دكتر خوب برای ترميم بكارت ؟ ( تهران )

دكتر خوب برای ترميم بكارت : از اینکه این مقاله را میخوانید سپاسگزاریم : هدف این مقاله رهایی دختران جوان از فقر دانش جنسی میباشد. پرده بکارت هیچ عملکرد فیزیولوژیکی گسسته ای در سیستم تولید مثل زنان بزرگسال ندارد. 

زمانی اعتقاد بر این بود که هایمن "نماد" بکر بودن یک زن است. با این حال ، در حقیقت ، هایمن یک بافت بسیار نازک است که می تواند از طریق بسیاری از روش های غیرجنسی پاره شود ، که علاوه بر اولین رابطه جنسی ، فعالیت های سخت و طلبکارانه مانند ژیمناستیک ، اسب سواری ، دوچرخه سواری یا حتی استفاده از تامپون.

وقتی بحث مربوط به باکره بودن مطرح می شود ، همیشه یک پیام مختلط است که از نظر سیاسی ، مذهبی ، فرهنگی ، آموزشی و اجتماعی منتقل می شود. 

اما اگر به آن توجه کنید ، بیشتر لحن پرخاشگرانه یا مالکانه ای وجود دارد که با از دست دادن آن همراه است. جای تعجب نیست که چرا زنان تمام اقدامات ممکن را برای حفظ و بازگرداندن بکارت  خود مانند ورزش های کگل ، کرم های تنگ کننده واژن و تعداد بیشماری دیگر انجام می دهند .

دانش  و داروها نیز علاقه شدیدی به این امر نشان داده اند و اینجاست که هاینوپلاستی راه می افتد.

پرده بکارت چیست و کجاست ؟

معمولاً حالت لبهای مینور در دختران، نزدیک به هم و حالتی چسبیده دارند، به طوری که با نگاه اولیه به آن، به وضوح دیده نمی شود، در حالی که در زن ها این لبه ها آشکارا دیده می شوند.

البته خیلی نمی توان به این علامت تکیه کرد، چرا که حالت این لبه ها در برخی دخترها از بدو تولد، باز است. در مقابل، زنهایی هستند که با وجود مقاربت و نزدیکی های مکرر، باز هم حالت این لبه هابسته است.

هر عمل جراحی انتخابی ، یک موضوع بالقوه حساس است و ترمیم بکارت از این قاعده مستثنی نیست . در واقع این ممکن است از همه جراحی های انتخابی که انجام می دهیم حساس ترین باشد.

 این احتمالاً به این دلیل است که انتخاب یک عمل جراحی نسبتاً غیرمعمول برای دختران ست .

با این حال ، واقعیت این است که هیچ تفاوتی با سایر روشهای جراحی پلاستیک انتخابی ندارد. این به علت زمینه فرهنگی است که  متفاوت احساس میشود.

دكتر خوب برای ترميم بكارت

بکارت یک لایه نازک در دهانه واژن است. این امر می تواند از طریق رابطه جنسی نفوذی  "پاره" شود .  برخی از زنان ترجیح می دهند روشی را برای ترمیم بکارت انجام دهند تا مجدداً به شکلی تشریفاتی (یعنی در شب زناشویی) پاره شود.

جراحی ساده وسرپایی است و زیر یک ساعت طول می کشد. در صورت پاره شدن بکارت، جراح قطعات را بهم می چسباند و یک لایه واحد ایجاد می کند .

 اگر به طور کامل از بین رفته باشد  ، جراح یک پرده را از بافت واژن موجود ایجاد می کند.

زمان مناسب براي ترميم بكارت

ما توصیه می کنیم که این روش چند ماه یا سال قبل از شب ازدواج انجام شود تا احتمال جوش خوردن  / ساخت و ساز بیشتر شود.

زمان بهبودی این جراحی حدود یک هفته است. در طول این مدت ، بیماران ما نیاز به آرامش و بهبودی دارند. از انجام فعالیتهای زیاد در این مدت منصرف شوید .

بکارت یک لایه نازک از بافت است که ناحیه واژن را در بر می گیرد. و می تواند به راحتی در بسیاری از موقعیت های خارج از مقاربت از جمله فعالیت های شدید .مانند اسب سواری یا ژیمناستیک ، قرار دادن تامپون یا حتی در طول آزمایش پاپ اسمیر به راحتی پاره شود .

 ممکن است بسیاری از خانم ها حتی از پارگی بکارت خود آگاه نباشند ، زیرا ممکن است از دست دادن خون کم باشد و دردی وجود نداشته باشد.

جراحی ترمیم بکارت، که به آن هایمنوپلاستی نیز می گویند ، روشی ساده است که می تواند یک هایمن پاره شده را ترمیم کند .درک این نکته مهم است که این جراحی ، بکارت را بازیابی نمی کند .

 اما به زنان اجازه می دهد اولین باری که بعد از جراحی وارد رابطه جنسی می شوند ، پاره و خونریزی کنند.

بدین ترتیب دهانه واژن به قطر 1-2 سانتی متر کاهش می یابد. بخیه های قابل جذب برای بخیه زدن بافت ها استفاده می شود. جراحی را می توان با استفاده از بی حسی موضعی انجام داد.

 در صورت تمایل بیمار ، می توان از آرام بخش استفاده کرد. در مواردی که بیمار به شدت مضطرب است ، ممکن است آرام بخشی از راه ورید یا بیهوشی عمومی نیز در نظر گرفته شود.

اگر این جراحی حساس را در نظر دارید ، باید از همه جنبه های جراحی کاملاً مطمئن باشید. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر پیوندهای  ارائه شده را کلیک کنید  .

اگرسوال بیشتری درمورد اینکه آیا ترمیم بکارت مناسب شما است ، لطفاً با ما تماس بگیرید .

عوارض ترمیم بکارت

هر عملیاتی خطرات و عوارض بالقوه ای دارد. خوشبختانه ، تمامی بیماران ما هیچ مشکلی در عمل جراحی خود ندارند و از نتایج خود بسیار راضی هستند.

خطرات نادر هستند . چنین خطراتی شامل عفونت ، خونریزی ، زخم ، درد همراه با مقاربت  است. همچنین ، میزان خونریزی هنگام اولین مقاربت پس از جراحی قابل پیش بینی نیست. با این حال ، اکثر بیماران هرگز این خطرات را تجربه نمی کنند ، زیرا بسیار نادر است.

بکارت بخشی جدایی ناپذیر از آناتومی زنان است. این یک ساختار غشایی مانند نازک است که دهانه واژن را می پوشاند. بکارت  معمولاً هنگامی پاره می شود که  برای اولین بار رابطه جنسی واژینال انجام دهد. 

اما ممکن است در حین ورزش ، قرار دادن تامپون یا خودارضایی نیز پاره شود. این یک حقیقت وحشیانه در بسیاری از فرهنگ ها است .که جامعه نسبت به زنانی که قبل از ازدواج باکره نیستند ، با تحقیر نگاه می کند. فرم اصلی آن گزینه ای برای انجام هایمنوپلاستی است . این یک عمل جراحی است که در آن ترمیم جراحی یک بکارت انجام می شود. 

دكتر خوب برای ترميم بكارت : رویکرد دیگر به عنوان "تکنیک آلوپلانت" شناخته می شود ، این زمانی انجام می شود که بقایای بکارت را نمی توان به هم بخیه زد.  

در این حالت ، جراح یک ماده بیولوژیکی به واژن وارد می کند و لایه نازک ایجاد شده به عنوان بکارت جدید عمل می کند. که کاملا موقتی ست .

مراقبت های بعد از ترمیم

در روزهای منتهی به ترمیم بکارت  شما باید از مصرف سیگار خودداری کنید و بسته به توصیه جراح خود ممکن است برخی از داروها متوقف شوند.

قبل از جراحی ، شما با دکتر خود صحبت کنید تا روش ایده آل بازسازی بکارت  را ارائه دهد. 

وظیفه ما مراقبت از بیماران با حداکثر احترام و صلاحدید و ارائه نتیجه ای طبیعی در یک محیط امن  پذیرا است. ما به حق زن برای انتخاب هر نوع انتخاب در مورد بدن خود احترام می گذاریم . و همیشه خواسته های او را سرلوحه کارهای خود قرار خواهیم داد.

اگر این جراحی را در نظر دارید ، ما شما را تشویق می کنیم که به مطب ما  بیایید و با ما ملاقات کنید. مطب ما به طور محرمانه ای واقع شده است و هر عضو کارکنان ما به طور ویژه آموزش دیده اند تا از بیماران نهایت پشتیبانی و اختیار را داشته باشند .

دكتر خوب برای ترميم بكارت : هر نیازی با دقت مورد بررسی و برنامه ریزی قرار گرفته و مراقبت های فراوانی برای اطمینان از احساس مراقبت و درک از شما انجام می شود.

سوالات درباره ترميم بكارت

کلیک کنید و بخوانید

هزینه ترميم بكارت

کلیک کنید و بخوانید

علت خونریزی بعد از ترمیم بکارت

 • به دلیل استفاده از بخیه های جذبی ، ممکن است منجر به خطر عارضه بعد از عمل مانند خونریزی از زخم جراحی شود ، که احتمالاً در اثر راه رفتن یا سایر فعالیت ها ایجاد می شود. در بیشتر مواقع فرد بدلیل استرس زیاد دچار پریود زودهنگام میشود .
 • پس از جراحی ، خونریزی غیرطبیعی که ممکن است منجر به تشکیل لخته خون شود به ندرت اتفاق میوفتد و با کمتر از 1٪ از جراحی ها اتفاق می افتد. حداقل از 10-15 روز قبل و بعد از جراحی برنامه ریزی شده باید از مصرف آسپرین و سایر داروهای ضد انعقاد خودداری شود.
 • اگر بعد از جراحی خونریزی بیش از حد از زخم جراحی رخ دهد ، دیگر هیچ هزینه ای برای خدمات و درمان این عارضه پس از جراحی به شما پرداخت نمی شود. اما اگر خونریزی یا عوارض دیگری به دلیل عدم رعایت دستورات پزشک اتفاق بیفتد ، بر این اساس هزینه از شما گرفته می شود.
 • پس از جراحی ، التهاب یا عفونت زخم ممکن است رخ دهد زیرا زخم جراحی در ناحیه دهانه واژن است و دائماً در معرض آلودگی مایع از مجاری واژن ، مجاری ادرار و مجاری (مدفوع) است.

6 دیدگاه ها
 1. Mahsa می گوید

  سلام الان ادرس دکترو از کجا پیدا کنیم لطفا بگید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام عزیزم تهران به شماره 09387812589 واتساپ پیام بدید

 2. سمیرا می گوید

  سلام. برای دریافت آدرس مطب با چه شماره ای تماس بگیرم؟ توروخدا کمکم کنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   تو واتساپ به ش 09387812589 پیام بدید

 3. مریم می گوید

  سلام هزینه ترمیم بکارت چقدر؟ ادرس و شماره تماس پزشک هم‌میشه لطف کنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با شماره مشاور تماس بگیرید

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.