هزینه / عوارض لیفت صورت با نخ کاگ(PDO)

هزینه عوارض لیفت صورت نخ کاگ : لیفتینگ پی‌دی‌او یک روش ایمن و مبتکرانه است که افتادگی و سستی صورت را بدون جراحی کاهش میدهد نخهای پلیپروپیلن لیفتینگ پی‌دی‌او صد در صد قابل‌جذب زیستی با قلابهای ویژه هستند و یک تور پشتیبان را ایجاد میکنند که بافت بدن و صورت را به شیوه‌ای کاملا ایمن بازیابی و حمایت میکند.

آنها جایگزین جراحی لیفتینگ نمیشوند اما جایگزین خوبی برای افرادی هستند که سستی ملایم و یا قابل‌توجهی در صورت دارند اما تمایلی به انجام عمل جراحی ندارند. لیفت با نخ روشی است که در آن از یک نوع رشته نخ فیبری تشکیل شده از تارهای به هم تنیده برای درمان برخی مشکلات خاص استفاده می‌شود.

هزینه عوارض لیفت صورت نخ کاگ

این فیبر پس از یک دوره زمانی مشخص (معمولاً 5تا10ماه) توسط بدن جذب می‌گردد. این روش نیاز به2 مرحله دارد:1 ، استفاده از کرم بی‌حسی موضعی روی قسمتی از صورت است که درمان رویش انجام می‌شود. 2، کاشت نخ‌ها در زیر پوست است.

این جراحی لیفتینگ تا چه مدت طول میکشد و ما تاثیرات آن را چه زمانی مشاهده خواهیم کرد و آنها تا چه مدت باقی خواهد ماند؟

درمان با بیهوشی موضعی ( قرار دادن کرم بی‌حسی و یا استفاده از ماده بی‌حسی قابل‌تزریق زیلوکائین) انجام شده و 30 تا 40 دقیقه طول میکشد. تجزیه زیستی نخها در عرض 6 ماه انجام میشوند و در عرض 6 ماه کاملا جذب میگردند.

با این حال در طول این زمان بدن یک شبکه مناسبی از کلاژن و فیبرهای الاستیک حول واکنش خارجی بدن ایجاد کرده و به این دلیل تاثیرات درمان 12 تا 16 ماه باقی میماند.

در صورتی که بیمار نخواهد از عمل جراحی لیفت صورت استفاده کند، لیفت با نخ می‌تواند یک درمان جایگزین بسیار موثر برای جراحی لیفت صورت باشد.

در این روش نخ‌ها به ناحیه زیر پوست وارد شده و باعث تحریک تولید کلاژن در پوست می‌شوند. به این ترتیب پوست فرد سفت شده، قابلیت ارتجاعی و رطوبت خود را نیز به دست می اورد. هزینه عوارض لیفت صورت نخ کاگ

نخ‌های مورد استفاده در این روش به خودی خود پس از چند ماه تجزیه و توسط بدن جذب می‌شوند، اما نتایج این درمان می‌تواند به مدت طولانی‌تر در مقایسه با نتایج استفاده از تزریق ژل، دوام و ماندگاری داشته باشند.

نخ ‌کاگ PDO در کدامیک از نواحی صورت و بدن میتوانند به کار روند؟هزینه عوارض لیفت صورت نخ کاگ

به صورت عملی همه میتوانند مورد استفاده قرار گیرند بر روی چروکهای روی پیشانی میانه پا و بالا بردن ابرو(این کاربردها بخصوص برای افرادی که تمایل ندارند از توکسین بوتولینوم استفاده کنند مناسب است) همچنین دیگر نقاط کاربردی عبارتند از چشم و چروکهای پنجه غازی و چروکهای ظریف زیر چشم.

تاثیرات آن بر روی گونه و خط چانه و گلو نیز قابل‌توجه است جایی که بهبودهای قابل‌توجهی در اثر کاربرد آنها مشاهده شده است. این کار میتواند بر روی بدن و سینه باسن و زانو و شکم برای سفت شدن آن انجام شود.

هزینه عوارض لیفت صورت نخ کاگ

 • لیفت پیشانی
 • لیفت ابرو
 • لبه‌های پایین و بالای ابروها
 • افتادگی یا شل شدن ابروها
 • پلک پایین، سیاهی زیر چشم‌ها، چشم‌های پف کرده و کبودی دور چشم
 • گونه‌ها وچانه
 • خطوط لبخند یا خطوط لب‌های افراد سیگاری
 • افتادگی گونه‌ها
 • زیر فک
 • تصحیح خط فک
 • چین و چروک‌ گونه‌ها

این عمل برای چه کسانی مناسب است؟هزینه عوارض لیفت صورت نخ کاگ

لیفت کردن صورت اصولا برای اصلاح اثرات افزایش سن در افراد 30 تا 55سال انجام می‌شود. افراد مناسب برای لیفت کردن صورت باید از نظر فیزیکی سالم باشند و در گذشته شرح حالی از یک بیماری جدی نداشته باشند.

افرادی که چین‌های عمیقی از کناره بینی تا کناره دهان آمده .

افرادی که پوست آویزان و شل شده در لبه استخوان فک تحتانی و در قسمت میانی صورت داشته باشند.

افرادی که خطوط عمیقی از گوشه‌های دهان به سمت پایین در چانه‌هایشان ایجاد شده است.

افرادی که حجم صورت و بافت چربی نزول کرده است و به سمت پایین جابجا شده است.

افرادی که پوست شل شده است، و در زیر چانه و فک تحتانی تجمع چربی اضافه موجب تشکیل غبغب شده است.

افرادی که چین‌ها و ستون‌های عمودی در گردن زیبایی این ناحیه را از بین برده است.

افرادی که چین‌های عمیق در گونه‌ها به مرور زمان تشکیل شده است و موجب شلی پوست بر روری برجستگی‌های گونه می‌شود.

افرادی که انتظارات مشخص و واقع گرایانه از جراحی زیبایی خود داشته باشند.

افرادی که می‌خواهند چین و چروک پوست را از بین ببرید.

نوشته های مرتبط

افرادی که پوست نرم دارند و به سرعت حالت پوست‌تان از دست می‌رود.

مزایای استفاده از لیفت با نخ PDO چیست؟هزینه عوارض لیفت صورت نخ کاگ

ایجاد نتایج فوری و ماندگار که نیاز به 2تا 4بار تکرار درمان همراه با نتایجی که برای2سال و نیم تا ۲ سال دوام دارد

 • تولید کلاژن جدید
 • بهبود وضعیت ظاهری پوست و درخشندگی آن
 • بستن منافذ باز پوست از طریق بافت کلاژن جدید
 • عدم نیاز به ایجاد بریدگی یا شکاف در پوست
 • ساده بودن فرآیند وارد کردن نخ به بدن
 • دوره کوتاه بهبودی

مزیت‌ها و هزینه نخ کاگ pdo قابل‌جذب در برابر نوع غیرقابل جذب:

جذب کامل نخ اطمینان حاصل میکند که هیچ‌گونه گرانولاسیون و دیگر واکنشهای بافت پوست مشاهده نخواهد شد اما این مسائل در مورد نخ‌های قابل‌جذب مشاهده شده‌اند.

عوارض احتمالی لیفت صورت با نخ کاگ کدامند؟

بلافاصله بعد از درمان حساسیت کمی در نقاط ورودی نخ ممکن است مشاهده شود.

از آنجایی که صورت رگهای خونی فراوانی دارد برخی از کبودیها ممکن است مشاهده شود که در طی چند روز از بین میروند در این موارد ما بعد از قرار دادن نخها معمولا از خنک کردن با یخ استفاده میکنیم و در روزهای بعد نیز از کرم و پماد استفاده میشود.

آیا نخها را میتوان با دیگر درمانهای تزریقی صورت ترکیب کرد تا نتایج بهتری حاصل شود؟

استفاده از نخ میتواند با درمانهای صورت کلاسیک تزریقی (توکسین بوتولینوم و هیالورونیک اسید برای لیفتینگ چروکها و همچنین مزوتراپی اتولوگوس پی‌آرپی) به کار رود و به نوعی کار آنها را تکمیل نماید.

این مسئله به این معنی‌ست که نخها مشکل افتادگی و سستی پوست را در خط فک جایی که دیگر درمانها تاثیرات کمتری دارند بهبود میبخشد.

همین درمان برای سستی ماهیچه‌ها در ناحیه گردن نیز به کار میرود علاوه بر این زمانی که نخها در مناطقی مانند پیشانی و یا چروکهای پنجه غازی یعنی مناطق کلاسیک توکسین بوتولینوم به کار میرود  نتایج بهبودیافته و در طول زمان گسترش مییابد.

همانطور که در همه جراحی‌های زیبایی خطراتی وجود دارد این عمل زیبایی هم نیز دارای خطرات و عوارضی است.

ممکن است باعث خونریزی، عفونت شود.هزینه عوارض لیفت صورت نخ کاگ

عفونت یکی از شایع‌ترین عوارض این جراحی  است، که در عرض 1تا6 هفته بعد از جراحی اتفاق می‌افتد.

در اکثر موارد عفونت‌ها فقط با آنتی بیوتیک‌ها درمان می‌شوند. علائم عفونت عبارتند از: تب و همچنین حساسیت به لمس و درد شدید، قرمزی و تورم پوست.

در بعضی مواقع ممکن است که بی‌حسی موضعی را در ناحیه درمان شده تجربه کنید.

نا متقارن بودن یکی از عوارض لیفت است، اما می‌توانید با انتخاب یک متخصص پوست با تجربه این عوارض را از خودتان دور یا به حداقل برسانید.

بیشترین عوارض نامطلوب جراحی لیفت صورت با نخ عبارتند از: لمس کردن محل ورودی نخ‌هاست که در زیر پوست ظاهر می‌شوند. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، ممکن است جراحی مجدد برای از بین بردن نخ‌ها انجام نیاز باشد.

از آنجا که پوست اضافی در این روش برداشته نمی‌شود، بلکه در پشت گوش‌ها جمع می‌شود، برای دیده نشدن آنها باید روی قسمت مورد نظر را با موهای خود بپوشانید.

عوارض لیفت صورت با نخ PDO

اگر تكنيك بطور صحيح انجام شودواز نخهاي مورد تاييد FDA استفاده شود معمولا عارضه خاصي ايجاد نميشود

بهرحال دراين روش هم مانند ساير روشهاي پزشكي گاهي اوقات عوارضي گذرا مانند درد كبودي عفونت وپارگي نخ ديده مي شود كه قابل كنترل هستند.

آیا عمل لیفت صورت با نخ کاگ درد دارد؟هزینه عوارض لیفت صورت نخ کاگ

قبل از انجام این عمل، یک بی‌حسی موضعی در صورت شما اعمال خواهد شد. البته باز هم ممکن است وقتی که سوزن در پوست شما وارد می‌شود، کمی احساس سوزش داشته باشید، اما اغلب بیماران بیان می‌کنند که این کار هیچ گونه ناراحتی غیر قابل تحملی برایشان ایجاد نشده.

لیفت با نخ چقدر دوام دارد ؟

در افراد جوان، 1 بار لیفت با نخ ممکن است مشکلشان را حل کند. برای دیگران، اگر کار به طور حرفه ای انجام شود، بسته به سن فرد و کشش پوست او، اثر درمان می تواند چندین سال دوام داشته باشد.
اما پس از آن روند باید تکرار شود. با افزایش سن و گذشت زمان، کشش پوست فرد به تدریج کاهش می یابد و ممکن است نیاز به تکرار بیشتر درمان باشد.
لیفت صورت با نخ یا لیفت نخ معمولاً بین 10 تا 20 ماه دوام خواهد داشت.

مراقبت بعد از لیفت با نخ چگونه است ؟

• از کمپرس سرد برای ۲۴ تا ۴۸ ساعت اول برای کاهش تورم و کبودی و احساس ناراحتی استفاده نمایید.این کمپرس را باید برای اطمینان از سرد بودن هر ۲۰ تا ۳۰ دقیقه عوض کنید.
• از قرارگیری در معرض آفتاب و برنزه کردن طبیعی یا مصنوعی برای حداقل۶ تا ۱۲ ماه پرهیز کنید.
• اگر از سشوار برای خشک کردن مو هایتان استفاده می کنید هرگز آنرا روی درجه داغ و گرمای بالا قرار ندهید چرا که ممکن است بدلیل بی حسی پوست گرمای بیش از حد آنرا احساس نکنید و دچار سوختگی سطحی شوید.

instagram banner
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک