مشاوره پزشکی سقط جنین ( تلفنی ، واتساپ و آنلاین )

مشاوره پزشکی زنان آنلاین : مشاوره پزشکی سقط جنین : این روزهای بسیاری از خانواده‌ها برای مشاوره پزشکی سقط جنین با مرکز پزشک زنان 909 در تماس هستند که ما سعی کردیم بهترین خدمات مشاوره سقط جنین را ارائه دهیم.

شماره تلفن دکتر سقط جنین

افزایش فشارهای زندگی خانوادگی به این معنی است که این راحت ترین راه برای بحث در مورد مشکل شماست.

سقط جنین (یا ختم) فرآیند پزشکی پایان دادن به بارداری است، بنابراین منجر به تولد نوزاد نمی شود. بسته به هفته ای که باردار بوده اید، می توان با مصرف دارو یا انجام یک عمل جراحی به بارداری پایان داد.

سقط جنین مشابه سقط جنین نیست، جایی که حاملگی بدون مداخله پزشکی به پایان می رسد (اگرچه ممکن است پس از سقط به درمان دارویی نیاز باشد).

مشاوره پزشکی زنان آنلاین

اگر مشتری خارج از کشور هستید که قادر به ترتیب جلسه حضوری نیستید اما همچنان به یک نظر واجد شرایط و با تجربه نیاز دارید ، یک گزینه عملی نیز است.

اگر می خواهید یک مشاوره تلفنی با پزشک سقط جنین داشته باشید ، خوشحال خواهیم شد که با یک مشاور تلفنی یا در واتساپ ​​دقیقه ای با پزشک مشاور سقط جنین در تماس باشید تا در مورد مشکل سقط جنین خود صحبت کنید و در مورد گزینه های مختلف درمان به شما مشاوره سقط جنین دهیم.

مشاوره پزشکی زنان آنلاین

مشاوره پزشکی سقط جنین آنلاین

دلایل زیادی وجود دارد که چرا یک زن ممکن است سقط جنین را انتخاب کند. تصمیم به سقط جنین یک انتخاب عمیقاً شخصی است و در بسیاری از موارد، تصمیمی بسیار دشوار است.

به عنوان مثال، بارداری ممکن است برنامه ریزی نشده باشد و شرایط شخصی زن ممکن است تربیت فرزند را دشوار یا غیرممکن کند. این دلایل می تواند شامل ملاحظات مالی، قرار گرفتن در یک رابطه توهین آمیز، که در آن مورد تجاوز قرار می گیرد، زمان مناسب نبودن، یا ممکن است زن تمایلی به بچه دار شدن نداشته باشد.

قیمت تمام خدمات ارائه شده در برای خدمات مشاوره و پزشکی سقط جنین را می توانید در صفحه واتساپ ما سوال کنید . اگر سوالی دارید یا می‌توانید وقت ویزیت با پزشک زنان متخصص سقط جنین رزرو کنید ، لطفاً بصورت آنلاین در واتساپ رزرو کنید .

خدمات ما

مشاوره تلفنی سقط جنین

وقتی صحبت از سلامت جنسی و باروری می شود ، دشوار است که بدانیم “طبیعی” چیست و چه علامتی از یک مشکل بالقوه سلامتی است. حتی اگر در مورد برخی مسائل احساس خجالت کنید ، مشاوره مامایی  و پزشکی ما اینها را  شنیده  و برای کمک به شما و نه برای قضاوت در اینجا هستند.

مشاوره پزشکی زنان آنلاین

سوال پزشکی آنلاین رایگان درباره سقط جنین

در اینجا هفت نکته وجود دارد که باید همیشه با مشاور مامایی در میان بگذارید:مشاوره پزشکی زنان آنلاین

دوره های دردناک قاعدگی

از نظر بسیاری از خانم ها ، عادت ماهانه دوران نامطلوبی است. گرفتگی عضلات ، درد پستان و سردرد تنها برخی از علائم رایج قاعدگی است. اما برای برخی از خانم ها ، درد پریود فراتر از گرفتگی عضلات است و می تواند بسیار شدید باشد.

اگر عادت ماهانه شما بسیار دردناک است یا به مرور زمان بدتر شده است ، می تواند نشانه  آندومتریوز  یا  فیبروم رحم باشد. “مهم است که با پزشک خود در این مورد صحبت کنید ، زیرا راه حل های زیادی وجود دارد که می تواند این شرایط را کنترل کند. شما نیازی به رنج و سکوت ندارید  .”

سوال از دکتر زنان درباره سقط بارداری

بوی واژن

گرچه بوی واژن می تواند موضوع ناخوشایندی باشد ، اما مهم است که در صورت ایجاد بوی بد یا ماهی ، با پزشک خود صحبت کنید یا تغییری در بوی طبیعی شما ایجاد شود که به نظر می رسد برای چند روز ادامه دارد. “در حالی که داشتن بو طبیعی است ، اما هرگونه تغییر یا بوی بد ممکن است نشانه رشد بیش از حد باکتری یا عفونت واژن باشد.”

ناراحتی جنسی

بسیار مهم است که در مورد ناراحتی جنسی با پزشک خود صحبت کنید. ممکن است از طرح آن ناراحت باشید ، اما مشاور مامایی می تواند در توضیح و درمان نگرانی های شما کمک کند. مشاوره سقط جنین

نوشته های مرتبط

شماره ماما برای سقط جنین نی نی سایت

خشکی واژن

 بسیاری از خانم ها در حین رابطه خشکی واژن را تجربه می کنند. خشکی اغلب می تواند به سن زن و عوامل کاهش دهنده آن در زندگی او بستگی داشته باشد.

 اگر زن جوانی به این مسئله مبتلا باشد و مدت زیادی تحت کنترل بارداری باشد ، ممکن است استروژن کافی وجود نداشته باشد و ممکن است لازم باشد کنترل بارداری خود را تغییر دهد. مشاوره پزشکی زنان آنلاین

برای یک مادرپرکار ، ممکن است وقت کافی برای پیشگویی و تحریک قبل از رابطه جنسی نداشته باشد و منجر به خشکی شود. اگر خانمی یائسه و خشکی دارد ، این می تواند به دلیل کم بودن استروژن باشد و مشاور زنان می تواند استروژن واژینال تجویز کند.

درد در حین رابطه جنسی

 اگر در حین رابطه جنسی احساس درد می کنید ، موقعیت های مختلف را امتحان کنید تا موقعیتی را که احساس راحتی می کنید پیدا کنید. گرچه ممکن است گاهی اوقات هنوز هم ممکن است لازم باشد با پزشک خود صحبت کنید.  “مهم است که اگر با مقاربت در هر موقعیتی که سعی می کنید درد دارید ، با پزشک خود صحبت کنید ، روان کننده ها به خشکی واژن کمک نمی کنند یا بعد از مقاربت خونریزی دارید.

مشاوره رایگان مامایی و سقط جنین در واتساپ

بیماریهای عفونی واژن

برای تعیین عوامل خطر برای  دیسپلازی دهانه رحم و عفونت داشتن رابطه جنسی زیر 18 سال گاهی اوقات شما را مستعد ابتلا به HPV می کند. زیرا محل اتصال دهانه رحم و واژن در جوانی بارزتر است. داشتن شرکای بیشتر نیز می تواند احتمال مواجهه را افزایش دهد.

“برخی از بیماریهای مقاربتی می توانند خطر ناباروری را افزایش دهند  ، بنابراین پزشکان می خواهند در صورت بروز چنین شرایطی مشاوره مناسب را ارائه دهند.” “به عنوان مثال ، برای بیماری های مقاربتی مانند هرپس ، ما همچنین می خواهیم مشاوره ارائه دهیم ، زیرا این یک بیماری مادام العمر است و ممکن است در آینده شیوع داشته باشید.” مشاوره پزشکی زنان آنلاین

هر اطلاعاتی در طی این مشاوره محرمانه خواهد ماند و تحت حاکمیت رازداری پزشکی قرار خواهد گرفت.

خونریزی بعد از سقط جنین

مهم است که از علائم و نشانه های خونریزی بیش از حد مطلع شوید؛ طوری که در صورت نیاز بتوانید به موقع مراقبت های پزشکی را انجام دهید. خونریزی شدید در طول و بعد از سقط جنین بسیار غیر عادی است؛

 اما در موارد سقط جنین در 3 ماهه دوم، خونریزی علت اصلی مرگ و میر است. در حالی که قرصهای سقط جنین خطر ابتلا به عفونت را کاهش میدهند، زیرا سقط دارویی یک روش تهاجمی نیست. در هنگام تجویز میزوپروستول واژینال، مقدار عفونت ممکن است رخ دهد. یک تب بالا   و خونریزی شدید نشانه هایی از عفونت است.

مشاوره تلفنی سقط جنین

روشهای سقط جنین خانه:بارداری وحاملگی  یکی از بهترین اتفاقات در زندگی یک زوج است اما فقط هنگامی که آنها امادگی آن را داشته باشند . دلایل زیادی وجود دارد که یک زوج برای بارداری تصادفی تصمیم به سقط جنین خود میگیرند که البته این یک جرم است .

با این حال، اگر شما در نهایت تصمیم به سقط جنین گرفته اید، میتوانید درخانه وبدون استفاده از روشهای سقط جنین دارویی و جراحی انجام دهید.به شما توصیه می شود که به مدت 14 روز چیزی در واژن قرار ندهید ، یعنی بدون تامپون ، رابطه جنسی ، استحمام و شنا.

تعداد کمی از زنان ممکن است دچار عفونت شوند. این ممکن است باعث ایجاد دما ، درد ، ترشح یا خونریزی غیرمعمول شود. در صورت بروز این امر باید با پزشک مشورت شود تا در صورت نیاز آنتی بیوتیک تجویز شود.

شما باید سریع از سقط جنین بهبود یابید اما به شما توصیه می شود که برای چند روز کار را آسان انجام دهید. ممکن است احساس کنید احساسی هستید و در صورت نیاز مشاوره اضافی در دسترس است. 

پرسش و پاسخ در مورد سقط جنین

سقط جنین دارویی یک تصمیم مهم با عواقب عاطفی و روانی است. اگر این روش را در نظر می گیرید، مطمئن شوید که متوجه چه چیزی، عوارض جانبی، خطرات احتمالی، عوارض و جایگزین ها هستید.2 نوع مختلف سقط جنین وجود دارد که می توانید بر اساس مرحله بارداری خود انجام دهید.

هر چه زودتر با پزشک یا کلینیک خود در مورد سقط جنین صحبت کنید، انتخاب های بیشتری خواهید داشت.رایج ترین نوع سقط جنین یک روش جراحی به نام “مکش کورت” است. این شامل برداشتن پوشش و محتویات رحم با اعمال مکش ملایم به داخل رحم با یک لوله پلاستیکی کوچک است.

سقط جنین جراحی یک عمل جراحی روزانه ایمن و ساده است که اغلب در سه ماهه اول (تا هفته ۱۴ بارداری) انجام می شود. این عمل حدود 15 دقیقه طول می کشد، اما شما باید حدود 4 ساعت در کلینیک یا بیمارستان باشید.

یک جایگزین کم خطر برای جراحی که برای ختم حاملگی زودتر از 9 هفته (بسته به کلینیک) استفاده می شود، دارویی به نام میفپریستون (RU486) است. گاهی اوقات به آن “قرص سقط جنین” می گویند و شناخته شده ترین دارویی است که برای این روش استفاده می شود.

سقط جنین دارویی یک فرآیند 2 مرحله ای است. مرحله اول شامل مصرف قرصی است که هورمون لازم برای ادامه بارداری را مسدود می کند. بعد از 36 تا 48 ساعت یک داروی دوم که باعث دفع محتویات رحم می شود، انجام می شود.

پس از رفتن به خانه چه انتظاراتی می رود

 • به شما توصیه می شود که به مدت 14 روز چیزی در واژن قرار ندهید ، یعنی بدون تامپون ، رابطه جنسی ، استحمام و شنا.
 • تعداد کمی از زنان ممکن است دچار عفونت شوند. این ممکن است باعث ایجاد دما ، درد ، ترشح یا خونریزی غیرمعمول شود. در صورت بروز این امر باید با پزشک مشورت شود تا در صورت نیاز آنتی بیوتیک تجویز شود.
 • ممکن است چندین هفته خونریزی کنید. اگر خونریزی زیاد است (بیش از دو عدد ماکسی در ساعت و به مدت دو ساعت) باید با کلینیک ، پزشک ارجاع یا خدمات پزشکی بیمارستان فوریت تماس بگیرید.
 • شما باید سریع از سقط جنین بهبود پیدا کنید اما به شما توصیه می شود که چند روز کار را راحت انجام دهید و به مدت دو هفته از ورزش های هوازی خودداری کنید. ممکن است احساساتی شوید و ممکن است به مشاوره اضافی نیاز باشد.
 • دوره قاعدگی ممکن است طی چهار تا هشت هفته دوباره برقرار شود.
instagram banner
53 دیدگاه ها
 1. فاطمه می گوید

  سلام من سه روز پیش رابطه مشکوک داشتم بعدش دو تا ال دی خوردم بعد یه روز دو تای دیگه خوردم اما هنوز خونریزی ندارم چطور از جلوگیری مطمعن بشم؟

 2. فاطمه می گوید

  سلام وقت بخیر ، توی دوران عقدیم و یه بارداری ناخواسته داشتم و الان هفت هفته س ،شرایط تعصبی و مالی خانواده ها طوریه که امکان اینکه بریم سر خونه زندگی مون نیست ،لطفا راهنمایی کنید چطوری سقط کنم

  1. دکتر می گوید

   با پزشک سایت تو واتساپ

 3. تارا می گوید

  سلام من نزدیک ب بیست روز پیش اقدام به بارداری کردم و از موعد پریودی هم گذشته و نشدم ولی بیبی چک یکبار گذاشتم منفی اومد،الان من حاملم یا نه؟

  1. دکتر می گوید

   با 20 روز اقدام به بارداری کمتر کسی باردار شده

 4. پرستو اسدی می گوید

  سلام وقت بخیر من ده روزه عمل لابیا و تنگی واژن انجام دادم دکترم برام پماد موپیروسین نوشت برا بخیهام اما بهش بدنم واکنش نشون داد ملتهب شدورم کردبخیهام و خونریزی کردم و متاسفانه یمقدار از بخیهام باز شده دکترمم قبول نکرد که درست بخیه نزده گفته پمادو بزن خوب میشه منم توخونه ن میتونم درست بشینم ن بخیهام جوش میخوره چیکارکنم ممنون میشم کمکم کنید خیلی درد دارم

 5. آتش می گوید

  سلام، من خودم از روی وسواس به مسائل پزشکی و بدون هیچگونه تظاهرات بالینی، آزمایش HIV و HSV رو انجام دادم و هر دو مثبت شد! HIV سوشه 6 بود که دکتر گفتن دفع میشه و دارو دادن ولی در مورد HSV سوال دارم. با توجه به اینکه عدد igg من ۲۳ بوده، یعنی من قبلا ابتلا داشتم. ولی مسئله اینه که هیچوقت هیچ ردی از تبخال ندیدم. این چه طور ممکنه در حالیکه پادتن igg بعد از igm در بدن تولید میشه و من هیچوقت تبخال فعال نداشتم؟ مورد بعد اینکه چند سال حداکثر فردِ مبتلا به HIV و یا HSV میتونه دوران نهفتگی داشته باشه و علامت نده؟ برای پیگیری زمان ورود ویروس میخوام اینو بدونم.

 6. مهتاب می گوید

  سلام من س هفتع پیش رابطه داشتم و الان ی هفتع قبل از موعد پریودیمع و امروز لکه بینی داشتم و زیر شکمم درد میکنع مثل درد پریودی ممکنع حاملع باشم ؟؟

  1. نیوان می گوید

   سلام یک فردترنس ممکنه باردار بشه؟یک سالو نیمه تستسترون میزنم .بعداز رابطه سه روز بعد پریود شدم‌..اما الان ده روز ازروزی که باید مجددپریود بشم گذشته وپریود نشدم..ممکنه باردار باشم‌یاخیر؟

 7. نازلی می گوید

  سلام روزتون بخیر
  من ۸ ماه ازدواج کردم و سه ماه پیش سونو و چکاب رفتم و به پیشنهاد پزشک قرص فولیک اسید و ویتامین دی رو مصرف می کنم و همچنین تغذیه پسر زایی رو رعایت می کنم و ماه قبل ۲۸ ام عادت شدم و این ماه ۳۰ ام تیر و از روز دهم پریودی دارم کیت تخمک گذاری میزارم اما یهو الان که روز ۱۳ پریودیمه لک و خونریزی دیدم شدید نیست اما خیلی کم هم نیست و زیاد شبیه خون نیست.
  البته من عادت بدی که داشتم هربار رابطه بدون مواظبت داشتیم دو تا ال دی میخوردم و تمام .الان هفت روز پیش دو تا خوردم و باز تا امروز هیچی نخوردم و مراقبت کردیم.
  الان چیکار کنم ؟! باید به دکتر مراجعه کنم ؟
  من میخواستم این ماه اقدام کنم.

  اگه مربوط به تخمک گذاری هست چرا تا الان نمی‌شدم و همیشه عادی بودم و اگه مربوط به ال دی هم هست چرا این مدت اینجوری نشدم ؟!
  خواهش میکنم راهنماییم کنید

 8. Helia می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید من یک رابطه مقعدی داشتم پونزده روز پیش ولی پریودم عقب افتاده و اصلا تماسی با واژن نداشته و باکره هستم احتمال بارداری چقدره و آیا راهی برای پیشگیری هست تست های خانگی انجام دادم چند تایی مثبت و چند تایی منفی بودن لطفا میشه راهنمایی کنید ممنون

 9. مبینا می گوید

  سلام من ۶ روز هست سقط جنین ۵هفته ای داشتم زیر دلم گاهی وقتا میگیره و درد میکنه خونریزیم همراه با عفونته قرص چرک خشک کن با میتروماکس میخورم هر ۶ساعت ضرر ک نداره

 10. مینا می گوید

  سلام خواهش می کنم راهنمایی کنید من ۳ماه حامله هستمخواستم بچه روسقط کنم میشه هزینه روبگید چقدر میشه ؟؟

 11. ارمیا می گوید

  سلان۸ماه پیش زایمان کردم هنوز پریودنشدم امشب بی بی چک استفاده کردم اول یک خط اومد بهد از۵تا۱۰دقیقه یه هاله کمرنگ ظاهرشد الان یعنی باردارم؟اصلا نزدیکی که مایع وارد بدنم بشه نداشتم علائمی هم ندارم خیلی نگرانم

  1. دکتر می گوید

   مجددا بعد 3 روز تکرار کنید

 12. طوبا قریشی می گوید

  سلام وقت تون بخیر ببخشید من دوره قائده گیم گذشته تقریبا ۸ روز میشه ولی هنوزم درد شدید زیر شکم و کمر دارم … لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم

 13. ناشناس می گوید

  سلام من روز ۱۷دوره رابطه بدون دخول داشتیم با نامزدم هنوز باکره هستم فقط مقداری از منی قسمت بالای واژن ریخته شد،
  برای احتیاط ۴تا قرص ال دی ۱روز بعد خوردم ۴تام۱۲ساعت بعدش
  الان دوروز گذشته زیر دلم یکم مث درد پریودی درد میکنه
  میشه بگین باردارم یا از استرسه ک اینجوری شدم
  میشهه بگید احتمال بارداری با توجه به اینکه دخول نداشتیم چقدره
  لطفا کمک کنید ممنون

  1. دکتر می گوید

   بخاطر مصرف قرص درد دارید

 14. سپیده می گوید

  با سلام خدمت شما
  من مشکل تنبلی تخمدان دارم و تحت درمان هستم و اقدام ب بارداری.
  دکترم ابتدای کار قرص لتروزول 5 شب شبی 2 عدد و آمپول سینال اف 3 نوبت دادند امروز ک برای سونو رفتم پیششون گفتند ک نمیتونم آمپول آزاد سازی بدم چون خطرناکه و تعداد فولیکول هام بیش از حده. اما ب من یه آمپول دیگه دادن و حتی گفتن میتونم اقدام داشته باشم. اسم آمپول تریپتورلین بود من ک تحقیق کردم این آمپول برای آزاد سازی تخمک استفاده میشه من زدم امشب اما با این حال میترسم خطر چند قلوزایی داشته باشه ضمن اینکه تا حالا اسم این آمپول ب گوشم نخورده ممنون میشم پاسخ بدید 🙏

  1. دکتر مشاوره می گوید

   دیگه تزریق کردید نگرانی سودی ندارد

 15. شادی می گوید

  سلام…چند سال قرص خوردم والان که قطع کردم لکه بینی دارم شش ماهه که لکه بینی دارم آیا به درمان نیاز داره

 16. F می گوید

  سلام من مدتیه یکی رو میخاستم دوتامون خیلی همدیگه رو دوست داریم الان دو ماهه ازدواج کردیم ولی خانومم زمان رابطه به ارگاسم نمیرسه و لذت نمیبره چیکار کنم راهنمایی کنین ممنون

 17. Niha می گوید

  سلام خسته نباشید، من دو ماه پریودم دیر به دیر می اومد و به رنگ سیاه بود دوره های پریودی من هم ۷ روزه هستش، بعد از اون ۱۰ رو بعد پریود شدم و نه سیاه بود نه قرمز ، دوباره بعد۱۳ روز دوباره پریود شدم ایندفعه قرمز رنگه ، قبل از این موارد همیشه پریودم نظم داشت و موقع خودش می اومد و این نگرانم کرده ،آیا مشکلی دارم ؟

 18. ساحل می گوید

  سلام.من۱۱روز پیش رابطه لاپا داشتم و فقط الت هامون بهم مالیده شد.مایع منی هم روی شکمم ریخت.پیشاب هم دقیق یادم نمیاد که اطراف ناحیه بیرون واژنم مالیده شده یانه.چیزی داخل نریخته.امروز ۲۱امین روز از اخرین روز پریود ماه قبلم(۷روزه)هست اما پریود نشدم.ماه قبل ۲۲ام پریود شدم. ایا امکان باردازی هست؟خیلی نگرانم

 19. ندا می گوید

  سلام من دو ساله ازدواج کردم دو ماه قرص ال دی استفاده کردم ولی الان رفتم دکتر گف کيست تخمدان داری الان کیست تخمدانم از بین رفته الان یه ساله می خوام باردار شم تخمدان خوب کار میکند ولی نمیشم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   درمانش بسیار طولانی و کیست درمان قطعی نداره

 20. Binam می گوید

  سلام
  در روز اول پریودی رابطه سطحی و بدون دخول داشتم.
  نگران برخورد پیشاب با واژن هستم.
  روز دوم پریودیم قرص لونژیل خوردم و تا ۵ روز خونریزی داشتم.
  آیا احتمال بارداری با پیشاب در دوران پریودی با وجود مصرف قرص لونژیل وجود دارد؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   احتمال برای شما صفره

 21. مهسا می گوید

  با سلام 6روز از وقت پریودیم گذشته نشان دهنده چیع؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   قطعا بارداری

 22. مریم می گوید

  سلام من اولین بارباشوهرم سکس کردم و برای اینکه باردارنشم از فرداش شروع کردم ب خوردن قرص ال دی .ودیگه سکس نکردم .آیا باگذشت دوهفته هنوزم باید قرص بخورم

  1. دکتر مشاوره می گوید

   خیر

 23. سارا می گوید

  سلام من 20 سالمه و تا به حال اصلا پریود نشدم میشه بگین چه مشکلی دارم

 24. نگار می گوید

  سلام حالم خیلی خیلی بده ناخواسته باردارم ۱۴ هفته جفتمم خیلی پایینه previa نوشته . میخوام سقط کنم. دکتر گفت خطر خونریزی شدید و شوک هست میشه واقعی راهنماییم کنید داغونم نمیتونم نگهش دارم میخوام سقط کنم حتمن. آیا خطرش خیلی بالاست یا فقط خواستن منصرف بشم؟ ممنونم

 25. معصومه می گوید

  سلام و روزتون بخیر. دخترم ۱۳ سالشه و حدود یه سال هست که پریود می شه. اما بعصی وقتا پریودیش منظم نیست. مثلا فاصله پریودیش یه هفته می شه. یعنی در ماه دو بار پریود می شه. علتش چیه؟ ممکنه مشکل ویتامین یا تیروئید یا خون داشته باشه؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   کاملا تو سن بلوغ طبیعیه نگران نباشید

 26. ندا می گوید

  سلام من ۳۳ سالم یه پسر ۴/۵ ساله دارم ناخواسته باردار شدم توی هفته ۱۳ بارداری هستم میخوام سقط کنم هیچی در اینمورد نمیدونم میخواستم ببینم امکان پذیره و برام خطری نداره و به رحمم اسیب جدی وارد نمیشه. ممنون میشم واضح برام توضیح بدید.

  1. دکتر مشاوره می گوید

   باید تحت نظر باشید حتما

 27. نسترن می گوید

  سلام ببخشید میخواستم بدونم علت داشتن حالت تهوع بعد از دوران پریود چیه

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بارداری

  2. مهتاب می گوید

   سلام من چن روز پیش خودکاری را داخل واژنم کردم و احساس میکنم ک در آن فرورفته دست خودم را بردم ولی پیدا نکردم داخل واژنم میشه بگین چیکار کنم امکانش هست که داخل رخم بره؟ میشه بگین چیکار کنم از استرس دارم میمیرم

   1. دکتر می گوید

    برید معاینه تا خارجش کنن از واژن

 28. معصومه می گوید

  سلام خوبین

  ببخش مزاحم شدم

  سوال داشتم

  خواهشا دربارم قضاوت نکنین🙏🙏🙏

  چهارسال جداشدم

  تا حالا تو این چهارسال نه خود ارضایی نه رابطی جنسی داشتم😔

  29شهریور پریود شدم

  بعد کاندوم استفاده کرده

  موقع ارگاسم کلا بیرون ریخت

  بعد نیم ساعت قرص اورژانسی خوردم

  احتمال داره باردار بشم

  😔😔😔😔😔

 29. پریسا می گوید

  سلام ببخشید من یک ترنس هستم 😔😢😢 میخواستم بپرسم اگر آمپول استروژن و پروژسترون تزریق کنم مشکلی پیش میاد؟

 30. ♥️ می گوید

  سلام میخواستم یه سوال بپرسم من تقریبا یه ماه پیش در حد کم با همسرم رابطه داشتم به طوری هیج منی
  با واژن من برخورد نکرد و فقط با دستم بر خورد کرد که من دستم رو نشستم و بعد از یک ساعت رفتم دسشویی و با همون دست خودمو شستم
  الان حدودا ۱۰ روز از وقت پریودم میگذره و ترشحات سفید چسبناک دارم میترسم باردار باشم چون واقعا الان وقتش نیست آیا احتمالش هست ؟

 31. آذر می گوید

  سلام وقتتون بخیر.من سه سال عروسی کردم .حدود یک سال اقدام ب بارداری کردم.دکتر رفتم گفت کیست نداری.تنبلی تخمدان داری و اضافه وزن.متفورمین داد.دو ماهه میخورم.ماهه پیش 28روز پریود شدم .خیلی خوب بود و به موقع.ولی این ماه حدود یک هفته گذشته.فقط گاهی حس میکنم تخمدانام تیر میکشه و درد میکنه.چند روز پیش یک ساعتی سرگیجه داشتم.دیگ هیچ علائمی ندارم.میترسم برم از بدم منفی بشه😓😓

 32. صبا می گوید

  سلام خانم دکترمن دخترمجردی هستم که تنبلی تخمدان دارم دکترداروی سیبل دادن من میگرن دارم بامصرفش خیلی تشدیدمیشه الان باید چیکارکنم؟؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   باید دارو رو قطع کنید

 33. Mahdie می گوید

  سلام اگه با این شماره تو واتساپ پیام بدیم جواب میدین؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله

 34. پانیذ می گوید

  میشه شمارتونو بدید من مشکلم رو تو واتساپ براتون مطرح کنم؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589

 35. دنیا می گوید

  سلام خانم دکترمن متأهلم سن20خوب 10ماهپیش کیست رحم داشتم خونریزی زیادهم داشتم کلی سنووآزامایش دادم خلاصه الآن 9ماه دارم قرص میخورم بعدبهم میگن نازایی میاره میخوام قطعش کنم دوباره خونریزی جامیفته یانه بعدازعادت ماهیانه؟

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک