اموزش کشیدن ابرو با مداد سیاه (آرایش ابرو)

اموزش کشیدن ابرو با مداد سیاه :

مرحله اول:

ابتدا ابروهای خود را با شانه ابرو به سمت بالا شانه بزنید. با اینکار به آسانی می توانید جاهای خالی ابرو را پیدا و آنها را پر کنید. در صورت بلند بودن ابروها، برای مرتب کردن آنها از قیچی استفاده کنید. منظم بودن اندازه ابروها نقش مهمی در آرایش ابرو دارد.

اموزش کشیدن ابرو با مداد سیاه

مرحله دوم:

در این مرحله، با توجه به خواب و فرم ابرو، ابتدا جاهای خالی را با محصول آرایشی مورد نظر خود پر کنید. حتما دقت داشته باشید که محصول را به آرامی بر روی ابروها بکشید زیرا هر چه آرام تر این کار را انجام دهید، طبیعی تر به نظر می رسد. البته در ابتدا باید پیش از شروع کار، فرم کلی ابرو را با مداد ابرو بکشید. خط بالا را با فاصله کمی از تاج ابرو و خط پایین ابرو را نیز با کمی فاصله از ابتدای ابرو بکشید تا ابروهای شما شکل طبیعی تری پیدا کند.

اموزش کشیدن ابرو با مداد سیاه

مرحله سوم:

فارغ از اینکه برای آرایش ابرو از آکوا استفاده کرده اید یا مداد، اکنون برای محو ساختن و طبیعی جلوه دادن خط های کشیده شده در ابرو، از یک قلم موی کوچک یا یک پد آرایشی خطوط استفاده کنید.اموزش کشیدن ابرو با مداد سیاه

مرحله چهارم:

در مرحله چهارم، پس از پر کردن داخل ابروها مجددا ابروها را به سمت بالا شانه کنید تا اگر جایی باقی مانده بود نمایان شود و آن را پر کنید. سپس دوباره ابروها را به حالت اول بازگردانید. برای آنکه به درستی متوجه کار خود شوید، چند قدم از آینه فاصله بگیرید و از دور به ابروها دقت کنید. نیازی نیست که ابروها دقیقا شبیه هم باشند، فقط باید به اندازه کافی شبیه به هم کشیده شده باشند.

مرحله پنجم:

در مرحله آخر کمی کانسیلر یا کرم پودر به استخوان و ناحیه اطراف ابرو بزنید و با انگشت یا اسفنج آرایشی آن را محو سازید تا پایانی طبیعی تر داشته باشد.اموزش کشیدن ابرو با مداد سیاه

برای ارایش ابرو از چی استفاده کنیم

رای پر کردن ابروها روش های مختلف و لوازم آرایش متفاوتی وجود دارد که در ادامه با آن ها آشنا میشوید:

ماژیک ابرو

ماژیک ابرو یکی از لوازم آرایشی مخصوص ابروها است که برای خانم هایی که ابروهای روشن دارند مناسب است, ماژیک ابرو خیلی پررنگ نیست و باعث میشود آرایش ابروهایتان طبیعی به نظر برسد. یکی دیگر از مزایای ماژیک ابرو ضدآب بودن آن است که باعث میشود آرایش ابروها تا پایان روز دوام بیاورد.

پماد ابرو

پماد ابرو مخصوص خانم هایی است که ابروهای مشکی و تیره دارند, از ماژیک ابرو معمولا برای آرایش های مجلسی استفاده میشود. روش استفاده از آن کاملا راحت است برای این کار به یک برس کوچک زاویه دار نیاز دارید که آن را داخل پماد ابرو بزنید و شروع به پر کردن ابروهای خود کنید.

سایه ابرو

اگر ابروهایتان خالی است و نیاز به پر کردن دارند میتوانید از سایه ابرو برای پر کردن ابروهایتان استفاده کنید سایه ابرو باعث میشود ابروهایتان ضخیم تر به نظر برسند. از سایه ابرو به مقدار کم استفاده کنید تا ابرو ها طبیعی تر به نظر برسند.اموزش کشیدن ابرو با مداد سیاه

نوشته های مرتبط

ژل ابرو

ژل ابرو چیزی مانند ژل مو است و برای خانم هایی که ابروهای ضخیم دارند مناسب تر است, ژل ابرو میتواند ابروها و فرم آن ها را تثبیت کند پس بهتر است در آخرین مرحله از آرایش ابرو از ژل ابرو استفاده کنید. با ژل ابرو میتوانید ابروها را به هر حالتی که دوست دارید شانه کنید .

چگونه مداد ابرو بکشیم

“ابروها کاملاً متناسب هستند ، بنابراین حتی از بین بردن فقط یک موی اشتباه می تواند زاویه شما را کاملاً خراب کند.”

اما بدون توجه به الگوهای ابروی شما (به طور طبیعی پراکنده ، پررنگ و پر پشت و غیره) ، متخصصان نکاتی را در اختیار شما قرار می دهند تا قوس های ابروی شما را از یک برداشتن اشتباه خارج کند. در زیر ، یک برنامه عملی برای موچین متناسب در میان ماست:اموزش کشیدن ابرو با مداد سیاه

1. موچین را زمین بگذارید

اول و مهمترین ، ابزار خود را زمین بگذارید و از آینه فاصله بگیرید. هنگامی که شما یک اشتباه با موچین می کنید ، ممکن است وسوسه شوید تا با از بین بردن هرچه بیشتر موها ، مشکل را برطرف کنید (اگر من دم های ابرو را یکنواخت کنم …) که بیشتر اوقات ، یک اثر گلوله برفی برای ابروهای پراکنده و با فاصله ایجاد می کند.

یا برای تغییر شکل ابروهای خود به یک متخصص مراجعه کنید ، یا آنها را رها کنید – همانطور که خواهید دید ، روش های دیگری برای ساختن ابروها حتی بدون از بین بردن موهای ظریف تر وجود دارد.

طرز آرایش ابرو

2. صبر داشته باشید

در صورتی که نمی دانید: با این فرض که شما به ریشه های مو آسیب نزده اید (که ممکن است با کشیدن مکرر مانند اپیلاسیون یا موچین اتفاق بیفتد) ، ابروها دوباره رشد می کنند. فقط انتظار نداشته باشید که یک شبه موهای ابرو جدید رشد کند. همانطور که جوی هیلی ، متخصص ابرو به ما می گوید ، “به طور کلی ، چهار تا شش هفته، زمان” رشد مجدد کامل “می نامند ؛ اما با این وجود افرادی هستند که تمایل دارند شاهد رشد ابروها بین هشت تا 10 هفته باشند.  بیشتر رشد مجدد طی چهار تا شش هفته ، گاهی هشت هفته قابل مشاهده است. “

در طول این مدت ، دستها را از محدوده ابرو دور کنید (بدون موچین ، بدون شیو کردن ، بدون اصلاح) و سعی کنید موهایی را که دارید سالم و مرطوب نگه دارید. اموزش کشیدن ابرو با مداد سیاه

3. از سرم ابرو استفاده کنید

اگر می خواهید رشد را بیشتر کنید ، کارشناسان توصیه می کنند که به دنبال یک سرم ابرو ، به ویژه شامل روغن کرچک یا پپتیدها باشید. در حالی که تحقیقات محدودی وجود دارد که در مورد رشد ابرو صحبت می کند ، به طور مشخص ، هر دوی این ها حاوی مواد مغذی برای موهای ظریف و نازک هستند و به مبارزه با آسیب رادیکال های آزاد و التهاب کمک می کنند (که به نوبه خود ، به کنترل پیری و ریزش مو کمک می کند) .

آموزش کشیدن خط ابرو جدید

به خصوص روغن کرچک – که قرن ها توسط افراد مختلفی از فرهنگ های گوناگون استفاده می شده است – هم نرم کننده و هم مسدود کننده است ، بنابراین می تواند به راحتی به رشته ها نفوذ کند و همچنین رطوبت را ببندد. (و ، اینک ، ابروهای مرطوب کاملاً رشد می کنند.) نحوه استفاده از آن را در اینجا بخوانید.

4. آنها را پر کنید : اموزش کشیدن ابرو با مداد سیاه

دوباره می گوییم: تمایل به برداشتن ابروهای زیاد ، صبر و مراقبت متناسب را می طلبد. اما در حالی که منتظر هستید تا موهای کاملاً جدید ابرو ظاهر شوند ، می توانید قسمتهای پراکنده را برای یکنواختی پر کنید.

ابتدا ابروها را به سمت بالا شانه کنید تا حسی از شکل ابرو بدست آورید. از یک مداد ابرو و از ضربه های سبک و رو به بالا برای ایجاد مو در قسمتهای خالی استفاده کنید.

” رنگ بیشتری را به دم و قسمت جلوی ابرو ترکیب و پخش کنید” ، اما اطمینان حاصل کنید که فشار مداد را حفظ کرده و آهسته شروع کنید و در صورت لزوم شدت آن را افزایش دهید. “شما همیشه می توانید از یک برس تمیز استفاده کنید تا محو شود.” لطفاً با ژل ابرو کار را تمام کنید تا به ظاهر ابرو ماندگاری دهید.

اگر بیش از حد ابروهای خود را برداشته اید ، ما آنجا هستیم. نترسید! به سادگی ابزارها را زمین بگذارید و به ابروهای خود کمی استراحت دهید – اگر به فولیکول ابرو آسیب نرسانده اید ، در نهایت باید دوباره رشد کنند و می توانید با پوشاندن آنها در رطوبت و آنتی اکسیدان های سالم مو از این روند پشتیبانی کنید. و در حالی که منتظر رشد می مانید: محصولات موجود در بازار ، مانند پوماد ، پودر و مداد ، دوستان شما هستند.

instagram banner
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.