ایا اکستنشن مژه باعث ریزش میشود نی نی سایت

اکستنشن مژه :بر کسی پوشیده نیست که ما عاشق مژه­های مصنوعی هستیم، آنها محصول اصلی ما هستند. و اکنون، به دلیل قدرت­های جادویی و تغییر دهنده خود، افراد به دنبال یک گزینه دائم­تر هستند.

دوش گرفتن با اکستنشن مژه

یکی از پرسش­هایی که  با آن مواجه می­شویم این است “کی میتوانم به حمام برم؟ و آیا میتوانم آنها را خیس کنم؟

اگر در حال خواندن این مقاله بوده و سوالاتی دارید، با ما بمانید و هر چیزی که لازم است در رابطه با حمام با اکستنشن مژه بدانید را متوجه خواهید شد.

اگر در گذشته اکستنشن مژه گذاشته­اید، احتمالا به شما گفته شده چشمان خود را کاملا خشک نگاه داشته و به مدت 24 ساعت پس از کار حمام نکنید. به خاطر داشته باشید شما نباید در 24 ساعت اولیه در معرض بخار یا آب در اطراف منطقه چشم قرار گیرید – زیرا چسب هنوز کاملا نچسبیده است.

اکستنشن مژه

با دور نگاه داشتن مژه­های خود به دور از آب و بخار – به چسب مژه اجازه خواهید داد به خوبی به مژه­های طبیعی شما بچسبد. در حالی که لازم نیست از دوش گرفتن به طور کامل اجتناب کنید، عاقلانه است حمامی سریع و بدون بخار داشته باشید.

ایا اکستنشن مژه باعث ریزش میشود نی نی سایت

دلیل آن این است که بخار میتواند چسب را شل کرده و در نتیجه اکستنشن خواهد ریخت.

این قاعده همچنین در هفته­های بعدی نیز اعمال شده، زیرا بخار همیشه برای چسبندگی خطرناک است. میدانم دوست دارید 30 دقیقه در طول زمستان در حمام بخار بمانید، با این حال اکستنشن کوچک شما تحمل نخواهد داشت.

در زیر چگونگی و علت ایمن بودن اکستنشن مژه را نشان خواهید داد. به خاطر داشته باشید همیشه پیش از رفتن به یک سالن تحقیق کنید .

اکستنشن مژه

  • در صورت اعلام مناسب، چسب هرگز پوست یا چشم را لمس نخواهد کرد
  • هیچ سوزن، جوهر یا هر چیز ترسناک دیگری وجود نخواهد داشت
  • بسیاری از مشتریان ما به خواب می­روند – این یک تجربه آرامش بخش است (البته اگر به جای درستی بروید!)
  • اکستنشن مژه با مژه طبیعی افتاده بنابراین هیچ آسیبی به سلامت مژه طبیعی شما وارد نمیکند
  • تنها درصد بسیار بسیار اندکی از زنان دارای واکنش آلرژیک هستند (این امری بیولوژیک بوده و ما قادر به پیش­بینی یا جلوگیری از آن نیستیم)
  • در صورتی که یک واکنش آلرژیک رخ دهد، درمان آسان و ساده است. معمولا یک دکتر برای چند روز آنتی هیستامین تجویز کرده تا زمانی که پف کردگی از بین برود.

اکستنشن مژه

راه حل: اکستنشن مژه. آنها پاسخ به آمادگی 24 ساعته در هفت روز هفته بوده، اما همچنین نیازمند TLC بسیاری می­باشند. بنابراین برای کمک به تصمیم گیری در این خصوص که میخواهید هزینه کرده و این کار را انجام دهید،

عوارض اکستنشن مژه

ما تمامی جزئیات را به شما خواهیم داد.اکستنشن مژه

1.شکل مژه

آنچه افراد بسیاری نمی­دانند این است که شما میتوانید مژه فر سفارش دهید؛ دو شکل رایج فر J، که طبیعی­تر بوده، و فر C، که دراماتیک­تر است، می­باشند. جنس مژه­های شما همچنین نتیجه نهایی را تغییر خواهد داد.

شما معمولا می­توانید مینک (سمور) مصنوعی (ارزان ترین)، سمور واقعی، ابریشم و موی واقعی انسان (گران ترین) را سفارش دهید. ما معمولا سمور یا سمور مصنوعی را انتخاب میکنیم زیرا مژه­های ابریشمی اندکی ناراحت کننده بوده و مژه انسانی به سادگی می­افتد.

2.آماده­ سازی پیش از وقت سالن

پس از وارد کردن مژه­های خود، نمی­بایست صورت خود را شسته یا چشمان خود را به مدت 24 ساعت بشویید، در غیراینصورت، مژه­های شما به خوبی خشک نخواهند شد. بنابراین حمام کرده و بدون آرایش به سالن بیایید!

همچنین از فر کردن مژه­های طبیعی خود پیش از آمدن به سالن اجتناب نمایید، این کار باعث دشواری کار آرایشگر برای چسباندن مژه مصنوعی میشود. همچنین توصیه میشود از ریمل ضد آب از یک هفته قبل استفاده نکنید، زیرا یک لایه برروی مژه­های طبیعی شما باقی گذاشته که از چسبیدن مناسب مژه­های مصنوعی جلوگیری میکند.

نوشته های مرتبط

3.فرآیند

وارد کردن مژه حدود دو ساعت زمان برده و شما میبایست در طول آن چشمان خود را کاملا بسته نگه دارید. برای بسیاری از افراد، این یک زمان چرت زمان قابل قبول اجتماعی است. اگر به خواب نمی­روید میتوانید مدیتیشن کرده یا به Ted Talk گوش کنید. این فرآیند خود درد نداشته اما گاهی اوقات ناراحت کننده ست.

4.ریسک

غیرقابل اجتناب است، در بسیاری از درمان­های مربوط به زیبایی، و همیشه این احتمال وجود داشته که پوست شما به خوبی به محصولات به کار رفته واکنش نشان ندهد. با اکستنشن مژه، این ریسک اندکی بالاتر رفته زیرا چشمان شما به شدت حساس است. بنابراین تحقیقات خود را در رابطه با سالن مورد نظر انجام داده و نظرات را پیش از تعیین وقت بخوانید.

در خصوص محصولات واقعی به کار رفته توسط آرایشگر، اغلب موادی که باعث اذیت می­شوند فرمالید بوده، که در برخی چسب­های مژه وجود دارند. با این حال، این ماده در بسیاری از چسب­های آمریکایی به کار نرفته، بنابراین هنگام تعیین وقت بپرسید چسب ساخت کجاست.

ایا اکستنشن مژه باعث ریزش میشود نی نی سایت

طرز استفاده از ریموور کرمی مژه

5.نگهداری

اگر می­خواهید تا جای ممکن مژه­های خود را نگه دارید، می­بایست عشق خود را نشان دهید. این بدان معناست که بایستی روزانه با یک برس انها را شانه کرده و چشمان خود را نمالید. همچنین، هر گاه آرایش خود را پاک میکنید، این کار را تا حد ممکن آرام انجام داده و سعی کنید از یک دستمال مرطوب پاک کننده آرایش یا یک پنبه با شیرپاک کن استفاده نمایید.

از تمیزکننده­های بر پایه روغن اجتناب کنید، زیرا روغن باعث شل شدن چسب و افتادن زود هنگام مژه­ها میگردد. سعی کنید روی صورت نخوابید، زیرا این مساله نیز باعث افتادن زود هنگام مژه­ها میگردد

6.برداشتن مژه:ریموور

در زمان برداشتن مژه، میتوانید به یک سالن رفته تا به صورت حرفه­ای آن را برای شما برداشته یا اجازه دهید به صورت طبیعی بیفتند. یکی از کارهایی که هرگز نباید انجام دهید این است که خود آنها را بکشید، زیرا همزمان مژه واقعی خود را می­کشید.

از فر مژه استفاده نکنید: «هرگز از فر مژه مکانیکی استفاده نکنید. «اگر اکستنشن‌های شما شروع به [از بین رفتن فر] می‌کنند، از یک فر مژه گرم شده استفاده کنید تا به آرامی آنها را بلند کنید. مری جی بلیج همیشه یکی از لوازم آرایش ما را در کیف لوازم آرایش خود نگه می دارد و هرگز بدون آن سفر نمی کند. با این حال، استفاده از ریمل مناسب است، اما فقط در اکستنشن های کلاسیک. افزایش حجم به آن نیازی ندارد (و ریمل می تواند به آنها آسیب برساند).

برای مدت طولانی زیر سر دوش نمانید: «وزن آب می‌تواند منجر به شکستگی زودرس شود. مژه ها باید هر چند وقت یکبار برای از بین بردن آب اضافی و به طور کلی با یک برس اسپولی برس زده شوند.

ایا اکستنشن مژه باعث ریزش میشود نی نی سایت

ریموو مژه با وازلین

ابتدا آرایش چشمان خود را با کمک پد پنبه‌ای و پاک‌کننده آرایش تمیز کنید. گوش‌پاک‌کن را به مقداری وازلین آغشته کنید. به دقت آن را روی مژه‌های خود بکشید و تمام مژه هایتان را از زیر و رو به وازلین آغشته کنید (میتوانید به جای وازلین از پماد استریل آ چشمی استفاده کنید) بهتر است موقع خواب این کار را انجام دهید تا نتیجه ی بهتری بگیرید، صبح حمام کنید و چشمهایتان را با آب گرم بشوریید.

و در نهایت پیشنهاد من به عنوان یک اکستنشن کار این است که برای ریموو ایمن و اصولی به سالن های زیبایی مراجعه نموده تا اکستنشن کار به صورت ایمن مژه هایتان را ریموو کند که به مژه های طبیعی تان آسیبی نرسد.

اگر میخواهید خود فرآیند برداشتن مژه را تسریع دهید، مقداری روغن نارگیل زده  تا چسب شل شود. پس از برداشتن مژه­ها، هر شب مقداری روغن خردل زده تا آنها را تقویت نموده و به رشد و بازیابی آنها کمک کنید.

همچنین توصیه میکنیم هر چند ماه یک بار به مژه­ها استراحت دهید، زیرا مژه مصنوعی دائمی میتواند در طول زمان به مژه­های طبیعی شما فشار وارد کند.

از خیس شدن آنها در 48 ساعت اول خودداری کنید: از تماس با آب و بخار در 48 ساعت اول پس از اعمال اکستنشن خودداری کنید.

از پاک‌کننده‌های حاوی روغن استفاده نکنید: تا زمانی که اکستنشن مژه دارید از هیچ محصول روغنی استفاده نکنید. این شامل پاک‌کننده‌های آرایش، پاک‌کننده‌ها، روغن‌های صورت و هیبریدهای روغن-سرم است، زیرا روغن باعث حل شدن چسب می‌شود.

در بخش کامنت­های زیر برای ما بنویسید یک مژه طبیعی را ترجیح می­دهید یا مژه مصنوعی، و آیا مژه مصنوعی را دوست دارید یا خیر!

instagram banner
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.