عوارض تزریق ژل چانه : ( مراقبت ها :بهترین ژل )

عوارض تزریق ژل چانه: مدتهاست که قسمت پایین صورت در عملهای جراحی نادیده گرفته شده است اما در واقع جزئیات قسمت پایین صورت است که باعث زیبایی ظاهر کلی شما می شود. ممکن است با چانه ی متناسب تر همه اجزای صورت متعادل به نظر برسد بخصوص اگر قبلا قسمتهای دیگر صورت را نیز جراحی کرده باشید، تناسب اجزای صورت به ایده آلهای جدیدی در درمانهای زیبایی تبدیل شده است.

برای داشتن فرم صورت متناسب، چانه اهمیت بسزایی دارد. بسیاری از مردم به این نکته فکر نمی کنند. اما در واقع شکل و برآمدگی چانه عامل اصلی تعیین کننده  زیبایی و جذابیت چهره است.

برای آگمنتیشن یا منتوپلاستی چانه دو گزینه وجود دارد، یکی جراحی یا روش آگمنتیشن کم تهاجمی چانه با ژل های تزریقی. پرکننده های تزریقی در حال پیشرفت هستند زیرا دانش متخصصان در این زمینه بیشتر شده است.

عوارض تزریق ژل چانه

طرز خوابیدن بعد از تزریق ژل چانه

شما هنگامی که به سمت یکی از تزریق های خود می خوابید به یک طرف از صورت خود فشار وارد می نمایید که این فشار می تواند عاملی مخرب برای ژل های تزریق شده محسوب شود و سبب جا به جایی این ژل ها شود از این رو پزشک در توصیه هایی که در خصوص طرز خوابیدن بعد از تزریق ژل دارند بر این موضوع تاکید دارند که بعد از تزریق ژل به هیچ وجه نباید به پهلو بخوابید.

با افزایش سن، استخوان‌های صورت نازک و پهن می‌شوند، بنابراین مقداری از چربی اطراف چشم‌مان را از دست می‌دهیم. این یک فضای خالی بین چشم ها و گونه های ما ایجاد می کند که برخی فکر می کنند شبیه یک کیسه است. به این فضا گودال اشک ما گفته می شود. عوامل دیگری مانند ژنتیک، رژیم غذایی، افزایش قرار گرفتن در معرض نور خورشید و سیگار کشیدن نیز می توانند به مرور زمان استخوان های صورت را نازک کنند.

 اگر قصد آگمنتیشن چانه را دارید چهار علت جهت انتخاب ژل های تزریقی وجود دارد که در ادامه آمده است:

  • نتیجه را سریع مشاهده می کنید و مراحل کار کمتر است
  • نتایج طولانی مدت هست ولی دائمی نیست
  • مطابق خواسته شما روند کار می تواند تغییر کند.

شما می توانید مطابق سلیقه ی خود درمان را انتخاب کنید. در این صورت نتیجه کار کاملا شخصی است.

  1. نتایج ایمن و سریع

بدیهی است که پرکننده های تزریقی در مقایسه با درمانهای جراحی کمتر تهاجمی است. از زمان کشف اولین ژلهای تزریقی با اسید هیالورونیک غیر حیوانی، ژل رستیلان، ده ها میلیون درمان زیبایی با ژلها در سراسر جهان انجام گرفته است. نتیجه در زمان اندک حاصل می شود و این روش حدود 10 تا 15 دقیقه طول می کشد. ژل رستیلان در طول چندین دهه تجربه بالینی آزموده شده است.

  • طولانی مدت ولی دائمی نیست.

اگر بعد از آگمنتیشن از مدل چانه ی خود راضی نیستید، نتیجه دائمی نیست. بسته به ناحیه ای از صورت که درمان می شود ممکن است حدود 6 ماه تا 2 سال به طول بیانجامد.

  • روند درمان مطابق سلیقه ی شما می تواند تغییر کند.  

ترندها دائما در حال تغییر هستند، از جمله زیبایی که در طول زمان معیارش تغییر می کند. زنان مدام در حال کاشت با برداشتن پروتز پستان خود هستند. حتی افرادی که عزت نفس بالا دارند نیز در ناخودآگاه خود به تغییر ظاهر خود فکر می کنند.

بنابراین بستگی به طرز تفکر شما نسبت به ظاهرتان دارد که بخواهید چه اندازه چانه را تغییر دهید. با ژلهای تزریقی می توان تغییرات دلخواه و ظریفی را انجام داد.

  • می توانید در مورد آگمنتیشن چانه خود نظر دهید و آنرا کاملا شخصی کنید.
نوشته های مرتبط

بدیهی است که هیچ کدام از انسانها مانند هم نیستند، و این درمان باید متناسب با ظاهر فرد باشد و بتواند زیبایی او را ارتقا دهد. فرم چانه افراد باهم متفاوت است و همچنین تفاوت قابل توجهی در چانه زن و مرد وجود دارد.. در مورد مردان آگمنتیشن چانه باید بیشتر باشد تا چانه زاویه دار شود اما در مورد زنان کمی تیز تر است. فرم چانه ایده آل زنان، گرد ولی با چانه مقدای ضخیم ایده است.

عوارض تزریق ژل چانه

عوارض تزریق ژل چانه

این متد ها یکی از امن ترین و بی خطر ترین روش ها برای فرم دهی به چانه می باشد اما مانند هر روش دیگری با برخی عوارض شایع و معمول همراه است. در واقع پرکننده های پوستی به طور کلی ایمن با خطر عوارض جانبی نسبتا کم در نظر گرفته می شوند که معمولا خفیف بوده و تنها چند روز بعد از تزریق رفع خواهد شد.

خونریزی ، کبودی و تورم برخی از این عوارض می باشند که حتی این عوارض را البته در سطح پایین تری در تزریق ژل زیر چشم نیز داریم. در یک نگاه کلی بعد از تزریق ژل به چانه، کبودی ، تورم، خونریزی و قرمزی طبیعی است و در صورت رقیق شدن خون یا اختلال در خونریزی ممکن است این عوارض جانبی تشدید شود. در فیلم های مربوط به این نوع روش میتوانید عوارض را به صورت کامل با آموزش مشاهده کنید.

برای رسیدن به این اهداف ژلهای تزریقی مزیت بیشتری دارند زیرا در هر دو روش تزریق نحوه ترکیبی و انتخاب سختی ژل به پزشک امکان شخصی سازی اگمنتیشن چانه را می دهد.

آگمنتیشن چانه باعث بهتر شدن ظاهر می شود. بنابراین ژلهای تزریقی باید از درجه استحکام خاصی برخوردار باشند. ژل سفت  دارای G بالا (G پرایم) است.

ژل با G بالا می تواند فرم و برآمدگی چانه را نیز حفظ کند در حالی که درجه قابل توجهی نیز کشیدگی پوست روی چانه ایجاد می کنند. زنان می توانند از ژل نرم تری استفاده کنند زیرا باعث ایجاد برآمدگی گرد و زنانه تر می شود. پزشک بهترین تصمیم را در این زمینه می تواند بگیرد.

مراقبت بعد از تزریق ژل چانه

اگرچه بعد از تزریق ژل به چانه می توانید فورا به روال عادی زندگی خود بازگردید اما نیاز است برخی از موارد را تا مدت ها رعایت کنید .که جزو مراقبت بعد از این نوع تقیرات میباشد. بنابراین بهتر است هنگام خروج از منزل برای محافظت پوست از تابش مستقیم نور خورشید حتما از ضد آفتاب استفاده نمایید.

علاوه بر این از انجام فعالیت های ورزشی شدید و بدنی سنگین به مدت 24 الی 48 ساعت خودداری کنید .زیرا باعث افزایش گردش خون و ایجاد کبودی بیشتر در این ناحیه خواهید شد. برای کاهش درد و ناراحتی در محل های آن از کمپرس یخ یا تیلنول استفاده کنید، همچنین آن را لمس نکنید و حتما پوست خود را در قسمت درمان تمیز نگه دارید.

مراقبت در هنگام خواب

علاوه بر این در هنگام  خواب بهتر است سر شما کمی بالاتر از بالا تنه قرار بگیرد که در فیلم این روش موجود میباشد،برای این کار می توانید از دو بالش به طور همزمان در زیر سر خود بهره ببرید. اگر در محل آن احساس درد زیادی داشتید حتما این موضوع را به پزشک خود اطلاع داده و با تجویز وی اقدام به مصرف مسکن نمایید.

زیرا برخی مسکن ها خون را رقیق کرده و باعث افزایش خونریزی و کبودی در فیلر چانه می شوند. که در ادامه آموزش های مختلف بیشتری را کسب میکنید.

درمانهای زیبایی جایگزین جراحی با حداقل تهاجم

همانطور که ذکر شد، جراحی و ژلهای تزریقی تناقضی ندارند. درمانهای جراحی امروزه بیشتر انجام می شود و اکثر افراد روشهای کمتر تهاجمی را انتخاب می کنند. اغلب کارهایی که امروزه با ژلهای تزریقی می توان انجام داد چندین سال پیش حتی تصور هم نمی شد بتوان با ژل های تزریقی این کارها را انجام داد.

در هر صورت بهترین راه جهت انتخاب بهترین گزینه صحبت با پزشک است. عوارض تزریق ژل چانه

instagram banner
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک