شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی( هایمن )

شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی :آیا اگر مدتی رابطه جنسی نداشته باشید ، آیا پرده بکارت شما دوباره ترمیم میشود؟و  چنین چیزی باعث می شود که شما دوباره باکره شود؟

نه ، پرده بکارت نمی تواند رشد کند وقتی باز شد. پرده بکارت یک بافت نازک و گوشتی است که در قسمتی از دهانه واژن امتداد دارد. اولین باری که یک دختر مقاربت واژینال می کند ، پرده بکارت کشیده می شود.در برخی از کشورها ی جهان زنان بخاطر از دست دادن بکارت خودقبل از ازدواج  کشته میشوند.

قیمت كپسول ترميم بكارت

این اولین باری نیست که زنان در معرض فشارهای اجتماعی قرار می گیرند و از محصولاتی استفاده می کنند که به سادگی برای جنسیت ما به عنوان یک کل تحقیرآمیز است. کرم های روشن کننده واژن را به یاد دارید؟  هدف ما از زنان این است که در قالب آنچه یک زن ایده آل است ، قرار بگیریم.

بحث در اینجا هیچ ارتباطی با رابطه جنسی قبل از ازدواج ندارد. که کاملاً یک انتخاب شخصی برای هر دو طرف است.

چنین محصولی حتی در اروپا فروخته می شود ، با یك شركت آلمانی ، ویرجینیا کییر  ، هایمن مصنوعی حاوی خون گاو را می فروشد.

یکی دیگر از شرکت های مستقر در آلمان ، ویرجینیا کار ، به گاردین گفت که سالانه هزاران کیت در سراسر ایالات متحده می فروشد. آنها می گویند ، بسیاری از مشتریانشان تماس می گیرند و می گویند برای محافظت از خود به هایمن جعلی احتیاج دارند.

گاهی اوقات این زنان باکره هستند اما از ترس عواقب ناشی از خونریزی می خواهند در شب عروسی خونریزی کنند. اغلب ، شرکای آنها می دانند که آنها قصد دارند از خون جعلی استفاده کنند ، اما برنامه ای را برای فریب والدین ، ​​که پس از شب عروسی ملافه های خود را بررسی می کنند ، بهم می زنند.

شیاف کپسول پرده بکارت مصنوعیبرخی معتقدند زنی که پرده بکارتش کشیده شده است دیگر باکره نیست. اما داشتن پرده بکارت و باکره بودن یک چیز نیست. روش های دیگری وجود دارد که یک زن می تواند پرده بکارت خود را بکشاند ، از جمله استفاده از تامپون ، استمناء مقدماتی ، سوار دوچرخه یا انجام ژیمناستیک.

ترمیم بکارت به روش ابن سینا

ممکن است زمانی که پرده بکارت می شکند علائمی را تجربه کنید یا متوجه وقوع آن نشوید.

این قرص ها با خون پر می شوند و می توان آن ها را در واژن قرار داد. زمانی که آلت تناسلی مرد وارد واژن می شود و با این قرص برخورد می کند ممکن است باعث پاره شدنش گردد . اگرچه شنیدن این موضوع ناراحت کننده است اما بیشتر زنان برای اینکه از شر مشکلات این چنینی رها شوند به سراغ موارد مختلفی مثل این قرص ها می روند.

پرده بکارت شما هدفی در بدن یا سیستم تولید مثل شما ندارد. بر خلاف سایر اندام ها یا بافت هایی که کار مشخصی دارند، هیچ کس به طور قطع نمی داند که پرده بکارت چه می کند. برخی فکر می کنند که ممکن است ارتباطی با دور نگه داشتن باکتری ها یا اجسام خارجی از واژن شما داشته باشد.

پرده بکارت و داشتن پرده بکارت در کشورهایی مانند ایران و خاورمیانه هنوز مسئله مهمی به شمار می رود. از این جهت لوازم خاصی در این رابطه تولید شده اند.یکی از این لوازم پرده بکارت مصنوعی یا کپسول  خون پرده بکارت است. این کپسول حاوی مایع قرمز رنگی بسیار مشابه خون است.

باکره بودن یعنی هرگز رابطه جنسی ندارد. افراد ممکن است “جنسیت” را متفاوت تعریف کنند. اکثر مردم موافق هستند که زنان و مردان اولین باری که رابطه جنسی آلت تناسلی و واژینال دارند ، بکارت خود را از دست می دهند.شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی

بسیاری از افراد همچنین بر این باورند که افرادی که با کسی در همان رابطه جنسی رابطه جنسی دارند ، می توانند باکره بودن خود را از طریق مقاربت دهانی یا مقعد از دست بدهند.

اما بدون در نظر گرفتن ، هیچ راهی برای “بازیابی” پرده بکارت – کسی که هرگز رابطه جنسی نداشته است – مهم نیست که کسی بدون داشتن رابطه جنسی چه مدت طول می کشد.داروی ترمیم پرده بکارت

شیاف کپسول پرده بکارت مصنوعی

شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی

 :پرده بکارت مصنوعی  پس از وارد شدن به واژن ، تحت تأثیر حرارت بدن و رطوبت واژن حل می شود و یک پرده بکارت جعلی ، غشای مصنوعی ایجاد می کند که به عنوان یک پرده بکارت واقعی انسان عمل می کند.

در سال 2010 در آلمان در آزمایشگاه میکروبیولوژی ساخنه شد.

قبل از رابطه جنسی ، شیاف بکارت را را داخل واژن قرار دهید و تا دهانه رحم برسانید. تمام شیاف به مرور ذوب خواهد شد. وقتی آلت تناسلی مرد به آن برخورد کند مایعی که کاملا مشابه خون انسان است به آلت تناسلی مرد برخورد کرده و نمود باکرگی شما خواهد بود. با شروع رابطه جنسی و شروع ترشحات واژینال و همچنین دخول آلت مرد دو عامل گرما و رطوبت باعث تشدیداب شدن شیاف پرده بکارت جنسی خواهد شد.

شیاف پرده بکارت مصنوعی قبل از مقاربت در واژن بین ۱ساعت قبل نزدیکی  قرار داده تاتحت تاثیر حرارت بدن و رطوبت واژن،  به خودی خود حل شود،در طول مقاربت جنسی قرص پرده بکارت مصنوعی خواهد شکست و یک مایع قرمز رنگ مانند خون،جاری میشود گسترش یابد و در نتیجه شبیه سازی پاره شدن پرده بکارت است.

ترميم بكارت با طب سنتی

این پرده بکارت مصنوعی برای شبیه سازی از دست دادن خون ایجاد شده در هنگام از بین بردن بکارت طراحی شده است. هنگامی که غشای مصنوعی ایجاد شده توسط قرص پرده بکارت های مصنوعی سوراخ شود ، مایع قرمز رنگی به نظر می رسد که خون واقعی خود را نشان می دهد ، بنابراین دفلوراسیون را شبیه سازی می کند.

بهتر انست که: حتما قبل از ایجاد رابطه با شریک جنسی خود حتما این محصول را تست کنید تا اعتماد به نفس خود را بدست آورده و در رابطه واقعی ترسی نداشته باشید.

این واقعا یک قرص یا شیاف ، که  شما آن را در دو یا سه سانتی متر به داخل واژن میبرید، 30 دقیقه تا یک ساعت قبل از مقاربت. غشاء شیاف با جذب رطوبت، و توسط گرمای شروع به تخلیه پلاسما میکند. این پرده بکارت مصنوعی طراحی شده است برای شبیه سازی  پرده بکارت .

این شیاف  توسط حرارت بدن شما فعال شده و با خیال راحت در واژن فقط در چندلحظه مناسب بدون هیچ مشکلی و یا عوارض جانبی حل می شود.

رنگ خون جعلی است  بیشتر باید با وارد کردن شیاف پرده بکارت مصنوعی بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه قبل از مقاربت،  خون مصنوعی  جاری میشود.

شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی

از آنجا که جراحی ترمیم  پرده بکارت گران قیمت، به طور بالقوه خطرناک است و، بسیاری از زنان در این وضعیت بدنبال یک شیاف واژینال هستند.

شیاف پرده بکارت مصنوعی از مواد طبیعی مورد استفاده در بسیاری از محصولات سفت وتنگ کردن واژن شناخته شده برای سلامت واژن ساخته شده است. عصاره های گیاهی موجود در کپسول ،باعث تنگ شدن طبیعی واژن میشود.این محصول مناسب برای دوشیزگان  ومادران باردار نیست.

خرید کپسول ژلاتینی حاوی خون مصنوعی

در برخی از فرهنگ‌ها، مدت کوتاهی پس از عروسی، و معمولا در شب اول عروسی یا شب زفاف، نو داماد باید یک سری پارچه‌ی خونین را تحویل بدهد هم برای اثبات باکره بودن دختری که با او ازدواج کرده‌است و هم برای نشان دادن این‌که رابطه‌ی جنسی بعد از ازدواج با موفقیت صورت گرفته‌است.

فقط برای استفاده داخل واژن است.شیاف رانباید داخل مجرای ادرار فرو برد.در زمان قاعدگی نیز نباید ازان استفاده کرد.شیاف پرده بکارت مصنوعی خالص ۱۰۰٪ گیاهی واز عصاره گیاهان چینی ساخته شده، بدون عوارض جانبی .

زمانی که این کپسول درون واژن گذاشته می شود ، لایه پوشاننده آن در اثر حرارت و رطوبت بدن به مرور تجزیه شده و مایع خون مانند درون آن از واژن خارج می شود. این محصول اولین بار در چین ساخته شد و در کشورهایی نظیر مصر و کشورهای خاورمیانه با استقبال روبرو گشت.

نوشته های مرتبط

این کپسول را باید حدود مطالعه پرده بکارت مصنوعی چیست؟ کپسول بکارت 30 دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی و دخول در درون واژن قرار دهید. لایه خارجی کپسول درون واژن خودبخود تجزیه و جذب می شود و از واژن خارج نمی شود.

پرده بکارت مصنوعی طراحی شده است تا شبیه سازی از دست دادن خون در شب زفاف باشد.  به طوری که قرص توسط حرارت بدن شما فعال می شود و با خیال راحت در (واژن) خود قرار دهید و در لحظه مناسب بدون هیچ مشکلی یا عوارض جانبی حل می شود.

شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی

ترمیم پرده بکارت با گیاهان دارویی

شما می توانید مطمئن باشید که در روز بعد هیچ عفونت یا عوارض جانبی نخواهید داشت.

 • به صورت خوراکی مصرف نکنید.
 • فقط برای استفاده از واژن در نظر گرفته شده است.
 • قرص را داخل مجرای ادرار نگذارید.
 • هنگام استفاده از این قرص ها از تامپون استفاده نکنید.
 • در صورت درد واژن از این قرص ها استفاده نکنید.
 • از حساسیت به هر یک از مواد طبیعی استفاده نکنید.
 • در بارداری ، شیرده ، قاعدگی یا عفونت واژن استفاده نکنید.
 • دور از دسترس کودکان نگه دارید.
 • در مکانی خنک و خشک نگهداری کنید.
 • این محصول برای تشخیص ، معالجه ، درمان یا جلوگیری از بیماری نیست.
 • کاملا بدون عوارض جانبی بی خطر است
 • بدون درد، به آرامی انجام دهید
 • بازیابی سریع

پرده بکارت یک غشای دایره ای ریز است که در زیر دهانه مجرای ادرار هنگام باز شدن مهبل قرار دارد.

خرید اینترنتی کپسول هایمن

این غشای ، به طور معمول در یک الگوی شعاعی ، در اولین مقاربت جنسی یا در نتیجه وارد کردن تامپون یا جسم دیگری به داخل واژن اشک می ریزد (تصویر را ببینید). از آنجا که جریان خون در پرده بکارت بسیار خوب است ، این معمولاً شامل خونریزی قابل توجهی است.

معرفی دکتر خوب برای ترمیم بکارت

در هنگام بازسازی پرده بکارت ، بقایای شکاری از پرده بکارت با استفاده از پوست سر لیزر ریز جدا شده و سپس برای بازآفرینی یک غشای دایره ای به هم بخیه می شوند (تصویر را در پایین مشاهده کنید).

این روش معمولاً تحت بی حسی موضعی یا در صورت درخواست تحت آرام بخش گرگ و میش انجام می شود. بخیه ها قابل جذب هستند و پس از حدود 6-7 هفته از بین می روند.

اگر سؤال دیگری دارید یا دوست دارید در مورد یک روش خاص بیشتر بیاموزید ، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید .

شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی

09387812589

5 درمان خانگی ترمیم پرده بکارت:

شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی

ارگاسم زنانه: داشتن ارگاسم به شما در تقویت عضلات لگن کمک می کند. بدون شک ، این یک تمرین سرگرم کننده است که می تواند در بهبود لذت های گناهان گذشته شما مفید باشد.

انگور فرنگی: انگور فرنگی سرشار از ویتامین C است که به سفت شدن کمک می کند. آنها را در آب جوشانده و آنها را در یک ظرف نگه دارید. مایع را قبل از استحمام به واژن بمالید. قابل ذکر است که استفاده بیش از حد مشابه می تواند تأثیرات منفی بگذارد.

ورزش کگل: به منظور سفت کردن دیواره واژن ، باید ورزش کگال انجام دهید زیرا عضلات لگن شما را تقویت و منقبض می کند. این تمرین را سه بار در روز تکرار کنید.

بلوط : همچنین به عنوان سیب بلوط معروف است ، جگر بلوط حاوی ماده روان کننده و تسکین دهنده ای است که به شما در سفت شدن دیواره های مهبل (واژن) کمک می کند. فقط مقداری جگر بلوط را خرد کنید ، یک خمیر ریز درست کنید و آن را روی دیواره های واژن خود بمالید.

رژیم غذایی سالم: ورزش به تنهایی هرگز نمی تواند کمک کند. این باید با برخی غذاهای خوب همراه باشد. بنابراین ، ماهیچه های خود را به درستی تغذیه کنید تا از رشد و ترمیم صحیح آن اطمینان حاصل کنید. کربوهیدرات ها ، پروتئین های لاغری ارگانیک حیوانات ، میوه های ارگانیک و سبزیجات را در برنامه غذایی روزانه خود قرار دهید.

پرده بکارت مصنوعی یک پاکت پلاستیکی طبیعی است که به سرعت در حال تخریب است – همان ماده ای که برای نوارهای نرم کننده نفس بکار می رود – حاوی مقداری رنگ قرمز است

. شما آن را 15 دقیقه قبل از فعالیت جنسی در مهبل وارد کنید ، سپس مشغول شوید. ترشحات طبیعی واژن شروع به تجزیه پلاستیک می کند ، .

متأسفانه برای آنها ، خونریزی در هنگام پارگی پرده بکارت ، برای اکثر زنان نیز یک اسطوره است. از هر 200 نفر یکی با نام “پرده بکارت نامشخص” متولد می شود که می تواند در هنگام پاره شدن باعث ایجاد درد یا خونریزی شود. کمتر از نیمی از زنان بعد از اولین مقاربت خونریزی می کنند و معمولاً میزان آن با لکه کاغذ قابل مقایسه است.

هرچند این کیت پرده بکارت مصنوعی اهمیتی ندارد. نکته اصلی آنها باید مورد توجه قرار گیرند ، بنابراین آنها هنگام پارگی مقدار زیادی از خون را ایجاد می کنند.

امید خود را از دست ندهید. جراحان متعددی پس از پاره شدن روش کار برای “ترمیم” پرده بکارت را انجام داده اند.

این عمل حدود نیم ساعت طول می کشد ، با این کار پزشک یا دو انتهای آن را به سادگی دوخت و یا برداشت مقدار کمی از بافت از دیواره های مهبل را انجام می دهد. این یک عمل ساده است که حدود 2500 دلار قیمت دارد.

چه چیزی پشت وسواس فرهنگی ما با پرده بکارت است؟

تا آنجا که به کتاب مقدس برمی گردد. تثنیه 22: 20-221 بیان می کند که اگر مرد با زنی ازدواج کند و “هیچ اثری از پرده بکارت زن جوان پیدا نشود ، او را به درب خانه پدرش می آورند و در آنجا مردان شهرش او را سنگسار می کنند. کتاب مقدس “اثبات” چیست؟ پارچه ای ، لکه دار خون.داروی ترمیم پرده بکارت

هزاران سال پس از نوشتن این سخنان ، مردان هنوز در جستجوی آن خون هستند تا به خود اطمینان دهند که شرکای آنها خالص هستند. و وقتی آنها آن را نمی یابند ، خوشحال نمی شوند.داروی ترمیم پرده بکارت

این کپسول بکارت خون مصنوعی به هزاران دختر در سراسر جهان کمک کرده است که بکارت و اعتماد به نفس خود را بهبود بخشد.

شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی

ترميم بكارت با تغذيه درماني

می توانید از درمان های مکمل و جایگزین (CAM) برای جراحات جزئی خانگی یا پس از جراحات جدی تر مورد توجه پزشک استفاده کنید. اگر در مورد جدی بودن زخم خود سوالی دارید ، قبل از استفاده از درمان های CAM با پزشک خود تماس بگیرید. هرگز بدون نظارت پزشک از گیاهان دارویی یا مکمل روی هر زخم باز استفاده نکنید.

 • ویتامین B کمپلکس ، از جمله B1 (تیامین) و B5 (اسید پانتوتنیک) ، ممکن است به ترمیم زخم و سلامت پوست کمک کند.
 • عسل روی پوست به عنوان پانسمان بعد از جراحی استفاده می شود و برخی مطالعات نشان می دهد که بدون بهبودی به بهبود زخم ها کمک می کند. فقط باید برای زخم های جزئی استفاده شود. قبل از استفاده از عسل در زخم های جزئی با پزشک خود مشورت کنید و از عسل روی زخم باز استفاده نکنید.
 • هرگز از گیاهان برای زخم های باز استفاده نکنید مگر زیر نظر پزشک.
 • آلوئه ورا ( آلوئه ورا ) ، به عنوان کرم یا ژل. آلوئه به طور سنتی برای درمان زخم ها و سوختگی های جزئی استفاده می شود ، اما مطالعات علمی در مورد اثربخشی آن مخلوط است.
 • روغن درخت چای ( Melaleuca alternifolia ) به عنوان روغن یا کرم. 2 بار در روز برای کاهش التهاب استفاده کنید. از روغن درخت چای برای درمان سوختگی استفاده نکنید.
 • زردچوبه ( Curcuma longa ) یک ضد التهاب است که اثرات بروملین را قوی تر می کند. زردچوبه مانند بروملین ممکن است خطر خونریزی را افزایش دهد. اگر از داروهای رقیق کننده خون مانند وارفارین (کومادین) ، کلوپیدوگرل (پلاویکس) یا آسپرین استفاده می کنید ، قبل از مصرف زردچوبه با پزشک خود مشورت کنید.
 • گل همیشه بهار ، برای زخم هایی که پوست شکسته شده است اما علائم دیگری وجود ندارد.
 • بابونه  ، به عنوان پماد یا کرم ، برای بهبود زخم ها مفید است.
 • شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی
instagram banner
171 دیدگاه ها
 1. مهسا می گوید

  چجوری باید سفارش بدم آقای دکتر؟

  1. دکتر می گوید

   تو واتسااپ پیم بزارید

 2. گلاره می گوید

  سلام‌کپسول هنوز موجوده

  1. دکتر می گوید

   همیشه موجوده عزیزم

   1. معصومه می گوید

    چطور میتونم تهیه کنم؟

    1. دکتر می گوید

     تو واتساپ سفارش بدید

   2. ندا می گوید

    سلام هزینه این کپسول چقدره من میخام چطور سفارش بدم‌ توروخدابگید؟؟

    1. دکتر می گوید

     2 تومن 09387812589

   3. ناشناس می گوید

    کپسول موجوده ؟چطورسفارش بدیم؟

    1. دکتر می گوید

     بله با مشاور سایت هماهنگ کنید

   4. ماری می گوید

    قیمتش چقدره

    1. دکتر می گوید

     2 تومن

 3. مهسا می گوید

  سلام
  من فقط نگرانیم رو یه چیزه ، اینکه قبل از رابطه گرم بشه و خونش بریزه بیرون و معلوم بشه که یه چیزی هست .
  یعنی این کپسول بازم بشه تو بدن خونش خارج نمیشه ؟ حتما باید رابطه باشه تا خارج بشه ؟

  1. دکتر می گوید

   غیر قابل لمسه

 4. نسرین می گوید

  هنوز موجود دارین کپسول رو

  1. دکتر می گوید

   بله عزیزم

 5. نسرین می گوید

  سلام خانم دکتر چرا واتساپتون بالا نمیاد بهتون از خط پیام دادم

 6. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر هنوز موجود هست این شیاف ؟

  1. دکتر می گوید

   بله موجوده عزیزم

 7. صنم می گوید

  سلام چی میشه منو کمک کنین خیلی استرس دارم

 8. Jhgg می گوید

  سلام كپسولو موجود دارين

  1. دکتر می گوید

   بله

 9. ۱۴۰۱ می گوید

  سلام . گفتید این کپسول بعد از مصرف جذب میشه داخل واژن و ی مایع قرمز رنگ مثل خون از واژن میاد خب بکارت مصنوعی ک با این کپسول ایجاد شده هستش با مایع خون مانند ک بعد جذب از واژن بیرون میاد ک از بین نمیره اون بکارت مصنوعی ؟

 10. اناهید می گوید

  سلام وقتتون بخیر هنوز موجود هست؟

  1. دکتر می گوید

   بله

 11. $$$ می گوید

  این سایت معتبره؟

  1. دکتر می گوید

   بله عزیزم

 12. طوطیا می گوید

  من امتحان کردم کلی استرس داشتم.
  اما متوجه شدم تا ساعتها بعدش بدون رابطه؛ تو واژن هست و خون میده بیرون
  فقط من حدود ۸_۱۰ سانت فرو مردم داخل
  بدون رابطه هم خون میاد.چون تو حرارت بدن داره جواب میده.خیالت راحت…شیاف کن تو واژن…در اولین فرصت رابطه بگیر و رو سفید شو

  1. سحر می گوید

   از کجا تهبه کردی عزیزم؟
   منم‌میخوام

   1. دکتر می گوید

    واتسپ پیام بدید 09387812589

   2. درسا می گوید

    سلام منم از این کپوسول میخام چطوری بگیرم ؟؟

    1. دکتر می گوید

     09387812589 در واتساپ سفارش بدید

 13. طوطیا می گوید

  خیلی عالیه.من دوماه تو جای گرم نگهش داشته بودم…اما بازم عالی عمل کرد…اگه استفاده کردی و رابطه نگرفتی نگران نباش..تا حدود ۱۲ ساعت بعد هم خون میزنه بیرون…قبل رابطه برو سرویس .عضو رو بشور…تو اتاق بدون لامپ رابطه بگیر…و مطمئن باش به شیاف….منو رو سفید کرد

  1. مهناز می گوید

   سلام عزیزم فقط خون میده با تنگ هم میشه ؟

   1. دکتر می گوید

    هر دو

 14. زهره می گوید

  با سلام خسته نباشید
  واقعا از صمیم ❤️ تشکر میکنم از محصولتون که کمکی خیلی بزرگی بهم کرد و مشکلمو حل کرد
  ممنونم
  🌷🌷🌷🌷

  1. دکتر می گوید

   خدا روشکر

  2. مز می گوید

   سلام چطورتهیه کنم مراسممه بدجورنگرانم

 15. A می گوید

  سلام کسی ک پردش ارتجاعی باشه هم میتونه ترمیم کنه؟
  اگه دیگه رابطه نداشته باشه باز پردش مثله اول میشه؟

 16. زهرا می گوید

  سلام چطوری میتونیم تهیه کنیم؟شما دارین؟

  1. دکتر می گوید

   تو واتساپ پیام بدید

  2. نازی می گوید

   تهیه کردین؟

 17. سحر می گوید

  سلام عوارض داره ؟خون ش الودگی داره ؟موجب بیماری خاصی میشه؟؟؟مثل ایدز هپاتیت ؟؟؟

  1. دکتر می گوید

   سلام عزیزم رنگ خون گیاهی

 18. 💔 می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید هنوز این کپسول موجود هست؟؟؟

  1. دکتر می گوید

   بله عزیزم

   1. مپریسا می گوید

    سلام این کپسول موجوده

    1. دکتر می گوید

     بله

 19. رومینا می گوید

  سلام وقت بخیر این کپسول چجوری استفاده میشه روزی چنتا باید خورد جواب دهنده هص مشکلی برای جاهای دگ ندارع؟

  1. دکتر می گوید

   کلا 2 تایی و خوراکی نیست

 20. فاطمه می گوید

  هنوزم این شیاف هست؟؟؟

  1. دکتر می گوید

   بله

 21. لیسا می گوید

  سلام در افغانستان هم میفرستین؟
  و این شماره توت درست نیست وتساپ نمیاید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر ارسال به افغانستان نداریم

   1. زهرا می گوید

    سلام وقت تون بخیر قیمتش چنده و شرایط نگهداریش چطوریه؟ باید تو یخچال یا جای خاصی نگهداری بشه ؟

    1. دکتر مشاوره می گوید

     سلام داخل کمد میمونه

    2. طوطیا می گوید

     من تو کمد تو منطقه گرم نگه داشتم.مشکلی نداشت..اما تو مدت دوماه شاید یه هفته تو یخچال گذاشتم از ترس اینکه خراب نشه..که نسد و نمیشه .مگر با استفاده

 22. لیسا می گوید

  این کپسول در افغانستان هم فروختن میشه؟

 23. elika می گوید

  سلام تاریخ انقضا هم داره؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله تا 2023

 24. نازنین صادقی می گوید

  دروود کپسول شیاف می‌خوام قیمت و شماره کارت لطفا بدید.

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام به 09387812589 تو واتساپ پیام بدید

 25. لادن می گوید

  سلام چجوری باید قرص رو تهیه کنیم؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام به 09387812589 تو واتساپ پیام بدید

 26. فاطمه می گوید

  قیمت این چنده

  1. دکتر مشاوره می گوید

   تو واتساپ بپرسید

 27. زینب می گوید

  واقعا مرسی ازتون من اون شیاف بکارتو استفاده کردم امشب واقعا عالی بود خداخیرتون بده منو از استرس چن ساله م نجات دادین

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بسیار خوشحالیم

   1. راضیه می گوید

    سلام خسته نباشید من این قرص رو میخوام چه جوری تهیه کنم

    1. دکتر می گوید

     عزیزم تو واتساپ پیام بدید

  2. فاطمه می گوید

   واقعا استفاده کردی ازش‌راضی بودی؟جواب داد؟یا الکیه؟

  3. فاطمه می گوید

   واقعا جواب داد؟؟

  4. مهلا می گوید

   واقعا راضی بودی ؟!؟

 28. نسرین می گوید

  اسن شماره ده واتساپ مه بالا نمیاد باید چیکار کنم

 29. نسرین می گوید

  با این شماره

 30. qzl می گوید

  امکانش هست تایم رابطه پس از حرارت این کپسول جواب نده؟؟!!

 31. نسرین می گوید

  سلام مه این شیاف یا کپسول را از کجا به دست بیارم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام تو واتساپ پیام بزارید 09387812589

   1. رها می گوید

    عزيز چرا شمارتون واتساپ نداره؟!

    1. دکتر می گوید

     بله داره

 32. ... می گوید

  سلام اگر از این کپیول استفاده کنیم دکتر گواهی پزشکی میده؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر

 33. ناشناس می گوید

  سلام قیمتش چنده؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   واتساپ سوال کنید

 34. راضیه می گوید

  خانوما کسی هست که از این وبسایت تهیه کرده باشه و تست کرده باشه و مطمئن باشه ؟؟ لطفاااا جواب بدید من چن وقت دیگ عروسیمههههه

 35. سحر می گوید

  سلام چجوری میتونم این قرصو تهیه کنم و قیمتش چنده ؟ آیا از طریق پست هم ارسال میشه؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله ارسال میشه

 36. مینا می گوید

  سلام قیمت ونحوه سفارش میشه بفرمایید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   تو واتساپ پیام بدید 09387812589

 37. Fafa می گوید

  شماره واتساپتون لطف میکنید بدید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589

 38. ا می گوید

  سلام ببخشید چطور میتونیم تهی‌ کنیم؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام در واتساپ پیام بدید

 39. خزان می گوید

  سلام وقت بخیر
  ببخشید اگر کسی بکارتش رو از دست داده و پس از چند سال از این کپسول استفاده کنه بعدها میتونه بچه دار بشه یعنی مشکلی پیش نمیاد؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله مشکلی نداره

 40. صدف می گوید

  سلام چطور میتوانم از جرمنی پیدا کنم و قیمت اش لطفا

  1. دکتر مشاوره می گوید

   عزیزم فقط در ایران هست

 41. فرنوش می گوید

  این کپسول که بکارت واقعی نیست و قطعاپزشکی قانونی متوجه میشه وگواهی سلامت نمیده.حتی روش ترمیم بابخیه روهم پزشکی قانونی متوجه میشه. این کپسول هاصرفا برای خون اومدن وقت دخوله

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله دقیقا

 42. امیر می گوید

  چیشد چراجواب نمیدین ؟؟؟؟پ

 43. امیر می گوید

  سلام تومعاینه پزشکی سلامت قبل از ازدواج مشکلی پیش نمیاد دیگه سلامت تااییدمیشه؟؟

 44. ستاره می گوید

  سلام . واتس اپ نداره این شماره .

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله داره

 45. حمیده می گوید

  سلام
  قیمت این کپسول ها چن هست؟؟

 46. ترنم می گوید

  امیدوارم روزی برسه که به جای مهم دونستن این مورد چیزای دیگه ارزش واقعی یه زن رو نشون بده وتمام کسایی ک این مشکلو دارن مشکلشون حل بشه😔😔

  1. هلن می گوید

   عزیزم این ی مشکل نیس درسته بعضیا بکارتشون ارتجاعیه ولی اوناییکه خودشون باعث پارگی پردشون شدن بایدم احساس ترس رو داشته باشن چون بنظرم پنهون کردنش از کسی ک قراره ی عمر باهاش زندگی کنی خیانته
   هر مردی دوس داره اولین تجربه زنش باشه

   1. M می گوید

    پس مردی که قبل ازدواج ۱۰۰ بار ابن کار رو انجام داده با ۱۰۰ نفر چی؟

 47. ندا پیرایش می گوید

  میشه راهنمای کنید

 48. Elahe می گوید

  تروخدا کدومتون استفاده کرده بگه بخدا داغون شدم یعنی میشه ب این محصول اعتماد کرد ؟؟هنوزم موجوده ؟

 49. سحر می گوید

  سلام خانومایی ک استفاده کردیت از این شیاف اگه واقعا جواب گرفتین و ترسی نداشتین کمکم کنید ک منم ترسم بریزه

 50. نسترن می گوید

  این کپسول رواز کجا باید تهیه کرد؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با شماره مشاور تماس بگیرید

   1. بهار می گوید

    سلام این کپسول موجود هست

    1. دکتر مشاوره می گوید

     بله توی واتساپ سفارش بدید

  2. بهار می گوید

   سلام
   چطوری میتونم تهیه کنم؟؟

 51. روهینا می گوید

  سلام آیا به افغانستان هم موجود است خواهش میکنم کمکم کنید؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام بله ارسال میکنیم

 52. مريم می گوید

  پزشك ايا بايد اين كپسول داخل واژن بزاره يا هركسي خودش ميتونه بزاره؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر خود شخص میتونه بزاره

 53. Mary می گوید

  09387812589 از اینجا در واتساپ

 54. سمیه می گوید

  از کجا میتونم بخرم و چقدره هزینش

 55. هستی می گوید

  سلام میگم این کپسول تاریخ انقضا هم داره؟مثلا الان سفارش بدی برا شش ماه یا یک سال دیگه میشه نگهش داشت

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله تا 2ساله

 56. Tahera می گوید

  سلام کسی استفاده کرده از این کپسول؟تجربه خودتونو لطفا بگین

 57. دلارام می گوید

  سلام .الان این کپسول موجوده؟ب شماره ای که گفتین تو واتساپ دیام دادم کسی جوابگو نیست

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله هست مجددا تلاش کنید

 58. مریم می گوید

  سلام من نمیتونم زنگ بزنم شمارتونم تو واتساپ نیست فقط تلگرام دارین چیکار کنم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   واتساپ هست

   1. دکتر مشاوره می گوید

    بله

 59. گیسو می گوید

  تو رو خدا کمکم کنین یک ساله داغون شدم از فکر و خیال

  1. دکتر مشاوره می گوید

   تو واتساپ پیام بدید 09387812589

 60. گیسو می گوید

  سلام آیا این کپسول قابل اعتماده؟ حتما ماده خونی میاد؟

 61. ساناز می گوید

  سلام
  کسایی که این پیام منو میخونن فقط یک بار به چیزی که میگم اطمینان کنن و از این همه دقدقه با یه داروی ساده خارج بشن، من همین مشکل رو داشتم دو هفته پیش انقدر گشتم تا یه پیج و ایمیل پیدا کردم
  میدم پیام بدید
  شماره واتساپ برای سفارش 09387812589

 62. danielagh می گوید

  سلام چنناست این کپسول قیمت هم بگید

 63. Armin می گوید

  شماره واتساب شما چنده ؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589

 64. Armin می گوید

  شماره واتساب شما چنده ؟
  این شماره واتسابی که دادین درست نیست

 65. زهرا می گوید

  شماره تلگرامتون رو بگید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589واتساپ

 66. سحر می گوید

  اگر بیشتر از یکساعت بمونه؟

 67. f.m می گوید

  قیمتش چنده!؟

 68. الناز می گوید

  سلام کپسول الان موجوده؟

 69. تینا می گوید

  ارسالم میکنید؟؟قیمتش چندع

 70. تینا می گوید

  ارسالم میکنید؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله برای قیمت تماس بگیرید

 71. Jja می گوید

  آیا کسی ک سقط داشته اون هم بصورت طبیعی ، میتواند از این کپسول ها برای شب ازدواجش استفاده کرد ؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله مانعی نداره

 72. السااا می گوید

  سلام، هنوز موجوده؟لطفا جواب بدید من واسه ۱ ماه دیگه میخوام

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله

 73. مریم می گوید

  میشه لطفا بهم بگید که توی داروخانه ها هست یا خیر من نمیتوانم تماس بگیرم میشه لطفا کمکم کنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر تو داروخانه ها نیست

 74. armin می گوید

  هزینه دقیق برای تهیه این کپسول چقدر است

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589 تماس بگیرید

   1. سیما می گوید

    سلام‌ خسته نباشید این کپسول موجوده؟

    1. دکتر مشاوره می گوید

     بله

 75. armin می گوید

  آیا میتونیم به این کپسول اعتماد کنیم یک وقت کسی نفهمه

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله صد در صد عالیه

 76. armin می گوید

  بعد از درخواست این کپسول بعد از چه مدت زمانی به دست ما خواهد رسید لطفا دقیق بگویید برایم بسیار مهم است

  1. دکتر مشاوره می گوید

   1هفته

 77. Armin می گوید

  آیا در امارات متحده عربی نیز این کپسول را ارسال میکنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام بله

 78. مریم می گوید

  سلام شماره مشاوره سایت چنده برای تماس؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589

 79. مهدیه می گوید

  من ب این کپسول احتیاج دارم لطفا کمکم کنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   تماس بگیرید

 80. نازی می گوید

  توروخدا میشه کمکم کنین ببینم چ طوری باید این کپسول تهیه کنم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با مشاوره سایت تماس بگیرید

  2. مینا می گوید

   هزینش چقدره؟چطور میشه تهیه کرد؟

  3. پری می گوید

   سلام خسته نباشین چطوری میشه این کپسول رو تهیه کرد و هزینه اش چقدره؟

 81. سوزان می گوید

  سلام. وقتتون بخیر.
  من نیاز به کپسول یا شیاف ترمبم بکارت دارم.
  میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید و زندگیمو نجات بدین؟
  ممنون میشم.

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با مشاوره سایت تماس بگیرید

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک