برای تنگ شدن واژن از چه گیاهی استفاده کنیم

برای تنگ شدن واژن از چه گیاهی استفاده کنیم :

تنگ کردن واژن : گشادی واژن یک مشکل است که بر میلیون ها نفر از زنان در سراسر جهان تاثیر می گذارد.بسیاری از مردم بر این باورندکه گشادشدن واژن  مربوط به داشتن رابطه جنسی بیش از حد میباشد که نادرست است. خانم هایی که زایمان طبیعی سختی داشتن که موجب کشیدگی واژن و گشاد شدن واژن شده است.

مهمترین علت ان زایمان طبیعی بعلت بازشدن ماهیچه های واژن میباشد.عوامل دیگر عبارتند از پیری، چاقی، فشار هنگام سرفه، عطسه و یا خنده است.

تنگ کردن واژن

سؤال ” چگونگی تنگ کردن واژن با سرکه ” این سؤالی است زنان به دنبال پاسخ هستند.

استفاده از سرکه برای تنگ کردن واژن

می دانم که از خودتان سؤال می کنید ، آیا سرکه می تواند واژن شما را محکم کند ؟ بله ، سرکه واقعا کار می کند. سرکه ترکیبات طبیعی زیادی دارد که به عنوان ماده کشسانی عمل می کنند. این کمک می کند تا مهبل (واژن) با ایجاد لایه برداری و استحکام پوست ، مجدد خاصیت ارتجاعی خود را به دست آورد.

با این کار دیواره های مهبل (واژن) سفت تر می شوند و در نتیجه محکم تر می شوند و به اعتماد به نفس بیشتری می انجامند. یکی از راه های استفاده از سرکه بر روی واگ شما دوش زدن است.

این امر به تمیز نگه داشتن واژن ، تمیز ، بدون عفونت و بوی عالی کمک می کند. استفاده از سرکه بسیار توصیه می شود. روند دوزینگ به محکم تر شدن مهبل (واژن) ، ترمیم خاصیت ارتجاعی آن و کنترل سطح pH به منظور جلوگیری از مهار واژن از عفونت ها کمک می کند. این روش توسط زنان مدت طولانی آزمایش و آزمایش شده است و بسیار مؤثر است.

واژن شل یک زن را از لذت بردن از مقاربت جنسی محدود می کند زیرا هنگامی که دیواره های واژن شل می شوند ، اصطکاک کاهش می یابد. این نه تنها باعث می شود که آنها از رابطه جنسی کمتر لذت ببرند بلکه بر رابطه با همسر و خود تأثیر می گذارند. این امر باعث می شود زن احساس کند که قادر به تأمین نیازهای شریک زندگی خود نیست و در نتیجه با اعتماد به نفس روبرو می شود.

اگر زنی هستید که نگران چگونگی سفت کردن واژن خود با سرکه هستید ، سرکه یکی از مواردی است که اعتقاد بر این است که این مشکل را درمان می کند.

بنابراین در اینجا برخی از روش های چگونگی تنگ کردن واژن با سرکه وجود دارد .

تنگ کردن واژن

حمام سرکه داشته باشید

بنابراین ، اگر سؤال می کنید آیا چیزی به نام حمام سرکه وجود دارد ، بله وجود دارد. نه ، لازم نیست وان حمام خود را با سرکه پر کنید. روشی برای آماده سازی حمام سرکه وجود دارد که شما را برای آماده سازی چند دقیقه طول می کشد.

حمام سرکه یک روش سنتی برای تنگ کردن واژن است و زنان سالها که از این استفاده می کنند به دلیل واقعیت هایی که سرکه واژن را تمیز نگه می دارد. بله ، تمیز کردن واژن با سرکه می تواند شما را از عفونت ، تمیز بودن ، احساس تازه بودن و همچنین بوی عالی ببخشد.

بنابراین چگونه می توان حمام سرکه آماده کرد؟

سرکه از نظر طبیعت اسیدی است ، بنابراین تماس مستقیم آن با پوست جالب نیست. بنابراین ، یک فنجان سرکه برداشته و آن را به وان اضافه کنید. آب حمام خود را گرم نگه دارید و سپس وارد آب شوید. درست مثل یک حمام معمولی به مدت 30 دقیقه در آب باشید. پس از آن ، از وان حمام خارج شوید و یک دوش معمولی بگیرید تا محلول آن را بشویید. حمام سرکه را می توان 3-4 بار در هفته مصرف کرد. اگرچه این روش در بین خانم ها بسیار رایج است ، اما از نظر علمی اثبات این روش وجود ندارد.

1-تمرینات Kegel برای دیواره های واژن

تمرینات کیگل بر روی ماهیچه های بخش پایینی لگن خاصره فشار وارد کرده و آنها را تمرین می دهد.(در حالت بدون ادرار و طبیعی ) اگر می خواهید که چک کنید تا مطمئن شوید که به ماهیچه به درستی فشار می‌آورید ، می توانید یک یا دو انگشت تمیز خود را داخل واژن کنید و بعد شروع به سفت کردن ماهیچه نمایید.

اگر احساس کردید که به انگشتتان فشار وارد می‌شود حتی به اندازه خیلی کم ، مشخص می‌شود که شما در مسیر درستی حرکت می‌کنید.4 تا 8بار در روز ، به مدت 15 دقیقه این‌کار را انجام دهید .

این کار بین هشت تا ده هفته زمان خواهد برد تا شما بتوانید نشانه های پیشرفت را مشاهده کنید اما تحمل کنید و بدانید که قطعاٌ نتیجه خواهد داد چراکه اساس کار کیگل هم ، مثل همه تکنیک‌های وزنه برداری و بدن‌سازی برای تاثیر به زمان نیاز خواهد داشت. میله های هالتر واژن هم برای این مسئله تاثیر گذار خواهد بود.

2-مخروطهای واژنی

یکی دیگر از راه های رایج برای سفت کردن واژن است از طریق استفاده از مخروط های واژنی ست. این مخروط در اندازه ها و وزن های مختلف ساخته شده و ورزش باید به مدت 15 دقیقه انجام شود و شامل قرار دادن یک مخروط در داخل واژن است.؛

با یادگیری چگونگی انجام  تمرینات تحت نظر درمانگرتان، و پس از جاگذاری مخروط ها در واژن توسط وی، به مدت حداقل 5 تا 20 دقیقه، سپس با قرار دادن وزنه ها در داخل مخروط ها، با حداقل دو بار تکرارٍ 10 دقیقه ای در روز؛ می توانید نتایج قابل توجهی را حداکثر در «6 هفته درمان» به دست آورید.وسیله برای تقویت، بازآموزی و تحریک گیرنده های عمقی عضلات کف لگن می باشد.

این وسیله داخل واژن  و برای خانم ها استفاده می شود و دارای وزن و حجم های مختلف است. برای شروع مخروط هایی با حجم بزرگتر و وزن کمتر استفاده می شود. در مراحل انتهایی مخروط هایی با حجم کمتر و وزن بیشتر استفاده می شود.

طول تاثیر از سه هفته تا سه ماه است و معمولا باید سه بار در روز و هر مرتبه 15 دقیقه در روز استفاده شود. بعد از اینکه طول مدت درمان گذرانده شد برای حفظ توانایی عضلات کف لگن، بهتر است از مخروط ها دو بار در هفته و هر بار یک مرتبه در روز انجام گیرد.

3-عادات  تغذیه سالم و تناسب اندام

راهدیگر از طریق مداخله در رژیم غذایی برای تنگی واژن است.غذاهای سرشار از فیتواستروژن های طبیعی مانند، شنبلیله، دانه سویا، دانه کنجد، نخ، انار، و هویج .با مصرف منظم، شما می توانید فیتواستروژن به اندازه کافی دریافت کنید.

ترکیب این مواد غذایی با ورزش kegel کمک خواهد کردبه بازگرداندن قابلیت ارتجاعی از دست رفته با جنبه های تغذیه ای لازم برای افزایش کشسانی مناسب واژن. پیدا کردن رژیم غذایی درست برای این نوع از مسائل یک چالش بزرگ برای هر کسی است.

همراه با رژیم غذایی خود، یک روال تناسب اندام که مطمئنا به شما کمک خواهد کرد برای داشتن واژن تنگ تر.

تنگ کردن واژن

نوشته های مرتبط

4-توپ  بن وا Ben Wa Ball

تمرینات Kegel گاهی اوقات به اندازه کافی موثرنیست. ، پس سعی کنید از ترکیب توپ بن-WA استفاده کنید.توپ بن-WA به طور گسترده ای می توانید آنها را با احتیاط در خانه را در طول روز انجام دهید.این توپها از جنس پلاستیکی و فلزی هستند.

یک توپ را  پس از دیگری قرار دهید.وبا فشار دادن پاها به هم توپهارا نگه دارید.برای مبتدیان و کسانی که با ماهیچه PC ضعیف، دارندتوپ پلاستیکی و یا توپ Duotone  بزرگتر به جای توپ فلزی بهتر است. توپ فلزی تمایل به خارج شدن از(واژن) دارد اگر ماهیچه PC  به اندازه کافی قوی نباشد.

5-درمان های خانگی برای تنگ کردن واژن

سبزی های مختلف را می توان برای سفت کردن واژن استفاده کرد. زردچوبه Comosa یک درمان بالینی ثابت برای ساخت یک واژن تنگ است. از طریق دوش واژینال طبیعی، کمک به بازگرداندن خاصیت ارتجاعی و استحکام از دست داده واژن  را اصلاح کرد.

دوش واژینال طبیعی را می توان با انواع مواد طبیعی از جمله انگور فرنگی پخته، آب آهک و آب مقطر و سرکه تهیه کرد.

تنگ کردن واژن

6-ورزش اسکات

اسکات تمرینات بسیار خوبی برای سفت کردن (واژن) شل هستند. اسکات به شما کمک خواهد کرد قدرت از دست رفته وکششی واژن را بدست اورید.ورزش اسکات ساده هستند. نگران نباشید، با پای خود در خارج از عرض لگن خود به ایستادگی و محل انگشتان شما فشاربیاورید.

مطمئن شوید که پای شما در سطح هستند.بعد، وانمود کنید که شما در حال نشسته بر روی صندلی با ستون فقرات خود در موقعیت خنثی با  قفسه سینه شما برداشته شود. همانطور که شما ایستاده، هستید لازم است تا از طریق پاشنه خود را فشار به منظور ایستادگی به انگشتان پای خود وارد کنید.این تمرینات ترکیبی بدون توجه به آنچه هدف شما چیست واقعا مفید است.برای تنگ شدن واژن از چه گیاهی استفاده کنیم

7-انجام یوگا، جاده بلند مدت تنگی واژن

اگر شما به طور منظم تمرین یوگا، انجام دهید انبساط و انقباض ماهیچه های لگن ، موجب  سفتی فلاپی واژن میشود.

8-ژل های تنگ کننده

ژل تنگ کننده کرم طبیعی ست که با سفت کردن و تقویت ماهیچه های واژن کار می کند. این ژلها ازمواد طبیعی تشکیل شده است، وبرای چندساعت اثر گذار هستند اکثر این ژلها حاوی عصاره انار بوده که ضمن ایجاد خاصیت چسبندگی به بازگرداندن لذت جنسی به بانوان و همسرشان کمک می نماید. خانمهایی که دچار شل شدگی عضلات واژن و باز شدن بیش از حد سوراخ مجرای واژن میباشند میتوانند با استفاده از این ژل تنگی لذت بخشی را تجربه کنند.

9-میوه‌ها

بسیاری از میوه‌های تازه مانند آناناس، توت‌فرنگی و غیره می‌توانند به شما کمک کند بوی بد مایعاتی که از مهبل (واژن) می‌آید برطرف کنید. در واقع، میوه‌های تازه می‌توانند به شما کمک کنند تا واژن سالمی داشته باشید. علاوه بر این، میوه‌ها همچنین دارای آب فراوانی هستند که کمک می‌کند بدن‌تان در شکل خوبی باشد. در حقیقت مصرف میوه‌ها به میزان بیش‌تر نیز از بهترین نکات برای تنگ کردن واژن در خانه است که باید برای همیشه آن را به کار ببندید.

10-ماست

یکی دیگر از بهترین نکات درمانی برای تنگ کردن واژن به طور طبیعی که تمایل داریم در این مقاله هنوان کنیم و دوست داریم همه‌ی خوانندگان‌مان بدانند، ‌مصرف ماست به میزان فراوان است. چنین تاثیری به این دلیل است که ماست دارای باکتری‌های خوب لازم برای واژن است که کمک‌تان می‌کنند سالم و س

۱۱. سیر

سیر می‌تواند در درمان برخی از عفونت‌های ناشی از قارچ و و پیشگیری از وقوع آنها موثر باشد. مصرف سیر به صورت پخته یا خام چند بار در هفته یک راه خوب برای قوی و سالم نگه داشتن منطقه‌ی واژن است. سیر همچنین به از بین بردن بوی بد در ناحیه‌ی واژن کمک می‌کند.

12-ویتامین E

ویتامین E به عنوان یک درمان خوب برای برخی از بیماری‌ها از جمله دیابت و فشار خون بالا در دوران بارداری توصیه می‌شود. با این حال، بسیاری از زنان این واقعیت را نمی‌دانند که ویتامین E مرطوب‌کننده‌ای برای درمان راحت و موثر خشکی واژن است. علاوه بر این، ویتامین E اگر به درستی استفاده شود، به شما کمک می‌کند که دیواره‌های واژن را سالم‌تر و قوی‌تر کنید.

برای استفاده از ویتامین E در منطقه‌ی واژن مراحل زیر را انجام دهید:برای تنگ شدن واژن از چه گیاهی استفاده کنیم

– سطح بیرونی کپسول ویتامین E را بررسی کنید تا مطمئن شوید که خط و خش یا تیزی روی آن وجود ندارد. همچنین مطمئن شوید که ناخن‌های‌تان تیز نیست.
– سپس در حالی که ایستاده‌اید یا دراز کشیده‌اید، به آرامی کپسول ویتامین E را داخل واژن خود قرار دهید.
– نیازی نیست که کپسول ویتامین E را سوراخ کنید یا برش بدهید زیرا pH واژن شما به طور طبیعی می‌تواند این روغن را جذب کند.

داروهای گیاهی برای تنگ کردن واژن

گیاهان مختلف و محصولات طبیعی که برای سفت کردن واژن استفاده می شوند:برای تنگ شدن واژن از چه گیاهی استفاده کنیم

 1. 1. پاپین
 2. 2. انار
 3. 3. روغن بادام شیرین
 4. 4. روغن کنجد
 5. 5. روغن اسطوخودوس
 6. 6. سیلیکات آلومینیوم منیزیم
 7. 7. بوتیلن گلیکول
 8. 8. عصاره میوه Phyllanthus emblica
 9. 9. اوره
 10. 10. آلانتوئین
 11. 11. توکوترینول ها
 12. 12. یوبیکینون
 13. 13. طلای کلوئیدی
 14. 14. ویتامین C
 15. 15. توکوفریل استات (ویتامین E استات)
 16. 16. پانتنول (ویتامین B5)

این محصولات طبیعی در ترکیبات گیاهی برای اعمال و درمان شرایط واژن مانند سفت کردن واژن استفاده می شود.

میوه بلوط به دلیل کاربردهای گیاهی مختلف شناخته شده است. لایه داخلی میوه بلوط جفت نامیده می شود که دارای محتوای خوبی از تانن است که ترکیبات پلی فنلی هستند که به دلیل اثرات قابض بر روی ماهیچه ها به ویژه ماهیچه های صاف شناخته می شوند.

ژل موضعی به دست آمده از Oak Gall دارای اثرات روان کنندگی و همچنین انقباض است. بنابراین سفت شدن واژن را افزایش می دهد و اصطکاک ناشی از خشکی را کاهش می دهد.برای تنگ شدن واژن از چه گیاهی استفاده کنیم

اندازه طبیعی لبیاها و واژن:شکل معمول لبیاها چیست؟

چه چیز باعث خارش کلیتوریس و واژن می شود؟

instagram banner
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک