هزینه ترمیم بکارت

هزینه ترمیم بکارت

هزینه ترمیم بکارت

قیمت ترمیم بکارت

زمان مناسب براي ترميم بكارت

هزینه ترمیم پرده بکارت

هزینه ترمیم بکارت

هزینه و دکتر ترمیم بکارت نی نی سایت

پرده بکارت یک پوست کش داریا یک غشاء که در اطراف خارجی واژن در عمق 1 سانتی متری واژن است .که بخشی از مجرا ، یا دستگاه تناسلی خارجی را تشکیل می دهد و از نظر ساختاری شبیه واژن است.

 

فهرست مطالب

 1. پرده بكارت در چه عمقي است؟

 2. تشخيص سالم بودن بكارت توسط خود فرد

 3. عملکرد پرده بکارت چیست؟

 4. چه زمانی هیچ خونریزی در شب اول عروسی رخ نمی دهد: پرده بکارت هایمنوپلاستی ترمیم هزینه
 5. علائم بعد از پارگي بكارت

 6. پاره شدن پرده بکارت چیست؟
 7. بازیابی پرده بکارت چگونه است؟
 8. عمل هایمنوپلاستی چیست؟

 9. انواع روش های ترمیم پرده بکارت
 10. عوارض  ترمیم پرده بکارت

 11. زمان مناسب براي ترميم بكارت

 12. مراقبت های بعد ترمیم بکارت

 13. آیا ترميم بكارت قابل تشخيص است؟


هزینه ترمیم بکارت

قیمت ترمیم بکارت

زمان مناسب براي ترميم بكارت

هزینه ترمیم پرده بکارت

پرده بكارت در چه عمقي است ؟

پرده بکارت یک پوست کش داریا یک غشاء که در اطراف خارجی واژن در عمق 1 سانتی متری واژن است .که بخشی از مجرا ، یا دستگاه تناسلی خارجی را تشکیل می دهد و از نظر ساختاری شبیه واژن است. پرده بکارت به عنوان غشای صورتی رنگ توصیف می شود که نقش مهمی در جلوگیری از ورود به واژن دارد.  که به عنوان دروازه ورود به واژن عمل می کند. علاوه بر این ، به طور کلی در داخل واژن یافت می شود و اندازه یک پرده بکارت تقریباً نیم اینچ است.

پرده بکارت هایمنوپلاستی ترمیم هزینه

ترمیم پرده بکارت اساساً یک عمل زیبایی است که برای ساخت یک پرده بکارت  مانند یک ماده طبیعی طراحی شده است. علاوه بر این ، پس از از دست دادن مجدد بکارت ، مفید است.

رازها و افسانه های بسیاری پرده بکارت را دربرگرفته است. عمل هایمنوپلاستی ترمیم پرده بکارت دربعضی فرهنگ ها ،پرده بکارت نشانگر پاکی و پاکدامنی است .

بشدت توصیه شده ” دقت کنید پرده بکارت پاره نشود” چون می تواند باعث نگرانیها یا اضطرابهایی شود در زمان مقاربت (عمل زناشویی) . درواقع، پرده بکارت یک حلقه بافتی ساده است که ورودی واژن را می پوشاند.

پرده بکارت یک غشاء نازک حلقه مانند در (واژن)  زنان میباشد. اعتقاد بر این است که هنگامی که یک زن برای اولین بار درگیرمقاربت میشود ، پرده بکارت پاره می شود.


تشخيص سالم بودن بكارت توسط خود فرد

هیچ فردی قادر به تشخیص پرده بکارت خود نیست.فقط از طریق معاینه مامایی شما میتوانید به تشخیص کامل برسید.

روش ترمیم پرده بکارت یک روش جراحی ساده پلاستیک است که بصورت سرپایی و معمولا حدود 30 تا 45 دقیقه طول می کشد و می تواند باروش OPD نیزانجام شود.

پرده بکارت هایمنوپلاستی ترمیم هزینه

جراح لبه های باقی مانده پرده بکارت را به هم بخیه میزند.اگر بدرستی انجام شود هیچ اثار زخمی رویت نمیشود وپرده بکارت بنظر سالم میباشد وبعد از نزدیکی به طور معمول باعث درد و خونریزی میشود .

تمامی فعالیتهای ورزشی برای مدت 6هفته بعدعمل کنسل میباشد .


عملکرد پرده بکارت چیست؟

در سرتاسر جهان عقاید مختلفی در مورد پرده بکارت رواج دارد. اگر زن در اولین شب عروسیش خونریزی نداشته باشد به این معنی است که قبلا رابطه جنسی داشته و دختر بودنش پذیرفته نخواهد شد.
در برخی از فرهنگ ها نبود خونریزی در شب اول عروسی می تواند باعث ایجاد بحث های مختلفی شود اما در برخی از فرهنگ ها مردان هیچ اهمیتی به این موضوع نمی دهند.
در موارد حادتر ، در صورت نبود خونریزی در شب اول عروسی ممکن است مشکلات خانوادگی زیادی بین دو طرف رخ دهد و حتی به دختر اسیب وارد شود. پرده بکارت هایمنوپلاستی ترمیم هزینه

پرده بکارت هایمنوپلاستی ترمیم هزینه

 


چه زمانی هیچ خونریزی در شب اول عروسی رخ نمی دهد: پرده بکارت هایمنوپلاستی ترمیم هزینه

 • اگر دختر قبلا رابطه جنسی کامل یا ناکاملی داشته باشد
  • اگر دختر در فعالیت هایی همچون اسب سواری یا ورزش های شدید همچون ژیمناستیک، دوچرخه سوالی و سایر موارد شرکت کرده باشد
  • ممکن است به طور مادرزادی در پرده بکارتش مشکلی وجود داشته باشد و همین امر باعث ایجاد نشدن خونریزی گردد.
  • ممکن است تصادفی همچون اسیب مستقیم به ناحیه واژن رخ داده باشد
  • ممکن است فرد تحت تجاوز جنسی قرار گرفته باشد و خانواده اش به خاطر ترس از حرف مردم شکایت نکرده باشند.
  • ممکن است فرد در کودکی تحت تجاوز جنسی قرار گرفته باشد اما خودش از این موضوع خبری نداشته باشد
  • ممکن است تامپون در ناحیه واژنش قرار داده باشد.
  • دخترانی که رابطه جنسی مقعد را برای جلوگیری از پاره شدن پرده بکارت انجام می دهند در برخی از مواقع ممکن است کمی کشیدگی در پرده بکارت رخ دهد و همین امر به پاره شدن آن منجر شود.عمل هایمنوپلاستی ترمیم پرده بکارت

هزینه ترمیم بکارت

قیمت ترمیم بکارت

زمان مناسب براي ترميم بكارت

هزینه ترمیم پرده بکارت

علائم بعد از پارگي بكارت

 هرکسی که درد یا خونریزی شدید یا مداوم در حین یا بعد از رابطه جنسی داشته باشد ، باید با پزشک صحبت کند.

 این علائم شامل:

 • دستگاه تناسلی خارش دار
 • زخم های دستگاه تناسلی یا جوش
 • ورم
 • ترشحات واژن غیرمعمول
 • ادرار دردناک

پاره شدن پرده بکارت چیست؟عمل هایمنوپلاستی ترمیم پرده بکارت

پرده بکارت معمولا در طول اولین مقاربت جنسی پرده می شود با اینحال بیشتر دختران امروزی ممکن است قبل از اولین مقاربت جنسی خود با همسرشان، پرده بکارت را از دست بدهند. پرده بکارت پاره شده شکلی همانند شکل زیر خواهد داشت و دختران خودشان می توانند این موضوع را بررسی کنند.

ما دختران زیادی را داشته ایم که خودشان پاره بودن پرده بکارت را تشخیص داده اند هرچند این موضوع ممکن است برای برخی از افراد دشوار باشد. واژه باکره بودن بدین معنی است که دختر قبل از ازدواج هرگز رابطه جنسی یا تماسی با مرد نداشته باشد. پرده بکارت پاره شده همیشه بدین معنی نیست که دختر باکرگی خود را به خاطر مسائل جنسی از دست داده است.

هیچ دختری نمی تواند باکرگی خود را بعد از دست دادن باز یابد اما می توان پرده بکارت او را ترمیم کرد. زمانی که دختر باکرگی خود را از دست داد هرگز نمی تواند آن را باز گرداند و ادعا کند قبلا هرگز رابطه جنسی نداشته است.

پرده بکارت هایمنوپلاستی ترمیم هزینه

باکره بودن همیشه به معنای دست نخورده بودن پرده بکارت یا پاره نشدن آن نیست.

معرفي دكتر براي ترميم بكارت در اهواز


بازیابی پرده بکارت


فرایند بازیابی پرده بکارت، فرآیند ظریفی است که به مهارت های خوب و درک از آناتومی بدن زنان و اندام تناسلی آن ها نیاز دارد.
هدف از این جراحی باید برای جراح مشخص شود تا بتواند نیازهای دختر را درک کند و جراحی خوبی برای او انجام دهد.

بیشتر دختران زمانی که ازدواج می کنند باید پرده بکارت داشته باشند و شب عروسیشان خونریزی کنند . حتی چند قطره خون هم کافیست تا بتواند فرد را به وجود پرده بکارت مطمئن سازد.

برخی از افراد در این شرایط درد و خونریزی شدیدی را تجربه می کنند. دخترانی که می خواهند پرده بکارت اسیب دیده خود را ترمیم کنند باید در انتخاب جراح مناسب دقت کافی داشته باشند. جراح باید مهارت های لازم را داشته باشد و بتواند این جراحی را به درستی انجام دهد.

عمل هایمنوپلاستی ترمیم پرده بکارت


عمل هایمنوپلاستی چیست؟

هایمنوپلاستی در اصل ترمیم پرده بکارت به کمک جراحی است. همانطور که می دانید پرده بکارت لایه دومی است که پوست پاره را می پوشاند. زمانی که این پرده به خوبی سر جایش قرار گرفته باشد

به عنوان پرده بکارت دست نخورده در نظر گرفته می شود. انجام جراحی هایمنوپلاستی به معنای ترمیم پارگی یا مشکلات موجود در این پرده است و حدود 45 دقیقه به طول می کشد و نیازمند بیهوشی است. دوره ریکاوری هم بسیار سریع و حدود یک هفته است.
چرا زنان به دنبال هایمنوپلاستی می روند؟
در بیشتر موراد فشارهای فرهنگی و مذهبی باعث می شود زنان به دنبال انجام چنین جراحی بروند. در برخی از فرهنگ ها داشتن پرده بکارت سالم نشانه پاکدامنی است.

اما هایمنوپلاستی در برخی از شرایط به عنوان فرایند درمانی برای زنانی به کار می رود که تحت تجاوز جنسی یا سوء استفاده جنسی قرار گرفته اند.
مواردی که باید بدانید:

هایمنوپلاستی فرایند تقریبا امنی است و خطرات و عوارض جانبی اندکی برای افراد در پی دارد. با اینحال همانند سایر روش های جراحی این گزینه نیز ممکن است خطر عفونت یا خونریزی داشته باشد.

بیشتر عوارض ناشی از ترمیم پرده بکارت نادر هستند. در طول جراحی پرده بکارت ترمیم می شود. در طولانی مدت عوارض ناشی از این جراحی بسیار اندک خواهد بود.

چنین فرآیندی باید تحت نظر پزشک متبحر انجام شود

هایمنوپلاستی یک جراحی سرپایی است تحت بی حسی موضعی و آرام بخش ها انجام می شود. بسیاری از بیماران به طور کامل در عرض یک هفته بهبود می یابند.

هدف این جراحی این است که زنانی که بازسازی پرده بکارت داشته اند، با رابطه جنسی واژینال بعدی خود دچار خون ریزی شوند.

به همین دلیل، مهم است که از هر گونه فعالیت که می تواند به پرده بکارت آسیب بزند، مانند استفاده از تامپون، دوچرخه سواری، کشش بیش از حد یا ورزش اجتناب شود.

انواع مختلفی از ترمیم وبازسازی پرده بکارت وجود دارد که با توجه به درخواست فرد بستگی دارد.

پرده بکارت هایمنوپلاستی ترمیم هزینه

قيمت ترميم بكارت نی نی سایت


2روش های ترمیم پرده بکارت

پرده بکارت هایمنوپلاستی ترمیم هزینه

 1. روش موقت
 2. روش دائمی
 • عمل ترمیم پرده بکارت معمولا در مطب وبه صورت سرپایی وبا بی حسی موضعی وبدون نیاز به بستری انجام میشود.اما خود ترمیم بکارت معمولا به روشهای مختلفی انجام میشود.
  در معمولیترین روش ترمیم استفاده از بافت مجاورهمان جایی که پرده بکارت اصلی قراردارد.ترمیم پرده بکارت را می توان هر زمان پس ازپارگی پرده بکارت انجام داد.
  بازسازی وترمیم بکارت هیچگاه خودبخود صورت نمیگیرد مگر در اطفال یا دختران زیر ۹سال باشند.
  دربحث باقی ماندن جای عمل ترمیم بستگی به نوع عمل و چگونگی بخیه زدن و نوع پوست بیمار دارد.
  معمولا مدت زمان ترمیم بکارت بین 30دقیقه تا دقیقه 45میباشد.
  بیمار براحتی میتواند به منزل خود برگشته ونیازی به استراحت مطلق در منزل ندارد.

ترمیم پرده بکارت هیچگونه عارضه ای بدنبال ندارد البته اگر توسط فردی ماهر و مسلط به اناتومی دستگاه تناسلی انجام شود .

یاداور میشوم ترمیم پرده بکارت در هیچ دانشگاهی درکشور تدریس نمیشود و هر پزشکی که این عمل را انجام میدهد درواقع بنوعی تجربه کاری خود پزشک یا ماماست.

هزینه ترمیم بکارت نی نی سایت

یک ترمیم ساده به راحتی می تواند با بستن پارگی از طریق بقایای پرده بکارت انجام شود. این روش را می توان در بیمارانی که دارای بقایای پرده بکارت هستند انجام داد و پرده بکارت در طول روند بهبود رشد خواهد کرد. پس از جراحی ترمیمی، زن ممکن است سفت شدن دیوار واژن را تجربه کند. این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

آلوپلنت ها ماده های زیستی هستند که برای پیوند استفاده می شود و از آن ها می توان در ترمیم پرده بکارت استفاده کرد. این ترمیم موقتی است و در بسیاری از فرهنگ ها قبل از ازدواج انجام می شود.

بازسازی پرده بکارت در زنانی با بقایای ناکافی از پرده بکارت انجام می شود. این جراحی تحت بی حسی موضعی انجام شده و بخیه ها قابل حل هستند.

اساسا، تمام بیماران از نتایج راضی می باشند و هیچ خطر یا عوارض شدیدی در ارتباط با جراحی وجود ندارد.

دوختن پرده بکارت شامل ترمیم و بازسازی پرده بکارت و یا یک غشای نازک و ارتجاعی است که به طور معمول بخشی از دهانه واژن را پوشش می دهد.

پرده بکارت هایمنوپلاستی ترمیم هزینه

عمل هایمنوپلاستی ترمیم پرده بکارت دو روش ترمیم پرده بکارت در زنانی که بکارت خود را در اثر رابطه جنسی واژینال طبیعی از دست داده اند ممکن است فریب کارانه تلقی شود و داشتن یک پرده بکارت سالم و باکره به عنوان یک تایید قابل اعتماد درباره بکارت، معنی خود را از دست داده باشد.

با این وجود، هر زنی این حق انتخاب را دارد که آیا او می خواهد به انجام این روش بدون توجه به علت آن اقدام کند یا خیر، به طوری که امروز، شما حتی می توانید زنانی را پیدا کنید که با وجود زایمان دارای پرده بکارت سالم هستند.

 


عوارض  ترمیم پرده بکارت

به ندرت عوارضی وجود دارد. با این حال ، اگر بیمار علائم زیر را تجربه کند ، باید با پزشک تماس گرفته شود :

 • سرگیجه
 • درد پس از سه روز فراتر از ناراحتی متوسط
 • ترشحات غیرمعمول یا بد بو
 • خارش شدید
 • خونریزی غیرطبیعی
 • التهاب

عمل ترمیم بکارت  : یک عمل ساده است و کمتر از نیم ساعت وقت می‌برد بهبود از آن به سرعت صورت میگیرد و شما ممکن است در طی 48 تا 72 ساعت بعد لکه‌بینی و درد داشته باشید. شما میتوانید از مسکن برای ناراحتی‌های بعد از هیمنوپلاستی استفاده کنید.

بهبودی کامل بعد از عمل ترمیم بکارت  4 تا 6 هفته طول میکشید شما میتوانید کمی بعد از جراحی به خانه بیایید اما استراحت کردن بسیار حائز اهمیت است همچنین مراقبت از پرده بکارت بعد از جراحی بسیار مهم است زیرا درمان کامل آن زمان میبرد.

با فرض اینکه شما می خواهید این جراحی را انجام دهید، جراح شما احتمالا برای تعیین میزان آسیب به پرده بکارت و رسیدن به بهترین راه برای ترمیم آن، نیاز خواهد داشت که شما را معاینه کند.عمل هایمنوپلاستی ترمیم پرده بکارت

شما می توانید هرکسی را که می خواهید همراه با خود به مشاوره بیاوردید و آن ها در طی معاینه اگر شما بخواهید حضور خواهند داشت.

از سوی دیگر اگر شما بخواهید که کار خود را به تنهایی انجام دهید، پس مطمئن باشید که جراحان دارای پایبندی به استانداردهای سختگیرانه در مورد محرمانه بودن موضوع هستند.

پرده بکارت معمولا بر اثر اولین تماس جنسی زن و همچنین استفاده از تامپون یا ورزش هایی مانند دوچرخه سواری، پاره شده و دچار خون ریزی می شود.

ترمیم و بازسازی پرده بکارت اغلب به دلایل مذهبی یا فرهنگی انجام شده و یک روش سرپایی تحت بی حسی موضعی و با استفاده از آرام بخش ها می باشد.عمل هایمنوپلاستی ترمیم پرده بکارت


زمان مناسب براي ترميم بكارت

در ترمیم بکارت موقت بهترین زمان یک هفته قبل زفاف میباشد.

در ترمیم دایم بکارت محدودیت زمانی وجود ندارد.


مراقبت های بعد ترمیم بکارت

روز اول استراحت کنید و از کار خودداری کنید. برای کاهش درد و تورم از کمپرس گرم و کمپرس یخ استفاده کنید

روز 2:  ناراحتی و لکه بینی اولیه باید فروکش کند.

روز سوم  بیماران می توانند حمام کنند. آنها ممکن است به کار خود برگردند.

روز 10 بیمار می تواند شروع به انجام فعالیت های متوسط ​​کند

هفته 3: بیماران می توانند فعالیتهای بدنی تهاجمی را شروع کنند

هفته 4 بیمار می تواند از وان آبگرم ، سونا و استخر استفاده کند

هفته5:  بیماران ممکن است رابطه جنسی را شروع کنند. 

هفته 8: بهبودی کامل و بدون محدودیت

بخوانید : معرفی دکتر خوب برای ترمیم بکارت


ترميم بكارت قابل تشخيص است؟

ب صورت کلی بله ترمیم بکارت قابل تشخیص هست .ولی به میزان پارگیهای قبلی نیز بستگی دارد.در قانون جدید ترمیم بکارت نباید عنوان شود .

49 دیدگاه ها
 1. milad afshar می گوید

  سلام ترو خدا اگه دکتری میشناسید تو اراک یا قم که این عمل رو انجام میده معرفی کنین شماره یا ادرس بدین ممنون میشم ممنون میشم کمک کنین

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام عزیزم تمامی دکترها در تهران انجام میدند نه شهرستان

 2. M. Z می گوید

  سلام میشه ادرس و تلفن دوتا پزشک رو که این عمل رو انجام میدن بفرستین

  1. دکتر مشاوره می گوید

   حالا چرا 2 تا پزشک؟

 3. نگار می گوید

  سلام من ۲۰ سال دارم ۶ ساله که با یک پسر در رابطه جنسی هستم چون این فرد با من فاصله مکانی زیادی داره ماهی ۳ الی۴ بار همو میدیدیم و هر بار در یک روز بیشتر از ۳ بار سکس داشتیم میخواستم بدونم ایا من نیاز به تنگی واژن دارم؟ با این شرایط؟ ایا دوختن پرده بکارت و تنگی واژن بعد از بهبودی دکتر زنان زایمان متوجه میشود؟ ایا میتوان نامه سلامت گرفت؟ هزینه تنگی واژن چقدر است؟ هزینه دوختن پرده بکارت چقدر است؟ ایا همسرم بعد از ازدواج متوجه میشود من عمل کردم ایا نامه سلامت به من میدهند ؟در شهر کرمان یا شهرهای نزدیک به ان دکتری هست ؟ایا پرده بکارت چند وقت بعد از دوختن میماند پرده بکارت دائمی داریم تا ازدواج هر وقت که شرایط مناسب ایجاد شد انجام شود؟؟؟ خواهش میکنم سریع تر جواب بدید پای مرگ و زندگی من در میان است تشکر

  1. دکتر مشاوره می گوید

   نمیتوان بدون معاینه به همه سوالات پاسخ داد ولی هزینه ها متفا وت میباشد.در مورد گواهی که معمولا هرگونه ترمیمی توسط پزشک ق ت خواهد بود .

 4. هایمن می گوید

  سلام خسته نباشید چجوری میتونم ازتون مشاوره بگیرم در زمینه ترمیم هایمنوپلاستی ؟؟؟خیلی ضروریه خاهش میکنم زود جواب بدین.

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589

 5. رها می گوید

  سلام من تو دوران عقدم که شش ماه بود پرده بکارتم رو از دست دادم رابطه هم زیاد داشتم با شوهرم حالا جدا شدم و میخوام عمل کنم لطفا یه دکتر خوب تو تهران معرفی کنید دارم دیوونه میشم هرروز به خودکشی فکر میکنم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با مشاور سایت تماس بگیرید

 6. Sahar می گوید

  سلام ببخشید بعد از عمل طرز خوابیدن و نشستن چجوری باید باشه؟ خانم شاغل اگه بعد چهار روز رو صندلی بشینه مشکلی پیش میاد؟

 7. سارا می گوید

  سلام.لطفا یه دکتر که ترمیم رو توی تهران انجام میده معرفی کنید.ممنونم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با شماره سایت تماس بگیرید

 8. اذین می گوید

  سلام اگر میشود یه دکتر تو ایلام یا اهواز یا دزفول بهم معرفی کنید چون فقط این مکان ها میتونم برا عمل مراجعه میکنم خواهش میکنم یه پزشک خوب معرفی کنید چون تا چند ماه دیگه عقد میکنم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   شرمنده پزشک ما فقط تهران

 9. سمیه می گوید

  سمیه هستم خواستم ببینم جهت ترمیم پرده بکارت در همدان دکتری میتونید معرفی کنید

 10. م می گوید

  ادرس دکتر رو لطف میکنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589

 11. مریمی می گوید

  سلام تو روخدا ی دکتر تو کرمانشاه بهم معرفی کنید برا ترمیم بکارت

  1. دکتر مشاوره می گوید

   عزیزم متاسفانه شهرستان اونم کرمانشاه هیچ پزشکی انجام نمیده باید تشریف بیارید تهران

 12. احسان می گوید

  سلام وقت شما بخیر.من پرده بکارت دوس دخترمو زدم الان خیلی ترس داره میگه بعد از ترمیم معاینه بشه معلومه؟گواهی سلامت میدن؟عمل ترمیم مطب است یابیمارستان؟آیا پرونده پزشکی براش تشکیل میدن یان؟باتشکرازسایت خوبتون

  1. دکتر مشاوره می گوید

   مطب در تهران وکاملا امن وخصوصی انجام میشود

 13. Nahal می گوید

  سلام خسته نباشید درمورد پرده بکارت من هیچ امیزش جنسی انجام ندادم و واژنم یه مدت عفونتی شده و باعث خارش بی ار حد شده بود حتی در محل جایگاه پرده بکارت خارش شدیدی داشتم که باعث شد انگشتم را داخلش بردم خاروندم الان حس میکنم پرده ندارم چیکارکننم واینکه هزینه معاینه وترمیم چقدره ؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   باید معاینه کنید تا مطمئن شوید هزینه معاینه 50تومن

 14. فاطمه می گوید

  سلام وقت بخیر شماره تماس مطب و ادرس لطفا‌برای ویزیت .

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام جهت هماهنگی با شماره 09387812589 تماس بگیرید

 15. بنده خدا می گوید

  سلام وقتتون بخیر گواهی هم صادر میکنین بعد ترمیم ؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله

 16. Baran می گوید

  سلام من چند …….آیا قابله ترمیم هستش و با معاینه دکتر قابله تشخیص؟آخ من دکتری که رفتم گفتن چون نوع بکارتم خاصه قابله ترمیم نیس خیلی نگرانم خواهش می‌کنم جواب بدین

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام بله با تکنیکهای جدید قابل ترمیم هست

 17. […] هایمنوپلاستی یا ترمیم پرده بکارت معمولاً به دلایل فرهنگی یا مذهبی قبل از ازدواج انجام […]

 18. […] هدر امانوپلاستی یا ترمیم پرده بکارت بیشترً به دلایل فرهنگی یا مذهبی پیش از ازدواج انجام می […]

 19. رها می گوید

  سلام دکترخوب برای ترمیم توشیرازسراغ دارید؟خیلی ضروریه

 20. Sara می گوید

  هزینه اش چقده

 21. شبنم می گوید

  سلام من هرچی به شماره مشاوره زنک میزنم کسی جواب نمیده،لطف میکنید یه شماره ای بذارید که بتونم با یه مشاور صحبت کنم واقعا همه کسایی که میان اینجا مشکلشون بزرگه خواهش میکنم کمک کنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   به همون شماره در واتساپ پیام بدید

 22. فرزانه می گوید

  سلم من هشت ماهه که عقد کردم پرده بکارتم رو در دوران عقد ازدست دادم الان میخوام جداشم میخواستم بدونم که اگه پرده بکارتم رو ترمیم کنم پزشک قانونی تشخیص میده یانه

 23. ايلين می گوید

  سلام هزينه ترميم چقدره؟ و اگر ترميم شد پزشكي قانوني تشخيصش ميده؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام عزیزم با مشاور سایت تماس بگیرید .تشخیص ترمیم به خیلی موارد بستگی دارد که در معاینه اولیه مشخص میشود.

 24. آلاله می گوید

  واقعا براتون متاسفم انقدر تصورات غلط به دختران القا میکنید و آلت تناسلی دخترای بدبخت ایرانی رو کردین منبع درآمد! الان دیگه همه میدونن چیزی بنام پرده بکارت وجود نداره و همه این ها تخیلاتی برای محدود کردن دختران بوده. ولی افرادی مثل شما بی وجدان ها و دخترکان بی اطلاع ایرانی دارن همچنان رو این مورد پافشاری میکنن. تا زمانی که شما و امثال شما وجود داشته باشند چیزی بنام حقوق زنان تو این مملکت نخواهیم دید و مردان ایرانی فقط خصلت نرینگی رو خواهشند داشت. واااااااااااااااقعا براتون متاسفم. میدونم پیامم رو سایت گذاشته نمیشه و ای کاش میتونستم تک تک اون دخترانی که شماره مشاور احمقتونو دادین پیدا کنم و بهشون بگم شما انسان هستید و مثل آقایون میتونید رابطه داشته باشید.

  1. دکتر مشاوره می گوید

   درود فراوان
   دوستانی که کامنت این خانم رو میخونند لطفا نظراتشونو اینجا بنویسند

 25. Mahta می گوید

  سلام من الان ۱۷ سال دارم و در ۱۳ سالگی خودارضایی انجام دادم که با خودکار سطحی بود و مطمئن ام که چیزی وارد نکردم اما از اون روز به بعد همش استرس دارم چون یک خون خیلی خیلی کمی شاید یک قطره هم نبود ازم خارج شد می خواستم بدونم که اگر بکارت پاره شده باشه مشخصه در چه اثری پاره شده و دخول صورت نگرفته چون من واقعا کاری نکردم و درد هم نداشتم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   اگر خود ارضایی مالشی بوده اسیبی نمیزنه ولی باز هم معاینه شوید بهتر است

 26. ازاده می گوید

  سلام برای انجام این عمل به اجازه ی خانواده یا اطلاع اونا احتیاج داریم؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر عزیزم

 27. میم ی می گوید

  من چند سال خود ارضایی میکردم و فقط چند باری یکی از انگشتام رو داخل واژنم کردم حس کردم هیچیزی مانعی جلو نیست کنجکاو شدم و با اینه هم نگاه کردم دیدم هیچی نیست و فکر کردم پرده بکارت داخل واژن قرار داره و با اینترنت دیدم نه اینحوری نیست اولش خیلی ترسیدم نکنه پاره شده باشه خودم نفهمیده باشم چند وقتی پیگیر بودم هیچی نفهمیدم و از رفتن به دکتر هم ترس داشتم بعد یکی دوسال با پسری دوست شدم که مجبور شدم باهاش رابطه جنسی داشته باشم از مقعد ولی چند باری سه بار سر آلت تناسلیش رو داخل رحم کرد درد داشتم ولی نه زیاد و هیچ خون ریزی نیومد
  و امروز آلتشون رو تا نصفه داخل واژنم کردن هیچ خونی نیومد و دردش هم فقط خیلی کم سوز بود خیلی ترسیدم نمی‌دونم چیکار کنم نمی‌خوام با پسره هم ازدواج کنم
  آیا پرده من ارتجاعی هست ؟یعنی بازم نیاز دارم بدوزمش ؟
  ارتجاعی اگه بوده باشم دکتر می‌فهمه رابطه داشتم ؟

 28. محمد می گوید

  سلام آدرس مطب رو لطفا بذارید و هزینه عمل رو حدودی بگید مثلا از چقد تا چقدره ممنون

 29. محمد می گوید

  شمارتون تو واتساپ بالا نمیاد

  1. دکتر مشاوره می گوید

   چرا مجدد تست کنید

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک