ابرو : مدل ابرو پهن و صاف دخترانه

ابرو:چگونه ابروهای خود را آرایش کنید.نیازی نیست که مراقبت و تمیز کردن ابروها پیچیده باشد. زمانیکه بدانید چگونه به ابروهای خود شکل دهید و آنها را پر کنید، می‌توانید به راحتی آنها را سالم و شیک نگاه دارید.

مدل ابرو پهن و صاف دخترانه

صورت خود را بطور مرتب شستشو دهید. به منظور مرتب کردن ابروها، شما باید آنها را به عنوان بخشی از روال معمول پاک کردن صورت تمیز نگه دارید.

قبل از اینکه سعی کنید به عنوان بخشی از روتین آرایشی خود ابروهای خود را بردارید و مرتب کنید، صورت خود را بشویید. یک حوله کوچک را در آب گرم خیس کرده و به آرامی بر روی ابروهای خود بمالید. بیش از حد سفت به صورت خود نکشید که در غیر اینصورت برخی از فولیکول‌های مو را بیرون خواهید کشید.

ابرو

ابروی ایده‌آل خود را پیدا کنید. گوشه داخلی ابروهایتان باید هم‌راستا با دو طرف بینی‌تان باشد. شما می‌توانید از یک مداد بلند، قلم‌موی آرایش و یا شیء دیگر برای سنجش آن استفاده کنید.ارایش ابرو

مدل ابرو پهن و کشیده

لبه صاف را با بیرون سوراخ بینی و داخل چشم خود تنظیم کنید. ابرو شما باید از لبه صاف آغاز شود. این محل را با مداد ابرو علامتگذاری کنید. این کار را در هر دو ابرو انجام دهید.

به جلو نگاه کنید و لبه صاف را با خارج از بینی و مردمک چشم‌تان تنظیم کنید تا تعیین کنید که قوس ابروی شما باید کجا باشد. این مکان را علامتگذاری کنید.
لبه راست را با خارج از بینی و لبه بیرونی چشم خود قرار دهید تا تعیین کنید که جایی که سینه شما باید پایان یابد، و این نقطه را علامت بزنید.

بر اساس چهره‌تان یک شکل ابرو را انتخاب کنید. بعضی از مردم ترجیح می‌دهند که شکل ابرو را براساس شکل کلی چهره خود انتخاب کنند، بجای آنکه برای اندازه‌گیری ایده‌آل ریاضی آن تلاش کنند. بسته به اندازه و شکل چهره‌تان، می‌توانید یکی از طرح‌های زیر را امتحان کنید:

ابرو

ارایش ابرو

  • بیضی: شکل ابرویی با زاویه‌ی نرم
    قلب: شکل ابروی گرد
    کشیده: شکل ابروی تخت
  • گِرد: شکل ابرو قوس‌دار
    مربع: شکل ابرو یا زاویه‌دار یا منحنی
    الماس: شکل ابرو منحنی یا گرد

ابرو

از موچین استفاده کنید تا موهای ناخواسته را بردارید. هر مویی که خارج از خط ابروی ایده‌آل شما قرار می‌گیرد را بردارید. ریشه مو را با سر موچین پیدا کنید و در جهت مخالف رشد مو آن را به سرعت بیرون بکشید تا کاملا موها را از بین ببرید.

همیشه از پایین ابروی خود مو بردارید، زیرا اگر شما از بالای آن موها را حذف کنید، باقی عمر را با موی پیشانی پراکنده دست به گریبان خواهید بود.

نوشته های مرتبط

مدل ابرو برای صورت کشیده

بسیار مراقب باشید که از موی ابروی خود را بیش از حد برندارید. شما همیشه می‌توانید چند موی اضافی را از بین ببرید، اما اگر آن را بیش از حد انجام دهید، به نظر عبوس خواهید رسید.

قوس ابروهای خود را مشخص کنید. برای رسیدن به شکل دلخواه، چندین مو را در بالای و  یا پایین ابروی خود برداریدد. کل ابروی خود را بشویید و هر مویی که زیر خط ابروی شما قرار دارد را حذف کنید. می‌توانید ابروهای خود را به عرض دلخواهتان بردارید، اما بطور متناوب بر روی آنها کار کنید تا یک شکل شوند و مطمئن شوید که به عقب می‌روید تا ببینید که آنها در آینه چگونه شده‌اند.

ابرو

ابروهای خود را با تمیز کردن به طور منظم حفظ کنید. اگر این کار را به طور منظم انجام دهید، به جای آنکه همه را به یکباره انجام دهید، بسیار ساده‌تر است. موهای پراکنده‌ای را که ممکن است دوباره رشد کنند بردارید و به طور مرتب ابروهایتان را اصلاح کنید تا آنها را مرتب نگه دارید برسد، سپس ابروهای خود را در امتداد جهت طبیعی آنها برس بکشید تا راحت باشند. برس کشیدن ابروها به طور منظم به سمت بالا و بیرون می‌تواند به رشد آنها در این جهات کمک کند.

مدل ابرو برای صورت کشیده و پر

سعی کنید به صورت دوره‌ای ابروهای خود را موم بیاندازید. مقداری موم ملایم صورت را زیر ابرو خود قرار دهید، و فقط موهای پراکنده‌ای که دوست‌شان ندارید را با موم بپوشانید. موم را به مدت 30 ثانیه رها کنید تا کمی چسبناک شود تا به سمت بقیه موهای ابرو که می‌خواهید نگه دارید سرازیر نشود.

نوار موم را به آرامی بالای چشم خود بگذارید و آنرا حداقل 30 ثانیه بگذارید تا در جای خود ثابت شود. آن را محکم به سمت بیرون بکشید تا موها را با خود بردارد و همین کار را روی چشم دیگر تکرار کنید.

از آب گرم را برای برداشتن موم باقیمانده استفاده کنید، سپس آب سرد و مرطوب کننده را برای تسکین پوست استفاده کنید.
بند انداختن را امتحان کنید. برای بند انداختن شما نیاز به یک تکه نازک نخِ دوختن دارید. یک تکه نخ بلند را بردارید و انتهای آنها را به هم گره کنید. آن را در اطراف انگشت سبابه و انگشت میانی قرار دهید، سه بار دست‌های خود را بچرخانید، بنابراین اکنون دو حلقه دارید. با استفاده از این دو انگشت و انگشت شست خود رشته‌های نخ را حرکت دهید.

رشته نخ را بالای ابرو خود نگه دارید، و در حالیکه یک دایره را بزرگتر و دیگری را کوچکتر نگه می‌دارید، قسمت میانی ​ موهای ابروی سر راه خود را برمی‌دارد. بسیار مراقب باشید و به آرامی عمل کنید تا قلق آن را به دست آورید.ارایش ابرو

حرکت دادن سریع نخ و بیرون کشیدن موهای زیاد در حالیکه آن را در جهت اشتباه انجام می‌دهید، آسان است. در حالیکه بند می‌اندازید، از نخ برای برس کشیدن ابرو استفاده کنید، بدین طریق که تنها در جهت بالا و به سمت بیرون حرکت کنید. برای مراقبت از پوست خود، پس از آن از یک شستشوی صورت مرطوب‌کننده استفاده کنید.

ابرو برای صورت گرد

افرادی که صورت‌های گرد دارند ممکن است بخواهند از ابروهای خود برای ایجاد این توهم استفاده کنند که صورتشان کمتر دایره‌ای است. برای اینکه صورت گرد بیضی‌تر شود، باید آن قوس ابرو را بلند کنید و آن زاویه را ادویه کنید. این حالت چهره شما را طولانی تر می کند. اما افسوس که همه را متحیر کردی صورتت همان شکلی است که هفته پیش بود *نفس*. اما آنها نیازی به دانستن این موضوع ندارند. اگر آنها بفهمند که ما می توانیم تغییر شکل دهیم، همه چیز تمام شده است.

صورت گرد: به سراغ ابروهای با قوس بلند بروید. …

صورت بیضی شکل: به سراغ ابروهای با زاویه ملایم بروید. …

صورت قلبی شکل: به سراغ ابروهای نرم و گرد بروید. …

صورت مربعی شکل: به سراغ ابروهای ضخیم و صاف با قوس نرم بروید. …

instagram banner
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.