مشاوره پزشکی زنان آنلاین ( سقط جنین )(واتساپ)

17 16,756

مشاوره پزشکی زنان آنلاین : مرکز مشاوره پزشکی تلفنی زنان  909در پاسخ به سبک زندگی بهداشتی بسیاری از مشتریان ما ارائه شده است.

افزایش فشارهای زندگی خانوادگی به این معنی است که این راحت ترین راه برای بحث در مورد مشکل شماست.

اگر مشتری خارج از کشور هستید که قادر به ترتیب جلسه حضوری نیستید اما همچنان به یک نظر واجد شرایط و با تجربه نیاز دارید ، یک گزینه عملی نیز است.

اگر می خواهید یک مشاوره تلفنی داشته باشید ، خوشحال خواهیم شد که با یک مشاور تلفنی یا در واتساپ ​​دقیقه ای تماس بگیرید تا در مورد مشکل شما صحبت کنیم و در مورد گزینه های مختلف درمان به شما مشاوره دهیم.

مشاوره پزشکی زنان آنلاین

مشاوره پزشکی زنان آنلاین

قیمت تمام خدمات ارائه شده در مرکز 909را می توانید در صفحه واتساپ ما پیدا کنید . اگر سوالی دارید یا می خواهید یک مشاوره رزرو کنید ، لطفاً بصورت آنلاین در واتساپ رزرو کنید .

خدمات ما

خونریزی غیر طبیعی واژن

درد و ترشحات واژن

یائسگی

سقط درمانی با استفاده از قرص

مشکلات باروری

سونوگرافی بارداری در اوایل

تست هارمونی قبل از تولد (NIPT)

سونوگرافی جنسیت کودک

سلامت جنسی

جراحی های جزئی

هایمنوپلاستی یا ترمیم پرده بکارت

واژینوپلاستی

مشاوره تلفنی

وقتی صحبت از سلامت جنسی و باروری می شود ، دشوار است که بدانیم “طبیعی” چیست و چه علامتی از یک مشکل بالقوه سلامتی است. حتی اگر در مورد برخی مسائل احساس خجالت کنید ، مشاوره مامایی  و پزشکی ما اینها را  شنیده  و برای کمک به شما و نه برای قضاوت در اینجا هستند.

مشاوره پزشکی زنان آنلاین

سوال پزشکی آنلاین رایگان

در اینجا هفت نکته وجود دارد که باید همیشه با مشاور مامایی در میان بگذارید:مشاوره پزشکی زنان آنلاین

دوره های دردناک قاعدگی

از نظر بسیاری از خانم ها ، عادت ماهانه دوران نامطلوبی است. گرفتگی عضلات ، درد پستان و سردرد تنها برخی از علائم رایج قاعدگی است. اما برای برخی از خانم ها ، درد پریود فراتر از گرفتگی عضلات است و می تواند بسیار شدید باشد.

اگر عادت ماهانه شما بسیار دردناک است یا به مرور زمان بدتر شده است ، می تواند نشانه  آندومتریوز  یا  فیبروم رحم باشد. “مهم است که با پزشک خود در این مورد صحبت کنید ، زیرا راه حل های زیادی وجود دارد که می تواند این شرایط را کنترل کند. شما نیازی به رنج و سکوت ندارید  .”

بوی واژن

نوشته های مرتبط

گرچه بوی واژن می تواند موضوع ناخوشایندی باشد ، اما مهم است که در صورت ایجاد بوی بد یا ماهی ، با پزشک خود صحبت کنید یا تغییری در بوی طبیعی شما ایجاد شود که به نظر می رسد برای چند روز ادامه دارد. “در حالی که داشتن بو طبیعی است ، اما هرگونه تغییر یا بوی بد ممکن است نشانه رشد بیش از حد باکتری یا عفونت واژن باشد.”

ناراحتی جنسی

بسیار مهم است که در مورد ناراحتی جنسی با پزشک خود صحبت کنید. ممکن است از طرح آن ناراحت باشید ، اما مشاور مامایی می تواند در توضیح و درمان نگرانی های شما کمک کند. مشاوره سقط جنین

شماره ماما برای سقط جنین نی نی سایت

خشکی واژن

 بسیاری از خانم ها در حین رابطه خشکی واژن را تجربه می کنند. خشکی اغلب می تواند به سن زن و عوامل کاهش دهنده آن در زندگی او بستگی داشته باشد.

 اگر زن جوانی به این مسئله مبتلا باشد و مدت زیادی تحت کنترل بارداری باشد ، ممکن است استروژن کافی وجود نداشته باشد و ممکن است لازم باشد کنترل بارداری خود را تغییر دهد.

برای یک مادرپرکار ، ممکن است وقت کافی برای پیشگویی و تحریک قبل از رابطه جنسی نداشته باشد و منجر به خشکی شود. اگر خانمی یائسه و خشکی دارد ، این می تواند به دلیل کم بودن استروژن باشد و مشاور زنان می تواند استروژن واژینال تجویز کند.

درد در حین رابطه جنسی

 اگر در حین رابطه جنسی احساس درد می کنید ، موقعیت های مختلف را امتحان کنید تا موقعیتی را که احساس راحتی می کنید پیدا کنید. گرچه ممکن است گاهی اوقات هنوز هم ممکن است لازم باشد با پزشک خود صحبت کنید.  “مهم است که اگر با مقاربت در هر موقعیتی که سعی می کنید درد دارید ، با پزشک خود صحبت کنید ، روان کننده ها به خشکی واژن کمک نمی کنند یا بعد از مقاربت خونریزی دارید.

مشاوره رایگان مامایی در واتساپ

بیماریهای عفونی واژن

برای تعیین عوامل خطر برای  دیسپلازی دهانه رحم و عفونت داشتن رابطه جنسی زیر 18 سال گاهی اوقات شما را مستعد ابتلا به HPV می کند. زیرا محل اتصال دهانه رحم و واژن در جوانی بارزتر است. داشتن شرکای بیشتر نیز می تواند احتمال مواجهه را افزایش دهد.

“برخی از بیماریهای مقاربتی می توانند خطر ناباروری را افزایش دهند  ، بنابراین پزشکان می خواهند در صورت بروز چنین شرایطی مشاوره مناسب را ارائه دهند.” “به عنوان مثال ، برای بیماری های مقاربتی مانند هرپس ، ما همچنین می خواهیم مشاوره ارائه دهیم ، زیرا این یک بیماری مادام العمر است و ممکن است در آینده شیوع داشته باشید.”

ترمیم پرده بکارت

پرده بکارت یک غشای کوچک و ناهموار در داخل ورودی واژن است . تمامی پرده های بکارت به شکل مشابه به وجود نیامده اند. بنابراین چیزهای فراوانی جز رابطه جنسی می تواند پرده بکارت را از بین ببرد .

(از جمله اسب سواری، دوچرخه سواری، ژیمناستیک، استفاده از تامپون، انگشت کردن و خودارضایی که در اصل می تواند بدون داشتن رابطه جنسی باعث پارگی پرده بکارت شود). برخی از زنان حتی بدون پرده بکارت بدنیا می آیند.

هر اطلاعاتی در طی این مشاوره محرمانه خواهد ماند و تحت حاکمیت رازداری پزشکی قرار خواهد گرفت.

زمان مناسب براي ترميم بكارت

ایا ترمیم بکارت قابل تشخیص است

دكتر خوب برای ترميم بكارت ؟ (دکتر هایمنوپلاستی)

خونریزی بعد از سقط جنین

مهم است که از علائم و نشانه های خونریزی بیش از حد مطلع شوید؛ طوری که در صورت نیاز بتوانید به موقع مراقبت های پزشکی را انجام دهید. خونریزی شدید در طول و بعد از سقط جنین بسیار غیر عادی است؛

 اما در موارد سقط جنین در 3 ماهه دوم، خونریزی علت اصلی مرگ و میر است. در حالی که قرصهای سقط جنین خطر ابتلا به عفونت را کاهش میدهند، زیرا سقط دارویی یک روش تهاجمی نیست. در هنگام تجویز میزوپروستول واژینال، مقدار عفونت ممکن است رخ دهد. یک تب بالا   و خونریزی شدید نشانه هایی از عفونت است.

مشاوره تلفنی سقط جنین

روشهای سقط جنین خانه:بارداری وحاملگی  یکی از بهترین اتفاقات در زندگی یک زوج است اما فقط هنگامی که آنها امادگی آن را داشته باشند . دلایل زیادی وجود دارد که یک زوج برای بارداری تصادفی تصمیم به سقط جنین خود میگیرند که البته این یک جرم است .

با این حال، اگر شما در نهایت تصمیم به سقط جنین گرفته اید، میتوانید درخانه وبدون استفاده از روشهای سقط جنین دارویی و جراحی انجام دهید.به شما توصیه می شود که به مدت 14 روز چیزی در واژن قرار ندهید ، یعنی بدون تامپون ، رابطه جنسی ، استحمام و شنا.

تعداد کمی از زنان ممکن است دچار عفونت شوند. این ممکن است باعث ایجاد دما ، درد ، ترشح یا خونریزی غیرمعمول شود. در صورت بروز این امر باید با پزشک مشورت شود تا در صورت نیاز آنتی بیوتیک تجویز شود.

شما باید سریع از سقط جنین بهبود یابید اما به شما توصیه می شود که برای چند روز کار را آسان انجام دهید. ممکن است احساس کنید احساسی هستید و در صورت نیاز مشاوره اضافی در دسترس است. 

17 دیدگاه ها
 1. معصومه می گوید

  سلام و روزتون بخیر. دخترم ۱۳ سالشه و حدود یه سال هست که پریود می شه. اما بعصی وقتا پریودیش منظم نیست. مثلا فاصله پریودیش یه هفته می شه. یعنی در ماه دو بار پریود می شه. علتش چیه؟ ممکنه مشکل ویتامین یا تیروئید یا خون داشته باشه؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   کاملا تو سن بلوغ طبیعیه نگران نباشید

 2. ندا می گوید

  سلام من ۳۳ سالم یه پسر ۴/۵ ساله دارم ناخواسته باردار شدم توی هفته ۱۳ بارداری هستم میخوام سقط کنم هیچی در اینمورد نمیدونم میخواستم ببینم امکان پذیره و برام خطری نداره و به رحمم اسیب جدی وارد نمیشه. ممنون میشم واضح برام توضیح بدید.

  1. دکتر مشاوره می گوید

   باید تحت نظر باشید حتما

 3. نسترن می گوید

  سلام ببخشید میخواستم بدونم علت داشتن حالت تهوع بعد از دوران پریود چیه

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بارداری

 4. معصومه می گوید

  سلام خوبین

  ببخش مزاحم شدم

  سوال داشتم

  خواهشا دربارم قضاوت نکنین🙏🙏🙏

  چهارسال جداشدم

  تا حالا تو این چهارسال نه خود ارضایی نه رابطی جنسی داشتم😔

  29شهریور پریود شدم

  بعد کاندوم استفاده کرده

  موقع ارگاسم کلا بیرون ریخت

  بعد نیم ساعت قرص اورژانسی خوردم

  احتمال داره باردار بشم

  😔😔😔😔😔

 5. پریسا می گوید

  سلام ببخشید من یک ترنس هستم 😔😢😢 میخواستم بپرسم اگر آمپول استروژن و پروژسترون تزریق کنم مشکلی پیش میاد؟

 6. ♥️ می گوید

  سلام میخواستم یه سوال بپرسم من تقریبا یه ماه پیش در حد کم با همسرم رابطه داشتم به طوری هیج منی
  با واژن من برخورد نکرد و فقط با دستم بر خورد کرد که من دستم رو نشستم و بعد از یک ساعت رفتم دسشویی و با همون دست خودمو شستم
  الان حدودا ۱۰ روز از وقت پریودم میگذره و ترشحات سفید چسبناک دارم میترسم باردار باشم چون واقعا الان وقتش نیست آیا احتمالش هست ؟

 7. آذر می گوید

  سلام وقتتون بخیر.من سه سال عروسی کردم .حدود یک سال اقدام ب بارداری کردم.دکتر رفتم گفت کیست نداری.تنبلی تخمدان داری و اضافه وزن.متفورمین داد.دو ماهه میخورم.ماهه پیش 28روز پریود شدم .خیلی خوب بود و به موقع.ولی این ماه حدود یک هفته گذشته.فقط گاهی حس میکنم تخمدانام تیر میکشه و درد میکنه.چند روز پیش یک ساعتی سرگیجه داشتم.دیگ هیچ علائمی ندارم.میترسم برم از بدم منفی بشه😓😓

 8. صبا می گوید

  سلام خانم دکترمن دخترمجردی هستم که تنبلی تخمدان دارم دکترداروی سیبل دادن من میگرن دارم بامصرفش خیلی تشدیدمیشه الان باید چیکارکنم؟؟؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   باید دارو رو قطع کنید

 9. Mahdie می گوید

  سلام اگه با این شماره تو واتساپ پیام بدیم جواب میدین؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   بله

 10. پانیذ می گوید

  میشه شمارتونو بدید من مشکلم رو تو واتساپ براتون مطرح کنم؟

  1. دکتر مشاوره می گوید

   09387812589

 11. دنیا می گوید

  سلام خانم دکترمن متأهلم سن20خوب 10ماهپیش کیست رحم داشتم خونریزی زیادهم داشتم کلی سنووآزامایش دادم خلاصه الآن 9ماه دارم قرص میخورم بعدبهم میگن نازایی میاره میخوام قطعش کنم دوباره خونریزی جامیفته یانه بعدازعادت ماهیانه؟

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک