دكتر خوب برای ترميم بكارت ( تهران )

دكتر خوب برای ترميم بكارت : از اینکه این مقاله را میخوانید سپاسگزاریم : هدف این مقاله رهایی دختران جوان از فقر دانش جنسی میباشد. پرده بکارت هیچ عملکرد فیزیولوژیکی گسسته ای در سیستم تولید مثل زنان بزرگسال ندارد. 

برخی از پرده بکارت ها کشش تر از بقیه هستند و هرگز پاره نمی شوند و خونریزی نمی کنند. با نگاه کردن به پرده بکارت نمی توان تشخیص داد که آیا رابطه جنسی داشته اید یا نه.

دكتر خوب برای ترميم بكارت

مراكز ترميم بكارت در تهران

09387812589

ما می دانیم و از وضعیت شما مراقبت می کنیم.

ترمیم بکارت یکی از کم توصیف‌ترین روش‌های ولوواژینال در جراحی پلاستیک بدون هیچ گونه استاندارد جراحی است که تلاش می‌کند توانایی پرده بکارت را برای خون‌ریزی در حین رابطه جنسی در شب عروسی زوجین بازگرداند.

هایمنوپلاستی یا  جراحی ترمیم پرده بکارت  در درجه اول عملی است که توسط زنان قبل از ازدواج انجام می شود، به ویژه آنهایی که در رابطه جنسی قبل از ازدواج باقی مانده اند. این کار توسط بسیاری از زنان انجام می شود که معتقدند باکرگی خود را می توان از طریق آن بازگرداند. به هر حال ربطی به بازیابی بکارت از دست رفته ندارد. متأسفانه، این نظریه که هایمنوپلاستی بکارت را باز می گرداند، در بین بسیاری از زنان تحصیلکرده و حتی متخصصان پزشکی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.بخیه های استفاده شده در طول عمل فوق العاده ظریف و قابل حل هستند. در فواصل یک یا دو ماهه، هیچ تمایز قابل مشاهده ای بین پرده بکارت طبیعی و مصنوعی بازسازی شده وجود ندارد.

از آنجایی که اهمیت جراحی ترمیم پرده بکارت را برای شما می دانیم، به شما و این عمل اهمیت زیادی می دهیم. ما همچنین می دانیم که این جراحی تصمیم دشواری است که توسط شما گرفته شده است و می خواهیم بدانید که رازداری بیمار برای ما نیز بسیار مهم است.

اگر می خواهید تحت عمل جراحی هیمنوپلاستی قرار بگیرید، بهتر است به پزشک خود مراجعه کنید و حداقل دو بار مشاوره پزشکی به فاصله 15 روز یا بیشتر قبل از جراحی انجام دهید. این به پزشک زمان کافی می دهد تا شما را برای جراحی آماده کند و سایر تشخیص ها را قبل از جراحی انجام دهد.

زمانی اعتقاد بر این بود که هایمن “نماد” بکر بودن یک زن است. با این حال ، در حقیقت ، هایمن یک بافت بسیار نازک است که می تواند از طریق بسیاری از روش های غیرجنسی پاره شود ، که علاوه بر اولین رابطه جنسی ، فعالیت های سخت و طلبکارانه مانند ژیمناستیک ، اسب سواری ، دوچرخه سواری یا حتی استفاده از تامپون.

وقتی بحث مربوط به باکره بودن مطرح می شود ، همیشه یک پیام مختلط است که از نظر سیاسی ، مذهبی ، فرهنگی ، آموزشی و اجتماعی منتقل می شود. 

اما اگر به آن توجه کنید ، بیشتر لحن پرخاشگرانه یا مالکانه ای وجود دارد که با از دست دادن آن همراه است. جای تعجب نیست که چرا زنان تمام اقدامات ممکن را برای حفظ و بازگرداندن بکارت  خود مانند ورزش های کگل ، کرم های تنگ کننده واژن و تعداد بیشماری دیگر انجام می دهند .

دانش  و داروها نیز علاقه شدیدی به این امر نشان داده اند و اینجاست که هاینوپلاستی راه می افتد.به شما توصیه می شود که در مورد جراحی، مراقبت های بعد از عمل و عوارضی که ممکن است بعد از جراحی رخ دهد، سوالات و تردیدهای خود را روشن کنید. پس از آن، پزشک جزئیات جراحی و روند بهبودی را برای شما توضیح می دهد.

دكتر خوب برای ترميم بكارت
پرده بکارت چیست و کجاست ؟

معمولاً حالت لبهای مینور در دختران، نزدیک به هم و حالتی چسبیده دارند، به طوری که با نگاه اولیه به آن، به وضوح دیده نمی شود، در حالی که در زن ها این لبه ها آشکارا دیده می شوند.

البته خیلی نمی توان به این علامت تکیه کرد، چرا که حالت این لبه ها در برخی دخترها از بدو تولد، باز است. در مقابل، زنهایی هستند که با وجود مقاربت و نزدیکی های مکرر، باز هم حالت این لبه هابسته است.

هر عمل جراحی انتخابی ، یک موضوع بالقوه حساس است و ترمیم بکارت از این قاعده مستثنی نیست . در واقع این ممکن است از همه جراحی های انتخابی که انجام می دهیم حساس ترین باشد.

 این احتمالاً به این دلیل است که انتخاب یک عمل جراحی نسبتاً غیرمعمول برای دختران ست .

با این حال ، واقعیت این است که هیچ تفاوتی با سایر روشهای جراحی پلاستیک انتخابی ندارد. این به علت زمینه فرهنگی است که  متفاوت احساس میشود.

قبل از بلوغ پرده بکارت نازک است و ممکن است حساس باشد.

در دوران بلوغ، افزایش هورمون ها (استروژن) باعث می شود پرده بکارت و سایر بافت های واژن ضخیم تر و کشش تر شوند.

در دوران بارداری، افزایش هورمون‌ها باعث می‌شود که بافت‌های واژن کشیده‌تر شوند تا امکان زایمان فراهم شود.

زایمان همچنین ممکن است شکل پرده بکارت و بافت های واژن شما را تغییر دهد.

با یائسگی و افزایش سن، پرده بکارت و سایر بافت‌های واژن دوباره نازک‌تر می‌شوند (با کاهش استروژن).

دكتر خوب برای ترميم بكارت

دكتر خوب برای ترميم بكارت

هیچ خطر مستندی برای ترمیم بکارت وجود ندارد و در صورتی که دکترزنان 909 باشد، هیچ عارضه ای نیز وجود ندارد.

این روش شامل بخیه زدن لبه های بقایای پرده بکارت با استفاده از Vicryl 5-0 بود که یک سوراخ کوچک در پرده بکارت تازه بازسازی شده باقی می ماند.

بسته به وجود یا عدم وجود بقایای پرده بکارت از دو تکنیک

 • Hymenoplasty Flap Hymenal (HLH) و
 • Hymenoplasty Flap Vaginal (HLV) استفاده می شود.

آیا می توانید بر اساس اینکه آیا هنگام رابطه جنسی خونریزی می کند، تشخیص دهید که آیا باکره است؟

شما نمی توانید باکره بودن یا نبودن فردی را بر اساس این که اولین باری که رابطه جنسی داشته، خونریزی کرده است، تشخیص دهید. حدود نیمی از زنان در اولین رابطه جنسی خونریزی دارند و نیمی از زنان خونریزی ندارند. هر دو کاملا طبیعی هستند.

خونریزی ممکن است از شکاف های کوچک در پرده بکارت یا خود واژن شما باشد. خونریزی باید کمتر از یک دوره پریود باشد و نباید بیش از چند روز طول بکشد زیرا این پارگی ها به سرعت بهبود می یابند زیرا خون خوبی وجود دارد.

بکارت یک لایه نازک در دهانه واژن است. این امر می تواند از طریق رابطه جنسی نفوذی  “پاره” شود .  برخی از زنان ترجیح می دهند روشی را برای ترمیم بکارت انجام دهند تا مجدداً به شکلی تشریفاتی (یعنی در شب زناشویی) پاره شود.

جراحی ساده وسرپایی است و زیر یک ساعت طول می کشد. در صورت پاره شدن بکارت، جراح قطعات را بهم می چسباند و یک لایه واحد ایجاد می کند .اگر بیمار پرده بکارت نداشته باشد یا بافت پوستی کافی برای احیای شکل و اندازه طبیعی پرده بکارت وجود نداشته باشد، جراح با گرفتن مقداری پوست واژن از بدن بیمار یا استفاده از مقداری بافت مصنوعی، پرده بکارت جدید ایجاد می کند . 

جراح همچنین یک منبع خون نازک را که به طور مصنوعی ایجاد شده یا از فلپ واژن بیمار گرفته شده است، اضافه می کند. این کار ظاهری بکر به پرده بکارت می دهد و خونریزی طبیعی پس از نفوذ آلت تناسلی را تحریک می کند.

 اگر به طور کامل از بین رفته باشد  ، جراح یک پرده را از بافت واژن موجود ایجاد می کند.

دكتر خوب برای ترميم بكارت

زمان مناسب براي ترميم بكارت

ما توصیه می کنیم که این روش چند ماه یا سال قبل از شب ازدواج انجام شود تا احتمال جوش خوردن  / ساخت و ساز بیشتر شود.

زمان بهبودی این جراحی حدود یک هفته است. در طول این مدت ، بیماران ما نیاز به آرامش و بهبودی دارند. از انجام فعالیتهای زیاد در این مدت منصرف شوید .

بکارت یک لایه نازک از بافت است که ناحیه واژن را در بر می گیرد. و می تواند به راحتی در بسیاری از موقعیت های خارج از مقاربت از جمله فعالیت های شدید .مانند اسب سواری یا ژیمناستیک ، قرار دادن تامپون یا حتی در طول آزمایش پاپ اسمیر به راحتی پاره شود .

 ممکن است بسیاری از خانم ها حتی از پارگی بکارت خود آگاه نباشند ، زیرا ممکن است از دست دادن خون کم باشد و دردی وجود نداشته باشد.

جراحی ترمیم بکارت، که به آن هایمنوپلاستی نیز می گویند ، روشی ساده است که می تواند یک هایمن پاره شده را ترمیم کند .درک این نکته مهم است که این جراحی ، بکارت را بازیابی نمی کند .

 اما به زنان اجازه می دهد اولین باری که بعد از جراحی وارد رابطه جنسی می شوند ، پاره و خونریزی کنند.

بدین ترتیب دهانه واژن به قطر 1-2 سانتی متر کاهش می یابد. بخیه های قابل جذب برای بخیه زدن بافت ها استفاده می شود. جراحی را می توان با استفاده از بی حسی موضعی انجام داد.

 در صورت تمایل بیمار ، می توان از آرام بخش استفاده کرد. در مواردی که بیمار به شدت مضطرب است ، ممکن است آرام بخشی از راه ورید یا بیهوشی عمومی نیز در نظر گرفته شود.

اگر این جراحی حساس را در نظر دارید ، باید از همه جنبه های جراحی کاملاً مطمئن باشید. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر پیوندهای  ارائه شده را کلیک کنید  .

اگرسوال بیشتری درمورد اینکه آیا ترمیم بکارت مناسب شما است ، لطفاً با ما تماس بگیرید .

نوشته های مرتبط

عوارض ترمیم بکارت

هر عملیاتی خطرات و عوارض بالقوه ای دارد. خوشبختانه ، تمامی بیماران ما هیچ مشکلی در عمل جراحی خود ندارند و از نتایج خود بسیار راضی هستند.

خطرات نادر هستند . چنین خطراتی شامل عفونت ، خونریزی ، زخم ، درد همراه با مقاربت  است. همچنین ، میزان خونریزی هنگام اولین مقاربت پس از جراحی قابل پیش بینی نیست. با این حال ، اکثر بیماران هرگز این خطرات را تجربه نمی کنند ، زیرا بسیار نادر است.

بکارت بخشی جدایی ناپذیر از آناتومی زنان است. این یک ساختار غشایی مانند نازک است که دهانه واژن را می پوشاند. بکارت  معمولاً هنگامی پاره می شود که  برای اولین بار رابطه جنسی واژینال انجام دهد. 

اما ممکن است در حین ورزش ، قرار دادن تامپون یا خودارضایی نیز پاره شود. این یک حقیقت وحشیانه در بسیاری از فرهنگ ها است .که جامعه نسبت به زنانی که قبل از ازدواج باکره نیستند ، با تحقیر نگاه می کند. فرم اصلی آن گزینه ای برای انجام هایمنوپلاستی است . این یک عمل جراحی است که در آن ترمیم جراحی یک بکارت انجام می شود. 

دكتر خوب برای ترميم بكارت : رویکرد دیگر به عنوان “تکنیک آلوپلانت” شناخته می شود ، این زمانی انجام می شود که بقایای بکارت را نمی توان به هم بخیه زد.  

در این حالت ، جراح یک ماده بیولوژیکی به واژن وارد می کند و لایه نازک ایجاد شده به عنوان بکارت جدید عمل می کند. که کاملا موقتی ست .

مراقبت های بعد از ترمیم

در روزهای منتهی به ترمیم بکارت  شما باید از مصرف سیگار خودداری کنید و بسته به توصیه جراح خود ممکن است برخی از داروها متوقف شوند.

قبل از جراحی ، شما با دکتر خود صحبت کنید تا روش ایده آل بازسازی بکارت  را ارائه دهد. 

وظیفه ما مراقبت از بیماران با حداکثر احترام و صلاحدید و ارائه نتیجه ای طبیعی در یک محیط امن  پذیرا است. ما به حق زن برای انتخاب هر نوع انتخاب در مورد بدن خود احترام می گذاریم . و همیشه خواسته های او را سرلوحه کارهای خود قرار خواهیم داد.

اگر این جراحی را در نظر دارید ، ما شما را تشویق می کنیم که به مطب ما  بیایید و با ما ملاقات کنید. مطب ما به طور محرمانه ای واقع شده است و هر عضو کارکنان ما به طور ویژه آموزش دیده اند تا از بیماران نهایت پشتیبانی و اختیار را داشته باشند .

دكتر خوب برای ترميم بكارت : هر نیازی با دقت مورد بررسی و برنامه ریزی قرار گرفته و مراقبت های فراوانی برای اطمینان از احساس مراقبت و درک از شما انجام می شود.دكتر خوب برای ترميم بكارت

تجربیات کسانی که عمل هایمنوپلاستی در تهران

در صورت از دست دادن باکرگی می توان عملیات ترمیم دائمی یا موقت پرده بکارت را انجام داد. ترمیم موقت پرده بکارت، بخیه زدن پرده بکارت 1 تا 7 روز قبل از رابطه جنسی یا ازدواج است.

ترمیم موقت پرده بکارت را می توان یک روز یا 7 روز قبل از رابطه جنسی انجام داد. ترمیم موقت پرده بکارت به عنوان “ترمیم کوتاه مدت” یا “ترمیم موقت باکرگی” نیز شناخته می شود. معمولاً یک هفته قبل از رابطه جنسی انجام می شود.

هایمنوپلاستی که به عنوان ترمیم پرده بکارت، پرده بکارت و جراحی پرده بکارت نیز شناخته می شود، یک روش پزشکی تایید شده بالینی برای بازیابی پرده بکارت شکسته یک زن است. این شامل پزشک شما می شود که انتهای پاره شده را با جراحی ترمیم کند یا با استفاده از بخشی از پوست واژن یا مواد مصنوعی، یک غشای پرده بکارت جدید را بازسازی کند.

قیمت ها، هزینه ها و شرایط قیمت گذاری در ترمیم موقت پرده بکارت بسته به پزشک، کلینیک، نوع عمل و روش بیهوشی متفاوت است. عمل بسیار کوتاه و کاملا بدون درد طول می کشد. به همین دلیل بی حسی موضعی عمدتا کافی است.

با این حال، اگر بیهوشی عمومی ترجیح داده شود، هزینه بیهوشی بر قیمت گذاری تأثیر می گذارد. می توانید با دکتر خود مشورت کنید.اگر ترمیم پرده بکارت با تکنیک های جراحی مناسب و جراحان مجرب انجام شود، شانس موفقیت بسیار بالا و خطرات بعد از عمل نیز بسیار کم است.

چند روز پس از عمل، ممکن است خونریزی خفیف به صورت لکه‌دار ایجاد شود. اگر درد خفیف سوزن سوزن شدن در روز اول رخ داد، می توان مسکن های ساده دریافت کرد.برای موفقیت قطعی در ترمیم موقت، ترمیم پرده بکارت باید توسط یک مامای مجرب بین 1 تا 7 روز قبل از رابطه جنسی انجام شود.در ترمیم موقت پرده بکارت از نخ های مخصوص استفاده می شود و ورودی با بخیه های سفت باریک می شود.

به این ترتیب خونریزی در اولین رابطه جنسی فراهم می شود. به عبارت دیگر، هدف آن ایجاد خونریزی «تقلید شب اول» است. خونریزی و درد گاهی کمی کمتر یا گاهی بیشتر است.

آیا  نیاز به بستری در بیمارستان دارد؟ من مجرد هستم و نمی توانم یک شب بمانم.

خیر، هیمنوپلاستی نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارد. این یک روش کوچک است که با بی حسی موضعی انجام می شود و می توانید همان روز به خانه بروید.

بعد از عمل ترمیم بکارت، میل جنسی کاهش می یابد ?هر نوع احساس انسان به سیستم عصبی مربوط می شود. این فقط در مورد اندام های مرتبط با جنسی نیست. اگر سیستم عصبی کار نکند، فرد در هیچ قسمتی از بدن احساس نخواهد کرد. از این رو، هایمنوپلاستی هیچ ارتباطی با احساسات جنسی ندارد. علاوه بر این، با انجام 20 تا 30 درصد موارد هیمنوپلاستی در سال، چنین ادعاهایی را می توان به طور مطلق نادرست ثابت کرد..

سوالات درباره ترميم بكارت

علت خونریزی بعد از ترمیم بکارت

 • به دلیل استفاده از بخیه های جذبی ، ممکن است منجر به خطر عارضه بعد از عمل مانند خونریزی از زخم جراحی شود ، که احتمالاً در اثر راه رفتن یا سایر فعالیت ها ایجاد می شود. در بیشتر مواقع فرد بدلیل استرس زیاد دچار پریود زودهنگام میشود .
 • پس از جراحی ، خونریزی غیرطبیعی که ممکن است منجر به تشکیل لخته خون شود به ندرت اتفاق میوفتد و با کمتر از 1٪ از جراحی ها اتفاق می افتد. حداقل از 10-15 روز قبل و بعد از جراحی برنامه ریزی شده باید از مصرف آسپرین و سایر داروهای ضد انعقاد خودداری شود.
 • اگر بعد از جراحی خونریزی بیش از حد از زخم جراحی رخ دهد ، دیگر هیچ هزینه ای برای خدمات و درمان این عارضه پس از جراحی به شما پرداخت نمی شود. اما اگر خونریزی یا عوارض دیگری به دلیل عدم رعایت دستورات پزشک اتفاق بیفتد ، بر این اساس هزینه از شما گرفته می شود.
 • پس از جراحی ، التهاب یا عفونت زخم ممکن است رخ دهد زیرا زخم جراحی در ناحیه دهانه واژن است و دائماً در معرض آلودگی مایع از مجاری واژن ، مجاری ادرار و مجاری (مدفوع) است.

در کلینیک 909، ماهیت حساس جراحی ترمیم پرده بکارت و اهمیتی که این جراحی می تواند در زندگی یک زن داشته باشد را کاملاً درک می کنیم.

زنان بیشتر و بیشتری به دلایل مختلف جراحی ترمیم پرده بکارت را انتخاب می کنند، برخی برای ارضای باورهای مذهبی و فرهنگی به دنبال این عمل می روند، برای برخی از زنان ترمیم پرده بکارت می تواند تسکین روانی و عاطفی را به دنبال سوء استفاده جنسی یا ضربه ایجاد کند، و برای برخی دیگر پرده بکارت می تواند موجب تسکین روانی و عاطفی شود.

ترمیم برای ترمیم پرده بکارت آسیب دیده به دلیل عوامل دیگری غیر از مقاربت انجام می شود. دلیل شما هر چه باشد، نباید در انتخاب جراحی ترمیم پرده بکارت احساس تنهایی یا ناراحتی کنید.

دكتر خوب برای ترميم بكارت

عفونت بعد از ترمیم پرده بکارت

اقدامات احتیاطی پس از جراحی ترمیم پرده بکارت چیست؟

برای کنترل درد به شما آنتی بیوتیک، ملین، ضد التهاب و استامینوفن داده می شود. شما باید مراقب باشید که دوره آنتی بیوتیک خود را طبق دستور تکمیل کنید.

1-2 روز پس از جراحی باید از دوش گرفتن خودداری کنید زیرا ممکن است منجر به عفونت شود. می توانید بدن خود را با مالش با یک پارچه کمی مرطوب تمیز کنید.دكتر خوب برای ترميم بكارت

بعد از دو روز می توانید دوش بگیرید. ناحیه پرینه را با آب و صابون تمیز کنید. از قرار دادن هر چیزی داخل واژن خودداری کنید. همچنین از تمیز کردن داخل واژن خودداری کنید.

دو تا سه روز پس از جراحی از محل کار خارج شوید و از تحرک زیاد خودداری کنید تا از ایجاد اختلال در زخم جلوگیری شود.

ممکن است حدود 5 تا 7 روز پس از جراحی ترشحات قرمز رنگی از واژن داشته باشید. شما باید از استفاده از تامپون خودداری کنید، به جای آن از نوار بهداشتی استفاده کنید. اگر دچار خونریزی شدید واژن یا عبور لخته خون، تب بالا یا تورم زخم شدید، فوراً با جراح خود تماس بگیرید.

حداقل تا شش هفته پس از جراحی از رابطه جنسی خودداری کنید.دكتر خوب برای ترميم بكارت

حداقل تا دو هفته پس از جراحی از پوشیدن لباس زیر تنگ خودداری کنید.

حداقل تا شش هفته پس از جراحی از استفاده از تامپون خودداری کنید. به جای آن نوار بهداشتی بپوشید.

هدف از تداخلات جراحی در این مورد دوختن پاپیل های پرده بکارت است(بازگرداندن باقی مانده پرده بکارت به شکل اصلی و اولیه). مانع موجود در ورودی واژن توسط دوختن و بخیه کردن آن ها بازیابی می شود. این فرایند به عنوان یک جراحی کوچک شناخته می شود. مزایای هایمنوپلاستی موقتی در برگیرنده موارد زیر است:
• بر اساس پاسخ افراد، دوره پس از جراحی به راحتی می گذرد و معمولا دردی احساس نمی شود.
• در این شرایط خونریزی واقعی وجود ندارد یا بسیار اندک است.
• بافت های واژینال اسیبی نمی بیند و تصاویر موجود نشان دهنده ریکاوری خوب است.
• این گزینه نسبت به جراحی بلند مدت، مقرون به صرفه تر است.

در باره ترمبم بکارت باورهای غلط زیادی وجود دارد. در این زمینه، چکیده های زیر درباره افسانه ها و حقایق رایج در مورد هایمنوپلاستی بحث می کنند.

مانند هر عمل جراحی دیگر ، این جراحی محدودیت هایی دارد و نمی تواند نتیجه و رضایت را کاملاً تضمین کند ، زیرا فاکتورهای زیادی نیز در موفقیت جراحی موثر هستند. در صورت نتایج یا عوارض نامطلوب ، ممکن است جراحی اصلاح به صورت مناسب و ممکن انجام شود. از این نظر ، شما و پزشک باید بیایید با هم برای راه حل بحث کنیم.

افسانه 1: هایمنوپلاستی گواهی باکرگی است.دكتر خوب برای ترميم بكارت

حقیقت:

این غیر منطقی است که فکر کنیم یک فرد می تواند باکرگی را از طریق هایمنوپلاستی بازیابی یا به دست آورد. واقعیت این است که هایمنوپلاستی به سادگی پرده بکارت (پرده بکارت پاره شده) را بازیابی می کند. باکرگی در اینجا به زنانی اطلاق می شود که از انواع روابط فیزیکی دوری کرده اند. فقط محدود به زنان نیست. هر کس که آمیزش نداشته باشد باکره است. به همین ترتیب، هیچ هماهنگی دقیقی بین پرده بکارت و باکرگی وجود ندارد. پرده بکارت یک قطعه بافت مخاطی لاغر است که تا حدی دهانه بیرونی واژن را احاطه کرده است.

در درجه اول، در قسمت باز شدن واژن قرار دارد. اعتقاد بر این است که یک واژن باز پس از پیدا کردن اشک، زن نگران را به یک باکره تبدیل می کند. به همین دلیل است که بسیاری از زنان  قبل از ازدواج برای ترمیم پرده بکارت به ویژه در جوامع محافظه کار مراجعه می کنند.

به هر حال، واقعیت این است که بسیاری از مردم از بدو تولد فاقد پرده بکارت هستند. از این رو، علم پیشنهاد می کند که بین باکرگی و حالت پرده بکارت رابطه ای وجود ندارد. آمیزش تنها دلیل شکستگی پرده بکارت نیست. پارگی آن در بین دخترانی که اغلب ورزش می کنند شایع است.دكتر خوب برای ترميم بكارت

هایمنوپلاستی به سادگی مانند بازگرداندن پرده بکارت اصلی شماست. اگر قبل از هایمنوپلاستی خودارضایی می کردید، می توانید بعد از آن نیز همین کار را انجام دهید.

بله، در دوران نقاهت نباید خودارضایی کرد. علاوه بر این، فرد نباید چیزی یا تامپونی را مخصوصاً در طول دوره نقاهت وارد کند. اما، اینکه این چیزها را نمی توان به طور کامل انجام داد، نادرست است.  

instagram banner
22 دیدگاه ها
 1. رضایی می گوید

  چرا پاسخگو نیستین زنگ و پیام میدم لطفا جواب بدین ممنون

  1. دکتر می گوید

   بله مطب ما تهران

 2. لیلا می گوید

  سلام خسته نباشیدببخشید واتساپ کارنمیکنه خواستم بپرسم واسه ترمیم بکارت ارتجاعی بایدچه کارکنیم بعدازانجام رابطه جنسی. آیا واقعا پرده بکارت ارتجاعی قابل ترمیم هست؟

  1. دکتر می گوید

   هر نوع پرده ای قابل ترمیم هست

 3. ماریانا می گوید

  سلام ببخشید عمل ترمیم حتمن باید قبل از رابطه انجام بگیره یا اینکه این عمل دائمیه؟ یکی دوسال از عمل بگذره مشخصه ترمیم شده ممنون میشم جوابمو بدید واتساپ کار نمیکنه ک پیام بدیم

  1. دکتر می گوید

   بله داائمیه

 4. باران می گوید

  سلام میشه شماره واتساپ تان را بفرستت

  1. دکتر می گوید

   09387812589

 5. هانیه می گوید

  من میخام پرده مو بدوزم

  1. دکتر می گوید

   09387812589

 6. Hadise می گوید

  سلام
  ترمیم بکارت حدودا چند روز قبل از رابطه باشه خوبه؟!

  1. دکتر می گوید

   10 روز بهتره

 7. رها می گوید

  سلام تو شهرکرد دکتر نیست پرده بکارت ترمیم کنه تروخدا کمکم کنید اگر سراغ دارین؟؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   متاسفانه خیر

 8. Mahsa می گوید

  سلام الان ادرس دکترو از کجا پیدا کنیم لطفا بگید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام عزیزم تهران به شماره 09387812589 واتساپ پیام بدید

   1. مهسا می گوید

    ببخشید اسم دکتر چیه؟

    1. دکتر مشاوره می گوید

     سلام در واتساپ در ارتباط باشید

 9. سمیرا می گوید

  سلام. برای دریافت آدرس مطب با چه شماره ای تماس بگیرم؟ توروخدا کمکم کنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   تو واتساپ به ش 09387812589 پیام بدید

 10. مریم می گوید

  سلام هزینه ترمیم بکارت چقدر؟ ادرس و شماره تماس پزشک هم‌میشه لطف کنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با شماره مشاور تماس بگیرید

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک