داشتن ناراحتی خفیف پس از سقط جنین طبیعی است.

 • در صورت عدم اطمینان به تصمیم برای سقط جنین ، درمان مناسب نیست زیرا در صورت استفاده از سایتوتک، این خطر وجود دارد که اگر بارداری ادامه یابد ، کودک ممکن است با ناهنجاری متولد شود. مشکلات در تصمیم گیری باید با پزشک ، پرستار / ماما یا مشاور در میان گذاشته شود.
 • در صورت شیردهی باید حداقل پنج ساعت پس از مصرف سایتوتک متوقف شده و شیر تولید شده در آن زمان را دور بریزید.
 • پس از مصرف  سایتوتک و حداقل به مدت دو روز پس از مصرف قرص های واژن ، نباید الکل یا سیگار مصرف کنید.
 • در صورت استفاده از داروهای دیگر ، پزشک باید به شما توصیه شود. برخی از داروها ممکن است در درمان اختلال ایجاد کنند.

1-میوه پاپایا :این میوه گلابی شکل است وبه اسم عنبه هندی معروف است وسرشار از ویتامین های E ، C و E ، اسید فولیک میباشد .خوردن پاره ای از عنبه هندی حتی کال ان میتواند سبب القای سقط جنین شود . زیرا سرشار از اکسی توسین وپروستاگلاندین است که سبب تقویت انقباض رحمی میشود.

2-دارچین: یک ادویه محرک رحمی است وبدنبال ان ممکن است موجب سقط جنین شود.داروی خانگی برای سقط جنین

3-زرشک :مصرف روزانه 10گرم زرشک باعث سقط جنین میشود.

4-ورزش: پزشکان همیشه توصیه به منع انجام فعالیت‌های فیزیکی و ورزش های سنگین مانند وزنه برداری، یا طناب زنی ،برای زنان باردار میکنند.

5-طب سوزنی

6-دوش ابگرم

سقط جنین در چهل روزگی

7-سقط جنین با چای  جعفری:داروی خانگی برای سقط جنین

یك روش برای انجام سقط جنین به خودی خود استفاده از برگهای سبز گیاه جعفری است كه به عنوان یكی از داروهای خانگی برای سقط حاملگی از آن استفاده می شود. گفته می شود که در مرحله اول بارداری با موفقیت باعث سقط جنین می شود و همچنین تنظیم خوبی برای چرخه قاعدگی شما پس از گذراندن یک دوره است.

این گیاه واکنش نشان می دهد و به شل شدن دهانه رحم و در نتیجه سقط جنین کمک می کند. می توانید جعفری را به روش های زیادی مصرف کنید.

8-ریشه آنجلیکا برای سقط جنین: داروی خانگی برای سقط جنین

این محصول طبیعی است که به فعال شدن انقباضات و همچنین دوره های ماهانه در یک زن کمک می کند. باید چهار بار در روز در یک فنجان آب گرم مصرف شود. فقط از 5-15 محصول طبیعی استفاده کنید. این امر برای دستیابی به اهداف به شما کمک می کند. این یک راه حل خانگی بسیار ساده برای سقط جنین است.

روش های سقط جنین سریع خانگی

شما همچنین می توانید آزمون حاملگی در خانه را برای تایید این انجام دهید که آیا بارداری به طور کامل از بین رفته است یا خیر. با این حال، این باید 4 هفته بعد انجام شود. دلیل این کار، این است که هورمونهای بارداری، حتی پس از قطع حاملگی، تا حدود 4 هفته از بدن خارج نمی شوند.

بنابراین، برای آزمایش تست بارداری در خانه، زمان زیادی برای آن لازم است تا نتایج دقیق نشان دهد. شما حتی می توانید یک آزمایش خون برای تعیین سطح هورمون های hCG انجام دهید تا ببینید بارداری با موفقیت پایان یافته است یا خیر.

34 روش طبیعی برای سقط جنین درخانه: سقط جنین در چهل روزگی

آناناس

آناناس حاوی بروملین است که دهانه رحم را نرم می کند و انقباضات زایمان زودرس را شروع می کند و در نتیجه سقط می شود. بهتر این است که اجتناب از مصرف آناناس برش و یا آب آناناس در طول مراحل اولیه بارداری است.

خرچنگ

اگرچه خرچنگ ها منبع غنی کلسیم هستند ، اما همچنین حاوی مقادیر زیادی کلسترول هستند. این ممکن است باعث کوچک شدن رحم شود و منجر به خونریزی داخلی و سقط جنین شود. بنابراین ، معقول است که از خوردن آن در دوران بارداری خودداری کنید.

دانه کنجد

زنان باردار باید در مراحل اولیه بارداری از دانه کنجد دوری کنند . دانه های کنجد وقتی به همراه عسل مصرف می شوند می توانند در اوایل بارداری مشکل ایجاد کنند. اما ، اعتقاد بر این است که دانه های کنجد سیاه هنگامی که در مراحل بعدی مصرف می شوند ، از تحویل آن سود می برند.

آب داغ

این تصور وجود دارد که آب داغ باعث کاهش پاتوزن های آب می شود.

دلایل خود داری از آب داغ در حین حاملگی

آب اغ حاوی مواد معدنی زاد است که می تواند از جفت عبو نموده و به جنین برسد.

سقط جنین در چهل روزگی

 1. به طور منظم دوش آب گرم بگیرید.
 2. دانه‌های کنجد
 3. غلاف آکاسیا
 4. برگ جعفری
 5. چای بابونه
 6. گیاه دارویی توت مار
 7. سنبل ختایی
 8. ورزش سنگین
 9. قرص آسپرین
 10. آب آناناس
 11. دوز بالا ویتامین C
 12. پاپایا
 13. گیاه دارویی دونگ کوئی
 14. قطره‌ی پنیرویال
 15. رابطه جنسی
 16. انار
 17. برگ های زردآلو و برگ موز
 18. ریشه پنبه
 19. دانه های زیره سبز
 20. سس سویا
 21. گجری بری
 22. روغن کاستور
 23. چای سبز
 24. طب سوزنی
 25. ماساژ
 26. .26ویتامین c

سقط جنین در چهل روزگی

چه موقع نیاز به پیگیری با پزشک دارم؟سقط جنین در چهل روزگی

روش سقط جنین با ماساژ

در درصد کمی از موارد نیاز به تکرار دارو است و گاهی نیاز به عمل جراحی است.

درد و خونریزی معمولا بیشتر از سقط جنین جراحی طول می کشد.

پیش بینی زمان تکمیل سقط دارویی دشوار است – ممکن است پس از مصرف داروی دوم، بیش از چهار تا هشت ساعت مورد انتظار طول بکشد.

اگر مایل به قرار دادن IUD هستید، یک قرار جداگانه لازم است.

سایر عوارض احتمالی سقط جنین دارویی

اگر بعد از یک هفته علائمی دارید که هنوز باردار هستید یا 24 ساعت پس از مصرف میزوپروستال اصلاً خونریزی ندارید، فوراً به دنبال کمک پزشکی باشید.

نوشته های مرتبط

اگر سقط انجام نشد و باردار ماندید، توصیه می شود که بارداری را ادامه ندهید زیرا در برخی موارد داروهایی که مصرف کرده اید ممکن است باعث ناهنجاری جنین در حال رشد شود.

اگرچه با استفاده از این روشهای طبیعی ، سقط جنین در خانه امنی تلقی می شود ، اما در صورت مشاهده هر یک از این علائم پس از سقط جنین ، به پزشک مراجعه کنید:

 1. طولانی شدن و سنگین بودن خونریزی: وقتی مجبور هستید هر 2 ساعت یک بار پد خود را عوض کنید.
 2. درد شدید و گرفتگی: در حالی که معمولاً احساس درد بعد از سقط جنین وجود دارد ، داشتن آنها بیش از پنج روز می تواند به معنای یک خطر قریب الوقوع باشد.
 3. علائم عفونت: همچنین بهتر است از هرگونه علائم عفونت مانند تب ، ترشحات بوی واژن و ضعف مراقب باشید.

سقط جنین در چهل روزگی

داروهای خانگی سقط جنین خطر نمی کنند ، اما شما هنوز گزینه هایی دارید.

داروهای خانگی سقط جنین با خطرات جدی روبرو هستند.

روش های خانگی سقط جنین در اوایل بارداری نی نی سایت

روشهای سقط جنین در خانه

1-میوه پاپایا :این میوه گلابی شکل است وبه اسم عنبه هندی معروف است وسرشار از ویتامین های E ، C و E ، اسید فولیک میباشد .خوردن پاره ای از عنبه هندی حتی کال ان میتواند سبب القای سقط جنین شود . زیرا سرشار از اکسی توسین وپروستاگلاندین است که سبب تقویت انقباض رحمی میشود.

2-دارچین: یک ادویه محرک رحمی است وبدنبال ان ممکن است موجب سقط جنین شود.

3-زرشک :مصرف روزانه 10گرم زرشک باعث سقط جنین میشود.

4-ورزش: پزشکان همیشه توصیه به منع انجام فعالیت‌های فیزیکی و ورزش های سنگین مانند وزنه برداری، یا طناب زنی ،برای زنان باردار میکنند.

5-طب سوزنی

6-دوش ابگرم

همانطور که می بینید، در موارد نادر (3 در 100 برای حاملگی های کمتر از 9 هفته؛ 7 در 100 برای حاملگی های بین 9 تا 10 هفته) ممکن است نیاز به روش آسپیراسیون داشته باشید، این همان کاری است که به هر حال قبل از “قرص سقط جنین” انجام می دادید. ” از طرف دیگر، اگر یک روش آسپیراسیون مورد نیاز باشد، معمولا آسان تر از زمانی است که شما از ابتدا روش آسپیراسیون را انتخاب کرده باشید.

سقط جنین در خانه ، از جمله مواردی که با گیاهان دارویی انجام می شود ، در معرض خطرات زیادی از عوارض بالقوه تهدیدکننده زندگی است. مطمئناً ، بسیاری از این روش های درمانی قرن ها مورد استفاده قرار گرفته است. اما تعداد ناگفته ای از مردم نیز در نتیجه آنها فوت کرده اند یا با عوارض دائمی روبرو شده اند.

در اینجا نگاهی به برخی از بزرگترین خطرات مرتبط با داروهای خانگی سقط جنین آورده شده است.

سقط جنین ناقص

سقط جنین ناقص سقط جنین است که به طور کامل کار نکرد. این بدان معنی است که محصولات حاملگی در بدن شما باقی می مانند ، بنابراین به احتمال زیاد برای تکمیل سقط جنین به درمان پزشکی نیاز خواهید داشت.

بدون درمان ، سقط جنین ناقص می تواند منجر به خونریزی شدید و عفونت های بالقوه تهدید کننده زندگی شود.

عفونت

همه جراحی ها خطر عفونت را شامل می شوند ، به همین دلیل تجهیزات پزشکی به سختی کار می کنند تا محیط های خود را تا حد ممکن استریل نگه دارند.

برخی از داروهای خانگی سقط جنین نیاز به وارد کردن وسیله ای از دهانه رحم برای رسیدن به رحم دارند. این بسیار خطرناک است ، حتی اگر فکر می کنید ساز را به درستی استریل کرده اید.

عفونت در واژن ، دهانه رحم یا رحم شما می تواند باعث آسیب دائمی از جمله ناباروری شود. یک عفونت در این منطقه همچنین می تواند به جریان خون شما سرایت کند و باعث مسمومیت با خون شود .

سقط جنین در چهل روزگی

روش های سقط جنین

به یاد داشته باشید که بگویید سقط جنین متفاوت است، افراد عادی تجربه متفاوتی دارند و از زن به زن یکسان نیست.

درهنگام سقط جنین نیاز به سایر تست ها هم هست؟

این موضوع بستگی به نظر پزشک دارد. برخی از پزشکان تست هایی را برای بررسی عفونت های منتقل شده از طریق روابط جنسی تجویز می کنند.
پزشک در مورد این تست ها با شما صحبت می کند ، نتایج را نشان تان می دهد و به سوالاتی که در ذهن دارید پاسخ می دهد. ممکن است برای شرایط زیر نیاز به تست دادن داشته باشید:
• کلامیدیا
• سوزاک
• HIV
• سیفیلیس
اگر تست های دیگری هم برایتان پیشنهاد شد پیشنهاد می کنیم آن ها را انجام دهید. کلامیدیا یکی از بیماری های منتقل شده از طریق روابط جنسی است و اغلب نشانه ای ندارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلامیدیا و سایر بیماری های این چنینی می توانید از پزشک کمک بگیرید. معمولا سعی می شود آزمایش خون و ضربان قلب فرد قبل از انجام این فرآیند مورد بررسی قرار گیرد.

خونریزی

اصطلاح خونریزی به هر نوع ریزش خون اصلی اشاره دارد. اگر شما یا شخص دیگری بدون آموزش پزشکی سعی در سقط جراحی دارید ، خطر جداسازی تصادفی رگ خونی بزرگ را به خطر می اندازد و باعث خونریزی داخلی می شود. به خاطر داشته باشید که خونریزی داخلی تا خیلی دیر ممکن است قابل مشاهده نباشد.

علاوه بر این ، بسیاری از داروهای خانگی سقط جنین دوره شما را مجبور به شروع می کنند. پیش بینی یا کنترل میزان خونریزی شما دشوار است. بعلاوه ، گرفتن دوره شما لزوماً باعث سقط جنین نمی شود.

زخم

علاوه بر خونریزی ، سقط جراحی که توسط شخصی بدون آموزش پزشکی ارائه شده است می تواند منجر به زخم شود.

این زخم می تواند بر روی دستگاه تناسلی خارجی و داخلی شما تأثیر بگذارد ، که می تواند منجر به نازایی و سایر مشکلات شود.

سمیت

داروهای گیاهی ممکن است بی ضرر به نظر برسند زیرا طبیعی هستند. اما حتی گیاهان معمولی مانند جعفری می توانند اثرات قدرتمندی داشته و به سرعت سمی شوند. همچنین ، بیشتر روش های سقط جنین نیاز به مصرف بسیار بیشتر از دوز توصیه شده دارند.

اگر بیشتر از مقداری که برای انسان ایمن است ، مصرف می کنید ، کبد شما باید اضافه کاری کند تا سموم اضافی و سایر ترکیبات موجود در گیاهان را فیلتر کند. این می تواند به آسیب یا نارسایی کبد منجر شود.

آلودگی

از وب سایت هایی که ادعا می کنند قرص های سقط جنین را بدون نسخه می فروشند ، دور بمانید. هیچ راهی برای تأیید آنچه در واقع در این قرص ها وجود دارد ، وجود ندارد ، بنابراین می توانید هر چیزی را از جمله مواد سمی یا مواد بی اثر مصرف کنید.علاوه بر این ، برخی از وب سایت ها به منظور جلوگیری از سقط جنین افراد به طور عمد قرص های جعلی می فروشند.سقط جنین در چهل روزگی

درمان ها بسته به نوع سقط جنین متفاوت است. با سقط جنین در معرض تهدید ، پزشک ممکن است توصیه کند که استراحت کرده و فعالیت خود را محدود کنید تا درد و خونریزی متوقف شود. در صورت وجود خطر مداوم برای سقط جنین ، ممکن است مجبور شوید  در حالت استراحت بمانید.

در بعضی موارد ، می توانید اجازه دهید سقط جنین به طور طبیعی پیشرفت کند. این روند ممکن است تا دو هفته طول بکشد. پزشک اقدامات احتیاطی در مورد خونریزی با شما و آنچه انتظار دارید را بررسی خواهد کرد.

گزینه دوم این است که پزشک به شما دارو بدهد تا بتواند سریعتر بافت حاملگی و جفت را منتقل کند. این دارو می تواند به صورت خوراکی یا واژینال مصرف شود.

درمان معمولاً در طی 24 ساعت مؤثر است. اگر بدن شما تمام بافت یا جفت را بیرون نبرد ، پزشک شما می تواند روشی به نام اتساع و کورتاژ (D و C) انجام دهد. این شامل گشاد شدن دهانه رحم و از بین بردن هر بافت باقی مانده است.

شما همچنین می توانید در مورد داشتن D و C با پزشک خود به عنوان درمان خط اول صحبت کنید ، بدون استفاده از دارو یا اجازه دهید بدن شما به تنهایی بافت را منتقل کند.

مراحل بعدی

حتی اگر عوامل خطر مانند سیگار کشیدن و نوشیدن را از بین ببرید ، ممکن است کاهش حاملگی رخ دهد. بعضی اوقات ، هیچ کاری برای جلوگیری از سقط جنین وجود ندارد.

بعد از سقط جنین ، می توانید طی حدود چهار تا شش هفته یک چرخه قاعدگی را پیش بینی کنید.

. همچنین می توانید در مورد سقط جنین احتیاط کنید. این شامل:

 • مصرف ویتامین های دوران بارداری
 • مصرف کافئین خود را به 200 میلی گرم در روز محدود کنید
 • مدیریت سایر شرایط پزشکی شما ممکن است مانند دیابت یا فشار خون بالا

سقط جنین به معنای عدم فرزندآوری نیست. اما اگر چندین مورد سقط جنین دارید ، ممکن است پزشک معاینه کند که علت اصلی وجود دارد یا خیر؟

راه های سقط جنین عمدی

سرگرداني درباره احتمال سقط و همچنين کنار آمدن با آن به اندازه کافي حتي زماني که زبان پزشکي را درک ميکنيد دشوار است و شنيدن اين اصطلاحات به زبان خارجي ميتواند ترسناک­تر نيز باشدسقط جنین از بین رفتن حاملگی قبل از هفته 20 است.

