اگر کاندوم در واژن بماند چه کنیم ؟

اگر کاندوم در واژن بماند چه کنیم

علائم گیرکردن کاندوم در داخل واژن

– و چه باید کرد

در مورد خطرات احتمالی، روش های حذف و پیشگیری از گیر کردن کاندوم بیاموزید

در حالی که گیر کردن کاندوم در واژن در حین مقاربت کاملاً معمول نیست، “بی سابقه نیست.” “مواقعی هست که برای معاینه می روم و می بینم که داخل واژن یک کاندوم پیدا می کنم.”

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود کاندوم از درون شما سر بخورد: کاندوم خیلی کوچک، خیلی بزرگ یا شاید روغن کاری کافی وجود نداشت. اگر شریک جنسی شما نعوظ خود را در حالی که آلت تناسلی او در داخل واژن شما قرار دارد از دست بدهد،

کاندوم می تواند لیز بخورد، تا شود و در داخل بدن شما گیر کند. و در واقع می‌تواند بدون اینکه متوجه شوید آنجا بماند—گاهی برای روزها. اگر در این وضعیت گرفتار شدید در اینجا چه کاری باید انجام دهید.

 

اگر کاندوم در واژن بماند چه کنیم

علائم گیر کردن کاندوم

چند راه وجود دارد که شما ممکن است بتوانید تشخیص دهید کاندوم درون شما گیر کرده است. شاید واضح ترین آن این باشد که شریک زندگی شما از کاندوم استفاده کرده است، اما اکنون هیچ جا پیدا نمی شود.

کاندوم گیر کرده به اندازه یک تامپون فراموش شده خطرناک نیست، اما می تواند منبع عفونت باشد.”اگر نمی دانید وجود دارد، ممکن است در نهایت ترشح داشته باشید یا ممکن است احساس خارش یا تحریک داشته باشید.”

مدت زمانی که برای شناسایی این علائم بالقوه لازم است متفاوت است. برخی از افراد ممکن است متوجه شوند که همه چیز در اطراف واژن خود در عرض یک روز “خاموش” می شود، در حالی که برخی دیگر ممکن است بیشتر طول بکشد. بعلاوه، اگر کاندوم در

حین مقاربت از بین برود، ممکن است در معرض خطر عفونت های مقاربتی (STIs) باشید.

 

اگر کاندوم در واژن بماند چه کنیم

اگر کاندوم در واژن شما گیر کرد چه باید کرد؟

ابتدا یک نفس عمیق بکشید. اگر کاندوم در واژن شما گیر کرده باشد، فقط می تواند به اندازه یک اسباب بازی جنسی یا آلت تناسلی وارد شود. واژن به دهانه رحم متصل می شود. دهانه رحم تنها در طول زایمان یا اقدامات پزشکی برای کمک به نرم شدن یا باز

شدن آن شروع به نرم شدن و باز شدن می کند. بنابراین، معمولاً کاندوم فقط می‌تواند به اندازه دهانه رحم شما حرکت کند و سپس متوقف می‌شود.

و حتی اگر کاندوم نابجا احتمالاً خطری فوری برای سلامتی ایجاد نمی کند، چیزهای دیگری وجود دارد که باید در مورد آنها فکر کنید – مانند بارداری و بیماری های مقاربتی.

“اگر متوجه شدید کاندوم در درون شما افتاده است و روی آن برای کنترل بارداری حساب می کنید، این خوب نیست زیرا نشت می تواند به طور بالقوه باعث بارداری شود.”

اگر باردار شدن چیزی است که شما نگران آن هستید، ممکن است بخواهید از پیشگیری اضطراری از بارداری استفاده کنید – اگرچه باید سریع عمل کنید، زیرا اثربخشی آن در عرض چند روز کاهش می یابد.

قرص اورژانسی بدون نسخه در دسترس است و باید ظرف سه روز پس از رابطه جنسی محافظت نشده مصرف شود. الا، شکل دیگری از پیشگیری از بارداری خوراکی، نیاز به نسخه دارد و می توان آن را تا پنج روز پس از رابطه جنسی محافظت نشده مصرف کرد.

کویل مسی (یک دستگاه داخل رحمی) باید توسط یک متخصص مامایی وارد شود. کویل موثرترین گزینه است و می توان آن را تا پنج روز پس از رابطه جنسی محافظت نشده وارد کرد. همچنین می تواند به عنوان یک روش موثر کنترل بارداری تا دوازده سال استفاده شود.

وقتی صحبت از بیماری های مقاربتی به میان می آید، باید اقدامات لازم را نیز انجام دهید، به خصوص اگر مطمئن نیستید که شریک زندگی شما آزمایش بدون STI انجام داده است. “اگر کاندوم افتاد و از وضعیت همسر خود مطمئن نیستید، بهتر است معاینه شوید

زیرا ممکن است در حال حاضر در معرض چیزی قرار گرفته باشید.”

ملاحظات دیگر، مطمئن شوید کل کاندوم را خارج کرده اید. گاهی اوقات کاندوم می تواند شکسته شود و تکه هایی در درون شما باقی بماند. اگر کاندوم دست نخورده نیست، یا مطمئن نیستید که بخشی از آن هنوز درون شماست، برای مشاوره با مامای خود تماس بگیرید.

چگونه کاندوم گیر کرده در واژن خود را برداریم

بنابراین چگونه می توانید کاندوم را از واژن خود خارج کنید؟ منتظر نباشید تا جریان ادرار شما آن را تکان دهد. یا با مامای خود تماس بگیرید و در همان روز قرار ملاقات بگذارید تا آن را حذف کند، یا سعی کنید آن را با انگشت تمیز خود جستجو کنید.

“اگر خودتان آن را بیرون می آورید، بزرگترین چیز آرامش است.” هیچ چیز سخت تر از این نیست که وقتی ماهیچه ها منقبض و منقبض هستند، چیزی از واژن بیرون بیاورید.»

سعی کنید کاندوم را در حالی که در یک حمام گرم نشسته اید یا روی توالت نشسته اید بردارید و قبل از قرار دادن آن در داخل آن، انگشت خود را روغن کاری کنید. «سپس از یک حرکت قلاب مانند برای بیرون آوردن کاندوم استفاده کنید. با حرکات ملایم باشید، به

خصوص اگر ناخن های بلندی دارید، دستکش های تمیز نیز ممکن است مفید باشند.

ایستادن و پایین آوردن ممکن است به بیرون راندن کاندوم کمک کند، اما ممکن است به پشت دراز بکشید و اطراف خود را احساس کنید. بالاخره بیرون خواهد آمد

– کاندوم نمی تواند برای همیشه در داخل واژن شما گم شود.

بیشتر بخوانید : عمل پرده بکارت

 

  چگونه از گیر کردن کاندوم در واژن خود جلوگیری کنیم؟

در مورد اینکه شریک زندگی شما برای جلوگیری از ماندن کاندوم در داخل واژن چه کاری می تواند انجام دهد؟ مهم است که همسرتان کاندوم را به درستی قرار دهدو.

شریک زندگی شما باید اطمینان حاصل کند که کاندوم مناسبی را انتخاب می کند. باید راحت جا بیفتد و راحت باشد – و باید تمام آلت تناسلی نعوظ را پایین بیاورید، نه فقط بخشی از آن.

همچنین مهم است که شریک زندگی شما به درستی بیرون بیاید. «اگر هنگام بیرون کشیدن نعوظش شروع به کاهش کرد، او باید پایه کاندوم را نگه دارد. و در حالت ایده آل، شریک زندگی شما زمانی که به نظر می رسد کاندوم گم شده است به شما اطلاع می

دهد.

همچنین، اگر قبلاً از آن استفاده نمی‌کنید، استفاده از روغن را در نظر بگیرید. روان کننده می تواند به کاهش شانس گیر کردن کاندوم کمک کند و همچنین از سوختگی و پارگی که می تواند رابطه جنسی را در رابطه با بیماری های مقاربتی و جلوگیری از بارداری

ناخوشایند یا ناامن کند، جلوگیری کند.

یک بررسی سریع

اگر متوجه شدید کاندوم داخل واژن شما گیر کرده است، این مراحل را در نظر بگیرید. ابتدا ببینید آیا می توانید آن را حذف کنید. اگر می توانید به آن نگاه کنید تا بررسی کنید که کل کاندوم در آنجاست. اگر نمی توانید آن را بردارید یا نگران هستید که بخشی از آن

نوشته های مرتبط

هنوز داخل آن گیر کرده است، با مامای خود تماس بگیرید.

در مرحله بعد، نگرانی خود را در مورد خطر بارداری و عفونت های مقاربتی در نظر بگیرید. اگر بارداری نگران کننده است، متخصص مراقبت های بهداشتی شما همچنین می تواند در مورد بهترین پیشگیری از بارداری اضطراری برای نیازهای سلامت منحصر به فرد

شما مشاوره ارائه دهد و در صورت نیاز از شما برای عفونت های مقاربتی آزمایش کند.

در نهایت، اقدامات لازم را برای جلوگیری از افتادن کاندوم در حین رابطه جنسی انجام دهید و مطمئن شوید که همسرتان به درستی کاندوم را گذاشته و همچنین به درستی بیرون آورده است.

داشتن رابطه جنسی بسیار سرگرم کننده است، اما همچنین می تواند باعث ایجاد برخی استرس های بزرگ شود. و یکی از این استرس ها زمانی است که کاندوم داخل آن گیر می کند. آره خیلی جالب نیست این خیلی اوقات اتفاق نمی افتد، اما اگر این اتفاق

افتاد، باید بدانید که اگر کاندوم داخل آن گیر کرد، چه کاری انجام دهید .

اول از همه نفس بکش تو خوب میشی دوم اینکه، باید بدانید که این تقصیر هیچ کس نیست، بلکه تنها یکی از عوارض جانبی فعال بودن جنسی است (و مسئولیت پذیر – شما از محافظت در برابر بیماری های مقاربتی و بارداری استفاده می کنید، پس از آن

استفاده کنید.)

همانطور که گفته شد، کارهایی وجود دارد که می توانید برای جلوگیری از این اتفاق انجام دهید. به گزارش بارداری ، شما باید از کاندوم به روش خاصی استفاده کنید تا موثر باشد و در حین مقاربت از بین نرود. به طور عمده، شما باید مطمئن شوید که مرد شما در

حالی که هنوز نعوظ است بیرون می‌آید، زیرا کاندوم بیشتر احتمال دارد از آلت شل و شل شده خارج شود. بعد از رسیدگی به امور می توانید تا زمانی که می خواهید قاشق بزنید.

اگر کاندوم در واژن بماند چه کنیم

اما، می گویند به دلایلی کاندوم هنوز گیر می کند، در اینجا 9 کار وجود دارد که باید انجام دهید.

1

وحشت نکنید

واژن مطمئناً یک بخش خانم قدرتمند است، اما یکی از عجایب هفتگانه جهان نیست. اگر کاندوم در شما گیر کند ، احتمالاً جایی بین کانال واژن و دهانه رحم شما قرار دارد. بنابراین یک نفس عمیق بکشید – آن کاندوم در آنجا گم نمی شود.

2

از انگشتان خود استفاده کنید

باشه پس راحت باش دست هایتان را بشویید: مطمئن شوید که ناخن‌هایتان کوتاه و تمیز هستند و اگر می‌توانید آن را احساس کنید، سعی کنید به آن برسید.

3

از شریک خود بخواهید آن را بازیابی کند

4

اسکات

اگر نمی توانید لاستیک را دراز کشیده بیرون بیاورید، باید از چهارگوش خود استفاده کنید .برای بازیابی کاندوم گیر کرده چمباتمه بزنید.

اگر کاندوم در واژن بماند چه کنیم

5

یک پا را روی صندلی نگه دارید و پایین بیاورید

راه دیگری برای “تولد” کاندوم ؟ بایستید، یک پای خود را روی زمین بگذارید و پای دیگر خود را روی صندلی نگه دارید . من فکر می کنم شما می توانید مانور بلند کردن پا را در حالت دراز کشیدن نیز انجام دهید (به بالا مراجعه کنید). حالا، آن مکنده را هل بده بیرون.

اگر کاندوم در واژن بماند چه کنیم

6

به مامایی زنان خود مراجعه کنید

 

اگر روش های فوق جواب نداد، مامای شما با خوشحالی کاندوم را برای شما خارج می کند. به من اعتماد کن، تو اولین کسی نیستی که او یا او این کار را برایش انجام داده است.

مشاوره پزشکی زنان در تهران با برند زنان 909 با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز و به خدمت گرفتن افراد متخصص میتواند بهترین مشاوره را به شما در زمینه سلامت و زیبایی بدهد.

اگر کاندوم در واژن بماند چه کنیم

7

بدانید که ممکن است در معرض خطر بارداری یا STD باشید

وقتی کاندوم در درون شما گیر می‌کند چه باید کرد، و در لیست کارهایی که باید انجام دهید، این است که متوجه شوید ممکن است در معرض خطر بارداری یا بیماری‌های مقاربتی باشید ، زیرا خوب، کاندوم بی‌اثر شده است. بنابراین، شماره شش را در این لیست دوباره بررسی کنید. و اگر نمی خواهید باردار شوید،قرص را از داروخانه خود تهیه کنید .

اگر کاندوم در واژن بماند چه کنیم

8

سعی کنید بفهمید چرا این اتفاق افتاده است

خوب، حالا که از جنگل بیرون آمده اید، می خواهید سعی کنید دلیل این اتفاق را بفهمید. شاید این یک اتفاق عجیب و غریب بود، یک عارضه جانبی عجیب و غریب شدن. یا، شاید شما و همسرتان به درستی از کاندوم استفاده نمی کنید. با گفتگو به این موضوع برسید. من حاضرم شرط ببندم که این شما و پسرتان را به هم نزدیکتر می کند. از سوی دیگر، اگر او حالت تدافعی داشته باشد و سعی کند شما را سرزنش کند، این نشانه آن است که ممکن است نیاز به گفتگوی بازتر در مورد زندگی جنسی خود داشته باشید.

اگر کاندوم در واژن بماند چه کنیم

9

خجالت نکش

instagram banner
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.