بهترین فیشال در تهران ( هزینه فیشیال صورت )

 بهترین فیشال در تهران : شما می خواهید یک روتین مراقبت از پوست را شروع کنید، اما چند سوال دارید:

چند محصول مراقبت از پوست باید استفاده کنید؟ کدام یک برای پوست شما مناسب است؟ به چه ترتیبی باید این محصولات را اعمال کنید؟ و حتی محصولات چه کاری انجام می دهند؟ ما با متخصصان پوست صحبت کردیم تا به شما کمک کنیم تا بفهمید از کجا شروع کنید و چه چیزی را در هنگام ساختن بهترین روتین برای پوست خود در نظر داشته باشید.

بهترین فیشال در تهران

سه مرحله اصلی مراقبت از پوست

به گفته اشلی ماگوورن، پزشک متخصص پوست و صاحب و بنیانگذار پوست منهتن در ساحل منهتن، کالیفرنیا، برای به دست آوردن بیشترین سود از رژیم روزانه مراقبت از پوست، صرف نظر از نوع پوست شما، باید با سه مرحله ساده شروع کنید:

 • پاک کردن
 • درمان کردن
 • مرطوب کردن

احتمالاً قبلاً می دانید که پاکسازی یا فیشیال پوست صورت به معنای شستن صورت و مرطوب کردن به معنای آبرسانی به پوست است، اما “درمان” چه چیزی را شامل می شود؟

اگر پوست چرب دارید و در طول روز چندین بار به دنبال کاغذهای لکه دار هستید، ممکن است بخواهید روال مراقبت از پوست خود را دوباره ارزیابی کنید. محصولات خیلی سنگین می توانند پوست را چرب جلوه دهند، در حالی که محصولاتی که خیلی سبک وزن هستند ممکن است به اندازه کافی آبرسان نباشند.

روتین مراقبت از پوست مناسب می تواند تفاوت را برای پوست های چرب ایجاد کند. پیش از این، با تنظیم روتینی که برای پوست‌های چرب طراحی شده بود و حاوی توصیه‌هایی برای استفاده در صبح و شب است، حدس‌ها را برطرف کردیم.

آیا اگر پوست شما از خودش مراقبت کند عالی نیست؟ نیازی به نگرانی در مورد چین و چروک یا سایر مشکلات پوستی نیست! فقط ظاهر بی عیب و نقص در تمام مدت! خوب، متأسفانه، هیچ کس در جهان وجود ندارد که این تجمل را داشته باشد. هر نوع پوست نیازمندی های منحصر به فردی دارد و شما باید بر اساس نوع پوست خود یک برنامه روزانه مراقبت از پوست بسازید. روتین صبحانه مراقبت از پوست برای پوست های چرب

مخصوصاً برای پوست های چرب، روتین مراقبت از پوست صبحگاهی راهی عالی برای از بین بردن چربی هایی است که ممکن است در هنگام خواب روی سطح پوست انباشته شده باشند. فقط چند مرحله اضافی – با کمک کمی از محصولات مات کننده – می تواند به مبارزه با پوست چرب کمک کند.

هر روز صبح صورت خود را بشویید تا هرگونه ناخالصی یا چربی اضافی که در طول شب ایجاد شده است پاک شود. هر چه آلودگی و باکتری بیشتر روی پوست شما باقی بماند، احتمال ایجاد جوش بیشتر می شود. با این حال، از صابون‌های خشن دوری کنید و به یک شستشوی ملایم صورت برسید که چربی بیش از حد پوست شما را از بین نبرد.

بهترین فیشال در تهران

خوب، هدف هر روتین مراقبت از پوست، علاوه بر حفظ رنگ پوست شما، هدف قرار دادن مناطق مشکل دار است. دکتر ماگوورن توضیح می‌دهد که درمان به معنای ترکیب سرم‌ها یا کرم‌هایی است که مملو از مواد مفید برای مراقبت از پوست مانند ویتامین C، رتینول، آلفا هیدروکسی اسیدها و غیره هستند، بسته به نوع پوست شما و نتایجی که می‌خواهید ببینید.

دکتر ماگوورن می گوید: «افزودن یک مرحله میانی بین اجزای پاک کننده و مرطوب کننده واقعاً مهم است. این می تواند در طول زمان و در سلامت، ظاهر و پیری پوست شما تفاوت زیادی ایجاد کند.

چیزهای خوب نصیب کسانی می شود که صبر می کنند – و این شامل روال های مراقبت از پوست نیز می شود. حتی بهترین محصولات مراقبت از پوست برای کار کردن زمان می برد، بنابراین یک شبه منتظر نتیجه نباشید.

اگر به یک برنامه منظم و روزانه پایبند باشید، احتمالاً می توانید انتظار داشته باشید که در عرض شش تا 12 هفته مزایایی را مشاهده کنید – و اغلب حداقل سه تا چهار ماه طول می کشد تا بدانید که آیا روال جدید شما واقعاً کار می کند یا خیر.

مراحل فیشیال حرفه ای

فیشال صورت مراحل مختلفی دارد که بر مبنای نوع پوست شما قابل تغییر است. اصلی‌ترین مراحل آن شامل موارد زیر است:

 1. پاکسازی صورت
  متخصص پوست با کمک یک پاک‌کننده، پوست صورت و گردن شما را به خوبی ماساژ می‌دهد تا تمامی آلودگی‌ها، کثیفی‌ها و مواد آرایشی از سطوح پوستی شما پاک شود. سپس با استفاده از یک اسفنج مخصوص و آب گرم مواد را از روی پوست شما برمی‌دارد و صورتتان را خشک می‌کند. در این مرحله از پاکسازیريا، پوست شما برای ارزیابی آماده خواهدبود. در این مرحله مشخص خواهدشد که چه نوع ماسکی به منظور فیشیال صورت شما باید مورد استفاده قرار بگیرند.
 2. لایه‌برداری پوست
  در این مرحله با استفاده از یک کرم لایه‌برداری اسکراب که مخصوص نوع پوستی شماست (خشک، چرب، معمولی)، سلول‌های مرده از پوست صورت جدا شده و با استفاده از بخار آب منافذ پوست زیباجو باز می‌شود.
  در این زمان انتخاب شیوه مناسب وابسته به نظر درمانگر و عواملی مانند: جوش‌های سر‌سفید، جوش‌های سر‌سیاه، آکنه‌ها، چروک‌های پیری، لکه‌های ناشی از دوران بارداری، نور خورشید و غیره دارد.
 3. بخور دادن به پوست صورت
  در این مرحله با کمک دستگاه بخور به پوست زیباجو بخور گرم داده می‌شود. این مرحله بسیار آرامش‌بخش است و با افزایش رطوبت در سطوح پوستی منجر به باز شدن منافذ پوستی  شده و در نهایت جوش‌های سرسیاه و سر سفید راحت‌تر خارج خواهندشد.
 4. لایه برداری پوست مرحله دوم
  در این مرحله با استفاده از دستگاه‌های ویژه موهای اصلاح نشده پوست صورت و سلول‌های مرده پوست به طور کامل جدا می‌شوند و پوست صورت روشن و شفاف خواهدشد.
 5. استخراج و تخلیه جوش‌ها
  در این مرحله چربی‌های اضافه و سلول‌های مرده با کمک یک دستگاه فلزی از سطح پوست جمع  می‌شوند و به باز شدن بیشتر منافذ پوست کمک می‌کند؛  در نتیجه انجام این کار جوش‌های سر‌سیاه و سر‌سفید و آکنه‌ها تخلیه می‌شوند.
  میزان تحمل درد در هر شخص با شخص دیگری متفاوت خواهدبود و امکان دارد که این مرحله برای افرادی که پوست نازک‌تر و حساسی دارند کمی دردناک باشد. لازم است که انجام این مرحله با دقت فراوان انجام شود؛ در غیر این صورت ممکن است مویرگ‌های صورت پاره شوند و کبودی‌های مختلف در نواحی صورت به وجود آیند.
 6. ماساژ پوست صورت
  ماساژ پوست صورت سبب می‌شود که خستگی از شما رفع شده و احساس آرامش دلپذیری وجود شما را فرا بگیرد. این شیوه درمانی، عضلات سر را ریلکس می‌کند و با افزایش جریان خون، اکسیژن‌رسانی به سلول‌های پوستی شما را بیش از قبل می‌کند.
  همین مسئله سبب می‌شود که شما شادابی و جوانی خاصی در پوست خود احساس کنید. می‌توان با قطعیت گفت که فشیال صورت مزایای بسیار بیشتری نسبت به باقی روش‌های درمانی پوست دارد. اگر که هزینه فیشیال صورت را با باقی شیوه‌های درمانی مقایسه کنید، خواهید دید که پاکسازی پوست صورت علاوه بر این که مقرون به صرفه می‌باشد، نتیجه بهتری را نیز برای شما به ارمغان می‌آورد.
 7. قراردادن ماسک روی پوست صورت
  در این وهله ماسکی مخصوص به مدت زمان یک ربع بر روی پوست شما گذاشته می‌شود. این ماسک وظیفه آبرسانی کامل و هیدراته کردن‌ پوست شما را برعهده دارد.
 8. مرحله آخر فیشیال صورت
  در مرحله آخر از تونر استفاده می‌شود. تونر منجر به تنظیم ph شده و پوست شما را به طور عمیقی پاکیزه می‌کند. در آخرین مرحله فشیال از سرم، آبرسان، کرم‌های مرطوب‌کننده و ضد آفتاب استفاده می‌شود تا مراقبت‌های لازم از پوست شما، کامل شوند‌.
بهترین فیشال در تهران

آموزش فیشیال صورت در خانه

در اینجا بهترین برنامه روزانه مراقبت از پوست مورد تایید متخصص پوست برای صبح و شب، شامل مراحل اساسی که باید در هر رژیم خانگی برای پوست های چرب، خشک، مختلط یا مستعد آکنه باشد را قرار داده ایم.

مراحل روتین مراقبت از پوست صبح شما: بهترین فیشال در تهران

1. پاک کننده

پاکسازی صورت باید اولین قدم در هر روتین مراقبت از پوست باشد، زیرا ناخالصی ها و چربی اضافی را که می تواند منافذ پوست را مسدود کرده و پوست کدر می کند پاک کند. اما ملایم باش دکتر ماگوورن می‌گوید: «بسیاری از افراد بیش از حد یا اغلب یا با پاک‌کننده‌های خیلی خشن پاک‌سازی می‌کنند، که در واقع سد محافظ پوست شما را از بین می‌برد. اگر پوست خشک یا حساسی دارید، سعی کنید فقط در شب بشویید و صبح صورت خود را با آب بشویید.

بهترین فرمول ها به آرامی پوست شما را بدون از بین بردن روغن های سالم پاک می کنند. دکتر ویتنی بوو، متخصص پوست در شهر نیویورک و نویسنده کتاب زیبایی پوست کثیف، می‌گوید: «یک پاک‌کننده خوب بدون سولفات و صابون برای صورت دارای pH متعادل و ملایم است تا مانع پوست را بدون کندن پوست حفظ کند.

پوست چرب: یک شوینده کف یا ژل پاک کننده به اندازه کافی کثیفی و چربی اضافی از پوست شما را تضمین می کند. موادی مانند نیاسینامید و اسید سالیسیلیک می توانند به تنظیم و حذف چربی اضافی کمک کنند.

پوست مستعد آکنه: یک شوینده کف ملایم با مواد ضد آکنه مانند اسید سالیسیلیک، اسید گلیکولیک، بنزوئیل پراکسید یا گوگرد بهترین گزینه است.

پوست خشک: به دنبال فرمول کرم یا مومیایی با ترکیبات آبرسان مانند سرامید، گلیسیرین، اسید هیالورونیک و روغن های گیاهی باشید.

پوست حساس: میسلار واتر را امتحان کنید، یک پاک‌کننده فوق‌العاده ملایم که شامل ذرات ریز به نام میسل است که ناخالصی‌ها را به دام می‌اندازد و بدون اینکه پوست شما در این فرآیند خشک شود، آنها را از بین می‌برد.

فواید فیشیال برای صورت

2. تونر

تونرها یک مایع مراقبت از پوست مبتنی بر آب هستند که پس از پاکسازی صورت با انگشتان، پنبه یا پارچه و قبل از استفاده از سایر درمان های مراقبت از پوست مانند سرم ها و مرطوب کننده ها، روی پوست خشک اعمال می شود. یک تونر خوب می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که پوست شما کاملاً تمیز و بدون جرم است، به علاوه دوز اضافی از مواد فعال را به آن می دهد. بهترین فیشال در تهران

دکتر ماگوورن می‌گوید: شما به تونر نیاز ندارید، اما کشیدن یک تونر می‌تواند راهی عالی برای شادابی پوست، حذف هرگونه مواد باقی‌مانده و متعادل کردن pH باشد. و اگر به دنبال مزایای اضافی برای پاکسازی و روشن‌کننده پوست هستید، تونرهای امروزی بسیار پیشرفته‌تر از فرمول‌های خشک‌کننده مبتنی بر الکل و قابض در گذشته هستند، که مملو از مزایای تقویت‌کننده پوست هستند که می‌توانند شما را درخشان کنند. بهترین فیشال در تهران

اگر پوست مستعد آکنه دارید، به دنبال تونر حاوی اسیدهای هیدروکسی، از جمله اسید سالیسیلیک و اسید لاکتیک باشید که باعث افزایش گردش سلولی می شود.

هزینه فیشیال صورت

برای پوست های خشک یا حساس، به دنبال یک تونر آبرسان (یا همان اسانس) باشید که بدون الکل خشک و با موادی مانند گلیسیرین و اسید هیالورونیک برای تسکین آن ساخته شده است. بهترین فیشال در تهران

برای پوست مختلط، به دنبال لایه‌بردارهای ملایم، تقویت‌کننده‌های آبرسانی و آنتی‌اکسیدان‌هایی مانند ویتامین C، ویتامین E و چای سبز باشید که می‌توانند با رادیکال‌های آزاد مبارزه کرده و از آسیب‌های پوستی جلوگیری کنند.

برای پوست های چرب، به دنبال مواد قابض مانند الکل ها یا فندق جادوگر باشید که منافذ را سفت می کنند.

3. سرم

یک سرم متناسب با نگرانی‌های پوست شما می‌تواند هم درمان و هم محافظت کند، و مقادیر متمرکزی از مواد قوی را ارائه می‌کند که می‌تواند تعدادی از مشکلات پوست، از چین و چروک گرفته تا لکه‌های تیره را برطرف کند – و اگر نگرانی‌های متعددی دارید، می‌توانید از چندین فرمول سرم مختلف استفاده کنید.

اما باید برچسب ها را با دقت بخوانید، زیرا برخی از سرم ها بهتر است در صبح استفاده شوند، در حالی که برخی دیگر برای شب ایده آل هستند.

یک سرم که همه می توانند در صبح از آن بهره مند شوند؟ سرم آنتی اکسیدانی که از تشکیل رادیکال های آزاد جلوگیری می کند و علائم پیری را به مرور زمان کاهش می دهد.

و سرم آنتی اکسیدانی استاندارد طلایی ویتامین C است. دکتر ماگوورن می گوید: «همه باید از ویتامین C استفاده کنند، صرف نظر از سن. این کمک می‌کند تا بسیاری از آسیب‌های پوستی که از آفتاب و آلودگی وارد می‌شویم، معکوس کنیم.»

برای صبح

نوشته های مرتبط
 1. پاکسازی

صرف نظر از نوع پوستتان، باید هر روز صبح و عصر از یک پاک کننده با کیفیت خوب استفاده کنید. پوست بالغ نیاز به تغذیه بیشتری دارد، بنابراین به جای شوینده های کف دار از کرم پاک کننده استفاده کنید. یک پاک کننده کرم به حفظ رطوبت و حفظ ظاهری تازه کمک می کند.

 • تقویت کننده

از تونرهای مبتنی بر الکل خودداری کنید. از آنجایی که پوست بالغ به سرعت رطوبت خود را از دست می دهد، بهتر است از یک تونر آبرسان استفاده کنید. از تونرهای مبتنی بر آب که حاوی مواد تسکین دهنده مانند عصاره بابونه و خیار، پانتنول و ویتامین B هستند استفاده کنید.

 • سرم

یک سرم سبک، بدون چربی و ضد پیری چیزی است که پوست شما به آن نیاز دارد. یکی را انتخاب کنید که حاوی موادی مانند اسید هیالورونیک و ویتامین C باشد.

 • مرطوب کننده

مرطوب‌کننده‌ای که در سن 20 شما کار می‌کرد، اکنون کارایی ندارد. از مرطوب کننده های آبرسانی که حاوی موادی مانند اسید هیالورونیک، آلوئه ورا، گلیسیرین هستند استفاده کنید. یکی را انتخاب کنید که مخصوص پوست های بالغ، بدون عطر و ضد حساسیت باشد.

 • ضد آفتاب

پوست بالغ نیاز به محافظت کلی دارد. از یک کرم ضد آفتاب با طیف وسیع استفاده کنید که از پوست شما در برابر اشعه های UVA و UVB محافظت می کند. یکی را انتخاب کنید که دارای رتبه SPF و PA+ بالا باشد و در برابر آب مقاوم باشد.

مراکز فیشیال صورت در تهران

جنیفر دیوید، متخصص پوست در فیلادلفیا و موسس پوست و موی مجازی Skin & Scripts، می‌گوید برای پوست‌های تیره‌تر، پرپیگمانتاسیون می‌تواند یک مشکل رایج باشد و استفاده از سرم ویتامین C در صبح نیز می‌تواند به کاهش لکه‌های تیره کمک کند.

4. کرم دور چشم

کرم‌های دور چشم با کرم‌های صورت متفاوت هستند، زیرا به‌طور خاص برای ناحیه ظریف دور چشم، که سریع‌تر از بقیه قسمت‌های صورت شما پیر می‌شوند، فرموله شده‌اند – و بنابراین در دسته «درمان» نیز قرار می‌گیرند. اگر نگران خطوط ریز، چین و چروک، عدم استحکام، حلقه های تیره یا کیسه های زیر چشم هستید، یک محصول درمان چشم قطعا ارزشش را دارد.

برای هدف قرار دادن سیاهی دور چشم، به دنبال نیاسینامید یا ویتامین C باشید.

مارنی نوسبام، دکتر، متخصص پوست در شهر نیویورک و مربی بالینی پوست در کالج پزشکی ویل کورنل، توصیه می کند برای پف کردگی، از فرمول حاوی کافئین استفاده کنید. برای چین و چروک و افتادگی، به دنبال فرمول های حاوی پپتید و رتینول باشید.

دکتر دین مراز رابینسون، متخصص پوست در Westport، CT و استادیار بالینی پوست در دانشکده پزشکی ییل، می‌گوید: «ویتامین K می‌تواند به رفع سیاهی حلقه‌های زیر چشم و اسید هیالورونیک با هیدراتاسیون کمک کند». هنگام استفاده در صبح و شب، با استفاده از انگشت حلقه (ضعیف ترین انگشت خود) به آرامی بر روی فرمول مورد نظر برای نگرانی های ناحیه چشم ضربه بزنید تا از کشیدن پوست ظریف و ایجاد آسیب جلوگیری کنید.

فواید پاکسازی پوست صورت با دستگاه

نکات اضافی برای حفظ سلامت پوست

 • صورت خود را دو بار بشویید

دو بار شستن صورت در روز باعث تمیز نگه داشتن آن و جلوگیری از جوش زدن صورت می شود. ضروری است که صورت خود را بیش از حد نشویید زیرا این کار منجر به خشکی و آسیب به سد رطوبتی پوست می شود. اگر پوست چرب دارید، صورت خود را بیش از سه بار در روز نشویید.

 • آرایش خود را پاک کنید

هرگز فراموش نکنید که قبل از رفتن به رختخواب آرایش خود را پاک کنید. آرایش می تواند منافذ شما را مسدود کند و به پوست شما فرصت نفس کشیدن نمی دهد. این می تواند منجر به جوش و تشدید پوست شود.

 • پوست خود را مرطوب کنید

صرف نظر از نوع پوست شما، مرطوب کردن باید بخشی ضروری از روتین مراقبت از پوست شما باشد.

 • از گرفتن دوش آب گرم خودداری کنید

دوش آب گرم منافذ پوست را باز می کند که منجر به از دست دادن رطوبت می شود. برای جلوگیری از این امر، سعی کنید از آب خنک/گرم برای دوش گرفتن و شستن صورت خود استفاده کنید.

 • هیدراته بمانید

هیدراته ماندن به پوست شما رطوبت لازم را برای سالم ماندن می دهد. اگر کم آب هستید، هیچ مقدار مرطوب کننده نمی تواند به احیای پوست شما کمک کند.

 • 8 ساعت بخوابید

خواب به حفظ سلامت سلول های بدن شما کمک می کند. کمبود خواب می تواند بر روند چرخش سلولی تأثیر بگذارد و منجر به آسیب پوست شود.

 • کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید

وقتی صحبت از پوست شما می شود، نور خورشید بزرگترین عامل آسیب رسان است. بنابراین، همیشه از کرم های ضد آفتاب یا مرطوب کننده SPF با حداقل فاکتور محافظت در برابر آفتاب 30 استفاده کنید.

پاکسازی صورت با دستگاه فیشیال

این دستگاه با هیدراتاسیون موثر پوست به جوانسازی و رفع امراض پوستی سطحی تا عمقی کمک می کند. قابلیت این دستگاه برای شکستن ذرات آب و تولید اکسیژن آن را به بهترین روش احیاکنندگی ضد لیزری بخش های مرده و محرک کلاژن سازی تبدیل نموده است.این دستگاه قادر است که اکسیژن را با غلظت تقریبی ۹۸% به بافت های زیرین اپیدرم وارد کند و از طرفی دستگاه اکوافیشیال در غنی سازی سایر سرم ها و محصولات مایع پوست با اکسیژن برای تاثیرگذاری بیشتر عملکرد موثری دارد.

انواع دستگاه آکوافیشیال:

پاکسازی صورت با دستگاه فیشیال

در سالهای اخیر تلاش بر  تولید ی دستگاه با امکانات فراوان  باعث شد تا ابزارهای مولتی پاور یا چند کاره در بازار جهانی فراوان شود. دستگاه اکوافیشیال نیز از این جمله موارد است که امروزه با انواع ۶ کاره ، ۷،۸ و ۹ کاره در بازار وجود دارد. گجت های استفاده شده در تمام این دستگاه ها به تدریج پیشرفته تر شده اند تا امروز کاربرد دستگاه اکوافیشیال به حداکثر خود برسد. این پیشرفت به طبع ، آموزش کار با دستگاه اکوافیشیال متناسب با به روز ترین دستگاه ها را می طلبد.

در ادامه به ابزار های دستگاه ۹ کاره یا ۹ بازو که به حداکثر کاربرد دستگاه اکوافیشیال می انجامد خواهیم پرداخت:

۱.هیدرادرم ابریژن: این روش به اکسیژن رسانی مستقیم با آب به لایه برداری فیزیکی و شیمیایی پوست صورت می پردازد.

۲.اسپری کننده و ترکیب کننده اکسیژن با محصولات آرایشی مایع: این روش به اکسیژن رسانی غیر مستقیم یعنی ترکیب اکسیژن با سرم ها و تونیک ها برای غنی سازی پوست به کار می رود.

۳.دستگیره BIO:این دستگاه با داشتن ریتم سینوسی به آرام سازی پوست،کاهش تورم و جوانسازی پوست از طریق تحریک سوخت و ساز سلولی می پردازد.

۴.دستگاه آر اف: این ابزار با تابش مستقیم امواج رادیویی بی خطر به کلاژن سازی عمقی و جوانسازی پوست می انجامد.

۵.ماسک ال ای دی با ۷ رنگ نور درمانی متفاوت: این دستگاه تابشی ال ای دی ، نور رنگی درمانی را به پوست تابانده می شود و مشکلاتی همچون هایپرپیگمانتاسیون وستی را برطرف می نماید.

۶.دسته های cold و warmer: دسته های سرد و گرم جهت کاهش التهاب و بستن منافذ و جلوگیری از کبودی های احتمالی مورد استفاده قرار میگیرد. دسته ی سرد بهترین راه برای بستن منافذ باز صورت شمرده می شود.

۷.ابزار اولتراسونیک : ارسال کننده مواد به لایه های عمقی است ه به درمان امراض عمقی همچون زگیل ها و تبخال های غیر فعال می انجامد.

۸.مزوگان: ابزاری تهاجمی است که برای کارآیی بیشتر سرم های اکسیژنه، آنها را به بخش های عمقی پوست تزریق می کند. آموزش کار با دستگاه اکوافیشیال برای کار با این ابزار از اهمیت ویژه ای برخوردار است.پاکسازی صورت با دستگاه فیشیال

instagram banner
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک