زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک

زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک :

قرص سایتوتک 200:راجع به مشکلات مرتبط با سقط جنین تحقیق کنید. زیرا سقط جنین یک پروسه بحث برانگیز است راجع به آن و تاثیرات آن در همه جا اطلاعات غلط زیادی دیده می شود. تحقیقات خود را کامل کنید.

با پزشک خود صحبت کنید. از منابع دولتی یا رسانه های معتبر اطلاعات خود را به دست آورید.

قرص سایتوتک چیست

قرص سقط جنین در واقع دو قرص متفاوت است.

اولین مورد Mifepristone است (Mifeprex ، RU 486 ، قرص فرانسوی) که FDA برای سقط جنین در مراحل اولیه پزشکی (7 هفته یا کمتر) در سپتامبر 2000 تأیید شد. با جلوگیری از اتصال پروژسترون روی رحم کار می کند. این منجر به پاسخی می شود که گویی پروژسترون کافی در بدن وجود ندارد. 

پوشش دیواره رحم از بین می رود و بارداری جدا می شود. علاوه بر این میفپریستون همچنین باعث افزایش فشار داخل رحم ، نرم شدن دهانه رحم و افزایش حساسیت رحم به انقباض در هنگام قرار گرفتن در معرض پروستاگلاندین ها می شود.

سایتوتک یک داروی تجویزی است که به عنوان پیشگیری کننده برای جلوگیری از زخم های ناشی از NSAID و خاتمه بارداری استفاده می شود. سایتوتک ممکن است به تنهایی یا با داروهای دیگر استفاده شود.

زمانی که تحقیقات آنلاین انجام می دهید بسیار احتیاط کنید. مراقب وب سایتهایی باشید که طرفدار سقط جنین یا فمینیست افراطی  هستند.

قرص سقط جنین سایتوتک فقط در حاملگی های کمتر از هفته 10 بارداری تجویز می شود. چند مرحله درگیر است:

پس از تجویز سایتوتک/میزپروستول پیگیری مهم است . توصیه به بیماران برای پیگیری پزشکی و مامایی وزنان انجام دهید جهت کنترل سونوگرافی و معاینات زنان و پاپ اسمیر .

سقط جراحی فقط با اطمینان انجام می شود که حتماً در معاینه سونوگرافی دقیق حاملگی در داخل رحم مشاهده شود.

زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک

سقط جنین با قرص سایتوتک روشی است که پس از یک هفته بعد از رابطه ی جنسی محافظت نشده تا 9 هفته از اولین روز آخرین عادت ماهیانه یتان (سن بارداری) اتفاق می افتد. برخی از داروها معمولا در مدت هفت هفته از اولین روز آخرین عادت ماهیانه ی شما مصرف می شوند.

این بدین معنی است که چنانچه در این مرحله متوجه بارداری شوید، هنوز در طول سه ماهه ی اول بارداری هستید. این زمان هنوز در محدوده ی قانونی برای پایان دادن به بارداری است.

این شکل از سقط از طریق مصرف دارویی که به بارداری پایان خواهد داد، انجام می شود. مسئله ی خوب این است که شما برای تشخیص این که آیا این روش بهترین گزینه برایتان است، مقداری زمان دارید؛ هم چنین یک انتخاب غیر جراحی است.

ارائه دهنده ی مراقبت های بهداشتی شما پیش از این که شروع به مصرف داروهای تجویز شده بکنید، چند کار را انجام خواهد داد.

مهم است که یک قرار ملاقات برای اطمینان از کامل بودن عمل و پایان بارداری داشته باشید. بسیاری از پزشکان برای بررسی کاهش سطح هورمون بارداری، آزمایش خون را تجویز می کنند. دو هفته دیگر قرار ملاقاتی برای بررسی به شما داده می شود.

فیلم استفاده از قرص سایتوتک

 ممکن است این کارها شامل موارد زیر باشند: زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک

 • معاینه ی بدنی
 • بررسی تاریخچه ی پزشکی
 • تست بارداری یا سونوگرافی
 • تست های آزمایشگاهی (خون و ادرار)

این دارو بدین منظور طراحی شده است که عملکرد هورمون پروژسترون را متوقف کند و سبب تجزیه ی پوشش رحمی شود. داروی دیگر برای مصرف در خانه به شما داده خواهد شد و معمولا باید در طول 6 تا 72 ساعت پس از اولین دارو مصرف شود. این دارو موجب انقباض رحم و در هم ریختن پوشش آن خواهد شد.

اگر فکر می کنید که شما یا هر شخص دیگری ممکن است بیش از حد سیتوتک مصرف کرده باشید، فوراً با تلفن تماس بگیرید.

قرص سایتوتک 200:

 5نکته درباره قرص سایتوتک 200/میزوپروستول برای مدیریت زود سقط جنین

پزشکان می توانند نقش مهمی را در مشاوره زنانی که از دست دادن حاملگی در اوایل بارداری را تجربهمی کنند، بازی کنند. مهم است که بیماران بدانند که فعالیت های معمول، مانند تمرین، مقاربت جنسی و کار، باعث ایجاد ضرر زودرس بارداری نمی شود. حدود 50 درصد از همه موارد از دست دادن بارداری اولیه مربوط به ناهنجاری های کروموزوم جنین است.

در اینجا 5 نکته دارویی باید در مورد قرص سایتوتک /میزوپروستول برای مدیریت زود هنگام سقط جنین حاملگی بدانیم:

زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک

قرص سایتوتک برای از دست دادن بارداری های اولیه مورد مطالعه قرار گرفته است .میوزوپروستول، یک آنالوگ پروستاگلاندین E1، نیاز به انقباض ساکشن و کورتاژ (D & C) را تا 60٪ کاهش می دهد و زمان اتمام آن را در مقایسه با پلاسبو کوتاه می کند.

اضافه کردن mifepristone (آنتاگونیست گیرنده پروژسترون) به میزوپروستول به عنوان درمان برای از دست دادن حاملگی در اوایل مطالعه شده است. با این حال، شواهد کافی برای نشان دادن این است که این رژیم تنها برای میزوپروستول برتر است.

تجویز واژینال سایتوتک /میزوپروستول برای افزایش اثربخشی توصیه می شود . دوز توصیه شده از میزپروستول 1000 میلی گرم (4 تا 200 میکروگرم قرص) وارد واژن می باشد.

نتایج حاصل از مطالعه نشان داده است که مصرف واژنینال موثر تر از استفاده خوراکی از میزوپروستول /سایتوتک است. یک دوز حدود 70٪ موثر است و 2 مورد آن در حدود 84٪ موثر است.

مشاوره بیمار برای مدیریت مناسب مهم است. پزشکان باید در مورد مصرف مناسب قرص ها آموزش دهند. بیماران باید دستان خود را با صابون و آب بشویند و هر قرص را هر بار تا حداکثر یک بار در مهبل قرار دهید. دستورالعمل بیماران را به مدت 30 دقیقه پس از قرار دادن دارو بگذارید.

به بیماران بگویید خونریزی شدید ممکن است رخ دهد . خونریزی معمولا در عرض 4 تا 48 ساعت پس از تجویز میزوپروستول/سایتوتک اتفاق می افتد.

اگر خونریزی به مدت 48 ساعت رخ ندهد، باید دوز تجویز میزوپروستول/سایتوتک تکرار شود. خونریزی معمولا سنگین تر از پریودی است و به طور کلی همراه با گرفتگی شدید است.

طبیعی است که گذر لخته های خون و بافت مشاهده میشود. خونریزی شدید و گرفتگی عضلات معمولا حدود 4 ساعت طول می کشد.

مدت زمان تاثیر قرص میزوپروستول

قرص سایتوتک 200:

بیماران باید در طول این مدت آرام شوند و در فعالیت های شدید دخالت نکنند. توصیه می شود که بیماران با پزشک مشاور خودتماس بگیرند. عوارض جانبی سایتوتک ممکن است شامل اسهال و سرگیجه باشد. خونریزی روشن ممکن است حدود 2 هفته طول بکشد.

بیماران ممکن است OTC استامینوفن را برای کمک به درمان درد(به عنوان مثال، استامینوفن با کدئین) مصرف کنند،  مهم است که بیماران هر دو دارو OTC و داروهای تجویزی را مصرف نکنند تا از مصرف دوز توصیه شده روزانه استامینوفن جلوگیری شود.

 • Mifepristone به صورت خوراکی به عنوان قرص مصرف می شود. این دارو اثر پروژسترون ، هورمونی لازم برای بارداری را ضد می کند. عوارض جانبی شامل تهوع ، استفراغ ، خونریزی واژن و درد لگن است. این علائم معمولاً با داروها قابل درمان هستند. در موارد نادر ، ممکن است خونریزی شدید وجود داشته باشد. در این حالت ، ممکن است در بیمارستان بستری شوید و خون به شما تزریق شود.
  میفپریستون وقتی موثرتر باشد که داروی دیگری مانند میزوپروستول(سیتوتک) ، 24 تا 48 ساعت بعد مصرف شود.باعث انقباض رحم می شود. بین 92٪ و 97٪ از خانمهایی که میفپریستون را بهمراه همراه با میزوپروستول دریافت می کنند و یا بعد از آن با میزوپروستول همراه می شوند ، طی 2 هفته سقط کامل دارند.
 • اقدامات ایمنی در طی عمل سقط جنین.
 • مایع آبرسان را بنوشید.
 • در طول کل فرآیند ، الکل یا سیگار مصرف نکنید.
 • سبک و به راحتی هضم کنید.
 • استراحت کن. بدن شما در طی یک سقط جنین فعالیت های هورمونی زیادی را پشت سر می گذارد. برای بهبودی و بیرون آمدن از سقط جنین زمان لازم است. اگر اصلاً مایل به کار هستید ، می توانید از خانه کار کنید.

از کجا بفهمم قرص سایتوتک اثر کرده

تمام دستورالعمل های برچسب نسخه خود را دنبال کنید. این دارو را در مقادیر بیشتر یا کوچکتر یا بیشتر از مدت توصیه شده مصرف نکنید.

اقدامات ایمنی بعد از عمل سقط جنین: زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک

 • حداقل دو هفته مقاربت نکنید.
 • حاملگی خود را برنامه ریزی کنید. قرصهای ضد بارداری یا سایر روشهای جلوگیری از بارداری را برای جلوگیری از بارداری ناخواسته بخرید .
 • پس از دو هفته برای تأیید ختم موفقیت آمیز بارداری خود به پزشک مراجعه کنید.
 • کارهای سنگین را بلند نکنید یا به فعالیتهای جسمی دشوار مانند ورزش بپردازید.
 • با عزیزانتان صحبت کنید. احساسات خود را به اشتراک بگذارید.
 • کاری را انجام دهید که بیشتر دوست دارید. فیلم های مورد علاقه خود را تماشا کنید ، کتاب بخوانید ، به موسیقی خوب گوش دهید.

خونریزی شدید از 4-10 روز. بعضی از خانمها برای یک هفته یا بیشتر خونریزی می کنند.

گرفتگی از آنجا که قرص های ثانویه باعث تخلیه رحم می شوند ، منجر به گرفتگی و درد شکم می شوند.

نوشته های مرتبط

بعد از دو هفته می توانید سقط جنین خود را از طریق آزمایش بارداری تأیید کنید. برای انجام آزمایش سونوگرافی می توانید به یک مرکز پزشکی مراجعه کنید.

بیماران می توانند قرص ها را از طریق پزشک خود دریافت کنند ، نه به صورت آنلاین – “فقط می توانید آن را از یک پزشک دریافت کنید” ، و آنها را در خانه مصرف کند. اما این بدان معنا نیست که لزوما آسانتر از سقط جراحی است.

اگر قرص سایتوتک 200 اثر نکرد

قرص سیتوتک همیشه کار نمی کند و وقتی اثر نکند ، عموماً باید سقط کورتاژانجام دهید. زیرا سیتوتک در کودک متولد نشده تأثیر دارد. سایتوتک همیشه یک داروی مناسب برای سقط نیست زیرا در صورت اثر نکردن جنین باعث نقص هنگام تولد شود یا فقط باعث سقط جنین جزئی می شود که منجر به خونریزی شود.

همچنین می تواند به پارگی رحم منجر شود که می تواند کشنده باشد. این قرص فقط باید تحت نظارت Drsپزشک انجام شود.

 • در بیش از 90٪ موارد ، بارداری در شش ساعت پس از مصرف قرص های واژن از بین می رود. در صورت عدم موفقیت در درمان پزشکی سقط جراحی ضروری است. این فقط در کمتر از 5٪ موارد اتفاق می افتد. زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک

آیا قرص سایتوتک باعث مرگ میشود

احتمالاً دوزهایی که مصرف کردید به اندازه کافی نبودند. اگر اکنون بیشتر مصرف کنید ، شما نه تنها جنین خود را از دست نخواهید داد ، بلکه خودتان را به قتل می رسانید یا به سیستم بارداری خود آسیب می رسانید ، بنابراین خود درمانی نکنید وبا پزشک مشورت کنید.

وقتی سقط جنین با قرص سایتوتک به درستی انجام شود ، این روش ها بسیار ایمن هستند. خطر عارضه برای سقط جنین با قرص کمتر از 1٪ است. اگر سقط جنین با قرص را انتخاب می کنید باید از قرص های سقط جنین با کیفیت بالا به روش توصیه شده پزشکی اقدام کنید .

ایا قرص سایتوتک باعث نازایی می شود

خیر -اصلا : زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک

زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک

چند ساعت بعد از مصرف قرص سایتوتک خونریزی شروع میشود

گرفتگی و خونریزی باعث می شود که این دارو رحم را تخلیه کند. گرفتگی و خونریزی معمولاً 1-4 ساعت پس از مصرف میزوپروستول در اکثر افراد شروع می شود. هر بار که یک منبع جدید دریافت می کنید ، تمام راهنماهای دارو یا دستورالعمل های بیمار ارائه شده با این دارو را بخوانید. در دمای اتاقی به دور از گرما و رطوبت، نگهداری شود.

پس از دریافت دومین قرص Cytotecسایتوتک ، خونریزی باید طی چند ساعت آینده شروع شود و معمولاً درد و گرفتگی معده خواهید داشت که ممکن است بسیار شدید باشد. زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک

در بعضی موارد خونریزی ممکن است بسیار زیاد باشد و در تعداد بسیار کمی از موارد (حدود 1 در 300 مورد) ممکن است لازم باشد که خون را تزریق کرده و یا سقط جراحی انجام دهید تا خونریزی متوقف شود.

قرص سایتوتک با نرم و گشاد شدن دهانه رحم عمل می کند و همچنین باعث انقباض رحم می شود. همه این اقدامات به دفع بارداری کمک می کند. به طور معمول در عرض 1 ساعت استفاده استفاده می شود ، اما ممکن است بیشتر طول بکشد.

زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک

قرص سایتوتک اصل را از کجا تهیه کنیم

می توان بلافاصله پس از اتمام سقط جنین مجدداً باردار شد ، به طوری که پیشگیری از بارداری مانند داروهای ضد بارداری خوراکی ظرف مدت پنج روز از مصرف .

 این نوع متفاوتی از هورمون ، پروستاگلاندین است که به دفع بارداری کمک می کند. زمان این دارو به عوامل مختلفی از جمله سن بارداری ، پروتکل های کلینیک محلی و ترجیح شما بستگی دارد.

برای بیمار معمول است که در محیط خانه خود انجام دهد. در صورت عدم اطمینان به تصمیم برای سقط جنین ، درمان مناسب نیست زیرا در صورت استفاده از سایتوتک، این خطر وجود دارد که اگر بارداری ادامه یابد ، کودک ممکن است با ناهنجاری متولد شود. 

مشکلات در تصمیم گیری باید با پزشک ، پرستار / ماما یا مشاور در میان گذاشته شود.اگر روز اول آخرین قاعدگی طبیعی بیش از 63 روز پیش بود. پزشک می تواند با انجام سونوگرافی سن بارداری را تأیید کند.

برای شما مسکن تجویز می شود. اگر قبلاً باردار نشده اید یا به طور معمول از دوره های دردناک رنج می برید ، درد می تواند بدتر شود. اکثر زنان به خوبی با درد در خانه های خود کنار می آیند. اولین چیزی که باید در نظر بگیرید زمان بندی است .هر ایالت قوانین متفاوتی در مورد سقط جنین دارد. بسیاری از ایالت ها بر اساس سن حاملگی قوانینی علیه سقط جنین دارند. آنهایی که سقط جنین را ممنوع می کنند حدود 22 هفته پس از آخرین قاعدگی این کار را انجام می دهند. بسیاری از ایالت ها نیز نیاز به انتظار دارند

سقط جنین پزشکی فقط تا 10 هفته بارداری اتفاق می افتد ، این یعنی 8 هفته سن حاملگی. “هرچه در دوران بارداری بیشتر پیش بروید ، احتمال شکست بیشتر وجود دارد و به یک D&C احتیاج دارید” – سقط جراحی.سقط دارویی در حدود یک درصد موارد جواب نمی دهد.

حدود دو تا پنج درصد از زنان مقداری بافت حاملگی در رحم (رحم) باقی می‌مانند و به درمان بیشتری مانند قرص‌های اضافی یا یک عمل جراحی کوچک برای تکمیل سقط نیاز دارند. پزشک شما در این مورد با شما صحبت خواهد کرد.زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک

از اواخر دهه 1980 در اروپا و سال 2000 در ایالات متحده، این امکان برای زنان وجود داشت که با مصرف قرص، بارداری زودهنگام را خاتمه دهند. اما از زمانی که FDA برای اولین بار سقط جنین پزشکی را تایید کرد، مقررات مربوط به اینکه دقیقاً چگونه و کجا ممکن است این اتفاق بیفتد تغییر کرده است – و همچنان تغییر می کند.

با این وجود، “قرص سقط جنین” راهی مطمئن و قابل اعتماد برای خاتمه دادن به بارداری زودرس در کشورهای سراسر جهان است.شما می توانید قرص سقط جنین را از پزشک ، پرستار یا هر مرکز بهداشتی دریافت کنید. ممکن است بتوانید قرص سقط جنین را به صورت رایگان یا با هزینه کم دریافت کنید.

نکات زیر را برای کمک به بهبودی پس از سقط جنین در نظر بگیرید:

برای چند روز اول پس از سقط، زمانی را به استراحت اختصاص دهید.

در هفته اول پس از سقط جنین به فعالیت های شدید خودداری کنید.

از تحریک نوک سینه ها خودداری کنید. تحریک نوک سینه ها می تواند باعث ترشح سینه شود.

خونریزی ممکن است تا یک هفته یا بیشتر رخ دهد، بنابراین داشتن پد، تامپون و سایر لوازم قاعدگی می تواند مفید باشد.

زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک

پرسش و پاسخ در مورد قرص سایتوتک

آیا قرص سقط جنین عوارض جانبی دارد؟

بله، عوارض جانبی برای سقط جنین دارویی (قرص سقط جنین) وجود دارد، برخی از آنها جدی است، بنابراین باید با یک متخصص پزشکی در میان بگذارید.

عوارض جانبی فیزیکی رایج:

 • حالت تهوع
 • استفراغ
 • اسهال
 • گرفتگی عضلات (در مواقع شدید)
 • خونریزی شدید (تا چند هفته)
 • درد شکم
 • عوارض عاطفی (گاهی تا آخر عمر)
 • پشیمان شدن. پشیمانی
 • خشم
 • افکار خودکشی
 • اضطراب
 • افسردگی

هنگام در نظر گرفتن قرص سقط جنین، اولین قدم چه باید باشد

ما توصیه می کنیم تا 7 روز پس از لقاح یک تست بارداری با کیفیت آزمایشگاهی انجام دهید که 99٪ دقیق است.

انجام سونوگرافی قبل از سقط جنین بسیار مهم است. آیا می دانستید از هر 5 بارداری، 1 بارداری به سقط جنین طبیعی ختم می شود؟ سونوگرافی می تواند به تعیین اینکه آیا بارداری شما قابل دوام است (در رحم با ضربان قلب جنین واقع شده است) کمک می کند.

اگر احتمال سقط جنین وجود دارد، ممکن است نیازی به سقط جنین نباشد. سونوگرافی همچنین می تواند میزان فاصله شما را تعیین کند و همچنین حاملگی خارج از رحم را که می تواند تهدید کننده زندگی باشد و با سقط جنین برطرف نمی شود، رد کند. اطلاعات دریافت شده در طول سونوگرافی هنگام برنامه ریزی شما کلیدی است.

همچنین مهم است که با یک متخصص پزشکی در مورد روش ها و عوارض جانبی سقط و همچنین سایر گزینه های بارداری صحبت کنید.

سایتوتک چگونه کار می کند؟

سیتوتک میزان اسید در تماس با پوشش معده را کاهش می دهد. میزوپروستول همچنین در ترکیب با میفپریستون برای پایان دادن به بارداری استفاده می شود. میفپریستون با مسدود کردن هورمون پروژسترون که پوشش داخلی رحم را تجزیه می کند، باعث پایان بارداری می شود. سپس میزوپروستول باعث انقباض و تخلیه رحم می شود.8

سیتوتک باید همراه با عوامل اکسیتوسیک مانند پیتوسین (اکسی توسین) تجویز شود. داروهای اکسیتوسیک برای تحریک فعالیت رحم استفاده می شود.ممکن است پس از مصرف میزوپروستول احساس تهوع و خستگی کنید.

با این حال، این عوارض جانبی پس از یک تا دو روز از مصرف قرص بهبود می یابند. 1 در هنگام رانندگی و کار با ماشین آلات مراقب باشید، مگر اینکه بدانید دارو چگونه بر شما تأثیر می گذارد.

instagram banner
411 دیدگاه ها
 1. ثنا می گوید

  سلام من دیروز ده تا قرص میزوپرستون مصرف کردم چهارتا خوردم سه تا از راه واژن فقط دل درد و دل بدی داشتم بس آیا دوز دوم تکرار کنم

 2. ندا می گوید

  سلام
  من هفته 15 بارداری ام میخوام سقط انجام بدم ولی نمیدونم از کجا قرص تهیه کنم یا چه دارو گیاهی استفاده کنم میشه راهنمایی کنید اصلا شرایط بچه داری رو ندارم

 3. فاطمه می گوید

  سلام میشه لطفا پیام رو جواب بدین🙏

 4. Anis می گوید

  سلام وقت بخیر
  روشی ک به من گفتن این بوده ک از ساعت ۸صبح شروشده یکی زیر زبان و یکی واژینال وچهار تا قرص دیگه به صورت زیر زبانی در ساعت۱۰ و ساعت ۱۲وساعت ۱۴وساعت ۱۷.آیا این روش درسته ؟

  1. آذر می گوید

   سلام ببخشید میشه بپرسم چکار کردید با این روش سقط شد چند هفتتون بود

 5. زینب می گوید

  سلام وخسته نباشین من هفته چارم باردارهستم وچهارتاقرص سایتوتک استفاده کردم ک یک تا زیر زبونی وسه تا واژن هر کدوم به مدت یک ساعت فاصله
  وازم وشش ساعت ازم خون لخته ای اومد و خون سفیدی مثل گوشت بود ازم اومد وبعدن ازم خونی نیومد حالا از کجا بدونم جنین سقط شده یانه
  ممنون از راهنماییتون

  1. دکتر می گوید

   باید سونو کنید

 6. میترا می گوید

  سلام من هفته پنجم بارداری ام ۳تا قرص سایتوتک واژینا استفاده کردم از زمان استفاده آخرین قرص ۲ساعت ونیم گذشته درد و گوانقباض رحمی دارم ولی خونریزی ندارم بنظرتون امکان داره سقط انجام نشه؟؟؟؟؟

  1. دکتر می گوید

   خیر نشده مجدد تکرار کنید

   1. گیسو می گوید

    سلام من هفته سوم بارداری استم دوتا داخل واژن دوتا زیر زبونم گذاشتم بنظرتدن جواب میگیرم؟

    1. دکتر می گوید

     خیر

 7. زهرا می گوید

  سلام جریان چیه همه ی آنهایی که قرص اضافه میارن همون شماره دکتر میذارن؟

  1. دکتر می گوید

   چون با اجازه دکتر سایت فروش میره

   1. بهار می گوید

    سلام چجوری میتونم قرص تهیه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  2. یاسی می گوید

   سلام هفته ۵ بارداری هستم دو روزه قرص سایتوتک مصرف کردم ۱ دونه زیر زبون ۱دونه توی واژن ۴۰ دقیقه بعد باز تکرار کردم بعد از ۱ ساعت خونریزی کردم و ۳ تا ۴ تیکه لخته ازم اومد۴ .۳ سانتی والان هم خونریزی دارم باید باز تکرار بشه یا صبر کنم‌

   1. بهار می گوید

    سلام میشه از حال خودتون خبر بدید که موفق شدید یا نه؟ واینکه قرص رو از کجا تهیه کردید توروخدا جواب بدید خیلی نیاز دارم

    1. دکتر می گوید

     عزیزم برای تهییه قرص به پزشک سایت پیام بدید

 8. Ayda می گوید

  سلام
  من هفته9بارداری هستم دیشب ساعت1 قرص سایتوتک مصرف کردم
  اول2تا در واژن و1دونه هم زیر زبانی و به مدت20دقیقه پاهامو بالا نگه داشتم بعدش گفتن برو حموم زیر دوش گرم 15دقیقه کمرتو ماساژ بده انجام دادم دوباره1قرص در واژن قرار دادم و1زیر زبونی و بازم20دقیقه پاهامو بالا نگه داشتم
  درد شدیدی از ناحیه شکم داشتم به مدت2ساعت تب و لرز شدید داشتم بعدش پاشدم تند راه رفتم پیاده روی کردم ازم چندتا لخته خون بزرگ و یک چیز سفید رنگ اندازه لخته خون خارج شد دوباره راه رفتم و بار بعدی ازم لخته خون میرفت و یه چیز سفید رنگی نزدیک واژن قرار گرفته بود که کشیدم دراومد و بزرگ بود تقریبا و بعد حدود یک ساعت ازم لخته میرفت و الان دل درد و کمر درد مثل دوران پریود دارم و خونریزی هم دارم و کمی از دوران پریود بیشتره
  میخواستم بدونم آیا بااین اوصاف سقط انجام شده یا خیر؟

 9. محبی می گوید

  سلام .وقت بخیر.۹ماه از زایمان سزارین من میگذره .امروز فهمیدم باردارم یه هفته پریودم عقب افتاده.میخام قرص سایتوتک استفاده کنم .واس منی ک سزارین کردم مشکلی نداره؟؟؟

 10. سانای می گوید

  سلام من تو هفته سوم بارداریم ۵ تا قرص استفاده کردم دو تا زیر زبانی ۳تا واژینال اماخونریزی نداشتم درد شکمی هم خیلی کم و قطع شد الان باید چیکار کنم ترو خدا جواب بدین خیلی نگرانم

  1. ساره می گوید

   سلام این مشکل برای منم پیش اومده اگر راهی هست به منم بگید لطفا

   1. زهره می گوید

    ًسلام من یه بسته قرص رو استفاده کردم هردو ساعت یکی واژن یکی خوراکی،الان ۹ ساعت گذشته ففط کمی زیر دلم درد میکنع،بنظرتون باید دوباره مصرف کنم

    1. دکتر می گوید

     تا 2 روز صبر کنید

 11. عسل می گوید

  سلام ۱۸ سالمه و ناخواسته باردار شدم
  تو مراحل اولیه و خیلی زود متوجه بارداری شدم و قرص گذاشتم اما خونریزی نکردم همون روز رفتم برای سونوگرافی و دکتر گفت دیواره رحمت ضخیم شده اما کیسه بارداریت هنوز تشکیل نشده
  بعد از گذشت ۴ هفته مجدد رفتم سونوگرافی و دکتر گفت بچه ۹ هفته و ۶ روزشه و من دیروز برای سقط مجدد اقدام کردم با امپول درد و علائم رو کامل داشتم اما خونریزی نکردم و الان بعد یک روز درد هم ندارم نظر شما چیه؟!
  الان هم میخوام برای ساکشن اقدام کنم اما قبلش میخواستم بدونم میتونم دوباره از قرص یا امپول استفاده کنم اگر باه چه زمانی ؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام بله مجدد میتونید تکرار کنید با دوز بالاتر

 12. لیلا می گوید

  سلام من زیر نظر متخصص دوتا زیر زبانی استفاده کردم و شش ساعت بعد دو تا زیر زبانی و تمام شد با اینکه ۱۳ هفته داشتم ؟ قرصتون حتما باید فایزر آمریکایی پشت بنفش باشه تا سریع اثر کنه

  1. ساره می گوید

   خب اصلش از کجا تهیه کردید؟

   1. دکتر می گوید

    عزیزم به پزشک سایت سفارش بدید

 13. تانیا می گوید

  سلام وقت بخیر من الان حدود یک هفته است که نتیجه تست مثبت شده و میخوام سقط کنم لطفا راهنمایی کنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   واتساپ پیام بدید 09387812589

 14. فاطمه می گوید

  سلام یکی منوراهنمایی کنه قرص دارم ولی توکیفم بودن یعنی فاسد شدن؟بعد چندتاچجور استفاده کنم؟

 15. ناهید می گوید

  سلام چند وقت پیش قصد سقط داشتم و خیلی تحقیق کردم و دنبال فرد مورد اعتماد و با تجربه بودم بالاخره با ی خانومی آشنا شدم که ماما هستن و خودشون راهنما مصرف میدن ضمن اینکه داروی اصل و تضمینی دارن پیگیری لحظه به لحظه چون خیلی راضی بودم از کارشون گفتم اینجا بگم شاید خیلیا مثل من به همچین شخصی نیاز داشته باشن 24ساعته توی واتساپ آنلاین هستن و هر زمان پیام بدین جوابتون رو میدن 09387812589

  1. Arezo می گوید

   خانم دکتر واقعا عالی هستن…خدا خیرشون بده دست به خاک میزنن طلا بشه براشون♥️

  2. فاطمه می گوید

   سلام من هفته هفتمم. دوتا گذاشتم خونریزی شروع شد.با این حال سومیذو هم گذاشتم. ولی نمیدونم که. باید زیر زبانی هم ایتفاده کنم یا نه

 16. مینا می گوید

  فروش قرص سایتوتک اورجینال اصل فایزر آمریکا انقضا تا ۲۰۲۳ تجویز زیر نظر پزشک با مشاوره و پیگیری لحظه به لحظه توسط مشاور مامایی تا زمان دفع همچنین کاملا تضمینی بوده 09387812589

 17. سارا می گوید

  سلام اولین روز پریودم تاریخ ۱۸ ماه قبل بود پنج روز قبل تست بارداری انجام دادم مثبت بود دو روز پیش چهار قرص ۲۰۰ ملی گرمی میزوپرستول مصرف کردم الان خیلی کم خون ریزی دارم نمیدونم سقط صورت گرفته یا خیر راهنمایی کنید ممنون میشم ۲۰ سالمه و اولین بارداریم بود و چند مدت بعد تست انجام بدم ؟؟؟

 18. تبسم می گوید

  سلام من از ايشون خريدم دو بار و عالي بودن هميشه
  شايد كمكي به بقيه بشه
  09387812589

 19. مهدیه می گوید

  ده تاش یک میلیون

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله

 20. Zahra می گوید

  سلام عزیزم من از ایشون خریدم کلی ازشون مشاوره گرفتم با حوصله جواب دادن و کمکم کردن
  شمارشونو میدارم شاید بتونم جبران کنم
  09387812589

  1. شیما می گوید

   سلام اگر یک سال پیش قرص سایتوتک مصرف کرده باشیم و نتیجه گرفته باشیم و مجدد امسال بخوایم استفاده کنیم آیا باید دوز قرص رو بالا ببریم ؟چون شنیدم رحم مقاوم میشه و باید دوز رو بالا برد

 21. شیرین می گوید

  سلام
  قیمت قرص چنده؟ هفته ی‌هفتم بارداریم و نمیخوام ساکشن انجام بدم

 22. مبینا می گوید

  سلام من در هفته چهارم بارداری بودم که با تجویز دکتر قرص میزوپرستول رو مصرف کردم هر ده عدد رو به صورت زیر زبانی نه واژینال لکه بینی خونریزی و شکم‌درد و حالت تهوع هم داشتم فک کردیم جنین افتاده اما دیروز از بی بی چک استفاده کردم بی بی چک مثبت بود امکانش هم هنو جنین سقط نشده باشه

 23. سولین می گوید

  سلام قرص ب راحتی دردسترس هست یابرای‌سقط باید دلیل داشته باشیم

 24. بهار می گوید

  سلام من 9 /2پریود شدم و این ماه نشدم بی بی چک زدم مثبت بود باید چندتا قرص و چجوری مصرف کنم

  1. سحر می گوید

   سلام وقت بخیر من برج ۲ یه سقط داشتم الان هم باز ناخواسته باردار شدم مشکلی نداره واسه سقط اقدام کنم الان؟

 25. ▪︎ می گوید

  سلام من مصرف کردم چهارتا قرص دوتاشو زیر زبون گذاشتم دوتاشم تو واژن بعد از چند ساعت درد شدید خونریزی داشتم دوتا لخته اندازه دوبند انگشت اومد ولی بعدش خونریزیم خیلی کم شد و بعد کامل قط شد ینی همونموقع خونریزی داشتم فقد الان چیکار باید بکنم ک خونریزی داشته باشم

 26. سامره می گوید

  سلام، از هفته ۴ خونریزی لخته برای دو روز به شکل طبیعی پیش اومد، از چند روز بعد تا هفته ۷، لک قهوه ای هر روز، تو سونو دیدیم که ساک دفع نشده ولی قلب هم هنوز نمی زنه، هفته ۶ یا هفت بارداری چه دوزی از سایتوتک باید مصرف شه؟ با توجه به این که فیبروم ۹ سانت که ظاهرا بزرگ‌تر هم شده وجود داره و این که روش تلفیقی پیشنهاد شده، دو تا زیر زبانی و دو تا واژینال‌. میشه راهنمایی کنید؟

 27. مرضیه می گوید

  قرصو ازکجا بایدتهیه کنیم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589

  2. Masood می گوید

   سلام وعرض ادب،
   فروش قرص های سقط جنین،ارسال رایگان،وانجام آن به صورت صددرصدتضمینی،شماره تماس
   09387812589

 28. مرضیه می گوید

  از کجا باید قرص تهیه کرد

  1. bita می گوید

   سلامم بخشید ب کمک فوریتون نیازدارم خانم دکتر
   من هفته ۱۲بارداری هستم والان میخوام قرصارو مصرف کنم ۶عدد قرص کافیه؟

   1. دکتر می گوید

    تو واتساپ پیام بدید

 29. زهرا می گوید

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اگه هفته سوم بارداری باشیم قرص تاثیر میزاره؟

 30. زهرا می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید من تست بیبی چک گرفتم و نتیجه مثبت بود و الان هفته سوم بارداری هستم میخواستم بدونم که قرص سایتوتک الان استفاده کنم جواب میگیرم؟

 31. Sadaf می گوید

  سلام من هفته ۱۰بارداری هستم یعنی ۹هفته ‌دوروز میخوام استفاده کنم چه تعداد نیاز هست

  1. دکتر مشاوره می گوید

   10 عدد

 32. مریم می گوید

  سلام روزتون بخیر من ۲/۱اون ماه پریود شدم و این ماه که ۳/۱هست نشدم و رفتم ازمایش دادم پثبت بود اما به به خاطر شرایط نمیخواستم رفتم ۳تا قرص گرفتم و یکی در واژت و ۲تا زیر زبان گذاشتم بعداز چند ساعت درد داشتم و خونریزی شدید اما نمیدونم سقد شده یا نه چطوری بفهمم که افتاده کلا یک روز خونریزی شدید داشتم و الان ندارم در حد کم باید چیکار کنم و بفهمم افتاده ایا میتونم تواین روزها که برم سنو یا صبر کنم چند روز ممنون میشم پاسخگو باشید و راهنماییم کنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   تنها راه فقط سونوگرافی

  2. آذر می گوید

   سلام من بین هفته ۴و ۵ بارداری هستم الان میخام قرص سایتوتک مصرف کنم آیا سقط میشه ج نین ؟

   1. دکتر می گوید

    بله میشه

 33. مونا می گوید

  سلام‌ من یه‌بسته سایتو تک خریدم ۴ تا شو استفاده کردم ۶ تا دارم ۵۰۰ تومن میدم .خواستین 09387812589

 34. نسرین می گوید

  سلام وقت بخیر من هفته ۵بارداری هستم ۴تاقرص بصورت واژینال استفاده کردم الان ۹ساعت گذشته ولی نه درد دارم نه خونریزی باید چکارکنم؟

 35. مامانا می گوید

  برای خرید قرص

  09387812589

 36. سوگند می گوید

  سلام من دومین باره که قرص سایتوتک استفاده میکنم واسه سقط باراول سقط ناقص داشتم وجفت باقیمانده بودکه مجبوربه کورتاژشدم اینبار۶عددقرص استفاده کردم که سه تازیرزبان وسه تادرواژن قراردادم ولی خونریزیه زیادی ندارم البته دوساعت بعدازمصرف قرص خونریزی کردم که مقداری لخته ویه تیکه کوچیک ازم خارج شدامابه خاطرسقط ناقص قبلی به شدت نگرانم چیکارمیتونم بکنم که کامل دفع بشه

 37. پزشك می گوید

  سلام فروش و مشاوره قرص سايتوتك زير نظر متخصص و همراهي شما تا اخرين مرحله
  09387812589

 38. پریسا می گوید

  سلام من ۲تا استفاده کردم هم خونریزی شدیدی دارم هم درد شدیدی

 39. رها می گوید

  با سلام
  من 4 تا قرص رو استفاده کردم جواب گرفتم 6 تا مونده کسی خواست میفروشمش فقط کرج 09387812589

 40. سمیه می گوید

  سلام من هفته ۷ بارداری هستم یک قرص سایتوتک زیر زبان و دوتا در واژن و بعد از دو ساعت همین رو تکرار کردم دو ساعت دوم درد شدید داشتم ۵ ۶ ساعت پاهام رو بالا گرفتم و ن غذا مصرف کردم نه آب اما در ساعت سوم اسهال و استفراغ داشتم الان ۷ ساعته گذشته و خون ریزی نداشتم امکانش هست اثرش از بین رفته باشه؟میتونم آب بخورم؟

 41. انا می گوید

  من ۴ عدد قرص مصرف کردم و پریود شدم ایا لازمه بقیه قرصها هم مصرف کنم؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   اینکه چه میزان خونریزی کردید مهمه برای اینکه سقط ناقص نشه باید تمامی قرص ها مصرف شود

 42. مهتا می گوید

  سلام وقت بخیر خسته نباشید من هفته نهم بار داری هستم الان دو تا ۲۰۰ واژینال برداشم آیا اثر میکنه

 43. الهام می گوید

  سلام من تو هفته ۵ هستم یه هفته قبل قرص سایتوتک رو گرفتم مصرف کردم ولی حتی یه لکه هم ندیدم فقط تب و لرز و بیرون روی داشتم دوباره در هفته بعدش که یه ورق دیگه قرص سایتوتک گرفتم مصرف کردم ولی فقط دو سه قطره لکه بینی داشتم همین حالا نمیدونم بایدچیکار کنم باز ادامه بدم یا پیش دکتر برم

 44. سارا می گوید

  سلام من میخوام قرص مصرف کنم ولی دستورش رو نمیدونم دکترها هم چون قرص رو از خودشون نگرفتم راهنماییم نمیکنن

 45. مریم می گوید

  سلام
  طبق دسنور پزشک در ۱ ساعت ۶ قرص سیتوتک زیرزبانی و واژنی داشتم
  ۵ ساعت اول درد شدید با خونریزی قطره ای داشتم و ۳ ساعت بعدش درد کمتر و قابل تحمل دارم
  اینکه خونریزی یا خروج لخته ندارم طبیعیه؟
  چکار کنم؟

 46. Sarasj می گوید

  سلام دوستان به مشاور این سایت اعتماد کنید بسیار ادم کاربلد و مهربانی هست خدا حفظش کنه دیشب برای من مادر کرد. من از خدا میخوام سال جدید همه آرزوهاشون بروارده کنه . واقعا هرچی انسانیت‌شون بگم کم گفتم

 47. نسرین می گوید

  سلام وقت بخیر من حدود ۱۷روز پیش سقط جنین انجام دادم با قرص سایتوتک و هر ۱۰ عدد رو … ۵عدد زیر زبانی و ۵عدد واژن
  و به فاصله ۲ساعت و۲ساعت و ۴عدد اخر به فاصله ۱ساعت و بعد از مصرف تمام قرص به دل‌درد شدید و بعد خونریزی خیلی زیاد افتادم و الان بعد از گذشت ۱۷روز هنوز خونریزی دارم و بعضی اوقات لکه بینی هست ولی بعضی اوقات مثل پریودی …من الان باید چکار کنم هم میترسم بابت اینکه بدونم کاملا سقط انجام شده یا نه و اینکه خودم به مشکلی نخورم لطفا میشه راهنماییم کنید.ممنونتونم

  1. شادی می گوید

   برید دکتر

  2. اسکندری می گوید

   دفع شده نگران نباشید قرص مولتی ویتامین وقرض آهن هم حتما مصرف کنید من دقیق مث شما بودم رفتم دکترگفت خودت وتقویت کن سونوگفت بده ک‌مطمئن شی دفع شده سونودادم کمی ازجفت مونده بوددکترم گفت روزی نیم ساعت پیاده روی کن ک دفع شه ولی تاکید کرد روقرص اهن ومولتی ویتامین خارجی

  3. معصومه می گوید

   دکتر من گفته ای قرص باید بعد هفته ۵ یا ۶ باراداری استفاده بشه قبل اون اثر نمیکنه

 48. Maria می گوید

  سلام وقتتون بخیر من الان 5 هفته ام هست و الان سه ساعت هست قرص مصرف کردم سه تا واژن یه زیر زبونی میخواستم دکترم گفت اگر اثر نکرد 4 ساعت دیگه سه تا واژن بذار دوباره میخواستم بدونم مشکلی واسم پیش نمیاد و اینکه چقدر زمان می‌بره خونریزی شروع بشه ؟

 49. باشط می گوید

  سلام

  من نامزدم باردار هستش و فامیل مون خیلی ها قیده خبره بشن هردوتان مون را بیرون میریزه
  من تا حال ۱۲ تا قرص میزوپرستول دادم و یکی هم واژینال هیچ اتفاق نیفتاد فقد درد شکم داشت
  دکتر لطفا لطفا لطفا کمک ام کنید

 50. مم می گوید

  من از سایتوتک استفاده کردم اول ۴ تا به صورت واژینال و بعد از ۴ ساعت خونریزی شروع شد و۴ ساعت بعد کم شد عداز ۱۲ ساعت دوز دوم واژینال رو استفاده کردم ولی بعد از ۵ ساعت قرصها به صورت کامل خارج شد الان دوتا دیگه دارم چه کار کنملطفا راهنماییم کنید

 51. زینب می گوید

  سلام من تازه تو سه هفته هستم ۳تا قرص دارم فقط واژن استفا ده کنم برای سقط

 52. مرسده می گوید

  سلام فک میکنم ۴ هفته اس باردارم
  ۱۰ تا قرص سایتوتک استفاده کردم بعد از ۱۲ ساعت هیچ خونریزی نداشتم
  دل درد داشتم و اسهال
  الان بنظرتون چکار کنم؟

 53. Hani می گوید

  سلام
  من ۹ بهمن باید پریود میشدم و امروز ۲۸ بهمنه که هنوز پریود نشدم
  تست خون دادم بالای ۱۰۰ بود. بعد رفتم برای سونوگرافی ولی چیزی در سونو دیده نشد و در جواب سونو نوشته تصویر ساک حاملگی قابل رویت ک نیز بقایای حاملگی در داخل کاویتی رحم دیده نمیشود و تجمع حدود 7cc مایع F در کلدوساک خلفی مشهود است‌ و نوشته early pregnancy و تا ۷ الی ۱۰ روز دیگه سونوگرافی واژینال برام توصیه کرده. میخواستم بدونم با این شرایطی که دارم با قرص سایتوتک به راحتی دفع میشه؟ چون دکتر گفت خیلی زود اومدی برای سونوگرافی.

 54. شهرزاد می گوید

  من دهم هر ماه پریود منظم داشتم العان و18 روز از پریودم گذشته تستم مثبت بود داروی گیاهی خوردم سفتی سینه وویارم رفته اما باز نشدم از جای معتبر میزسترول گرفتم سه تا واژن وهر سه ساعت یکی زیر زبانی کافیه یا زیر زبانی هر یک ساعت باشه

 55. Atefeh می گوید

  سلام
  من هرماه ۱۵دهم برج پریودمیشدم اماامروز۲۵برج هست هنوزنشدم بی بی چک استفاده کردم زد۲خط پررنگ میخوام قرص مصرف کنم طریقه استفادش میخوام بدونم وچندعدداستفاده کنم واینکه من تازه ۵ماهه زایمان سزارین انجام دادم بچه نمیخوام ناخواسته شده راهنماییم کنید لطفا.

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با احتیاط فراوان باید مصرف کنید

 56. مریم می گوید

  سلام
  من هفته سوم بارداری ام
  این قرص سایتوتک ۲۰۰
  اول یکی واژن یکی زیر زبون
  بعد از اون هر ۱ ساعت ۱ دوز دارویی که ۱ بار در رحم و ۱ بار زیر زبون بود
  اما من ۳ تای اخر هر ۱ ساعت واژینال کردم
  راه رفتم
  بار سنگین
  دراز نشست و زعفرون خوردم
  از ۸ شب تا ۴ صبح اصلا نشستم

  از صبح خونریزی که هر بار رفتم سرویس اتفاق افتاد
  و بعد چند ساعت قطع شد
  من ندیدم چیزی دفع بشه
  چیکار کنم؟؟؟ لطفا کمکم کنین

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام متاسفانه با روشهای نادرست در زمان نادرست شروع به مصرف سایتوتک نکنید

 57. ترانه می گوید

  سلام وقتتون بخیر لطفا کمکم کنید من پنج هفته ۶ روز هستم میخوام سقط کنم از کجا و چن عدد از این قرص هایی ک میگین بگیرم تروخدا کمکم کنید😭😭😭راهنماییم کنید زود جواب بدین

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با پزشک سایت در واتساپ تماس بگیرید

 58. شادی می گوید

  سلام
  وقت بخیر
  خسته نباشید .من ۶ هفته باردار هستم برای سقط اقدام کردم جمعه ساعت ۸ صبح ۳تا قرص سایتوتیک رو از طریق واژن استفاده کردم .دل درده کمی داشتم بعد ساعت ۱۲شب خونریزی کردم .مداوم نه فقط زمانی که دستشویی میرفتم.حدودا ۴ ۵ ساعت بعد ی لخته خون دوتا ریزه مانند روشن ازم دفع شد وخونریزیم قطع شد.زیر دلم درد خفیفی داشت .میخواستم بدونم طبیعی هست آیا سقط انجام شده ؟نباید خونریزی میداشتم؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

 59. Parisa می گوید

  سلام من هفته 13 دهم بارداریمه 9تا قرص واژینال خریدم. با 2 تا زیر زبانی چجوری باید مصرف کنم توروخدا بگید آیا سقط اتفاق میوفته متاسفانه پیش دکترم نمیشه رفت تا ازش بپرسم لطفا راهنمایی کنید

  1. لاله می گوید

   از کجا خریدی گلم

 60. سمیه می گوید

  من سقط کردم …تو سنو حدود ۶ میل نشون داد …موندم تا پریود بشم …شنبه پریود شدم ۴۰ روز از سقطم میگذشت …فقط خونریزی نیست و لخته رد کردم سه بار …فردا میخوام برم سنو ‌‌..‌‌اگه چیزی نمونده باشع ام باز باید کورتاژ بشم ؟؟؟میگن حتما باید یه لایه رحم تراش بخوره و …ممنون میشم راهنمایی کنید ⚘⚘

 61. سحر می گوید

  خسته نباشید…نه اینجا جواب میدین نه مشاورتون…!!

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با عذرخواهی فراوان به قدری درخواست مشاوره بالاست که از توان ما خارج شده لطفا در واتساپ پیام بدید

 62. الناز می گوید

  سلام من 5هفته بارداری هستم، ماما 5تا قرص سایتوک برام گرفتن، و گفتن 4تاشو همزمان برام از راه واژینال میذارن، و یکیشو روز بعد، این طریقه درسته؟ فقط بگین درسته یا نه، با مشاورتون تماس گرفتم جواب ندادن

 63. سحر می گوید

  سلام من متاسفانه سقط فراموش شده داشتم الان هفته دهم بارداریم هست ولی تو هفته ششم بارداریم رشد جنین متوقف شده و باید سقط بشخ،دکتر قرص تجویز کردن دوتا در واژن و دوتا زیر زبانی و به مدت سه ساعت هر دفعه دوتا زیر زبانی بزارم،متاسفانه از قبل هم به مدت یک هفته شیاف پروژسترون گذاشته بودم،خواستم بدونم با انجام این کار سقط کامل از بین میره؟

 64. ۱۲۳۴ می گوید

  سلام خسته نباشین.من ۲۸ام ماه پیش سقط داشتم…بعد ده ۱۲ روز سنو دادم که بقایا حدود ۱۰ میل بود .متخصص بهم متیل داد ده تا هر ۱۲ ساعت …باز سنو دادم که دفع نشد و حدود ۶ میل مونده…که گفتن بستری بشم با دارو دفع کنم اگه نشد کورتاژ…به نظر شما با پریودبعدی دفع میشه؟؟یا میتونم همین قرص سایتوتک و خودم مصرف کنم .یه بار ۷ سال پیش سزارین شدم …ممنون که وقت میذارین ..ممنون میشم راهنماییم کنید…

 65. زیبا می گوید

  سلام..من ۵ هفته باردار بودم..۴ تا قرص سایتوتک به ثورت واژینال مصرف کردم اول دوتا مصرف کردم بعداز یک ساعت ددتای دیگه..ولی مقدار کمی خونریزی داشتم
  بعد از سه روز رفتم سونو گفت جنین هستش ولی قلبش نمیزنه
  اومدم خونه دوتا قرص واژینال دیگه گذاشتم به همراه یک زیر زبانی و بعد از دو ساعت دوتای دبگه گذاشتم..بعد از یک ساعت که رفتم دستشویی دیدم دوتا از قرصا همراه مقدار کمی خون افتاد پایین با اینکه درست و تا ته قرارشون داده بودم..علت افتادن قرصا چیه؟ و بنظر شما سقط شده؟

 66. زهرا می گوید

  سلام چطور میشه فهمید قرص سایتوتک اصله یا تقلبی؟ من یک سال پیش سزارین داشتم ممکنه بخیه هام پاره بشه؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام باید حتما از یک منبع مطمئن خرید کنید-خیر رحم طی 6ماه بعد سزارین ترمیم میشود

 67. زهرا می گوید

  سلام چطور میشه فهمید قرص سایتوتک اصله یا تقلبی؟

 68. اردین می گوید

  سلام.من توهفته هشت بارداری پنج قرص واژینال استفاده کردم روز بعدخونریزی زیادداشتم ولی ازروز دوم تایک هفته خونریزی کم داشتم وبعدکاملا خونریزیم قطع شده.سقط انجام شده یانه؟

 69. مهسا می گوید

  سلام من ۶تا قرص خوردم سه تا زیرزبونی سه تا داخل رحم خونریزی داشتم ولی لکه ای خارج نشده هنوز چقدر زمان میبره؟تا لخته خارج بشه و سقط کامل انجام بگیره؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   وقتی سر خود و تعداد ناکافی قرص مصرف میکنید همین میشود

 70. مریم می گوید

  سلام خسته نباشید،برا سقط جنین یکماهه از پنج تا قرص سایتوتک 200میلی گرم استفاده کردیم چقد زمان میبره سقط انجام بشه و آیا نیازی به بپر بپر و برداشتن چیزای سنگین هست یاخیر؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   باید تاد 12ساعت منتظر باشید

   1. Eli می گوید

    سلام من هفته 4بارداری ام میخوام قرص سایتوتک استفاده کنم‌ لطفا بگید چگونه مصرف کنم‌

 71. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر ۳ عدد قرص مصرف شده خون ریزی و لخته دیده شده ولی الا نزدیک ب چهار ده روز خون ریزی ادامه داره میشه راهنمایی کنید داشتیم کسی بیشتر ۱۰روز خون ریزی داشته باشه سونوگرافی انجام شده میگن هنوز معلوم نیست ک چی شده اصتلاح بچه خوره گفتن باید کورتاژ انجام بشه؟

 72. سیمین می گوید

  سلام ،
  من ۳۵ روزه سایتوتک مصرف کردم ، خون ریزی خیلی شدید داشتم ، الان سونو انجام دادم گفتن یه تیکه کوچیک باقی مونده، آزمایش خون هم دادم هموگلوبینم ۶ شده خیلی نگرانم ، الان باید چه کار کنم دوباره سایتوتک‌مصرف کنم؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام با این اوصاف باید حتما کورتاژکنید

 73. سارا می گوید

  فک میکنم ۵تا کمه

 74. سارینا می گوید

  سلام.من تقریبا دوهفته است باردارم.امروز ی قرص سایتوتیک زیرزبون گذاشتم و سه تا در واژن‌الان دوساعته اتفاقی نیفتاده.باید دوباره استفاده کنم.یاطرز استفاده صحیح روبکید لطفا

  1. دکتر مشاوره می گوید

   در واتساپ پیام بدبد البته مشاوره رایگان نیست

 75. سادات می گوید

  سلام من دیروز سه تا قرص داخل واژن گذاشتم و دوتا زیر زبونم. اسهال و لرز شدید گرفتم. یکی دو تاقطره خفیف خون دیدم و درد شکمی زیادی دارم ولی هنوز خبری از لخته و سقط نیست. چیکار کنم؟

 76. عظیمی می گوید

  سلام من ۷۹ روزمه دارم میرم تو سه ماه میخام سقط کنم ۱۸ سالمه بی بی چک گرفتم منفی بود ولی پریود نشدمو علاعمه بارداری رو دارم ۵ تا قرص سایتوتک تهیه کردم سه تا زیر زبانی و دو تا واژینال میخام بدونم سقط انجام میشه با پنج قرص

 77. هیوا می گوید

  سلام ببخشید من 5روز پیش 6عدد قرص به صورت 4عدد زیر زبونی و 2 عدد داخلی اسفاده کردم با فاصله هرکدوم 45 دقیقه. دوساعت بعداز مصرف اولین قرص دل درد و کمر درد شدیدی گرفتم که مقدار کمی خونریزی و چند لخته کوچک باهاش اومد تا دوسه ساعت درد داشتم بعدش دردم کم شد و خونریزی کمی داشتم اما لخته کم و بیش داشتم. بعد از دو روزخونریزیم شدید تر شد با دل درد و کمر درد شدید به همراه لخته خون، اگر راهنماییم کنید که الان شرایطم چطوره و ممکنه سقط انجام شده باشه یا خیر

 78. Faez می گوید

  با سلام .قرص سایتوتک برای سقط جنین خریداری نموده ام.لطفا طریقه مصرف را میگویید ؟ .
  بصورت خوراکی میخواهم بخورم نه واژینالی

 79. نگار می گوید

  سلام من ۲ روز از پریودم‌گذشته بود که بیبی چک زدم یه هاله کوچیک افتاد و یک خط کاملا پررنگ .
  از قرص استفاده کردم . ۲تا زیر زبانی ۲ تا شیاف. بعد دو ساعت مجدد تکرار کردم و بعدش خون ریزیم باز شد و دوتای اخرم در واژن گذاشتم. خونریزی مداوم داشتم و لخته خون های کوچیک در حد یک پریود سبک ولی استراحت کافی نداشتم فردای مصرف قرص یه چیزی مثل گچ از داخل واژنم خارج شد که شبیه بقایای قرص بود .توی هفته دوم قشنگ پریودم الان با دفع لخته .
  به نظرتون سقط شده ؟ هنوز بیبیچک دو خط پررنگه.

 80. صنم می گوید

  سلام.
  من یک بسته قرص سایتوتیک اصل آمریکا مال شرکت فایزر رو دارم دیروز دوبسته خریدم یک بسته ۱۰تایی اضافه اومد.هرکی می خواد با این شماره تماس بگیره
  09387812589

  1. ماهسو می گوید

   سلام قیمتش چقدره

 81. شراره می گوید

  من الن ۱ماه دوهفته هستش ک ازوقتم میگذره رفتم آزمایش دادم مثبت بودبعدشیاف پیداکردم ازطریق دکترخودم گذاشتم ازساعت ۹شب ۴تازیرزبون ۴تاوژانیال بعددردشکم شروع شدصبح ساعت ۸نیم خونریزی کردم ولی خون اومدازم لخته اینانیومدبنظرتون بایدچیکارکنم

 82. ... می گوید

  روش مصرف قرص سیتوتک در هفته ۷ بارداری چجوریه؟

 83. نیکو می گوید

  سلام
  من ۵هفته و ۳روزه که باردارم
  قرص رو تهیه کردم چطوری میتونم استفاده کنم ؟؟

 84. الی می گوید

  سلام منم به تازگی با قرص سقط کردم ۵ تا قرص اضافه اومد 09387812589

 85. نرگس می گوید

  سلام. یه بسته قرص سایتوتک استفاده کردم ولی اشتباه استفاده کردم فقط یکم خونریزی داشتم ولی سقط نشده میتونم یه بسته دیگه استفاده کنم؟ خواهش میکنم زودی بگین

 86. سارا می گوید

  دوستان سلام من خودم سقط داشتم 10 تا خریدم قرص سایتوتیک اصل آمریکایی که خودم 5 تا استفاده کردم در عرض دو ساعت جنین سقط شد اینم شماره واتس آپمه 09387812589

 87. نرگس می گوید

  تو رو خدا جواب بدید خیلی میترسم

 88. سجاد همتی می گوید

  سلام وقت بخیر
  در هفته سیزدهم آیا تاثیری داره قرص مصرف شود؟؟
  سه تا با آب خورده شد و سه تا هم داخل واژن
  ممنون میشم جواب بدید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام بله ممکن

 89. یکتا می گوید

  سلام. ۶ هفته باردارم ۲ تا قرص زیر زبانی و ۴ تا واژینال استفاده کردم فقط یکم خونریزی داشتم هیچ اتفاقی نیافتاده چکار کنم خیلی استرس دارم میتونم دوباره استفاده کنم

 90. نرگس می گوید

  سلام. من ۷ هفته باردارم یک قرص زیر زبانی و دو تا واژینال استفاده کردم به فاصله دو ساعت بعد از دو ساعت دوم کمی خونریزی پیدا کردم ولی لخته نیومده درد هم زیاد دارم الان چکار کنم میتونم دوباره استفاده کنم ؟

 91. سارا می گوید

  سلام تورو خدا لطفا جواب بدید.میتونم قرص سایتوتیک رو تو یخچال نگه دارم.بهترین مکان نگهداریش کجاس ؟؟

 92. saghar می گوید

  سلام طرز استفاده صحیح در هفته 6 رو میفرمایید

 93. مينا می گوید

  سلام وقت بخير
  من ٤هفته باردار هستم و سه تا قرص از واژينال استفاده كردم متاسفانه يكي از قرصا دفع شد با خون
  خونريزيم شروع شده درد شديد دارم گرفتگي عضلات شكم درد و سري اول لخته خيلي زيادي داشتم و سري دوم باز لخته خون امد ويه تيكه سفيد كوچيك هم امد ميتونه قرص باشه ؟
  سقط انجام شده؟

 94. ستایش می گوید

  ینی سقط انجام نشده دوباره مصرف کنم

 95. نارین می گوید

  توروخدا جواب بدید

 96. ستایش می گوید

  باسلام من حدوا یک ماهه پریود نشدم تست زدم مثبت بود بعددیروز۴ تا قرص ۲۰۰ میلی مصرف کردم ۳ تا زیرزبانی ۱ واژینال تقریبا تب او لرزم خیلی کم بود و اینکه اسهال وگرفتیگی نداشتم فقط یکم دل درد گرفتم وقتی رفتم دسشویی یه مایع خمیری شکل ک یکم باخون ترکیب شده بود ازم خارج شد و بعداز ۱ ساعت قرص واژینال دراومده بود و خونریزی به زنگ قهوای و کم دارم ایا احتمالش هست ک هنوز سقط نشده باشه؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   اون مایع خمیر در واقع خود قرصها بوده که خارج شده در یک سقط موفق کماکان باید مثل خونریزی پریودی باشید

 97. فریده می گوید

  سلام من هفته سوم بارداری هستم ۴تا قرص برای سقط مصرف کردم ک دوتا واژینال و دوتا زیر زبونی و هر قرص به فاصله ۲۰ دقیقه ودر مدت واژینال هیچ تحرکی نداشتم و فقط برای قرصای زیر زبونی تحرک داشتم ولی خونریزی شدیدنداشتم و خیلی کمه فقط در حد چند لخته خون کمر درد و شکم درد دارم و فقط زمانی ک میرم سرویس چند لخاه خون میبینم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خب اثر نکرده قرصها باید همراه قرص سایتوتک گاهی داروهای دیگری هم مصرف کنید

 98. آزیتا می گوید

  یعنی امکان داره نیاز ب کورتاژ باشه یا اصلا سقط نشده باشه؟

 99. آزیتا می گوید

  سلام من هفته ۶ بارداری هستم بعد از چند ساعت خون ریزی کردم مثل روز اول پریودی بود دقیقا ب همراه دل درد و کمردرد و اسهال و گرگرفتگی امروز صبح یه تیکه لخته خون ازم خارج شد یه تیکه کوچیک اندازه نخود ب رنگ سفیدم همراهش بود نمیدونم جنین بود یا قرص آب شده ک خارج شد از بدنم امروزم خون ریزیم خیلی کمتره فقط میرم سرویس یکم خون ریزی دارم میخواستم بدونم سقط انجام شده؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله سقط شده ولی مطمئنا بقایای زیادی مونده هنوز

 100. نسترن می گوید

  فائزه می گوید 5 روز پیش

  سلام
  من هفته۵بارداری بودم
  امروز قرص استفاده کردم
  بعد خونریزی نیمه شدیدی دارم تب ولرز و اسهال شدم کم
  ولی همچنان خون ریزی ادامه داره
  آیا بنظرتون بچه سقط شده
  ممنون جواب بدید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله ممکن ولی سونو گرافی کنید

 101. شقایق می گوید

  سلام من بین هفته سوم و چهارم هستم با بتای 420و سونو هم انجام دادم سه ساعتی هست ک شروع ب قرص واژینالی کردم هر نیم ساعت یکی گذاشتم و تا الان سه تا واژینالی گذاشتم و دوتا زیر زبونی و تا الان خونریزی نداشتم فقط درد دارم چکار کنم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام سقط انجام نمیشه

 102. فائزه می گوید

  سلام
  من هفته ۴ بارداری بودم
  ۲ روز پیش قرص استفاده کردم
  بعد از ۲ ساعت تب ولرز شدید گرفتم و اسهال شدم
  بعدش به خونریزی افتادم
  اولش قطره خون بود ولی بعد یکی دوساعت چن لخته بزرگ ازم خارج شد
  یه چیزی چربی مانند هم خارج شد
  الان بعد ۲ روز هنوز خونریزی دارم کمترشده ولی بازم از پریودیم بیشتره
  دردمم کمترشده
  حالت ویارمم ندارم دیگه
  میخاستم بدونم سقط انجام شده یا نه؟؟؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله سقط شده

 103. مینا می گوید

  سلام تست بارداری دادم مثبت شده باید 6/8/99 پریود میشدم که نشدم قرص گرفتم ده تا راهنمایی میخواهم برای طریقه استفاده و زمان مناسب استفاده

 104. اکرم می گوید

  سلام من ۴ تا قرص گرفتم دو تا زیر زبونی دو هم داخل شیاف کردم باید مایعات هم بخورم یا باید استراحت هم بکنم یا باید حرکت زیاد داشته باشم الان هنوز اتفاقی نیفتاده چکار کنم میشه راهنمایی کنید تشکر

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام 4 عدد خیلی کم هیچ تاثیری نخواهد داشت

 105. مولائی می گوید

  سلام من هفته ۱۱ بارداری هستم قرص سایتوتک ۲۰۰ میلی گرمی تهیه کردم ۳ عدد واژینال گذاشتم ۲ ساعت صبر کردم وقتی می خواستم ۳ عدد واژینال دوم رو بزارم متوجه شدم خونریزی دارم برای همین دیگه داخل واژن نذاشتم چون ترسیدم جریان خون باعث دفع قرص بشه ۲۰۰ عدد زیر زبونی گذاشتم و دو ساعت بعد ۲ عدد زیر زبونی دیگه بعد رفتم دستشویی و توی دستشویی بالا اوردم و فکر می کنم چهار قرصی که زیر زبونی گذاشته بودم رو از دست دادم و موقع دستشویی هم ۲ قرص از واژنم خارج شد…
  مجدد با وجود خونریزی ۲ عدد واژینال و ۲ عدد زیر زبونی گذاشتم ولی فقط خون ریزی داشتم بدون خارج شدن هیچ بافتی از محصولات حاملگی…و الان ۲ روز می گذره و فقط خون ریزی خفیف دارم مجدد یه بسته دیگه قرص تهیه کردم چون از باقی موندن جنین و عفونت می ترسم و امکان کورتاژ برام نیست با توجه به شرایطی که دارم و هنوز خونریزی دارم طریقه ی درست مصرف قرص چه از نظر واژینال یا زیرزبونی و چه از نظر تعداد قرص و دوز قرص در هر پارت و با چه فاصله ایی رو لطفا بهم بگید که اثرش رو ببینم

 106. زهره فرامرزی می گوید

  سلام من هفته پنجمم میخوام سقط کنم پنج تا قرص سایتوتک ۲۰۰گرمی دارم
  چطور استفاده کنم

 107. فرنوش احمدی می گوید

  سلام من در هفته ۵ حاملگی بودم ۳ هفته ی پیش قرص سایتو تک استفاده کردم ۴۵ دقیقه اول ۱ زیر زبون ۲ تا داخل واژن و ۴۵ دقیقه دوم هم ۱ داخل واژن و ۱ زیر زبون و۴۵ دقیقه دوم هم همین طور علائم بار داری رو دیگه ندارم الان دو هفته گذشته و سونوگرافی انجام دادم سقط ناقص بوده الان بهم گفتن دوباره قرص بزارم ۳ تا دونه بیشتر نداشتم ۱ زیر زبون گذاشتم ۲ تا داخل واژن ایا فایده دارد

 108. هانی می گوید

  سلام من۱۱شب ۵تاقرص استفاده کردم ۳تاداخل بدن دوتا زیر زبونی یه مقدار خونریزی داشتم و لخته خون کیسه ابم پاره شدولی هنوز بچه سقط نشده امکانش هست نیوفته یاهنوز تایم دارم

 109. Zahra می گوید

  سلام ببخشیدمن دوشب پیش تحت نظریه دکترماماقرص سقط استفاده کردوا ب فاصله یک ساعت .۴ساعت بعدب خونریزی افتادم صبش ازم دوتالخته خون تیره افتادبعدش ففط چن لکه خونریزی داشتم دگ خونریزی نداشتم دکتر ینی بچه سقط شده یان لطفا جواب بدین

  1. دکتر مشاوره می گوید

   احتمالا سقط شده ولی سونوبدید

 110. شیوا می گوید

  سلام نامزد بنده هفته ۶ بارداری بود و چون دختر بود دکتر برای سقط گفت فقط دوتا قرص زیر زبونی بذاره و به فاصله هر دوساعت تکرار کنه تا ده تا قرص بشه بعد ۴ تا قرص درد و علائم شروع شد و خونریزی و لخته ازش خارج شده و هنوز بعد ۲۴ ساعت هم همچنان خون و لخته داره خارج میشه و ادامه داره میخواستم بدونم سقط شده کامل یا نه؟!

 111. مریم می گوید

  سلام من هفته ۵بارداری دوسه روز پیش ۴تا قرص ۲۰۰میلی سایتوتک گذاشتم داخل واژن و دو سه ساعتی هم پاهام رو بالا نگه داشتم بعداز پنج شش ساعت بعد درد شدیدی کمرم رو گرفت و چندتا لخته ازم اومد ،دردم تموم شد و علائم حاملگی رو هم دیگه نداشتم خونریزیم هم خیلی کم شد تا امروز هم بعداز کمر درد خفیفی دوباره یه لخته اومد ایا سقط شده یا نه

 112. مریم می گوید

  سلام من ۵هفته حامله بودم و ۴تا قرص شیاف سایتوتک رو گذاشتم به فاصله یکساعت و ۶ساعت بعد دچار کمر درد شدید شدم و بلافاصله چند لخته خون ازم خارج شد و بعدش هیچ علائم حاملگی مثل ویار دیگه ندارم درضمن خونریزیم مثل پریود عادیه ایا سقط انجام شده یا خیر ممنونم از راهنماییتون

 113. Cheshmak می گوید

  سلام من 9تا قرص مصرف کردم هم واژن هم زیر زبان ولی الان 24ساعت گذشته هنوز فقط یک لخته خون کوچیک دیدم آیا امکانش هست که نیوفته
  باید چیکار کرد؟؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله دیگه سقط نشده

 114. نیلوفر می گوید

  سلام ممنون میشم جواب بدین.
  من هفته 5 بارداری بودم 4 قرص سایکوتیک 2 تا به صورت زیر زبانی و 2 به صورت داخل واژن مصرف کردم.
  خونریزی کردم و بعد تموم شدن خونریزی سونوگرافی دادم و سقط کامل انجام شده بود.
  ولی الان حدود 1ماه و نیم بیشتره ک من پریود نشده ام و میلی جنسی به هیچ وجه ندارم و نمیتونم با همسرم رابطه برقرار کنم.
  نگرانم که چرا پریود نمیشم و اینجوری شدم.

 115. ریحانه می گوید

  الان من هفته ۸ بارداری مجدد میخوام سایتوتک مصرف کنم دو هفته تا نتیجه صبر کنم جنین سرجاش بمونه باز میشه ۱۰ هفته ک سقط سخت تر میشه چ کار کنم که زودتر نتیجه بگیرم نیم ساعت بهذهیم ساعت زیر زبونی بزارم خونریزی رخ میده میشه دوروز بعد رفت سونو ؟

 116. ریحانه می گوید

  سلام من هفته ۶ بارداری بودم که با قرص سایتوتک اقدام به سقط کردم بعد از مصرف ۴ تا استفراغ کردم و تا ۱۰ تا نیم ساعت به نیم ساعت ادامه دادم یکی زیر زبان یکی واژن بعدشم تحرک فقط چند تا لخته ازم اومد و لکه بینی بعد ۱۰ روز دکتر گفت سرجاشه دوباره میخوام مصرف کنم منخصص زنان گفت ۶ تا زیر زبونی بزارم هفته ۸ هست خیلی استرس دارم مجدد خونریزی نشه و بمونه و بگذره بیشتر و کاری نشه کرد لطفا راهنمایی کنید سپاس

 117. مامان ارمیا می گوید

  سلام.من دو قرص در واژن و دو قرص زیر زبانی و 4 ساعت بعد یک قرص در واژن گذاشتم و 6 ساعت بعد لخته بزرگ به همراه بافتی که اندازه سکه 25 تومنی بود از بدنم خارج شد.بعد از اون خونریزی خیلی کم دارم.شاید در حد خونابه .و کل روز روی یک نوار بهداشتی فقط چند لکه خون هست.آیا سقط ناقص صورت گرفته

 118. سولما می گوید

  سلام من ۱۵ روزه که پریود نشدم و آزمایش رفتم و تستم مثبت بوده و من قرص سایتوتک رو خوردم…چه قدر وقت طول می کشه تا عمل کنه…

  1. دکتر مشاوره می گوید

   12ساغت

 119. لیلا می گوید

  سلام ببخشید من تقریبا پنجاه روزه از بارداریم و دیروز ده تا قرص سایتوتیک استفاده کردم و هر یکساعتی یه دونه زیر زبانو یه واژینال و در کنارش دمنوش عروسک پشت پرده، بابونه و فلفل سیاه وتخم شوید گفته بودن استفاده کنم، ورزشم میکردم که بیفته ولی فقط در حد خیلی خیلی خفیف خونریزی داشتم و اصلا شدید نشد و لخته ای خارج نشده هنوز، خیلی نگرانم تا چقدر باید صبر کنم که جواب میده یانه؟؟ تقریبا از شروع مصرفم ۲۴ ساعت شده تورو خدا راهنماییم کنید توی روستا هستم و به هیچی دسترسی ندارم و توی دوران عقدم باید از بین بره میترسم از آبرو ریزیش

 120. Mina می گوید

  سلام من هفته ۶ بارداری هستم چنتا قرص مصرف کنم واز چه طریق بهتره؟بهم گفتن زیر زبانی کافیه

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر فقط زیرزبانی کافی نیست

 121. ساناز می گوید

  سلام من در هفته ۵ام از بارداری هستم دیشب دوتا قرص یکی واژنی یکی زیر زبان استفاده کردم صبح چند تا لخته ازم دفع شد همچنان ازم لخته میاد امروزم ۲‌تا قرص یکی واژنی یکی زیر زبانی استفاده کرده به نظر شما جنین سقط شده یا هنوز زوده چون همچنان خونریزی و لخته دارم ممنون میشم جواب بدید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   در حال دفع هستید

 122. F.R می گوید

  سلام من هفته یازدهم بارداری هستم قرص سایتوتک یک ورق گرفتم چجوری باید مصرف کنم اینکه گفتید چهار قرص در واژن همزمان یا هر نیم ساعت? ممنون میشم اگه جواب بدید

 123. مریم می گوید

  سلام.من پنج هفته کمتر دارم امروز هر به نیم ساعت یه قرص ۲۰۰ میلی زیر زبون یکی هم داخل واژن یکم دلم درد گرفت ولی چند ثانیه بود اتفاقی نیوفتاد الان سه ساعت میشه که مصرف کردم .سوالم اینه وقتی مصرف میکنم باید چیزی هم بخورم مایعات اینا ؟

 124. فاطمه می گوید

  سلام من تقریبا ۲۱روزم بود ک ازمایشم مثبت نشون داده شد پنج تا قرص زیر زبانی مصرف کردم ی دونه هم ب صورت شیاف استفاده کردم.کلی خون و لخته های بزرگ از بدنم دفع شده ولی فرداش میزان خون ریزی خیلیی کم شده و ب صورت لکه های خیلی کم بنظرتون کاملا سقط شده؟

 125. Sd می گوید

  ممنون میشم اگه زودت جواب بدید سوالمو واقعا اورژانسی

 126. Sd می گوید

  من هفته چهارم پنجم بارداری هستم، از ماما قرص سایتوتک گرفتم؟پارگی رحم نمیاره؟دو سال پیش زایمان طبیعی کردم، آیا بعد از یک دوسال امکان بارداری مجدد هست؟

 127. حدیث می گوید

  سلام من هفته پنجم بارداری هستم میخوام قرص رو مصرف کنم اما از پارگی رحم میترسم چون بیست و یک ماه پیش سزارین داشتم؟آیا مصرف سایتوتک برای من خطرناکه؟شما برای سقط چه راهی رو پیشنهاد میکنید که کم ریسک تر باشه؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   نباید خود درمانی کنید وسر خود قرص مصرف کنید

 128. زهرا می گوید

  سلام من ده روز از زمان پریودم گذشته بود ازمایش دادم حامله بودم ده قرص گرفتم دوتا داخل واژن ویکی زیر زبون این را تا سه مرحله یک ساعته انجام دادم بعد یک ساعت خون ریزی شدید انجام گرفت بعد یه دوتا لخته بزرگ مثل کبد ودو تا لخته زرد مانند وبزرگ افتاد به نظرتون سقط انجام شده الانم ۶روزه خون ریزی دارم بازم لخته کوچیک میفته در دوره عقد هستم باکره هستم ممنون میشم راهنمایی کنید میترسم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله سقط انجام شده است

 129. Ml می گوید

  سلام ببخشید من در هفته ۵هستم و تازه فهمیدم و دیروز دو قرص زیر زبون و ۳تا داخل واژن گذاشتم ساعتای ۹نیم شب
  دیشب ساعت ۱۲.۱اسهال شدید و لخته های خون داشتم و دیگه هیچ خونریزی نداشتم امروز ازمایشمم حتی مثبت بود .امکان داره سقط نشده باشه باید چکار کنم خونریزی داشته باشم

 130. R.T می گوید

  سلام خسته نباشید..من یک ماهه هستم و ازاین قرص خریدم و بهم گفتن همزمان یکی زیر زبون بزارم یکی تو واژن و بیست دقیقه بعد دوباره تکرار کنم..تو سه مرحله .چقد بعدش بچه سقط میشه..قرصا کم نیس؟ و اینکه الان باید استراحت کنم یا میتونم تحرک داشته باشم؟؟

 131. راحله می گوید

  سلام من تو هفته ۶ بارداریم ۴ ساعت پیش یه قرص واژینال استفاده کردم یکی زیر زبون یک ساعت بعد خونریزی و درد شروع شد به فاصله ۳ ساعت بعد یکی زیرزبان گذاشتم لخته اومد دو سه تکه و بعد یه چیزی شبیه نخود بعدلخته ها اومدبیرون ولی نمیدونم چی بود چون همراه خونریزی بود ولی کمی حرکتش ارومتربود یعنی سقط شده؟ قرص چهارم رو مصرف کنم؟

 132. سمیرا می گوید

  سلام‌ببخشید میشه بگید چه دمنوشی برای بهتر انجام شدن سقط مصرف کنیم

 133. رضا می گوید

  سلام از کجا میشه این قرص رو تهیه کرد؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با شماره پزشک سایت تماس بگیرید 09387812589

   1. Sara می گوید

    سلام من دیروز اقدام به سقط با دارو کردم و ۱ساعت بعد مصرف کمر درد ودل درد مثل پریودی شروع شد و۴ساعت بعد شروع به خونریزی و چن لخته کوچک .من در هفته ۶بارداری هستم ایا سقط انجام شده

 134. Sara می گوید

  سلام بهترین موقع و روش مصرف قرص سایتوتک چه موقعی برای سقط جنین

  1. دکتر مشاوره می گوید

   واتساپ مشاوره شوید 09387812589

 135. الناز می گوید

  سلام
  طريقه صحيح مصرف قرص ها چجوري هستن ميشه راهنمايي كنين

  1. دکتر مشاوره می گوید

   طریقه مصرف صحیح وخرید قرص اصل از پزشک سایت در واتساپ مشاوره شوید ، مشاوره رایگان نیست

 136. 1234 می گوید

  سلام ببخشید من حدودا ده روزی میشه ک قرص سایتوتک مصرف کردم الان میخوام بدونم پزشک قانونی متوجه این موضوع میشه؟

 137. Adrina می گوید

  سلام وقت بخیر
  من ۱ اردیبهشت ۱۰ تا سایتوتک مصرف کردم ۵ تا تو رحمی ۵ تا زیر زبونی ورزش کردم و طناب زدم تا آخر شب پریود شدم ۳ روز پریود بودم ولی لخته خون ندیدم همش پاک میشدم و پریود میشدم ۱۱ اردیبهشت پریودیم قطع شد دیگه نشدم تا الان چیکار کنم؟؟؟
  ممکنه هنوز حامله باشم…
  بچه دفع شده به نظرتون
  ۵ هفته بودم

 138. سارا می گوید

  سلام
  من نیاز به سایتوتک دارم هفته 5 هستم
  چطور باهاتون تماس بگیرم؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589

 139. Byby می گوید

  سلام من استفاده کردم چهل دقیقه به چهل دقیقه هفتا داخل رحم گذاشتم و یکی زیر زبون همون دیشب موقع استفاده یکم خونریزی داشتم بعدش دیگه کلا قطع شده و از دیشب تا به حال رحم من قرص های سایتوتک رو داره پس میده چکار کنم لطفا

 140. الی می گوید

  سلام من 8 هفته و پنج روزمه قرص سایتوتک که داخل بیمارستان استفاده میشه دارم. لطفا بهم بگید چندتا و چه طور مصرف کنم. مشابه این سوال رو قبلا دوستان پرسیده بودن جواب نداده بودین.لطفا سریع جواب بدین وگرنه 9 هفته حساب کنید!

 141. مهسا می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید مزاحم شدم من ۴ روز از تاریخ پریودیم میگذره و پریود نشدم و چون تو این ماه یه رابطه محافظت نشده باهمسرم داشتم خیلی میترسم ک باردار نباشم میشه راهنمایی کنید الان من چیکارکنم
  اگه باردار باشم قرص سایتوتک رو چجوری میتونم بخرم
  داروخونه ها این قرصرو میفروشن؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با پزشک مشاور سایت جهت خرید مشاوره کنید

 142. مهسا می گوید

  باسلام من۴روزه هز تاریخ پریودیم میگذره و پریود نشدم و هیچ علائمی ندارم خاستم ببینم اگه باردارباشم و چطوری میتونم سقط کنم قرص سایتوتک رو چطوری باید بخرم؟پزشک بدون دلیل خاصی نسخه میده؟یا داروخانه ها بدون نسخه میفروشن؟؟من هیچ اطلاعاتی ندارم توروخدا راهنمایی کنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   لطفا جهت مشاوره در واتساپ پیام بدید

 143. سپیده می گوید

  سلام من هفته ی ۶ بارداری بودم دیروز ۴ تا قرص سایتوتک به صورت واژینال استفاده کردم از اون موقع تا الآن خون ریزی خفیفی دارم ولی ادامه داره و یه مقدار خیلی کم لخته ی خون
  حالا نمیدونم الآن چیکار کنم! ۴۸ ساعت بعد دوباره میتونم از قرص ها استفاده کنم!؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   متاسفانه به دلیل اعتماد شما به هر فروشنده دارویی هر مدل قرص سایتوتک را مصرف نموده که این مشکل اتفاق میوفتد

 144. شبنم می گوید

  سلام
  بنده هفته ۴بارداری هستم
  صبح ساعت ۸ دو قرص سایتوتک واژینالی گذاشتم وتا الان که ساعت ۷عصر هست ۶عدد دیگر زیر زبونی گذاشتم ولی هیچ کدام از علائمی که گفتن مانند درد
  خونریزی و غیره را ندارم
  ممکن است راهنمایی کنید چه اتفاقی برام افتاده

 145. سما می گوید

  شما البته گفته بودید من شرایطمو گفته بودم کیس و فیبروم و صرع دارم گفتید باید دوبرابر قرص استفاده کنم و آمپول بزنم ولی با اولین دوره قرص افتاد میخ استم بدونم درد و خونریزی مخصوصا خونریزی تا چند روز ادامه داره؟

 146. سما می گوید

  سلام ببخشید من دوتا قرص گذاشتم زیر زبان دوتا تو واژن همون روز بعد 2_3ساعت با درد پریود خونریزی شروع شد لخته ها و الان روز ششم میشه بعضی لحظه ها درد خیلی شدید ناحیه شکم و زیر شکم و باز گهگاهی لخته باز هست ولی خونریزی دارم نمیدونم چرا شکمم ورم کرده هی کوچیک بزرگ میشه تا چند روز خونریزی دارم خانم دکتر¿

 147. رومینا می گوید

  من سه هفته باردارم و چهار ساعتیه قرص مصرف کردم ی دونه زیر زبون گذاشتم بلافاصله یکی داخل واژن و بعد از اون هر نیم ساعت ی بار یک عدد قرص داخل واژن گذاشتم و در مجموع ۶ قرص مصرف کردم ولی نتیجه ای نداشته تا الان به نظرتون مشکل چیه؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   احتمالا داروی شما اصل نبوده

 148. مهسا می گوید

  سلام من هفته ی پنجم بارداری هستم و شرایط نگه داری بچه رو ندارم دکتر به من گفت دو تا قرص cytotec داخل واژن و دو تا زیر زبانم بزارم و بعد از ۶ساعت دو تا زیر زبان به نظر شما این دوز برای سقط جنین کافی است

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر اصلا کافی نیست

 149. ایدا می گوید

  سلام. من ماه پیش اورژانسی مصرف کردم و پریود شدم ولی بیبی چک دیگه نزاشتم این ماه دیگه رابطه نداشتم ولی الان 30روز از پریود قبلم گذشته و هنوز پریود نشدم باید چیکار کنم؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خب تست بزنید

 150. فرشته می گوید

  سلام ببخشید من ۱۸سالمه
  الان ۴۰روزمه
  برای اولین بار میخام این قرصا استفاده کنم
  خیلی میترسم
  میگن ممکنه بمیری
  میشه بگین چه حالتایی داره
  اخه من چیزی نمیدونم😔

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با مشاوره پزشکی سایت در واتساپ پیام بدید

 151. سما می گوید

  سلام خسته نباشید من فیبروم دارم و صرع دارم قرص لاموتریژین و دپاکین و گلونازپام مصرف میکنم 3تا فیبروم و یه کیست رحم دارم حدود 40روزه باردار هستم میخواستم سقط کنم با قرص سایتوتک این کار مشکلی ایجاد نمیکنه

  1. دکتر مشاوره می گوید

   باید دو برابر مصرف کنید یا امپول بزنید

 152. گوگولي می گوید

  منم دو روزه كه قرص مصرف كردم دفه اول تب و لرز و اسهال و خيلي كم خون ريزي.دفه دوم فقط خون ريزي كم و هيچ علايم ندارم.حالت ويار هم از بين رفته.نميدونم بايد چيكار كنم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با خونریزی کم دفع نشده جهت تکمیل کارتون با پزشک سایت تماس بگیرید

 153. لیلی می گوید

  سلام خسته نباشید من ۴ هفته و دو روزم بود سونوگرافی کردم گفتن ساک‌حاملگی هست ولی جنین نیست ۶ عدد سایتوتک استفاده کردم دو عدد واژینال ۴ عدد زیرزبونی ولی هیچ خونریزی نداشتم الان ۹ هفته و ۴ روزم هست میخام دوباره استفاده کنم میشه بگید چطور استفاده کنم؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با پزشک سایت تماس بگیرید

 154. ساره می گوید

  سلام .بیبی چک زدم منفی بوده .دوماهه یک ماه و نیم پریود نشدم .احتمال بارداری هست؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام احتمالش ضعبفه اگه نتیجه صفره

 155. سودابه قلیزاده می گوید

  من ۶روز از پرویودم گذشته بود بدون اینکه آزمایش بدم امپول پروژسترون زدم فرداش ازمایش مثبت شد
  سوالم اینه که ۵رپز از امپول گذشته
  کی میتونم از شیاف میزوپروستول استفاده کنم؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   حداقل 1هفته بعد

 156. Nm می گوید

  بعد هر بار دستشویی رفتم یکی از قرصهایی که واژینال استفاده کرده بودم سالم دفع شد .

 157. Poor girl می گوید

  سلام ۲ماهه باردارم ۸تا قرص سایتوتک به صورت واژینال و زیرزبان استفاده کردم هم تب و لرز کردم هم درد کشیدم ولی سقط نشد چیکار کنم😓😓😓😓

  1. دکتر مشاوره می گوید

   اینکه چگونه مصرف کردید خیلی مهم است خود درمانی نکنید

 158. سارا می گوید

  سلام من هفته پنجم بارداری هستم .چجوری قرص سایتوتک‌رو‌مصرف کنم که سقط انجام بشه ؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با مشاور سایت تماس بگیرید با پرداخت هزینه مشاوره

 159. nm می گوید

  سلام من دوم فروردین باید پریود که نشدم بی بی چک گرفتم مثبت بود قرص سایتوتک استفاده کردم دیشب ۶ تا زیر زبان و ۴ عدد واژینال همراه با درد بسیار شدید به فاصله دو ساعت به دو ساعت ولی هیچگونه خونریزی ندارم و فقط درد دارم لطفا راهنمایی کنید .

  1. دکتر مشاوره می گوید

   احتمالا داروی شما تقلبی بوده

   1. Nm می گوید

    بعد از اینکه این پیامو براتون گذاشتم تقریبا 3 یا 4 ساعت بعدش خونریزی داشتم نه خیلی شدید و تیکه تقریبا 4 سانتی لخته داشتم البته تو دستشویی و دیگه خونریزی نداشتم ممکنه اتفاقی نیوفتاده باشه و جنین رشد کنه ؟

 160. زهرا می گوید

  سلام و وقت بخیر
  لطفا شماره ی مشاور رو برام ارسال بفرمائید. من شماره ی تماس تو سایت ندیدم.
  ممنونم.

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589

 161. آمال می گوید

  سلام خسته نباشید.۹ روز از زمان پریودیم گذشت و ازمایش خون دادم که آزمایشم مثبت بوده
  ۶ قرص سایتوتک مصرف کردم ۴ تا واژینال ۲ تا زیر زبان که علایم دل درد داشتم بعد از ۵ ساعت خونریزی خفیف کردم ولی لخته ای نبود..همون موقه فقط این مقدار خون از من خارج شده و شب تا صبح در حده لکه قهوه ای دیده میشه..سوالم اینکه دفع شده؟؟؟و ۲۴ ساعت از زمان قرص میگذره که الان هیچ درد و خونی ندارم.سپاس

  1. دکتر مشاوره می گوید

   اگر از قرص نتیجه نگرفتید امپول بزنید

 162. زهره می گوید

  سلام وققتون بخیر
  ممنون از مطالب و سایت خوبتون
  من دو تا فرزند دارم که هر دو سزارین بوده
  پارسال هم یا حاملگی خارج از رحم داشتم که منجر به برداشتن یکی از لوله هام شد
  امروز سونوگرافی گرفتم ۶ماه و۴روز ه که باردارم و جنین هم داخل رحم و سالم ه
  ولی به هیچ وجه بچه نمیخوایم
  از طرفی میترسم اتفاق بدی واسه خودم بیفته یا برعکس بجای سقط بچه ی ناقص بدنیا بیارم
  ممنون میشم اگر برای سقط بهم راهنمایی دقیق بدید
  دارم دیوونه میشم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   عزیزم جنین 6ماهه رو که سقط نمیکنند

 163. سارا می گوید

  سلام من باردارهستم هفته ۶ هستم بعد دنبال قرص هستم.الان ۴ روز هست خونریزی دارم کم ولی هی مثل لخته کم ازم خارج میشه .امکان داره قرص مصرف کنم وبعد جای جنین محکم بشه

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام بله قرص مصرف کنید

   1. Sara می گوید

    سلام من دیروز اقدام به سقط با دارو کردم و ۱ساعت بعد مصرف کمر درد ودل درد مثل پریودی شروع شد و۴ساعت بعد شروع به خونریزی و چن لخته کوچک .من در هفته ۶بارداری هستم ایا سقط انجام شده

 164. بیتا می گوید

  سلام، تو هفته پنج(۲۸اسفند) زیر نظر یه ماما اقدام به سقط کردم، برام سه تا قرص واژینال گذاشتن، پنج تا زیرزبونی با فاصله زمانی مشخص
  دو تا آمپول هم برام تزریق کردن
  ولی جز یه خونریزی کم هیچ اثری نداشت، یه هفته بعدش دوباره به گفته خودشون دو تا آمپول قوی تر و دو تا قرص واژینال و دوتا زیر زبونی
  درد خیلی شدید داشتم ولی باز خونریزی نداشتم
  با یک روز فاصله، یعنی دیشب اصرار داشتن که بدنت جواب نمیده و رحمت باز نمیشه و به اصرار با چند تا وسیله و دستی میخواستن رحم منو باز کنند که از درد زیاد اومدم بیرون.
  خودشون اصرار دارن داروهاشون اصله و روی همه بیمارا جواب داده و مشکل از بدن کنه
  واقعا امکان داره بدن من به این همه دارو هیچ واکنشی نشون نده؟؟؟؟؟؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله امکان داره رحم شما عضلانی و محکم ومنقبض نمیشه چند روز دمنوش بخورید شاید خونریزی کردید

 165. بهرام می گوید

  با سلام لطفا شماره تلفن جهت مشاوره و خرید قرص سایتوتک بدهید.

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام داخل سایت هست

 166. حامی می گوید

  با سلام.چند ماه پیش سقط با قرص کردم.الان دوباره حامله شدم.میخام دوباره سقط کنم.ایا امکانش هست واسم.مشکلی برام پیش نمیاد.در اینده باز میتونم حامله بشم؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر قرص سایتوتک نازایی نمیده

   1. حامی می گوید

    یک دونه قرص کفاف نمیده؟

 167. Saide می گوید

  سلام من درهفته دهم بارداریم ده تا قرص سایتوتک ۶تا شیاف ۴ تا زیرزبونی استفاده کردم هرکدام ب مدت نیم ساعت،بعد دوساعت خیلی کم خونریزی ودفع لخته نمیدونم قهوه ای بود همراه قرص ها,کلا خونریزی نداشتم فقط لخته های خیلی کم ازم هرروز داره میادامروز سه روزه آیا سقط انجام شده؟منتظرجوابتونم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر انجام نشده

 168. سمیه می گوید

  سلام.من قرص میزوپروستول استفاده کردم.هم در واژن هم زیر زبون.اما جز درد و اسهال و لرز چیزی نداشتم.ساعت ۷صبح شروع کردم الان ۶ساعت گذشته اما جوابی نگرفتم.خونی نیست

 169. ... می گوید

  سلام من امروز ساعت ۱۱/۵صب قرص سایتوتک مصرف کردم تاالان فقد اولش دردشدیدی داشتم ولی ازاون ب بعد دیگ دردی ندارم و کیسه آبمم پاره نشده میشه راهنمایی کنید

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام اینطور نیست که هر کسی با هر هفته بارداری بنتونه براتی با قرص سقط کنه

 170. Sana می گوید

  سلام وقت بخیر
  هفته پیش با ۶ تا قرص سقط ناقص داشتم دوباره این هفته ۶ تا دیگه خوردم بازم ۱ روز نشده خونریزی قطع شد
  چرا اینطوری میشه یعنی باز ناقص بوده؟؟؟
  ازتون خواهش میکنم زود جواب بدین توروخدا

 171. سحر می گوید

  سلام،من سقط فراموش شده دارم،هفته ۷الی۸ طبق گفته سنوگرافیم دکترم ۱۰تا قرص داد هر ۶ساعت یکی زیرزبانی یکی واژن،به خونریزی افتادم لخته های کوچیک میاد ازم ،درد هم داشتم نسبت به پریود زیاد بود فقط یه بار درد شدید گرفتم جوری که نفسم بالا نمیومد ولی بازم لخته کوچیک میومد دوباره ررفتم دکتر گفتم اینطوریم باز ۶تا قرص سایتوتیک داد هر ۴ساعت یکی زیرزبانی،یکی واژن الان قرص هام تموم شد،درد دارم ولی قابل تحمله خون لخته تیکه های کوچیک میاد
  چیکار کنم حالا؟
  تورو خدا زود جواب بدین

 172. مهسا می گوید

  سلام من اخرین پریودیم ۹آذربوده ۹دی دیگه پریود نشدم تست زدم حامله بودم میشه بگید قرص سایتوتک رو چندتا و چطوری مصرف کنم جواب میده؟

 173. پرتو می گوید

  سلام
  من سه قرص رود اهل واژنم قرار دادم و دوقرص رو زیر زبونم بعدتر پنج ساعت شروع به خونریزی کردم رفته رفته این خونریزی کمترشد بعد از یک هفته آزمایش دادم بازهم مثبت بود همان شب چیزی سفت و گوشت مانند از واژنم خارج شد.میتونم دوباره پنج پنج قرص دیگه مصرف کنم؟

 174. Pari می گوید

  سلام
  سی و چهار روز از آخرین پریودم گذشته بود که آزمایش دادم و مثبت بود result889 .سه عدد قرص سایتوتک داخل واژنم قرار دادم و دو عدد زیر زبونم بعد از پنج ساعت شروع به خونریزی کردم بعد از پنج روز دوباره آزمایش دادم عدد result6637 شده هنوز هم خونریزی دارم .چرا عدد بالا رفته؟. آیا سقط اتفاق افتاده یا خیر؟می‌توانم دوباره از سایتوتک استفاده کنم؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله سقط انجام نشده است

   1. Pari می گوید

    میتونم دوباره سه قرص در واژن و دوعدد زیرزبانم بذارم؟

 175. محمدرضا می گوید

  سلام
  خانم‌من دو یا سه هفتشه.سایتوتک تهیه کردم.ممنون میشم بگین چجور استفاده کنه تا نتیجه ۱۰۰درصدی بگیره.بازم ممنون

 176. maryam می گوید

  سلام ماه اول بارداری ۴ قرص سایتوتک ۲۰۰ یکی دهانی ۳ تا واژن استفاده کردم سقط ناقص بود چون بچه هنوز داخل رحم نبود دوباره بعد یه هفته ۵ قرص ۲۰۰ سایتوتک گرفتم یکی دهانی ۴ تا واژن گذاشتم سه هفته خون ریزی و لخته افتاد ازم ولی الان بعد سه هفته از مصرف قرص ها هنوزم خون ریزی و لخته میفته ازم سقط اصلا شده یا ن؟ البته اینم بگم قبلا هم سقط داشتم چند بار

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سقط ناقص عزیزم

 177. Sana می گوید

  سلام
  من دیشب ۶ تا قرص سایتوتک استفاده کردم اولش یکی زیر زبونی یکی واژن بقیه هر ۱ ساعت زیر زبونی بعد ۵ ساعت خون ریزی شدید داشتم حتی صبحش چند دفعه رفتم دستشویی هر دفعه یک لخته خیلی بزرگ دفع میشد ولی بعدازظهر تقریبا قطع شده…یعنی سقط ناقص بود؟؟؟؟؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   باید سونو بدید ولی احتمالا بله

   1. Sana می گوید

    خب اگه ناقص باشه دوباره باید تکرار بشه؟؟؟؟

 178. Asal می گوید

  سلام من قرص میزوپروستول گرفتم… سونوی من ۸ هفته و ۴ روز نشان میده چطوری مصرفش کنم تا جواب بده برای سقط…لطفا راهنماییم کنین

 179. Yegan می گوید

  سلام ، من یک هفته پریودی م عقب افتاد و با بیبی چک به این نتیجه رسیدم که باردارم، ۶ تا قرص سایتوتک ۲۰۰ گرفتم و هر ۲۰ دقیقه(طبق تجویز دوستان) سه تا رو خوردم و سه تا رو واژینال استفاده کردم، به علاوه ی کلی ورزش و تحرک ، الان از آخرین قرص ۵ ساعت گذشته و هیچ اتفاقی نیفتاده ، چاره چیست؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   طبق تجویز دوستان بهتر ازین نخواهد شد

 180. نورا می گوید

  سلام من جمعه پنج عدد قرص سایتوتک استفاده کردم وبعد دوروز دو عدد الان خونریزی کمی دارم لخته خونم نمیاد پنج هفته بود جنین

 181. مریم می گوید

  سلام من در هفته ی 5بارداری ناخواسته هستم وچهار عدد قرص دوتا پایین واژن ودوتا بالا زیر زبانی مصرف کردم وفقط کمردرد شدم وکمی ناحیه ی زیر شکمم درد میکنه وتشنگی زیاد دارم چیکارکنم آیا سقط جنین انجام میشه یا نه مجددا باید قرص استفاده کنم

 182. سعید می گوید

  سلام خانم من بین۳تا۴هفته احتمالا هست لطفا دستور مصرف قرص سیتوتک۲۰۰ رو میشه بدین

 183. نورا می گوید

  سلام من ۵ هفته حامله بودم کلا هفت عدد قرص سایتوتک استفاده کردم اول دوتا واژن ی زیر زبان بعد نیم ساعت یکی واژن یکی زیر زبون بعد ی روز دوتا ولژن الان سه روزه ولی خیلی کم خونریزی دارم بنظرتون چیکار کنم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   تعداد مصرف قرص خیلی کم بوده

 184. فرزانه می گوید

  شماره تماس سایت چند هست هرچی زنگ میزنم کسی جواب نمی‌ده

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589

 185. مریم می گوید

  سلام ببخشید من بعد خوردن دومین قرص لخته های بزرگ و‌ خونریزی داشتم، درد داشتم اما در حد پریود بود، بعذ از چند روز باید سونوگرافی بدم تا مشخص بشه سقط شده؟؟ ایا نیاز به سونوی مجدد مثلا بعد از دو هفته هم هست؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سونو بعد 14روز

 186. ماریا می گوید

  سلام من هفته 8بارداری بودم..5تا قرص استفاده کردم دوتا واژن و سه تا زیرزبانی..خونریزی داشتم شدید یک روز بعدقطع شد و حالات تهوع بودهنوز واسم..دوباره بعددوروز 3تای دیگه گرفتم وزیرزبانی استفاده کردم..دوباره یه روز خونریزی و االان قطع شده ..حالات تهوعمم هست…یکی از ماماهای اشنا گفت دوتای دیگه بخور زیرزبانی ..بنظرتون چیکارکنم??

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سقط ناقص شده احتمالا و نباید خود درمانی کنید به پزشکتون مراجعه کنید

 187. Nav می گوید

  میشه روش قرص سایتوتک رو تو هفته ششم بهم بگین ممنون

 188. لیلا می گوید

  سلام من بارداری پوچ داشتم آخر هفته ۱۲ به خونریزی افتادم و در دوهفته ۲ لخته خارج شد بعد سنو گرافی واژینال که خونریزی بند نیامده بود دکتر گفت داخل رحم بقایای بارداری مانده که دکتر گفت قرص سایتونک مصرف کنم هر ۲ ساعت یک قرص زیر زبون تا ۳ تا ولی ۲۴ ساعت گذشته و هنوز اتفاقی نیافتاده و در ضمن خونریزی کمتر شده باید چه کار کنم

 189. زهرا می گوید

  سلام خسته نباشید من هفته 4بارداری ام. قرص سایتوتک استفاده کردم هر نیم ساعت یکی دهانی یکی واژینال خونریزی کمی دارم.احتمال داره بیشتر بشه و سقط کامل بشه

  1. دکتر مشاوره می گوید

   احتمال سقط جنین خیلی کمه

 190. زهرا می گوید

  سلام من چهارتا قرص سایتوتک خوردم
  یکی زیر زبان یکی در واژن بعد ۱۵دقیقه دوباره یکی زیر زبان یکی در واژن بعد دو ساعت خونریزی شروع شد ولی کم ی درد عجیبی تو کمرم پیچید قرص مسکن بروفن خوردم خوابم برد از خواب بیدار شدم دیدم یک لخته شفاف بی رنگ اندازه نخود از من دفع شده بعد ب مرور قاعدگی کم شد ایا این سقط بوده؟ من دوران عقد ب سر میبرم مجبور ب اینکار شدم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   احتمالا سقط انجام نشده سونوگرافی انجام بدید

   1. آوا می گوید

    سلام من 7تا دونه قرص سایتوک گرفتم و2عدد اون رو هریک ساعت یکی زیر زبون و یکی واژینالی استفاده کردم و بقیه رو به گفته پزشک واژینالی استفاده کنم و تا الان که خونریزی نداشتم فقط اسهال داشتم و سرگیجه کم الان فقط دو تاش دیگه مونده بنظر شما اون دو تا رو مصرف کنم جواب میده؟ممنون میشم جوابمو بدین

    1. دکتر مشاوره می گوید

     سلام متاسفانه روش مصرف صحیح نبوده

 191. مطی می گوید

  سلام بخوام قرص سایتوتک رو تهیه کنم چیکارکنم؟نحوه مصرفش چجوریه با اینکه بعد از رابطه قرص اورژانسی خوردم ولی بازم حامله شدم هنوز یک ماه نشده راهنمایی میکنید.

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با شماره پزشکی سایت تماس بگیرید

 192. ناشناس می گوید

  سلام من ٥ماه پيش با اين قرص سقط انجام دادم الان باز حامله ام ميتونم سايتوتك استفاده كنم يا نه؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   مشکلی نداره فقط تحت نظر پزشک استفاده کنید دچار پارگی رحم نشید

 193. زهرا می گوید

  سلام من دوماهه از زمان پردیودیم گذشته هرچی بی بی چک میگیرم هم جوابش منفیه. پاهامو کمرم درد میکنه و اعصابمم خرده..حس پردیودی هست ولی هنوز پریود نشدم. احتمال داره باردار باشم؟!

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر اصلا کمی دمنوش میل کنید تا پریود شوید

   1. زهرا می گوید

    مرسیی از توجهتون❤️❤️

 194. مانیا می گوید

  سلام
  من هفته سوم هستم
  قرص سایتوتک اصل گرفتم و ب من گفتن ک یکی زیر زبان و یکی داخل واژن و بعد از اون هر یک ساعت یک قرص مصرف ک
  بعد از مصرف ۹ قرص فقط درد دارم وخونریزی نداشتم
  ممکنه ک قرص عمل نکرده باشه؟یا روش استفاده م درست نبوده؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   فعلا که اثری نداشته بهر حال مجدد با فروشنده تماس بگیرید

   1. محمد می گوید

    سلام منم از کرج گرفتم خانم مشاوره 09387812589

 195. مریم می گوید

  سلام
  من آخرین پریودم ۲۵ آبان بوده دو دوره سایتوتک مصرف کردم یکی ۲۸ آذر که ۲ تا قرص خوراکی و دوتا واژینال و بعد به فاصله یک ساعت بکی خوراکی و یکی واژینال که درد و خونریزی کمی داشتم سونو واژینال ۴ دی ساک بارداری ۳ میلیمتری ۴هفته و۵ روز نشون داد و تاریخ ۶دی ۴تا قرص خوراکی و به فاصله ۳ ساعت دو تا ۳ تا مصرف کردم .بازهم درد و خونریزی کمی داشتم سونو واژینال ۱۱دی هم ساک بارداری ۳ میلیمتری نشون داد همون ۴هفته و ۵ روز که طبق تاریخ پریودم باید ۶هفته و ۵روز بودمتخصص گفت ساک خالیه و احتمال رشدش صفره . ولی تا هفته بعد صبرکن اگر رحم تخلیه نشد ،بستری شو. میخواستم بدونم احتمالش هست که جنین رشد کنه و بارداری ادامه پیدا کنه؟

 196. مینا می گوید

  سلام من تغریبا پریودم یه هفته عقب افتاده و به علت نگرانی از حاملگی یه قرص مترونیدازول رو که دکتر قبلا واسه عفونت بهم داده بود به صورت واژینال استفاده کردم و نصف یه سیتوتک رو گذاشتم زیر زبونم و بعد دیدم تاریخش واسه آخر 2019 بوده، الان خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید،ممون

  1. دکتر مشاوره می گوید

   باید خیلی مراقب قرص های تاریخ مصرف گذشته باشید چون سمی هستند

 197. Shadan می گوید

  سلام من ۲۲ آبان پریود شدم و الان باردار هستم و میخوام با قرص سایتوتک سقط کنم .من کی این قرصو مصرف کنم تا اثر دهیش بیشتر باشه ؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   باید با مشاوره تماس بگیرید

 198. خاطره می گوید

  سلام من 3 مرتبه قرص سایتوتک استفاده کردم و یک مرتبه آمپول پروستاگلندین ولی متاسفانه فقط خونریزی لکه ایی داشتم سری آخر یه مقدار کمی خونریزی کردم و 24 ساعت بعد چند لکه سیاه همراه به یک چیزی مثل قرص خمیر شده یا پودر سفید خارج شد که نمی دونم چی بودالان باید چیکار کنم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   ساک بارداری بوده که دفع شده

 199. محسن می گوید

  سلام
  برای تهیه قرص چطور باید اقدام کرد؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با شماوره سایت تماس بگیرید برای تهییه قرص اصل

 200. Yasi می گوید

  سلام من ۳روزه با قرص سایتوتک سقط داشتم تو این ۳روز همش کارم گریه بوده کاش میتونستم برگردم عقب و سقط نکنم لطفا خودسرانه تصمیم نگیرین یکم به خودتون زمان بدین برای فکر کردن

 201. هد می گوید

  با سلام
  من براي سقط در هفته ٥ ام از چه دكتري كمك بگيرم؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با شماره مشاوره سایت تماس بگیرید

   1. زیبا می گوید

    شماره مشاور سایت کجاس من که نمیتونم پیدا کنم

    1. دکتر مشاوره می گوید

     09387812589

 202. رستا می گوید

  سلام . من در هفته ۵ ام بارداری هستم . دکتر به من گفت یک هفته صبر کن تا هفته ۶ام و اون موقع اگه خواستی قرص سایتوتک استفاده کن . بهتر نیست هر چه زودتر اقدام به سقط کنم ؟ دلالان این قرص مصرف ۴ تا ۶ تا قرص رو توصیه کردند . میشه لطفا راهنمایی کنید .

  1. دکتر مشاوره می گوید

   به هیچ عنوان از دلالان مشاوره یا قرص نگیرید چون اونا فقط میخان دارو بفروشن و از عوارض و خونریزیهای سقط جنین هیچ دانشی ندارند

   1. رستا می گوید

    وقتی در کشوری زندگی میکنیم‌که بدیهی ترین حقوق از ما گرفته میشود . وقتی اجازه سقط به صورت قانونی نیست باید چه کار کرد ؟ من دو تا فرزند پشت سر همی دارم‌ و با شرایط فعلی اصلا امکان بچه دار شدن ندارم . باز هم نباید به دلالان قرص اعتماد کرد ؟؟؟ دکتران زنان که همکاری نمیکنن . فقط در برخی موارد پرستاران و ماماها . پیشنهاد شما چیه ؟؟

 203. اوا می گوید

  سلام من دو هفته باردارم چند تا قرص بايد مصرف كنم
  چندتا واژينال؟چندتا خوراكي؟

 204. هلی می گوید

  سلام تو هفته پنجونیم تا شش بارداری هستم قلب تشکیل نشده هنوز اول دوتا تو دهنم دوتا هم تو واژن بعد دو ساعت یکدونه تو واژن ویه دونه تو دهن اما چون اصلا خون نداشتم دیگه بقه رو دوتا دوتا هر دو ساعت تو واژن گذاشتم بعد اخرین مصرف کمی خونریزی کردم یه خورده لخته
  تقریبا ساعت ۷ شب شروع کردم به قرص خوردن والاالان ۳ شبه به نظرتون من فرصت دارم برای سقط یا نه درضمن تقریبا یه هفته پیش دوتا امپول پروستروژن بهم زدن متاسفانه

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام نه تنها سقط نشده بلکه با زدن امپول اشتباهی مانع خونریزی شدند

 205. یاسمن می گوید

  سلام من دوماه هست باردارم
  ۱۰ تا قرص استفاده کردم‌تو یه روز
  واژینال و زیر زبونی
  صب استفاده کردم ولی تا الان خونریزی نکردم
  باید چ کنم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   حتما تحت نظارت پزشکی انجام بدید سرخود مصرف نکیند

 206. اسما می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید من ۴ تا از این قرصا مصرف کردم جنینم سقط نشده .ایا امکان داره بعدا به خاطر مصرف این قرص ها مشکل ذهنی داشته باشه بچه.از کجا بدونم توی بارداری که بچم معلول ذهنی نمیشه

  1. دکتر مشاوره می گوید

   هیچ راهی برای فهمیدن این موضوع وجود ندارد

 207. نفیسه می گوید

  ببخشید بهترین دستور العمل مصرف سایتوتک ۲۰۰چی هست ؟که کاملا سقط انجام شه

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با مشاوره سایت تماس بگیرید

 208. آبان می گوید

  سلام خسته نباشید
  همسر من توی هفته پنجم هستن و پزشک ما ۱ قرص کامل و یک نصفه قرص را واژینال دیشب گذاشتند و هر ۳ ساعت ۱ قرص را زیر زبانی استفاده کردند، اما از دیشب تا امشب خیلی کم لخت خون آمد و مجددا سونوگرافی کردیم اما ساک سر جای خودش هست و هیچ تغییری نکرده، خواستم نظر شما هم در ای مورد بدونم!
  سپاس از راهنمایی و پاسخگویی شما

  1. دکتر مشاوره می گوید

   طریقه مصرف کاملا اشتباه بوده وگاهس قرص به تنهایی باعث سقط نمیشود

 209. پروانه می گوید

  سلام خسته نباشید من دیشب قرص سایتوتک رو مصرف کردم با فاصله 2 ساعت یکی زیر زبان و دو تا واژینال بعد از دوساعت دوم خونریزی دارم وای شدید و لخته ای نیست
  ممکنه جواب نداده باشه؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله قرص اثر نکرده

 210. شبنم می گوید

  سلام. من یک ورق کامل قرص سایکوتیک مصرف کردم.هر شش ساعت یکبار یک زبانی و یک واژن. الان شش ساعت قرص ها تماشد ن و علامتی ندارم.هفته پنجم. چکار کنم؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   طریقه مصرف اشتباه بوده یا قرص اصل نبوده

 211. اذر می گوید

  سلام من ۱۷هفته باردارم ایا با قرص می توان سقط کرد؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   با قرص تنها خیر نمیشود و یک پروسه طولانیست بهتر است اقدام نکنید

 212. قاطمه می گوید

  سلام من ده روزه اقام به سقط باسایتوتک کردم الان به شدت خونریزی دارم وبعضی روزها دردای شدید دارم روز یه روز خونریزی من بیشتر میشه چکار کنم وچرا؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بخاطر بقایای بارداریست که باید دارو ی مخصوص مصرف کنید

 213. مینا می گوید

  سلام. من حدود یکسال گذشته سقط با سایتوتک انجام دادم. الان متاسفانه بیبی چک مثبت شده. میتونم مجدد استفاده کنم. هفته پیش بیبی چک منفی بود . امشب مثبت در اومد. فکر کنم هفته دوم یا سوم هستم. میشه راهنمایی کنید. خیلی استرس دارم

 214. نازنین می گوید

  سلام من چهار روز از اخرین پریودم گذشته،دکتر داروخانه گفت یک زیر زبونت بزار هر چهار ساعت داخل واژنت بزار،شش تا قرص دادگفت تا زمانی خونریزی نکردی استفاده کن درد دارم ولی خونریزی نکردم به نطرتون باید چیکار کنم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   به هیچ عنوان تحت نظر داروخانه چی انجام ندهید اینها فقط دارو فروش هستند نه پزشک

 215. فاطي می گوید

  سلام
  ٩ابان سقط داشتم
  با قرص ولي هنوز خونريزي دارم با دفع لخته
  با فعاليت سنگين بيشتر ميشه بعضي روزها در حد لكه بيني
  اگه از بقايا جا مونده باشه بايد چكار كنم؟
  واكنش تروفوبلاستيك چيه؟خطرناكه؟تو سونو قبل سقط نوشته بود ولي من جدي نگرفتم و قرص و استفاده كردم

  سابقه دوبار سقط با همين قرص و دارم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بقایای بارداری زیادی مانده به همین دلیل است

 216. عسل برومندنیا می گوید

  سلام،وقت بخیر،من حدوددوهفته است که ازبارداریم گذشته،وبه وسیله قرص سایوتک اقدام به قسط کردم.حدودا10عددمصرف کردم،دردشدیدداشتم،بعدازچندساعت دولکه خیلی کم دیدم،اماالان بعدازدوروزهیچ گونه خونریزی ندارم اماتست مجددزدم منفی بود،میخوام بدونم که سقط انجام شده یانه وچراخونریزی ندارم وبایدالان چکارکنم؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   حداقل خونریزی سقط جنین مانند پریود .احتمالا اصلا باردار نبودید یا تست اشتباه زدید.بدون مشاوره پزشکی قرص یا امپول مصرف نکنید

 217. مهلا می گوید

  سلام من 13 آذر پریود شدم اما اما الان ده روزگذشته زیر شکمم سه روزه درد شدید دارم بی بی چک منفی بود چیکار کنم؟ایا حاملم؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر اصلا عزیزم

 218. زهره می گوید

  سلام من صبح بیدار شدم خیلی کم لکه داشتم به صورت لخته وکش دار .دیگه بعد از اون نه خونریزی داشتم نه لکه .به نظرتکن بچه سقط شده ؟ ۹ روز از پریودیم گذشته بووه

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر بای پریود بشید و در واقع بیشتر از یک پریود معمولی

  2. مریم می گوید

   سلام من درهفته اول یا دوم هستم قرص سایتوتک دونا پیداکردم به چه صورت استفاده کنم سقط بشه

   1. دکتر مشاوره می گوید

    2 عدد هیچ اثردهی ندارد عزیزم

 219. بهار می گوید

  سلام
  ممنونم میشم راهنمایی کنید و پاسخ دهید

 220. میثم می گوید

  سلام خانم من بعد از دوتا فرزند دارای سومین جنین 35روز ناخواسته شدیم که این مدت قرص راکوتان استفاده می‌کرده قرص میزوپروستول هشت عدد استفاده کرده که الان فقط لخته خون میبینه اونم کم چرا میزوپروستول اثر نکرده…. چطور میزوپروستول اصل رو با تقلبی تشخیص بدیم الان باید چکار کنیم ممنون

  1. دکتر مشاوره می گوید

   متاسفانه خود سرانه مصرف کردید

   1. ناهيد می گوید

    سركار خانم هيچ پزشكي باما همكاري نميكنه مامجيوريم خودسرانه عمل كنيم ، من هم هفته ٦ هستم و قصد استفاده از ميزوپروستل رو دارم اما واقعا استرس دارم با اين همه تفاوت نظر

    1. دکتر مشاوره می گوید

     با مشاورین سایت ما تماس بگیرید

     1. سمیه قاسمی می گوید

      من قرص میخواستم نمیدونم ازکجا تهیه کنم

     2. دکتر مشاوره می گوید

      09387812589 پزشک سایت

  2. Saye می گوید

   سلام بنده هفته ۵ بارداری هستم بعد از مصرف ۴ قرص به صورت واژینال و زیر زبانی خونریزی شروع شد و ۴ تای دیگه هم با فاصله یک ساعت طبق دستور پزشک مصرف کردم .خونریزی درد و دفع لخته های بزرگ بعد از ۱۲ ساعت از اولین مصرف ادامه داره
   میخوام بدونم سقط انجام شده ؟؟؟

 221. زهره می گوید

  سلام اخرین پریودیم دهم برج هشت بوده امروز که رفتم ازمایش دادم فهمیدم باردارم به تاریخ ۱۸ آذر .از این قرص ۴ تا گرفتم یکی برای زیر زبان و سه تا هم داخل واژن ۶ ساعته مصرف کردم اتفاقی نیوفتاده .چیکار کنم به نظرتون که بچه سقط بچه اینجا هیچکدوم از دکترا سقط نمیکنن

  1. دکتر مشاوره می گوید

   دستور و تعداد مصرف اشتباه بوده بدون نظارت پزشکی استفاده نکنید چون سقط صورت نمیگیرد

   1. سپیده می گوید

    سلام
    داخل هفته شش بارداری هستم
    از وقتی فهمیدم باردارم کلی ورزش های سنگین انجام دادم و …اما هیییچ اتفاقی نیافتاده برای جنینم
    پنج عدد قرص میزوپروستول دارم
    نمیدونم چطور استفاده کنم
    لطفا راهنماییم کنید ب هیج عنوان نمیتونم بچمو نگه دارم

    1. دکتر مشاوره می گوید

     تعداد قرص برای سقط کم است

 222. بهار می گوید

  سلام
  من در هفته چهارم بارداری طیق دستور 9 قرص را در سه روز مصرف کردم و بعد هم دکتر شیاف گذاشت.
  کمتر از 24 ساعت خونریزی شدید داشتم
  بعد از اون خونریزی خیلی کمی دارم
  لطفا بفرمایید که سقط کامل انجام شده و یا خیر؟
  همچنین آیا پیاده روی کمک می کند یا خیر؟

  1. زهره می گوید

   سلام پیش چه دکتری و کجا رفتیت که بهتون داروی سقط دادن .اسم شیاف و قرصتون چی بود

   1. دکتر مشاوره می گوید

    با شماره مشاور سایت تماس بگیرید

 223. Meri می گوید

  سونو واژینال انجام نشه ؟

 224. مریم می گوید

  سلام برای درمان پولیپ در رحم و انجام عمل هیستروسکوپی 2 قرص میزو پروستول 200 زیر زبانی تجویز شده است آیا عوارض آن مانند کسانی است که سقط جنین دارند؟ و تا چند روز پس از عمل خونریزی خواهم داشت؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر هرگز

 225. Meri می گوید

  سلام من هفته ۶م بارداری هستم،دو عدد قرص یکی زیر زبان و یکی داخل واژن استفاده کردم و بعد از ۴ ساعت همینکارو تکرار کردم،بعد از ۴ ساعت اول تب و گرفتگی و درد واژن و لگنم شروع شد بهمراه خونریزی تکه ای زیاد تا ۶.۷ ساعت بعدش ،الان خونریزیم کمترم شده،بنظر شما چه اتفاقی افتاده؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سقط ناقص صورت گرفته است .

   1. Meri می گوید

    با سونو واژینال مشخص میشه؟

 226. سوگل می گوید

  من ده هفته پیش سقط دارویی انجام دادم در هفته ۷م بارداری. متاسفانه سقط ناقص بوده و باید کورتاژ مکشی انجام بدم، آیا با مصرف واژینال سه شیاف واژینال ۲۰۰، قبل از انجام کورتاژ به همون اندازه دفعه قبل درد و تهوع خواهم داشت؟چون بار اول خیلی عوارض شدیدی داشتم.

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر ایندفه درد کمتری خواهید داشت نتیجه خود درمانی وخرید از هر دلال دارو این خواهد شد

   1. فاطیما می گوید

    سلام خسته نباشید من ۵ ماهه هستم متاسفانه خیلی دیر فهمیدم ماما گفت پنج تا سایتوتک شیاف کنم الان ۳۶ ساعته من دل درد وحشت ناک دارم با اسهال بی حالی ولی شکمم خیلی سفت شده و اومده پایین ولی خون ریزی نداشتم چند ساعت پیش حالت ترشح ژله ای داشتم کمی ایا سقط میشه چرا اینجوریم خیلی حالم بده باید سقطش کنم لطفا راهنمایم کنید

    1. دکتر مشاوره می گوید

     خیر حداقل خونریزی سقط به اندازه پریود میباشد

 227. لیلا می گوید

  سلام. میشه لطفن بگین بهترین زمان اثر کردن سایتوتک چه زمانی هست ؟ هفته چند ؟ من این دستور رو گرفتم اما نمیدونم تو هفته چندم باید انجام داد……. کلن میشه بسته 10 تایی.

  1. دکتر مشاوره می گوید

   طرز استفاده صحیح بستگی به هفته بارداری دارد واینکه چطور اقدام به تهیه قرص کردید ولی هنوز دستور صحیح نمیدانید

 228. Helma064 می گوید

  سلام من 7هفته باردار بودم قرص 200گرم استفاده کردم چهارساعت دراز کشیده بودم وتکون نخوردم بعدش لخته از بدنم خارج شد فقط دوروز لخته بود والان دوهفته شده گذشته ومقدار کمی خونریزی دارم به نطر شما سقط انجام شده؟؟ایه قرص ها راخل واژن کامل حل میشن یانه بیرون میاد؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   اول باید سونوگرافی بدید تا مطمئن بشید

 229. عسل می گوید

  سلام
  من تو هفته چهارم هستم ۳تا قرص داخل واژن گذاشتم و
  چند باری لخته خون ازم خارج شده حدود ۷ ساعته که از این قرص استفاده کردم
  چه وقتی برای سونو گرافی برم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   1هفته بعد

 230. شمس می گوید

  سلام من ۵ هفته هستم ۴تا قرص رو استفاده کردم یکی روداخل واژن قرار دادم به دل درد ولخته لخته خون اومد شب تا دو ساعت ۳ساعت اینطوری بودم بعد تا صبح لخته های کمی اومد الان چهار روز یکی دوتا لخته داشتم شدید نبود۴ تا قرص هم بعدا خوردم ولی بازم هم چند تا لخته اومدو تموم شد یه ذ ره میاد افتاده

  1. دکتر مشاوره می گوید

   باید سونوگرافی بدید ولی احتمالا سقط جنین ناقص کردید چون تعداد مصرقی خیلی کم بوده

  2. هانی می گوید

   من یه بار سزارین شدم،حدود ۵ سال پیش
   الان ۵ هفته و چند روز هست که مجددا باردارم
   جواب آزمایش خون مثبت بوده ولی سونو چیزی نشون نداد
   میخوام سقط کنم،بنظرتون با قرص سایتوتک چقدر احتمال سقط وجود داره؟ اینکه قبلا سزارین شدم چقدر میتونه خطرناک باشه!!؟

 231. Zahra می گوید

  سلام وقتتون بخیر من یک ماهه حامله هستم الان سه تا قرص سایتوتک ۲۰۰ زیر زبونم گذاشتم کلی راه رفتم و بالا پایین پریدم و همش مایعات خوردم الان فقط یه بار خونریزی داشتم و ازم یه لخته بزرگ خون افتاد و گفتن که تا سه چهار ساعت اینده بچه مبوفته نظرتون چیه؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   مقدار مصرفی شما بسیار کم بوده احتمال سقط پایین است

   1. زهرا می گوید

    اثر دارو تا چه مدت در خون باقی میمونه و در ازمایش مصرفشو منفی نشون میده؟

    1. دکتر مشاوره می گوید

     کلا تو خون اثر نمیزاره

 232. میترا می گوید

  سلام من قرص سایتوتک اصل گرفتم مصرف کردم ولی نتیجه نداد چرا چیکلرکنم حالا؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   سلام علت تاثیر نکردن قرص سایتوتک به عوامل بسیاری بستگی دارد .یا قرص اصل نبوده و200میلی گرم واقعی نیست یا روش مصرف اشتباه بوده

   1. اسرا می گوید

    سلام من هفته هفت بارداری هستم هفته ی پیش چهار تا قرص با تجویز ماما مصرف کردم دوتا واژینال دوتا زیر زبانی چند ساعت بعد یه کوچولو خونریزی داشتم به رنگ تیره ولی بعد دیگه هیچی حتی لک هم نداشتم.رفتم سونوگفت هفته هفته هست قلبش می زنم سالم سالم .ممکنه بعداً این قرص ها تو بچه ام تاثیر بزاره تورو خدا راهنماییم کنید.

    1. دکتر مشاوره می گوید

     بله امکانش خیلی بالاست

  2. دلی می گوید

   سلام . من میخوام از قرص استفاده کنم ولی هفته پیش پروژسترون تزریق کردم دو عدد امپول . الان ۷ هفته هستم میخواستم بدونم با ۶ عدد قرص پریود میشم؟؟

   1. دکتر مشاوره می گوید

    امپول پروژسترون باعث ماندگاری جقت میشود نباید تزریق میکردید

    1. فهیمه می گوید

     سلام ببخشیدمن ۱۸اسفندازقرص سیاتیوک استفاده کردم تقریبایک ساعت بعدخونروزی شروع شدوکم کم خیلی شدیدشدبه همراه لختهای خون زیادوبعداز۲۴ساعت خونروزی کمترشدوتایک هفته مثل پریودی شدوبعدازتقریبادوهفته دوباره خونریزی کردم مثل یک پریودی کم تا۴روزبعدهنوزپریودنشدم همه علایم بارداری ازبین رفت امکان هست سقط انجام نشده

     1. دکتر مشاوره می گوید

      اگر علائم بارداری نداریذ سقط شده

     2. یگانه می گوید

      سلام لطفا جواب بدید من تماس میگیرم😥🙏

     3. دکتر می گوید

      بله حتما عزیزم

  3. مهدیس می گوید

   سلام من ماه پیش قرص استفاده کردم خونریزی انجام شد و جنبن سقط شد ازمایش هم دادم جواب منفی بود
   سوالم اینه ک من پریودیم تاریخش عوض شده؟؟یعنی باید همون موقع ک خونریزی کردم پریود بشم ؟؟هنوز نشوم مشکل چیه؟؟

   1. دکتر مشاوره می گوید

    خیر تاریخ پریود عوض میشه معمولا 40روز بعد سقط پریود میشید

    1. Ne می گوید

     سلام
     من سه روز پیش ۵ عدد قرص ۲تا زیر زبونی و ۳تا داخل واژن استفاده کردم بعد از ۵ ساعت خیلی کم لکه بینی داشتم و یک لخته کوچیک دفع شد و بعدش اصلا خونریزی و لکه بینی نداشتم حالا امروز رفتم سونو دکتر گفت جنین قلب نداره حالا چیکار باید بکنم که دفع شه؟

     1. دکتر مشاوره می گوید

      احتمالا قرص سایتوتک ضعیف داشتید چون خیلی از سایتوتکها 200 واقعی نیستند

  4. باران می گوید

   سلام خسته نباشید من دوهفته حامله اوم الان یه تا قرص مصرف کردم یکی زیر زبان دوتا در واژن خیلی درد دارم ولی هنوز نه لکه دیدم نه خونریزی اگر جواب نداد میتونم چند روز دیگه تکرار کنم چون من سه تا قرص بیشتر نداشتمم اگر می‌ه راهنمایی کنین

   1. دکتر مشاوره می گوید

    تو واتساپ پیام بدید تا مشاوره شوید البته مشاوره رایگان نیست

  5. ناشناس می گوید

   سلام دوستان من برای همسرم از طریق اشنا تو داروخانه تونستم سایتوتک تهیه کنم اولا ممنوع بود دوما به دلیل اینکه اصلشو لازم داشتم ۱ماه طول کشید به دستم برسه ولی همسرم ۳ماهش شده بدو و دکتر گفت که تاثیری نداره قرص انگلیسی و تا تاریخ نوامبر ۲۰۲۱ قابل استفادس یه ورق تونستم تهیه کنم که ۱۰عدد و ۸۰۰ت خودم هزینه کردم اگر کسی لازم داشت بنده تهرانم و شمارم ۰۹387812589

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک