چگونه باسن خود را برجسته کنیم؟(برزیلی)

باسن برجسته : اگر فکر می کنید ظاهر شما نیاز به تجدید نظر دارد بهتر است یک برنامه منظم برای تناسب اندام خود داشته باشید. آیا می توانید به اندامی زیبا دست پیدا کنید؟

بزرگ‌تر کردن باسن بدون ورزش آن‌طور که به نظر می‌رسد آسان نیست. شما باید برای مدت طولانی تمرین کنید و تنها پس از آن می توانید انتظار نتایجی را داشته باشید. معمولاً حدود 6-8 ماه طول می کشد تا به هر طریقی متوجه نتایج شوید. به طور کلی،

تمرینات رایج‌ترین راه برای بزرگ‌تر کردن باسن هستند، اما انجام آن بدون هیچ یک از این‌ها نیز ممکن است.

این به نوع بدن شما و ژن شما بستگی دارد. اما بیشتر افراد با پوشیدن شلوار لی خوش تیپ تر به نظر می رسند.باسن برجسته

باسن برجستهعضلات باسن
نوع باسن با استفاده از شکل عضلاتش توصیف می شود که بزرگترین عضله سرینی، عضله سرینی متوسط و کوچکترین عضله سرینی می باشد که با توجه به مقدار چربی باسن توصیف می شود. پیاده روی، دویدن و کوهنوردی بر روی این عضلات فشار وارد می کند و باعث کار کشیدن از ماهیچه های آن می شود.

قوی کردن این عضلات باعث می شود باسنی سفت تر و گردتر داشته باشید. افزودن چند حرکت مربوط به سینه ها به برنامه روزانه نیز باعث تغییرات زیادی می شود.
ورزش اسکات : باسن برجسته
ورزش اسکات در بین ورزش های مربوط به باسن در صدر می باشد. این ورزش به طور مستقیم بر روی عضلات سرینی تاثیر می گذارد. همچنین با افزودن وزنه ها می توانید عضلات قسمت پایین را بزرگتر کنید.
روش انجام حرکت: پاها را موازی قرار دهید و به اندازه عرض شانه باز کنید. کم کم فرم نشستن روی صندلی را به خود بگیرید. سپس بایستید. زانوها جلوتر از انگشتان پا نروند. کمر و پشتتان سفت و صاف باشد.

باسن برجسته

اسکات با توپ
اگر تازه می خواهید این ورزش را شروع کنید از یک توپ بزرگ استفاده کنید تا بتوانید تعادل خود را حفظ کنید. برای تمام حرکت های گفته شده در این قسمت سعی کنید حرکات را در سه مرحله، هر مرحله پانزده مرتبه انجام دهید.

هر ورزش را سه بار در هفته انجام دهید و در روزهای دیگر هفته بر قسمت های دیگر بدن تمرکز کنید.
روش انجام حرکت: توپ را بین قسمت پایین پشت و دیوار قرار دهید. به آهستگی حرکت اسکات را انجام دهید. پاها را یک قدم به طرف بیرون قرار دهید به طوری که زانوها عقب تر از انگشتان پا باشند.
پرش به جلو
این ورزش برای سوزاندن چربی ها بسیار مناسب است.
روش انجام حرکت: پاها را موازی قرار دهید و کمی فاصله دهید. یک قدم بزرگ به طرف جلو بردارید. کم کم به طرف پایین حرکت کنید، دو زانو را خم کنید و سپس به حالت ایستاده برگردید. این کار را برای طرف دیگر بدن نیز انجام دهید. زانوها را بیش از نود درجه خم نکنید. زانوی جلویی همراستا با پاشنه پا باشد. زانوی عقبی نیز با زمین تماس پیدا نکند.
پرش به عقب
هنگامی که به طرف جلو حرکت می کنید عضلات سرینی کمی سفت تر می شوند. اما این کار کم کم راحت می شود و انعطاف پذیری عضلات باسن و ران نیز افزایش می یابد. این حرکات بدن را نرم می کند به طوری که وقتی مدت طولانی روی صندلی می نشینید اذیت نمی شوید.
روش انجام حرکت: مشابه حالت قبل بایستید اما یک قدم به عقب بردارید. مراقب باشید زانوی جلویی از انگشتان پا جلوتر نرود.
پرش جانبی
این حرکت بر روی عضلات بیرونی ران، عضلات داخلی باسن و شکم تاثیر می گذارد.
روش انجام این حرکت: یکی از زانوها را خم کنید. ساق پای زیر زانو از زمین مستقیم تا زانو بیاید. به طرف جلو خم شوید. دست ها را جایی قرار دهید که به شما کمک کند تعادل خود را حفظ کنید.

نوشته های مرتبط

باسن برجسته

روی توپ: بلند کردن پا
بلند کردن پا در هنگام ورزش با توپ باعث می شود شانه ها و عضلات شکم و پهلوها قوی ترشوند. هر چقدر ورزش کنید می توانید به طور همزمان پاها را بالاتر ببرید.
روش انجام حرکت: عضلات شکم را سفت کنید و پشت صاف باشد. ماهیچه های سرینی را فشار دهید به طوری که یک پا را بالا ببرید. فقط چند اینچ کافی است. سعی کنید از عضلات قسمت پایین کمر استفاده نکنید.
روی توپ: بالا بردن ران پا
این حرکت بر روی بزرگترین عضلات سرینی تمرکز می کند. از عضلات پشت استفاده نکنید.
روش انجام حرکت: زانوها را نود درجه خم کنید. عضلات سرینی را فشرده کنید و به آرامی باسن را روی توپ حرکت دهید. یک حرکت دو اینچی اما قابل کنترل کافی است.
پل زدن
این ورزش کلاسیک برای عضلات سرینی بهترین ورزش می باشد.
روش انجام حرکت: به پشت دراز بکشید و پاها را خم کنید و باز کنید. به آرامی ستون فقرات را از زمین فاصله دهید.باسن برجسته

در این حالت عضلات خود را سفت نگه دارید. هنگامی که بدن از شانه تا زانوها خطی راست شد چند ثانیه صبر کنید سپس کم کم به طرف پایین حرکت کنید.

باسن برجسته

بالا بردن پاها به پهلو
این حرکت بر عضلات کوچکتر سرینی تاثیر می گذارد.
روش انجام حرکت: به پهلو دراز بکشید و یکی از پاها را بالا ببرید. ران ها را جمع کنید و دوباره خم کنید. هر دو زانو باید رو به جلو باشد. برای استفاده از عضلات مختلف می توانید پاها را به طرف بالا حرکت دهید.
حرکتDog
این حرکت ورزشی دو گروه از عضلات باسن را تحت تاثیر قرار می دهد.
روش انجام حرکت: زانوها را باز کنید و دست ها صاف کنارتان باشند و آرنج ها نیز صاف باشند. عضلات شکم را به آرامی شل کنید و به طور طبیعی بنشینید. یکی از زانوها را به آرامی بالا بیاورید. ران پا را بچرخانید طوری که پا به طرف بیرون باشد سپس به حالت قبل برگردید.

باسن برجسته
حالت بالا رفتن از کوه

کوهنوردها در هنگام کوهنوردی علاوه بر این که بر روی عضلات سرینی کار می کنند بر روی عضلات شانه، ران و شکم نیز کار می کنند. این حرکت به سرعت باعث سوختن کالری و ساختن عضله می شود.باسن برجسته
روش انجام حرکت: شکم را سفت کنید تا از قسمت پایین پشت محافظت کند. انگشتان را باز کنید تا از کمر محافظت کند.باسن برجسته

یکی از پاها را به سمت داخل بیاورید، زانو را خم کنید به طوری که گویی در حال دویدن هستید. قسمت بالای بدن را ثابت نگه دارید. این کار را چند بار تکرار کنید به طوری که انگار در حال ایستاده می دوید.
پیاده روی
تنها کاری که باید انجام دهید پیاده روی است. این کار باعث می شود کالری اضافی سوخته شود. همچنین می توانید از تردمیل استفاده کنید.
سلامتی قلب
در باشگاه، از دستگاه های پیاده روی، پله ها و موارد غلطک دار استفاده کنید. این حرکات باعث سلامتی قلب و ریه ها می شود و عضلات را نیز قوی می کنند. دوچرخه سواری و اسکیت نیز به قلب و ریه ها کمک می کند.

افزایش قدرت بدون حجیم شدن:باسن برجسته
در خصوص حجیم شدن نگران نباشید. خانم ها معمولا از نظر ژنتیکی حجیم نمی شوند. ورزش های مقاومتی برای قوی کردن پشت بدن لازم هستند. سعی کنید حتما 15 شماره ورزش کنید و بیشتر بر روی قوی و استوار شدن بدن تمرکز کنید تا حجیم شدن.
باریک کردن اندام:باسن برجسته
ورزش های گفته شده باعث لاغر و باریک شدن بدن نمی شوند بلکه باعث قوی و سفت شدن بدن می شوند. برای تاثیر بیشتر مراقب رژیم غذایی خود باشید، کالری بیشتری بسوزانید و وزن کم کنید.

شما در حال حاضر چربی های تشکیل شده روی عضلات سرینی را از بین می برید و عضلات را تراش می دهید.
چطور می توان به بیشترین حالت رسید
اگر دوست دارید اندام شما بزرگتر شود باید واقعا با عضلات سرینی خود چالش داشته باشید. سعی کنید از دوچرخه ثابت استفاده کنید. در طول ورزش، از عدد 6 تا 12 وزنه های سنگین تر بردارید. 30 تا 90 ثانیه استراحت کنید. رژیم غذایی با کیفیت بالا همچنین به ساختن عضلات و ماهیچه ها کمک می کند.

آیا می توان اندام را تغییر داد؟باسن برجسته
در مجله های زیبایی در خصوص شکل باسن صحبت های زیادی شده است. ورزش های گفته شده شما را به این زیبایی نزدیک می کند. شکل های مختلف باسن عبارتند از قلب شکل، گلابی، حباب و … برای تغییر اساسی، بعد از کاهش وزن، عمل جراحی زیبایی و استفاده از ایمپلنت توصیه می شود.باسن برجسته

instagram banner
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.