حدود 10 تا 20 درصد از بارداری ها با سقط جنین به پایان می رسد ، اگرچه احتمالاً درصد واقعی بیشتر است زیرا برخی از حاملگی ها خیلی زود از بین می روند ، قبل از اینکه زن متوجه شود باردار است.

سقط جنین (یا ختم) فرآیند پزشکی پایان دادن به بارداری است، بنابراین منجر به تولد نوزاد نمی شود. بسته به هفته ای که باردار بوده اید، می توان با مصرف دارو یا انجام یک عمل جراحی به بارداری پایان داد.

سقط جنین مشابه سقط جنین نیست، جایی که حاملگی بدون مداخله پزشکی به پایان می رسد (اگرچه ممکن است پس از سقط به درمان دارویی نیاز باشد).

چرا زنان سقط جنین می کنند؟

برخی از زنان ممکن است متوجه شوند که مشکلی در جنین آنها وجود دارد یا ادامه بارداری ممکن است سلامت آنها را به خطر بیندازد.

هر دلیلی که یک زن تصمیم به خاتمه بارداری می گیرد، انتخاب با اوس

سقط جنین دیررس چیست؟

سقط دیررس یا سه ماهه دوم بارداری زمانی است که بارداری پس از 14 هفته خاتمه می یابد. این فرآیند شبیه به سقط جنین جراحی است، اما به جای ساکشن، از ابزارهایی برای خارج کردن جنین استفاده می شود.

ممکن است برای انجام سقط جنین دیررس نیاز به سفر بین ایالتی داشته باشید زیرا ایالت ها و مناطق قوانین متفاوتی در مورد دیر انجام سقط جنین دارند.

سقط جنین دارویی می تواند منجر به خونریزی و گرفتگی شدید شود و برای تایید کامل بودن سقط باید پیگیری شود. با این حال، ممکن است تمام بافت حاملگی خارج نشود، و ممکن است برای برداشتن همه چیز از رحم، انجام عملی لازم باشد.

سقط دارویی با طرح B که پیشگیری از بارداری اورژانسی است یکسان نیست. این دارو در عرض 72 ساعت پس از رابطه جنسی محافظت نشده برای جلوگیری از بارداری مصرف می شود.

کدام انواع سقط جنین در مراحل مختلف بارداری وجود دارد؟

چند هفته بارداری تعیین می کند که چه نوع سقط جنینی در دسترس است.

ممکن است از لحاظ فیزیکی مشکلی برای بارداری نداشته باشید اما ذهن تان هم باید آماده باشد.برخی از زنان می توانند در بازه زمانی کوتاهی دوباره باردار شوند اما برخی از زنان به دوره درمان بیشتری نیاز دارند.به خودتان زمان بدهید، همه چیز را بررسی کنید و مطمئن شوید خودتان و همسرتان مشکلی ندارید.

 • از آنجایی که زندگی در حاملگی رخ می دهد، سقط جنین به معنای قتل است و می تواند زندگی یک انسان را نابود کند. سقط جنین بر خلاف ایده های پذیرفته شده در سرتاسر جهان است که زندگی را حق هر فردی می دانند.
  • هیچ کدام از جوامع انسانی به یک فرد اجازه نمی دهند به طور عمدی به انسان دیگری صدمه بزند یا زندگی را از او بگیرد. سقط جنین نیز از این قاعده مستثنی نیست.
  • قبول کردن یک نفر به فرزندی می تواند یکی از گزینه های جایگزین برای سقط جنین باشد . بیش از 1.5 میلیون آمریکایی به دنبال فرزند خوانده هستند
  • سقط جنین می تواند به عوارض جانبی پزشکی منجر شود. خطر این شرایط ممکن است در برخی از افراد دو برابر شود و باعث افزایش التهاب و سقط جنین در بارداری های بعدی شود.
  • در مواردی که فرد با تجاوز دست و پنجه نرم کرده است می توان از مراقبت های پزشکی درست برای پیشگیری از بارداری استفاده کرد. سقط جنین تنبیه نوزادی است که هیچ جرمی مرتکب نشده است.
instagram banner
1 دیدگاه
 1. خانم فاطمه می گوید

  هر کس نفسی را بدون حق و یا بی‌آنکه فساد و فتنه‌ای در زمین کرده، بکشد مثل آن باشد که همه مردم را کشته،

  و هر کس نفسی را حیات بخشد (از مرگ نجات دهد) مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده.
  آیه۳۲سوره مائده

  شما جزء کدام دسته هستید؟قاتل کودکان بی گناه
  و یا نجات کودکانی که والدین قصد قتل آنها را دارند

  آیه۳۲.سوره مائده

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک