سریع ترین راه از بین بردن چربی شکم و پهلو

سریع ترین راه از بین بردن چربی شکم :

شدیدترین روش های کاهش وزن  : در طول سال‌ها، مردم رژیم‌های غذایی بسیار شدیدی را به عنوان راهی برای کاهش وزن در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه کرده‌اند.

توجه به این نکته مهم است که اینها برخی از شدیدترین رژیم های غذایی هستند که تاکنون ثبت شده است. آنها نباید رعایت شوند و اگر به دنبال رژیم هایی هستید که سریع کار می کنند ، بسیاری از رژیم های غذایی ایمن تر، سالم تر، پایدارتر و مورد تایید پزشکی وجود دارد .

سریع ترین راه از بین بردن چربی شکم

معجون برای از بین بردن چربی شکم

همچنین، اگر به رژیم‌های غذایی افراطی روی می‌آورید، زیرا می‌خواهید راه‌حلی سریع برای افزایش وزن خود داشته باشید یا نمی‌توانید وزن کم کنید ، بهترین کار این است که یک قرار ملاقات با پزشک عمومی خود رزرو کنید و از یک مربی شخصی کمک بگیرید. هر دو می توانند شما را در مسیر درست برای کاهش وزن سالم و پایدار قرار دهند.

رژیم شیمیایی

رژیم شیمیایی فقط شامل خوردن گوشت بدون چربی، غیر سرخ شده، آب، تخم مرغ، سبزیجات و فقط کمی نان یا میوه است. ظاهراً قرار است ترکیب غذاها با هم واکنش شیمیایی داشته باشند و چربی بسوزانند. همچنین به عنوان راهی برای کاهش سطح قند خون و حمایت از کنترل طولانی مدت قند خون تبلیغ شده است.

اگرچه، حفظ این رژیم غذایی مد روز در درازمدت دشوار است و هیچ شواهدی وجود ندارد که نشان دهد واقعاً کار می کند. از نظر تغذیه متعادل نیست و این غذاها، هر ترکیبی که باشند، بعید است که کالری کافی برای گذراندن روز داشته باشند.

راه های مطمئن برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو

رژیم قهوه ضد گلوله

رژیم قهوه ضد گلوله بیشتر شبیه یک مکمل است نه یک رژیم غذایی کامل به تنهایی.

قهوه ضد گلوله جایگزینی برای صبحانه استاندارد است که از یک قهوه فیلتر استاندارد با یک تا دو قاشق غذاخوری روغن و یک تا دو قاشق غذاخوری کره بدون نمک تشکیل شده است.

علاوه بر اینکه فقط یک دستور العمل استاندارد است که هر کسی می تواند آن را دنبال کند، قهوه ضد گلوله یک امتیاز کامل در مورد محصول خود با قهوه، روغن و کره بدون نمک برای خرید در وب سایت ایجاد کرده است.

طبق این وب سایت، قهوه ضد گلوله در کنار بسیاری از روش‌های مختلف غذا خوردن از جمله رژیم سرخپوشان ، رژیم کم کربوهیدرات و کتوژنیک ، و همچنین رژیم‌های روزه‌داری متناوب و یک وعده غذایی در روز کار می‌کند. این «لاته معمولی شما» نیست، بلکه یک «نوشیدنی قهوه پر انرژی و کتوپسند» است.

تا آنجا که رژیم های افراطی، خیلی بد نیست – اما ما مطمئن نیستیم که چه تعداد از مردم مایل به نوشیدن مقداری کره و روغن همراه با قهوه صبح خود هستند.

سریع ترین راه از بین بردن چربی شکم

نوشیدنی برای از بین بردن چربی شکم

رژیم غذایی شربت افرا

گفته می شود که بیانسه قبل از بازی در سریال Dream Girls  برای کاهش وزن به رژیم شربت افرا رفت و گفته می شود که نیمی از وزن خود را از دست داده است – اما این رژیم حتی برای یک روز هم به سختی قابل دوام است.

رژیم شربت افرا که رژیم لیمو نیز نامیده می شود بیش از سی سال پیش توسط استنلی باروز متخصص طبیعی ابداع شد. این شامل یک نوشیدنی سم‌زدایی است که از دو قاشق غذاخوری (حدود 20 میلی‌لیتر) شربت درخت طبیعی به همراه دو قاشق غذاخوری آب لیموی تازه، یک پیمانه فلفل هندی یا زنجبیل و نصف پیمانه آب گرم یا سرد تشکیل شده است.

رژیم پیشنهاد می کند که شش تا نه عدد از این ها را در روز بنوشید – و تمام.

در حالی که گفته می شود کاهش وزن سریع است، لیست عوارض جانبی طولانی است، از اسهال گرفته تا سردرد، حالت تهوع و تحریک پذیری ذهنی – همراه با گرسنگی دائمی. این یک روش کاملاً رادیکال برای کاهش وزن است و حتی خود سازندگان به دلایل واضح از آن به عنوان یک روش کاهش وزن در دراز مدت جلوگیری می کنند.

رژیم غذایی خام

در حالی که میوه‌ها و سبزیجات خام مزایای بسیاری دارند و رژیم‌های غذایی توصیه‌شده پزشکی زیادی وجود دارد که پیشنهاد می‌کند بیشتر غذای خام بخورید، معمولاً با سایر غذاها ترکیب می‌شود.

رژیم غذایی خام به افراد پیشنهاد می‌کند هر چیزی را که فرآوری نشده و نپخته است بخورند – از جمله میوه و سبزیجات، آجیل، دانه‌ها، لوبیاها، جلبک دریایی و آب تصفیه شده. با این حال، بیش از 75 درصد غذا را نمی توان در دمای 116 درجه سانتی گراد گرم کرد.

سریع ترین راه از بین بردن چربی شکم

سریع ترین راه از بین بردن چربی شکم

رژیم توت فرنگی

دو نسخه از این رژیم وجود دارد. غذایی که در آن وعده‌های غذایی سالم و روزانه را با توت‌فرنگی برای فواید سلامت طبیعی آن (از جمله سطوح بالای ویتامین C، اسید فولیک و پتاسیم) تکمیل می‌کنید. اما به طور طبیعی، یک نسخه شدیدتر نیز وجود دارد، به نام سریع توت فرنگی.

اینجا جایی است که کسی با چیزی جز توت فرنگی زندگی نمی کند تا سریع وزن کم کند. در حالی که توت فرنگی بسیار سالم است، خوردن آن به تنهایی نه تنها پایدار نیست، بلکه همه عناصر حیاتی دیگر یک رژیم غذایی متعادل را از دست خواهید داد – و بسیار بسیار گرسنه خواهید بود.

نوشته های مرتبط

رژیم غذایی آب مار

مار آب رژیم غذایی معروف در طول سال ها به لطف هدف آن به عنوان یک روش کاهش وزن شدید تبدیل شده است. با این حال، بسیار بحث برانگیز است.

رژیم غذایی آب مار که به عنوان “رژیم غذایی مار” نیز شناخته می شود، زیرا نحوه غذا خوردن خزنده را منعکس می کند، رژیم غذایی آب مار روش روزه گرفتن را به شدت اتخاذ می کند.

به افرادی که رژیم دارند توصیه می شود برای مدت طولانی بین وعده های غذایی خود روزه بگیرند، بر این اساس که این رژیم به کاهش وزن کمک می کند.

رژیم تخم مرغ

رژیم تخم‌مرغ دقیقاً همان چیزی است که روی قلع می‌گوید – این رژیم غذایی در مورد خوردن تخم‌مرغ زیاد و زیاد است. در واقع، این رژیم غذایی است که شامل خوردن چیزی جز تخم مرغ – همراه با مقادیر کمی پروتئین بدون چربی و سبزیجات تازه است.

در حالی که بنا به گزارش ها، تاجر چارلز ساعتچی با خوردن چیزی جز تخم مرغ، چهار سنگ را در 10 ماه از دست داد، هیچ کس نتوانسته است واقعاً این اطلاعات را تأیید کند. همچنین راه‌های بسیار سالم‌تری برای کاهش وزن در کمتر از یک سال وجود دارد، از جمله اساسی‌ترین راه و روش کاهش وزن تأیید شده پزشکی.

سریع ترین راه از بین بردن چربی شکم

رژیم غذایی ماکروبیوتیک

تاکید اصلی این رژیم، خوردن غلات سبوس‌دار برای 60 درصد تمام وعده‌های غذایی است و بقیه آن از سبزیجات خام تشکیل شده است.

این ممکن است از نظر تئوری خوب به نظر برسد، اما یکی از چهره‌های معروف که طبق گزارش‌ها این رژیم را امتحان کرده است، گفت: “این باعث می‌شود که بیف کنم.”

گوئینت پالترو در سال 2008 با مجله V گفت‌وگو کرد و فاش کرد که قبل از باردار شدن دخترش، «حدود سه یا چهار سال» رژیم داشت. من نمی توانستم به برنج قهوه ای نگاه کنم.

باعث شد سرم بيرون بياد اما ماکروبیوتیک بودن اساساً مربوط به خوردن غذاهای محلی، ارگانیک و فصلی است که فرآوری نشده است، و من اکنون اینگونه می‌خورم، بنابراین تفاوت چندانی با هم ندارد.

رژیم گریپ فروت

این یکی از معروف‌ترین رژیم‌های غذایی افراطی است که در دهه 1930 اختراع شد و از بیشتر رژیم‌های معمولی دیگر دوام آورد.

انواع مختلفی از آن وجود دارد، اما همه آنها شامل یک چیز هستند – گریپ فروت، و مقدار زیادی از آن. ظاهراً یک ماده خاص در گریپ فروت وجود دارد که با نوعی پروتئین خورده می شود، فرآیند چربی سوزی را آغاز می کند و در نتیجه باعث کاهش وزن می شود.

بنابراین، ایده این است که هر وعده غذایی را با نصف گریپ فروت شروع کنید، مقدار زیادی پروتئین بخورید و مقدار زیادی آب و قهوه سیاه بنوشید. در حالی که این رژیم ممکن است به شما در کاهش چند پوندی در کوتاه مدت کمک کند، اما روندی ناخوشایند خواهد بود و پس از بازگشت به رژیم غذایی معمولی، هر گونه وزنی که از دست می‌رود، مستقیماً به حالت عادی برمی‌گردد.

چنین کاهش شدید کالری و تغییر در رژیم غذایی همچنین می تواند منجر به سرگیجه و ناراحتی معده، همراه با بسیاری از عوارض جانبی منفی دیگر شود.

روش جدید از بین بردن چربی شکم

رژیم سوپ کلم

رژیم سوپ کلم نیز مانند بسیاری از دیگر رژیم های غذایی افراطی، فقط از یک ماده تشکیل شده است که بارها و بارها خورده می شود.

در این مورد، فرد باید مقادیر زیادی سوپ کلم بخورد تا کالری دریافتی شما را کاهش دهد. هر متخصص پزشکی توصیه می کند از این رژیم غذایی خودداری کند، زیرا این رژیم کاملاً فاقد مواد مغذی است که در کلم وجود ندارد، مانند کربوهیدرات های کافی و پروتئین.

اما متخصصان دیگری که برای در نظر گرفتن این رژیم غذایی افراطی وقت گذاشته اند، همچنین پیشنهاد می کنند که این یک اتلاف وقت کامل است زیرا بدن را به حالت گرسنگی وادار می کند. این بدان معنی است که متابولیسم شما کند می شود و بدن شما چربی را نگه می دارد – که مطمئناً کاملاً برعکس هدف نهایی در اینجا است.

رژیم سیب زمینی

سیب زمینی رژیم غذایی دیگری در همان راه به عنوان دیگر، عمدتا علیه توصیه کلاسیک و خیلی است. این رژیم غذایی افراطی شامل (قابل پیش بینی) خوردن چیزی جز سیب زمینی برای صبحانه، ناهار و شام برای یک هفته تمام است.

این در دراز مدت ناپایدار است و از آنجایی که سیب زمینی فاقد پروتئین و چربی است، بدون دو ماده مغذی حیاتی است. سریع ترین راه از بین بردن چربی شکم

اما ثابت شده که کار می کند. رژیم سیب زمینی در برنامه کانال 4 نمایش داده شد، چگونه خوب وزن کم کنیم و کارولین، زنی که این رژیم را در برنامه آزمایش کرد، تنها در یک هفته توانست تقریباً یک سنگ از دست بدهد.

با این حال، کارشناسان هشدار می دهند که اتکای طولانی مدت به این رژیم غذایی می تواند منجر به کمبود مواد مغذی متعدد و از دست دادن تدریجی عضلات شود. سریع ترین راه از بین بردن چربی شکم

بهترین دمنوش برای لاغری شکم

هیچ نوشیدنی جادویی وجود ندارد که فقط با نوشیدن آن به کاهش وزن کمک کند. با این حال، آب سم زدایی مانند آب لیمو یا آب جیرا می تواند به سم زدایی سیستم بدن و افزایش متابولیسم کمک کند. این به نوبه خود به کاهش وزن شما کمک می کند.

کاهش نقطه ای امکان پذیر نیست. وقتی درصد چربی کلی خود را کاهش دهید و آن را به اعداد ایده آل برسانید، خواهید دید که ناحیه مشکل دار نیز بهبود یافته است. می توانید غذاهای غنی از آنتی اکسیدان مانند چای سبز، سالادهای برگ دار، لیمو و غیره اضافه کنید که به کاهش چربی شکم کمک می کند.

instagram banner
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک