- تبلیغات -

t

شیاف | کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی چیست؟(99)

شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی :آیا اگر مدتی رابطه جنسی نداشته باشید ، آیا پرده بکارت شما دوباره ترمیم میشود؟و  چنین چیزی باعث می شود که شما دوباره باکره شود؟

نه ، پرده بکارت نمی تواند رشد کند وقتی باز شد. پرده بکارت یک بافت نازک و گوشتی است که در قسمتی از دهانه واژن امتداد دارد. اولین باری که یک دختر مقاربت واژینال می کند ، پرده بکارت کشیده می شود.در برخی از کشورها ی جهان زنان بخاطر از دست دادن بکارت خودقبل از ازدواج  کشته میشوند.

این اولین باری نیست که زنان در معرض فشارهای اجتماعی قرار می گیرند و از محصولاتی استفاده می کنند که به سادگی برای جنسیت ما به عنوان یک کل تحقیرآمیز است. کرم های روشن کننده واژن را به یاد دارید؟  هدف ما از زنان این است که در قالب آنچه یک زن ایده آل است ، قرار بگیریم.

بحث در اینجا هیچ ارتباطی با رابطه جنسی قبل از ازدواج ندارد. که کاملاً یک انتخاب شخصی برای هر دو طرف است.

بخوانید : روشهای ترمیم بکارت

چنین محصولی حتی در اروپا فروخته می شود ، با یك شركت آلمانی ، ویرجینیا کییر  ، هایمن مصنوعی حاوی خون گاو را می فروشد.

یکی دیگر از شرکت های مستقر در آلمان ، ویرجینیا کار ، به گاردین گفت که سالانه هزاران کیت در سراسر ایالات متحده می فروشد. آنها می گویند ، بسیاری از مشتریانشان تماس می گیرند و می گویند برای محافظت از خود به هایمن جعلی احتیاج دارند.

گاهی اوقات این زنان باکره هستند اما از ترس عواقب ناشی از خونریزی می خواهند در شب عروسی خونریزی کنند. اغلب ، شرکای آنها می دانند که آنها قصد دارند از خون جعلی استفاده کنند ، اما برنامه ای را برای فریب والدین ، ​​که پس از شب عروسی ملافه های خود را بررسی می کنند ، بهم می زنند.

شیاف کپسول پرده بکارت مصنوعیبرخی معتقدند زنی که پرده بکارتش کشیده شده است دیگر باکره نیست. اما داشتن پرده بکارت و باکره بودن یک چیز نیست. روش های دیگری وجود دارد که یک زن می تواند پرده بکارت خود را بکشاند ، از جمله استفاده از تامپون ، استمناء مقدماتی ، سوار دوچرخه یا انجام ژیمناستیک.

پرده بکارت و داشتن پرده بکارت در کشورهایی مانند ایران و خاورمیانه هنوز مسئله مهمی به شمار می رود. از این جهت لوازم خاصی در این رابطه تولید شده اند.یکی از این لوازم پرده بکارت مصنوعی یا کپسول  خون پرده بکارت است. این کپسول حاوی مایع قرمز رنگی بسیار مشابه خون است.

باکره بودن یعنی هرگز رابطه جنسی ندارد. افراد ممکن است “جنسیت” را متفاوت تعریف کنند. اکثر مردم موافق هستند که زنان و مردان اولین باری که رابطه جنسی آلت تناسلی و واژینال دارند ، بکارت خود را از دست می دهند.شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی

بسیاری از افراد همچنین بر این باورند که افرادی که با کسی در همان رابطه جنسی رابطه جنسی دارند ، می توانند باکره بودن خود را از طریق مقاربت دهانی یا مقعد از دست بدهند.

اما بدون در نظر گرفتن ، هیچ راهی برای “بازیابی” پرده بکارت – کسی که هرگز رابطه جنسی نداشته است – مهم نیست که کسی بدون داشتن رابطه جنسی چه مدت طول می کشد.داروی ترمیم پرده بکارت

شیاف کپسول پرده بکارت مصنوعی

شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی

 :پرده بکارت مصنوعی  پس از وارد شدن به واژن ، تحت تأثیر حرارت بدن و رطوبت واژن حل می شود و یک پرده بکارت جعلی ، غشای مصنوعی ایجاد می کند که به عنوان یک پرده بکارت واقعی انسان عمل می کند.

در سال 2010 در آلمان در آزمایشگاه میکروبیولوژی ساخنه شد.

قبل از رابطه جنسی ، شیاف بکارت را را داخل واژن قرار دهید و تا دهانه رحم برسانید. تمام شیاف به مرور ذوب خواهد شد. وقتی آلت تناسلی مرد به آن برخورد کند مایعی که کاملا مشابه خون انسان است به آلت تناسلی مرد برخورد کرده و نمود باکرگی شما خواهد بود. با شروع رابطه جنسی و شروع ترشحات واژینال و همچنین دخول آلت مرد دو عامل گرما و رطوبت باعث تشدیداب شدن شیاف پرده بکارت جنسی خواهد شد.

شیاف پرده بکارت مصنوعی قبل از مقاربت در واژن بین ۱ساعت قبل نزدیکی  قرار داده تاتحت تاثیر حرارت بدن و رطوبت واژن،  به خودی خود حل شود،در طول مقاربت جنسی قرص پرده بکارت مصنوعی خواهد شکست و یک مایع قرمز رنگ مانند خون،جاری میشود گسترش یابد و در نتیجه شبیه سازی پاره شدن پرده بکارت است.

این پرده بکارت مصنوعی برای شبیه سازی از دست دادن خون ایجاد شده در هنگام از بین بردن بکارت طراحی شده است. هنگامی که غشای مصنوعی ایجاد شده توسط قرص پرده بکارت های مصنوعی سوراخ شود ، مایع قرمز رنگی به نظر می رسد که خون واقعی خود را نشان می دهد ، بنابراین دفلوراسیون را شبیه سازی می کند.

بهتر انست که: حتما قبل از ایجاد رابطه با شریک جنسی خود حتما این محصول را تست کنید تا اعتماد به نفس خود را بدست آورده و در رابطه واقعی ترسی نداشته باشید.

این واقعا یک قرص یا شیاف ، که  شما آن را در دو یا سه سانتی متر به داخل واژن میبرید، 30 دقیقه تا یک ساعت قبل از مقاربت. غشاء شیاف با جذب رطوبت، و توسط گرمای شروع به تخلیه پلاسما میکند. این پرده بکارت مصنوعی طراحی شده است برای شبیه سازی  پرده بکارت .

این شیاف  توسط حرارت بدن شما فعال شده و با خیال راحت در واژن فقط در چندلحظه مناسب بدون هیچ مشکلی و یا عوارض جانبی حل می شود.

رنگ خون جعلی است  بیشتر باید با وارد کردن شیاف پرده بکارت مصنوعی بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه قبل از مقاربت،  خون مصنوعی  جاری میشود.

شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی

از آنجا که جراحی ترمیم  پرده بکارت گران قیمت، به طور بالقوه خطرناک است و، بسیاری از زنان در این وضعیت بدنبال یک شیاف واژینال هستند.

شیاف پرده بکارت مصنوعی از مواد طبیعی مورد استفاده در بسیاری از محصولات سفت وتنگ کردن واژن شناخته شده برای سلامت واژن ساخته شده است. عصاره های گیاهی موجود در کپسول ،باعث تنگ شدن طبیعی واژن میشود.این محصول مناسب برای دوشیزگان  ومادران باردار نیست.

فقط برای استفاده داخل واژن است.شیاف رانباید داخل مجرای ادرار فرو برد.در زمان قاعدگی نیز نباید ازان استفاده کرد.شیاف پرده بکارت مصنوعی خالص ۱۰۰٪ گیاهی واز عصاره گیاهان چینی ساخته شده، بدون عوارض جانبی .

زمانی که این کپسول درون واژن گذاشته می شود ، لایه پوشاننده آن در اثر حرارت و رطوبت بدن به مرور تجزیه شده و مایع خون مانند درون آن از واژن خارج می شود. این محصول اولین بار در چین ساخته شد و در کشورهایی نظیر مصر و کشورهای خاورمیانه با استقبال روبرو گشت.

این کپسول را باید حدود مطالعه پرده بکارت مصنوعی چیست؟ کپسول بکارت 30 دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی و دخول در درون واژن قرار دهید. لایه خارجی کپسول درون واژن خودبخود تجزیه و جذب می شود و از واژن خارج نمی شود.

پرده بکارت مصنوعی طراحی شده است تا شبیه سازی از دست دادن خون در شب زفاف باشد.  به طوری که قرص توسط حرارت بدن شما فعال می شود و با خیال راحت در (واژن) خود قرار دهید و در لحظه مناسب بدون هیچ مشکلی یا عوارض جانبی حل می شود.

شما می توانید مطمئن باشید که در روز بعد هیچ عفونت یا عوارض جانبی نخواهید داشت.

 • به صورت خوراکی مصرف نکنید.
 • فقط برای استفاده از واژن در نظر گرفته شده است.
 • قرص را داخل مجرای ادرار نگذارید.
 • هنگام استفاده از این قرص ها از تامپون استفاده نکنید.
 • در صورت درد واژن از این قرص ها استفاده نکنید.
 • از حساسیت به هر یک از مواد طبیعی استفاده نکنید.
 • در بارداری ، شیرده ، قاعدگی یا عفونت واژن استفاده نکنید.
 • دور از دسترس کودکان نگه دارید.
 • در مکانی خنک و خشک نگهداری کنید.
 • این محصول برای تشخیص ، معالجه ، درمان یا جلوگیری از بیماری نیست.
 • کاملا بدون عوارض جانبی بی خطر است
 • بدون درد، به آرامی انجام دهید
 • بازیابی سریع

پرده بکارت یک غشای دایره ای ریز است که در زیر دهانه مجرای ادرار هنگام باز شدن مهبل قرار دارد.

این غشای ، به طور معمول در یک الگوی شعاعی ، در اولین مقاربت جنسی یا در نتیجه وارد کردن تامپون یا جسم دیگری به داخل واژن اشک می ریزد (تصویر را ببینید). از آنجا که جریان خون در پرده بکارت بسیار خوب است ، این معمولاً شامل خونریزی قابل توجهی است.

معرفی دکتر خوب برای ترمیم بکارت

در هنگام بازسازی پرده بکارت ، بقایای شکاری از پرده بکارت با استفاده از پوست سر لیزر ریز جدا شده و سپس برای بازآفرینی یک غشای دایره ای به هم بخیه می شوند (تصویر را در پایین مشاهده کنید).

این روش معمولاً تحت بی حسی موضعی یا در صورت درخواست تحت آرام بخش گرگ و میش انجام می شود. بخیه ها قابل جذب هستند و پس از حدود 6-7 هفته از بین می روند.

اگر سؤال دیگری دارید یا دوست دارید در مورد یک روش خاص بیشتر بیاموزید ، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید .

شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی

09387812589

5 درمان خانگی ترمیم پرده بکارت: شیاف کپسول ترمیم پرده بکارت مصنوعی

ارگاسم زنانه: داشتن ارگاسم به شما در تقویت عضلات لگن کمک می کند. بدون شک ، این یک تمرین سرگرم کننده است که می تواند در بهبود لذت های گناهان گذشته شما مفید باشد.

انگور فرنگی: انگور فرنگی سرشار از ویتامین C است که به سفت شدن کمک می کند. آنها را در آب جوشانده و آنها را در یک ظرف نگه دارید. مایع را قبل از استحمام به واژن بمالید. قابل ذکر است که استفاده بیش از حد مشابه می تواند تأثیرات منفی بگذارد.

ورزش کگل: به منظور سفت کردن دیواره واژن ، باید ورزش کگال انجام دهید زیرا عضلات لگن شما را تقویت و منقبض می کند. این تمرین را سه بار در روز تکرار کنید.

بلوط : همچنین به عنوان سیب بلوط معروف است ، جگر بلوط حاوی ماده روان کننده و تسکین دهنده ای است که به شما در سفت شدن دیواره های مهبل (واژن) کمک می کند. فقط مقداری جگر بلوط را خرد کنید ، یک خمیر ریز درست کنید و آن را روی دیواره های واژن خود بمالید.

رژیم غذایی سالم: ورزش به تنهایی هرگز نمی تواند کمک کند. این باید با برخی غذاهای خوب همراه باشد. بنابراین ، ماهیچه های خود را به درستی تغذیه کنید تا از رشد و ترمیم صحیح آن اطمینان حاصل کنید. کربوهیدرات ها ، پروتئین های لاغری ارگانیک حیوانات ، میوه های ارگانیک و سبزیجات را در برنامه غذایی روزانه خود قرار دهید.

پرده بکارت مصنوعی یک پاکت پلاستیکی طبیعی است که به سرعت در حال تخریب است – همان ماده ای که برای نوارهای نرم کننده نفس بکار می رود – حاوی مقداری رنگ قرمز است

. شما آن را 15 دقیقه قبل از فعالیت جنسی در مهبل وارد کنید ، سپس مشغول شوید. ترشحات طبیعی واژن شروع به تجزیه پلاستیک می کند ، .

متأسفانه برای آنها ، خونریزی در هنگام پارگی پرده بکارت ، برای اکثر زنان نیز یک اسطوره است. از هر 200 نفر یکی با نام “پرده بکارت نامشخص” متولد می شود که می تواند در هنگام پاره شدن باعث ایجاد درد یا خونریزی شود. کمتر از نیمی از زنان بعد از اولین مقاربت خونریزی می کنند و معمولاً میزان آن با لکه کاغذ قابل مقایسه است.

هرچند این کیت پرده بکارت مصنوعی اهمیتی ندارد. نکته اصلی آنها باید مورد توجه قرار گیرند ، بنابراین آنها هنگام پارگی مقدار زیادی از خون را ایجاد می کنند.

امید خود را از دست ندهید. جراحان متعددی پس از پاره شدن روش کار برای “ترمیم” پرده بکارت را انجام داده اند.

این عمل حدود نیم ساعت طول می کشد ، با این کار پزشک یا دو انتهای آن را به سادگی دوخت و یا برداشت مقدار کمی از بافت از دیواره های مهبل را انجام می دهد. این یک عمل ساده است که حدود 2500 دلار قیمت دارد.

چه چیزی پشت وسواس فرهنگی ما با پرده بکارت است؟

تا آنجا که به کتاب مقدس برمی گردد. تثنیه 22: 20-221 بیان می کند که اگر مرد با زنی ازدواج کند و “هیچ اثری از پرده بکارت زن جوان پیدا نشود ، او را به درب خانه پدرش می آورند و در آنجا مردان شهرش او را سنگسار می کنند. کتاب مقدس “اثبات” چیست؟ پارچه ای ، لکه دار خون.داروی ترمیم پرده بکارت

هزاران سال پس از نوشتن این سخنان ، مردان هنوز در جستجوی آن خون هستند تا به خود اطمینان دهند که شرکای آنها خالص هستند. و وقتی آنها آن را نمی یابند ، خوشحال نمی شوند.داروی ترمیم پرده بکارت

این کپسول بکارت خون مصنوعی به هزاران دختر در سراسر جهان کمک کرده است که بکارت و اعتماد به نفس خود را بهبود بخشد.

t
61 دیدگاه ها
 1. سوزان می گوید

  سلام. وقتتون بخیر.
  من نیاز به کپسول یا شیاف ترمبم بکارت دارم.
  میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید و زندگیمو نجات بدین؟
  ممنون میشم.

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با مشاوره سایت تماس بگیرید

 2. نازی می گوید

  توروخدا میشه کمکم کنین ببینم چ طوری باید این کپسول تهیه کنم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با مشاوره سایت تماس بگیرید

  2. مینا می گوید

   هزینش چقدره؟چطور میشه تهیه کرد؟

  3. پری می گوید

   سلام خسته نباشین چطوری میشه این کپسول رو تهیه کرد و هزینه اش چقدره؟

 3. مهدیه می گوید

  من ب این کپسول احتیاج دارم لطفا کمکم کنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   تماس بگیرید

 4. مریم می گوید

  سلام شماره مشاوره سایت چنده برای تماس؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589

 5. Armin می گوید

  آیا در امارات متحده عربی نیز این کپسول را ارسال میکنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام بله

 6. armin می گوید

  بعد از درخواست این کپسول بعد از چه مدت زمانی به دست ما خواهد رسید لطفا دقیق بگویید برایم بسیار مهم است

  1. دکتر مشاوره می گوید

   1هفته

 7. armin می گوید

  آیا میتونیم به این کپسول اعتماد کنیم یک وقت کسی نفهمه

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله صد در صد عالیه

 8. armin می گوید

  هزینه دقیق برای تهیه این کپسول چقدر است

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589 تماس بگیرید

   1. سیما می گوید

    سلام‌ خسته نباشید این کپسول موجوده؟

    1. دکتر مشاوره می گوید

     بله

 9. مریم می گوید

  میشه لطفا بهم بگید که توی داروخانه ها هست یا خیر من نمیتوانم تماس بگیرم میشه لطفا کمکم کنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر تو داروخانه ها نیست

 10. السااا می گوید

  سلام، هنوز موجوده؟لطفا جواب بدید من واسه ۱ ماه دیگه میخوام

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله

 11. Jja می گوید

  آیا کسی ک سقط داشته اون هم بصورت طبیعی ، میتواند از این کپسول ها برای شب ازدواجش استفاده کرد ؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله مانعی نداره

 12. تینا می گوید

  ارسالم میکنید؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله برای قیمت تماس بگیرید

 13. تینا می گوید

  ارسالم میکنید؟؟قیمتش چندع

 14. الناز می گوید

  سلام کپسول الان موجوده؟

 15. f.m می گوید

  قیمتش چنده!؟

 16. سحر می گوید

  اگر بیشتر از یکساعت بمونه؟

 17. زهرا می گوید

  شماره تلگرامتون رو بگید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589واتساپ

 18. Armin می گوید

  شماره واتساب شما چنده ؟
  این شماره واتسابی که دادین درست نیست

 19. Armin می گوید

  شماره واتساب شما چنده ؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589

 20. danielagh می گوید

  سلام چنناست این کپسول قیمت هم بگید

 21. ساناز می گوید

  سلام
  کسایی که این پیام منو میخونن فقط یک بار به چیزی که میگم اطمینان کنن و از این همه دقدقه با یه داروی ساده خارج بشن، من همین مشکل رو داشتم دو هفته پیش انقدر گشتم تا یه پیج و ایمیل پیدا کردم
  میدم پیام بدید
  شماره واتساپ برای سفارش 09387812589

 22. گیسو می گوید

  سلام آیا این کپسول قابل اعتماده؟ حتما ماده خونی میاد؟

 23. گیسو می گوید

  تو رو خدا کمکم کنین یک ساله داغون شدم از فکر و خیال

  1. دکتر مشاوره می گوید

   تو واتساپ پیام بدید 09387812589

 24. مریم می گوید

  سلام من نمیتونم زنگ بزنم شمارتونم تو واتساپ نیست فقط تلگرام دارین چیکار کنم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   واتساپ هست

   1. دکتر مشاوره می گوید

    بله

 25. دلارام می گوید

  سلام .الان این کپسول موجوده؟ب شماره ای که گفتین تو واتساپ دیام دادم کسی جوابگو نیست

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله هست مجددا تلاش کنید

 26. Tahera می گوید

  سلام کسی استفاده کرده از این کپسول؟تجربه خودتونو لطفا بگین

 27. هستی می گوید

  سلام میگم این کپسول تاریخ انقضا هم داره؟مثلا الان سفارش بدی برا شش ماه یا یک سال دیگه میشه نگهش داشت

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله تا 2ساله

 28. سمیه می گوید

  از کجا میتونم بخرم و چقدره هزینش

 29. Mary می گوید

  09387812589 از اینجا در واتساپ

 30. مريم می گوید

  پزشك ايا بايد اين كپسول داخل واژن بزاره يا هركسي خودش ميتونه بزاره؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر خود شخص میتونه بزاره

 31. روهینا می گوید

  سلام آیا به افغانستان هم موجود است خواهش میکنم کمکم کنید؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام بله ارسال میکنیم

 32. نسترن می گوید

  این کپسول رواز کجا باید تهیه کرد؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با شماره مشاور تماس بگیرید

 33. سحر می گوید

  سلام خانومایی ک استفاده کردیت از این شیاف اگه واقعا جواب گرفتین و ترسی نداشتین کمکم کنید ک منم ترسم بریزه

 34. Elahe می گوید

  تروخدا کدومتون استفاده کرده بگه بخدا داغون شدم یعنی میشه ب این محصول اعتماد کرد ؟؟هنوزم موجوده ؟

 35. ندا پیرایش می گوید

  میشه راهنمای کنید

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک