دكتر خوب برای ترميم بكارت ( تهران )

دكتر خوب برای ترميم بكارت : از اینکه این مقاله را میخوانید سپاسگزاریم : هدف این مقاله رهایی دختران جوان از فقر دانش جنسی میباشد. پرده بکارت هیچ عملکرد فیزیولوژیکی گسسته ای در سیستم تولید مثل زنان بزرگسال ندارد. 

برخی از پرده بکارت ها کشش تر از بقیه هستند و هرگز پاره نمی شوند و خونریزی نمی کنند. با نگاه کردن به پرده بکارت نمی توان تشخیص داد که آیا رابطه جنسی داشته اید یا نه.

دكتر خوب برای ترميم بكارت

مراكز ترميم بكارت در تهران

ما می دانیم و از وضعیت شما مراقبت می کنیم

از آنجایی که اهمیت جراحی ترمیم پرده بکارت را برای شما می دانیم، به شما و این عمل اهمیت زیادی می دهیم. ما همچنین می دانیم که این جراحی تصمیم دشواری است که توسط شما گرفته شده است و می خواهیم بدانید که رازداری بیمار برای ما نیز بسیار مهم است.

اگر می خواهید تحت عمل جراحی هیمنوپلاستی قرار بگیرید، بهتر است به پزشک خود مراجعه کنید و حداقل دو بار مشاوره پزشکی به فاصله 15 روز یا بیشتر قبل از جراحی انجام دهید. این به پزشک زمان کافی می دهد تا شما را برای جراحی آماده کند و سایر تشخیص ها را قبل از جراحی انجام دهد.

زمانی اعتقاد بر این بود که هایمن “نماد” بکر بودن یک زن است. با این حال ، در حقیقت ، هایمن یک بافت بسیار نازک است که می تواند از طریق بسیاری از روش های غیرجنسی پاره شود ، که علاوه بر اولین رابطه جنسی ، فعالیت های سخت و طلبکارانه مانند ژیمناستیک ، اسب سواری ، دوچرخه سواری یا حتی استفاده از تامپون.

وقتی بحث مربوط به باکره بودن مطرح می شود ، همیشه یک پیام مختلط است که از نظر سیاسی ، مذهبی ، فرهنگی ، آموزشی و اجتماعی منتقل می شود. 

اما اگر به آن توجه کنید ، بیشتر لحن پرخاشگرانه یا مالکانه ای وجود دارد که با از دست دادن آن همراه است. جای تعجب نیست که چرا زنان تمام اقدامات ممکن را برای حفظ و بازگرداندن بکارت  خود مانند ورزش های کگل ، کرم های تنگ کننده واژن و تعداد بیشماری دیگر انجام می دهند .

دانش  و داروها نیز علاقه شدیدی به این امر نشان داده اند و اینجاست که هاینوپلاستی راه می افتد.به شما توصیه می شود که در مورد جراحی، مراقبت های بعد از عمل و عوارضی که ممکن است بعد از جراحی رخ دهد، سوالات و تردیدهای خود را روشن کنید. پس از آن، پزشک جزئیات جراحی و روند بهبودی را برای شما توضیح می دهد.

دكتر خوب برای ترميم بكارت
پرده بکارت چیست و کجاست ؟

معمولاً حالت لبهای مینور در دختران، نزدیک به هم و حالتی چسبیده دارند، به طوری که با نگاه اولیه به آن، به وضوح دیده نمی شود، در حالی که در زن ها این لبه ها آشکارا دیده می شوند.

البته خیلی نمی توان به این علامت تکیه کرد، چرا که حالت این لبه ها در برخی دخترها از بدو تولد، باز است. در مقابل، زنهایی هستند که با وجود مقاربت و نزدیکی های مکرر، باز هم حالت این لبه هابسته است.

هر عمل جراحی انتخابی ، یک موضوع بالقوه حساس است و ترمیم بکارت از این قاعده مستثنی نیست . در واقع این ممکن است از همه جراحی های انتخابی که انجام می دهیم حساس ترین باشد.

 این احتمالاً به این دلیل است که انتخاب یک عمل جراحی نسبتاً غیرمعمول برای دختران ست .

با این حال ، واقعیت این است که هیچ تفاوتی با سایر روشهای جراحی پلاستیک انتخابی ندارد. این به علت زمینه فرهنگی است که  متفاوت احساس میشود.

دكتر خوب برای ترميم بكارت

آیا می توانید بر اساس اینکه آیا هنگام رابطه جنسی خونریزی می کند، تشخیص دهید که آیا باکره است؟

شما نمی توانید باکره بودن یا نبودن فردی را بر اساس این که اولین باری که رابطه جنسی داشته، خونریزی کرده است، تشخیص دهید. حدود نیمی از زنان در اولین رابطه جنسی خونریزی دارند و نیمی از زنان خونریزی ندارند. هر دو کاملا طبیعی هستند.

خونریزی ممکن است از شکاف های کوچک در پرده بکارت یا خود واژن شما باشد. خونریزی باید کمتر از یک دوره پریود باشد و نباید بیش از چند روز طول بکشد زیرا این پارگی ها به سرعت بهبود می یابند زیرا خون خوبی وجود دارد.

بکارت یک لایه نازک در دهانه واژن است. این امر می تواند از طریق رابطه جنسی نفوذی  “پاره” شود .  برخی از زنان ترجیح می دهند روشی را برای ترمیم بکارت انجام دهند تا مجدداً به شکلی تشریفاتی (یعنی در شب زناشویی) پاره شود.

جراحی ساده وسرپایی است و زیر یک ساعت طول می کشد. در صورت پاره شدن بکارت، جراح قطعات را بهم می چسباند و یک لایه واحد ایجاد می کند .اگر بیمار پرده بکارت نداشته باشد یا بافت پوستی کافی برای احیای شکل و اندازه طبیعی پرده بکارت وجود نداشته باشد، جراح با گرفتن مقداری پوست واژن از بدن بیمار یا استفاده از مقداری بافت مصنوعی، پرده بکارت جدید ایجاد می کند . 

جراح همچنین یک منبع خون نازک را که به طور مصنوعی ایجاد شده یا از فلپ واژن بیمار گرفته شده است، اضافه می کند. این کار ظاهری بکر به پرده بکارت می دهد و خونریزی طبیعی پس از نفوذ آلت تناسلی را تحریک می کند.

 اگر به طور کامل از بین رفته باشد  ، جراح یک پرده را از بافت واژن موجود ایجاد می کند.

دكتر خوب برای ترميم بكارت

زمان مناسب براي ترميم بكارت

ما توصیه می کنیم که این روش چند ماه یا سال قبل از شب ازدواج انجام شود تا احتمال جوش خوردن  / ساخت و ساز بیشتر شود.

زمان بهبودی این جراحی حدود یک هفته است. در طول این مدت ، بیماران ما نیاز به آرامش و بهبودی دارند. از انجام فعالیتهای زیاد در این مدت منصرف شوید .

بکارت یک لایه نازک از بافت است که ناحیه واژن را در بر می گیرد. و می تواند به راحتی در بسیاری از موقعیت های خارج از مقاربت از جمله فعالیت های شدید .مانند اسب سواری یا ژیمناستیک ، قرار دادن تامپون یا حتی در طول آزمایش پاپ اسمیر به راحتی پاره شود .

 ممکن است بسیاری از خانم ها حتی از پارگی بکارت خود آگاه نباشند ، زیرا ممکن است از دست دادن خون کم باشد و دردی وجود نداشته باشد.

جراحی ترمیم بکارت، که به آن هایمنوپلاستی نیز می گویند ، روشی ساده است که می تواند یک هایمن پاره شده را ترمیم کند .درک این نکته مهم است که این جراحی ، بکارت را بازیابی نمی کند .

 اما به زنان اجازه می دهد اولین باری که بعد از جراحی وارد رابطه جنسی می شوند ، پاره و خونریزی کنند.

بدین ترتیب دهانه واژن به قطر 1-2 سانتی متر کاهش می یابد. بخیه های قابل جذب برای بخیه زدن بافت ها استفاده می شود. جراحی را می توان با استفاده از بی حسی موضعی انجام داد.

 در صورت تمایل بیمار ، می توان از آرام بخش استفاده کرد. در مواردی که بیمار به شدت مضطرب است ، ممکن است آرام بخشی از راه ورید یا بیهوشی عمومی نیز در نظر گرفته شود.

نوشته های مرتبط

اگر این جراحی حساس را در نظر دارید ، باید از همه جنبه های جراحی کاملاً مطمئن باشید. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر پیوندهای  ارائه شده را کلیک کنید  .

اگرسوال بیشتری درمورد اینکه آیا ترمیم بکارت مناسب شما است ، لطفاً با ما تماس بگیرید .

عوارض ترمیم بکارت

هر عملیاتی خطرات و عوارض بالقوه ای دارد. خوشبختانه ، تمامی بیماران ما هیچ مشکلی در عمل جراحی خود ندارند و از نتایج خود بسیار راضی هستند.

خطرات نادر هستند . چنین خطراتی شامل عفونت ، خونریزی ، زخم ، درد همراه با مقاربت  است. همچنین ، میزان خونریزی هنگام اولین مقاربت پس از جراحی قابل پیش بینی نیست. با این حال ، اکثر بیماران هرگز این خطرات را تجربه نمی کنند ، زیرا بسیار نادر است.

بکارت بخشی جدایی ناپذیر از آناتومی زنان است. این یک ساختار غشایی مانند نازک است که دهانه واژن را می پوشاند. بکارت  معمولاً هنگامی پاره می شود که  برای اولین بار رابطه جنسی واژینال انجام دهد. 

اما ممکن است در حین ورزش ، قرار دادن تامپون یا خودارضایی نیز پاره شود. این یک حقیقت وحشیانه در بسیاری از فرهنگ ها است .که جامعه نسبت به زنانی که قبل از ازدواج باکره نیستند ، با تحقیر نگاه می کند. فرم اصلی آن گزینه ای برای انجام هایمنوپلاستی است . این یک عمل جراحی است که در آن ترمیم جراحی یک بکارت انجام می شود. 

دكتر خوب برای ترميم بكارت : رویکرد دیگر به عنوان “تکنیک آلوپلانت” شناخته می شود ، این زمانی انجام می شود که بقایای بکارت را نمی توان به هم بخیه زد.  

در این حالت ، جراح یک ماده بیولوژیکی به واژن وارد می کند و لایه نازک ایجاد شده به عنوان بکارت جدید عمل می کند. که کاملا موقتی ست .

مراقبت های بعد از ترمیم

در روزهای منتهی به ترمیم بکارت  شما باید از مصرف سیگار خودداری کنید و بسته به توصیه جراح خود ممکن است برخی از داروها متوقف شوند.

قبل از جراحی ، شما با دکتر خود صحبت کنید تا روش ایده آل بازسازی بکارت  را ارائه دهد. 

وظیفه ما مراقبت از بیماران با حداکثر احترام و صلاحدید و ارائه نتیجه ای طبیعی در یک محیط امن  پذیرا است. ما به حق زن برای انتخاب هر نوع انتخاب در مورد بدن خود احترام می گذاریم . و همیشه خواسته های او را سرلوحه کارهای خود قرار خواهیم داد.

اگر این جراحی را در نظر دارید ، ما شما را تشویق می کنیم که به مطب ما  بیایید و با ما ملاقات کنید. مطب ما به طور محرمانه ای واقع شده است و هر عضو کارکنان ما به طور ویژه آموزش دیده اند تا از بیماران نهایت پشتیبانی و اختیار را داشته باشند .

دكتر خوب برای ترميم بكارت : هر نیازی با دقت مورد بررسی و برنامه ریزی قرار گرفته و مراقبت های فراوانی برای اطمینان از احساس مراقبت و درک از شما انجام می شود.دكتر خوب برای ترميم بكارت

تجربیات کسانی که عمل هایمنوپلاستی در تهران

قیمت ها، هزینه ها و شرایط قیمت گذاری در ترمیم موقت پرده بکارت بسته به پزشک، کلینیک، نوع عمل و روش بیهوشی متفاوت است. عمل بسیار کوتاه و کاملا بدون درد طول می کشد. به همین دلیل بی حسی موضعی عمدتا کافی است.

با این حال، اگر بیهوشی عمومی ترجیح داده شود، هزینه بیهوشی بر قیمت گذاری تأثیر می گذارد. می توانید با دکتر خود مشورت کنید.اگر ترمیم پرده بکارت با تکنیک های جراحی مناسب و جراحان مجرب انجام شود، شانس موفقیت بسیار بالا و خطرات بعد از عمل نیز بسیار کم است.

چند روز پس از عمل، ممکن است خونریزی خفیف به صورت لکه‌دار ایجاد شود. اگر درد خفیف سوزن سوزن شدن در روز اول رخ داد، می توان مسکن های ساده دریافت کرد.برای موفقیت قطعی در ترمیم موقت، ترمیم پرده بکارت باید توسط یک مامای مجرب بین 1 تا 7 روز قبل از رابطه جنسی انجام شود.در ترمیم موقت پرده بکارت از نخ های مخصوص استفاده می شود و ورودی با بخیه های سفت باریک می شود.

به این ترتیب خونریزی در اولین رابطه جنسی فراهم می شود. به عبارت دیگر، هدف آن ایجاد خونریزی «تقلید شب اول» است. خونریزی و درد گاهی کمی کمتر یا گاهی بیشتر است.

سوالات درباره ترميم بكارت

علت خونریزی بعد از ترمیم بکارت

 • به دلیل استفاده از بخیه های جذبی ، ممکن است منجر به خطر عارضه بعد از عمل مانند خونریزی از زخم جراحی شود ، که احتمالاً در اثر راه رفتن یا سایر فعالیت ها ایجاد می شود. در بیشتر مواقع فرد بدلیل استرس زیاد دچار پریود زودهنگام میشود .
 • پس از جراحی ، خونریزی غیرطبیعی که ممکن است منجر به تشکیل لخته خون شود به ندرت اتفاق میوفتد و با کمتر از 1٪ از جراحی ها اتفاق می افتد. حداقل از 10-15 روز قبل و بعد از جراحی برنامه ریزی شده باید از مصرف آسپرین و سایر داروهای ضد انعقاد خودداری شود.
 • اگر بعد از جراحی خونریزی بیش از حد از زخم جراحی رخ دهد ، دیگر هیچ هزینه ای برای خدمات و درمان این عارضه پس از جراحی به شما پرداخت نمی شود. اما اگر خونریزی یا عوارض دیگری به دلیل عدم رعایت دستورات پزشک اتفاق بیفتد ، بر این اساس هزینه از شما گرفته می شود.
 • پس از جراحی ، التهاب یا عفونت زخم ممکن است رخ دهد زیرا زخم جراحی در ناحیه دهانه واژن است و دائماً در معرض آلودگی مایع از مجاری واژن ، مجاری ادرار و مجاری (مدفوع) است.

در کلینیک 909، ماهیت حساس جراحی ترمیم پرده بکارت و اهمیتی که این جراحی می تواند در زندگی یک زن داشته باشد را کاملاً درک می کنیم.

زنان بیشتر و بیشتری به دلایل مختلف جراحی ترمیم پرده بکارت را انتخاب می کنند، برخی برای ارضای باورهای مذهبی و فرهنگی به دنبال این عمل می روند، برای برخی از زنان ترمیم پرده بکارت می تواند تسکین روانی و عاطفی را به دنبال سوء استفاده جنسی یا ضربه ایجاد کند، و برای برخی دیگر پرده بکارت می تواند موجب تسکین روانی و عاطفی شود.

ترمیم برای ترمیم پرده بکارت آسیب دیده به دلیل عوامل دیگری غیر از مقاربت انجام می شود. دلیل شما هر چه باشد، نباید در انتخاب جراحی ترمیم پرده بکارت احساس تنهایی یا ناراحتی کنید.

دكتر خوب برای ترميم بكارت

عفونت بعد از ترمیم پرده بکارت

اقدامات احتیاطی پس از جراحی ترمیم پرده بکارت چیست؟

برای کنترل درد به شما آنتی بیوتیک، ملین، ضد التهاب و استامینوفن داده می شود. شما باید مراقب باشید که دوره آنتی بیوتیک خود را طبق دستور تکمیل کنید.

1-2 روز پس از جراحی باید از دوش گرفتن خودداری کنید زیرا ممکن است منجر به عفونت شود. می توانید بدن خود را با مالش با یک پارچه کمی مرطوب تمیز کنید.

بعد از دو روز می توانید دوش بگیرید. ناحیه پرینه را با آب و صابون تمیز کنید. از قرار دادن هر چیزی داخل واژن خودداری کنید. همچنین از تمیز کردن داخل واژن خودداری کنید.

دو تا سه روز پس از جراحی از محل کار خارج شوید و از تحرک زیاد خودداری کنید تا از ایجاد اختلال در زخم جلوگیری شود.

ممکن است حدود 5 تا 7 روز پس از جراحی ترشحات قرمز رنگی از واژن داشته باشید. شما باید از استفاده از تامپون خودداری کنید، به جای آن از نوار بهداشتی استفاده کنید. اگر دچار خونریزی شدید واژن یا عبور لخته خون، تب بالا یا تورم زخم شدید، فوراً با جراح خود تماس بگیرید.

حداقل تا شش هفته پس از جراحی از رابطه جنسی خودداری کنید.

حداقل تا دو هفته پس از جراحی از پوشیدن لباس زیر تنگ خودداری کنید.

حداقل تا شش هفته پس از جراحی از استفاده از تامپون خودداری کنید. به جای آن نوار بهداشتی بپوشید.

instagram banner
22 دیدگاه ها
 1. رضایی می گوید

  چرا پاسخگو نیستین زنگ و پیام میدم لطفا جواب بدین ممنون

  1. دکتر می گوید

   بله مطب ما تهران

 2. لیلا می گوید

  سلام خسته نباشیدببخشید واتساپ کارنمیکنه خواستم بپرسم واسه ترمیم بکارت ارتجاعی بایدچه کارکنیم بعدازانجام رابطه جنسی. آیا واقعا پرده بکارت ارتجاعی قابل ترمیم هست؟

  1. دکتر می گوید

   هر نوع پرده ای قابل ترمیم هست

 3. ماریانا می گوید

  سلام ببخشید عمل ترمیم حتمن باید قبل از رابطه انجام بگیره یا اینکه این عمل دائمیه؟ یکی دوسال از عمل بگذره مشخصه ترمیم شده ممنون میشم جوابمو بدید واتساپ کار نمیکنه ک پیام بدیم

  1. دکتر می گوید

   بله داائمیه

 4. باران می گوید

  سلام میشه شماره واتساپ تان را بفرستت

  1. دکتر می گوید

   09387812589

 5. هانیه می گوید

  من میخام پرده مو بدوزم

  1. دکتر می گوید

   09387812589

 6. Hadise می گوید

  سلام
  ترمیم بکارت حدودا چند روز قبل از رابطه باشه خوبه؟!

  1. دکتر می گوید

   10 روز بهتره

 7. رها می گوید

  سلام تو شهرکرد دکتر نیست پرده بکارت ترمیم کنه تروخدا کمکم کنید اگر سراغ دارین؟؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   متاسفانه خیر

 8. Mahsa می گوید

  سلام الان ادرس دکترو از کجا پیدا کنیم لطفا بگید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام عزیزم تهران به شماره 09387812589 واتساپ پیام بدید

   1. مهسا می گوید

    ببخشید اسم دکتر چیه؟

    1. دکتر مشاوره می گوید

     سلام در واتساپ در ارتباط باشید

 9. سمیرا می گوید

  سلام. برای دریافت آدرس مطب با چه شماره ای تماس بگیرم؟ توروخدا کمکم کنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   تو واتساپ به ش 09387812589 پیام بدید

 10. مریم می گوید

  سلام هزینه ترمیم بکارت چقدر؟ ادرس و شماره تماس پزشک هم‌میشه لطف کنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با شماره مشاور تماس بگیرید

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک