- تبلیغات -

t

تفاوت فیلر با ژل لب چیست؟(هزینه تزریق)

تفاوت فیلر با ژل لب :پرکننده های پیشرفته امروزی از Hyaluronic Acid (یا HA)ساخته شده اند ، ماده ای که به طور طبیعی در بدن یافت می شود.

این ماده زیبایی بسیار مفید است زیرا قادر است تا 1000 برابر وزن خود را در آب نگه دارد. به همین دلیل است که می توانید آن را در قسمت جلویی و وسط در پشت محصولات مراقبت از پوست خود پیدا کنید

. این فیلرها کار بسیار زیادی می تواند انجام دهد زیرا نمی تواند به لایه های بیرونی پوست شما نفوذ کند تا به اعماق برسد و در آنجا تأثیر آنی و قابل توجه داشته باشد. بعضی از مارک ها از HA با وزن مولکولی کم استفاده می کنند تا آن را عمیق تر به پوست بکشند ، اما حتی این کار فقط می تواند خیلی انجام دهد. اینجاست که سوزن وارد می شود.

از آنجا که HA چیزی است که بدن ما تولید می کند – هرچند که در مقادیر کمتری با افزایش سن – از آن خوشبختانه پذیرفته شود و پس از تزریق به پوست ، به راحتی در طی یک ماه از بین می رود.

تفاوت فیلر با ژل لب

. فقط در لب استفاده نمی شود؛ می تواند چین و چروک را برطرف کند ، حجم آن را به گونه ها بازگرداند و آن خطوط عمودی را در کنار دهان شما ریشه کن کند.

.بهترین ژل‌ها برای حجیم کردن ، ژل‌هایی هستند که حداکثر سازگاری بیولوژیک را با بدن فرد داشته ،و واکنش‌های ایمنی بدن را تحریک نکند ونیز سرطان‌زا نباشند.

به دلیل اینکه لب‌ها دارای خون‌رسانی بالایی هستند و کاملا متحرک هستند، پایداری ژل مورد نظر و حجم تزریق شده باید بسیار دقیق انتخاب و انجام شود.  انواع مختلفی از پرکننده های پوستی که می توانید در لب خود  تزریق کنید وجود دارد.

اما پرکننده های متداول امروزه از محصولاتی که شامل مواد مشابه  اسید هیالورونیک است. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی موجود در بدن است که به افزایش حجم لب کمک میکند.تفاوت فیلر با ژل لب

این نوع از پرکننده های پوستی گاهی اوقات “پرکننده اسید هیالورونیک.” نامیده می شود.پس از آن که رایج ترین پرکننده درم، است کلاژن است که کمتر استفاده می شود . گزینه های جدیدتر امن تر و اثرات طولانی تردارند.

آیا فیلرهای  لب ایمن هستند؟

فیلرهای لب یک روش زیبایی شناسی هستند ، بنابراین همیشه این احتمال وجود دارد که چیزی نادرست پیش رود. به همین دلیل بسیار مهم است که فقط به یک حرفه ای معتبر اجازه دهید این کار را انجام دهد. هرگز وسوسه نشوید که لبهای خود را در  سالن زیبایی تزریق کنید.

تفاوت فیلر با ژل لب

یک متخصص زیبایی آموزش هایی را که پزشک آرایشی و بهداشتی انجام داده است نداشته اند و آنها به طور قطعی قادر به تجویز دارو یا درمان در صورت اشتباه نبودن هستند.

با پزشک خود تحقیق کنید و از آنها بخواهید که عکسهای قبل و بعد از بیماران خود را ببینید. برخی از پزشکان حتی یک ویدیو از آنها را نشان می دهند که درمان را روی شخصی انجام می دهد تا بتوانید نتایج را مشاهده کنید.

بسیار اطمینان بخش علاوه بر این ، اگر از نتایج راضی نیستید ، پزشک شما قادر است فورا HA را با تزریق دیگری حل کند. باز هم ، این کاری است که یک آرایشگر نمی تواند انجام دهد.

حتماً محصولی را که به شما تزریق شده نیز مشاهده کنید. در طول درمان ، محصول باید از جعبه گرفته شود. همه چیز باید شفاف باشد. شما باید بتوانید دقیقاً ببینید که چه چیزی اتفاق می افتد و از چه مواردی استفاده می شود.

آیا تزریق فیلر لب دردناک است؟ 

شاید باور نکنید ، اما درمان دردناک نیست. داستان های ترسناک بسیاری وجود دارد که افراد مجبور شده اند جلوی دادرسی را بگیرند حتی قبل از اینکه درمان تمام شود ، زیرا این روند بسیار دردناک بود. اما اگر فردی که درمان را انجام می دهد خوب است ، دچار درد نمی شوید.

هزینه تزریق فیلرهای لب متفاوت است. تقویت لب یک روش زیبایی است که می تواند به شما زیبایی خاصی دهد.این روزها،ژل  پرکننده پوستی تزریقی روش بیشتر مورد استفاده برای تقویت لب است.

تزریق چربی و ایمپلنت روش های دیگر برای چاق وپر کردن  لب هستند. اما آنها  به دلیل نتایج متفاوت که بیشتر خطر ابتلا به عوارض جانبی دارد کمتر استفاده میشوند.

تزریق  لب برحسب نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داده و یا اینکه حجم لب‌ها را نیز افزایش یافت. پیش از تزریق، معاینه بیمار و مشاوره بالینی بسیار مهم است. سابقه بیماری‌های قبلی و مصرف دارو باید پرسیده شود.

مدت دوام ژل‌هاي موقت بين 6 تا 12ماه است حتي گاهي تا 24 ماه مي‌ماند و مي‌توان با تزريق آن براي افزايش حجم لب، گونه و خط خنده. براي خط اخم كه با بوتاكس برطرف نمي‌شود هم استفاده كرد.

تفاوت فیلر با ژل لب

با تزريق ژل، بلافاصله حجم از دست رفته به پوست باز مي گردد و چين‌هايي مانند خطوط لبخند يا پرانتزها  و چين‌هايي كه از كناره‌هاي تحتاني بيني در دوطرف شروع شده و تا گوشه‌هاي دهان ادامه پيدا مي‌كنند،  از بين مي‌رود.

ضمنا با برخي انواع آن مي‌توان گود افتادگي‌هاي زيرچشم يا فرورفتگي‌هاي برخي قسمت‌هاي پوست را کم کرد.
ژل هایی که برای برجسته و جوان سازی صورت استفاده می شوند اساساً دو نوع اند:

کوتاه مدت :
۱-  هیالورونیک اسید : که از جنس بدن می باشد و در جای خود کاملاً پایدار هستند و عوارض چندانی ندارند و بهترین انتخاب اند .
۲ – CaHA : مانند Radiesse مورد تایید  است و حدود ۹ الی ۱۸ ماه ماندگاری دارد.
این  ژلها که از جنس هیدروکسی آپاتایت هستند  به هیچ وجه برای تزریق در لب مناسب نیستند.

استفاده از ژل لب  اسید هیالورونیک

پرکننده اسید هیالورونیک می توانید ظاهر لب های شما را با اثرات معمولا حدود شش ماه پر کند.. پس از آن تزریق بیشتری نیاز است برای نگه داشتن حجم لب .

مزایای هیالورونیک اسید پرکننده ژل لب          

پس از تزریق، ژل در پشتیبانی از پرکننده و بافت لب راشکل میدهد.
کنترل بر حجم لب
مقدار ماده تزریق را می توان کنترل،کرد به طوری که  حجم زیادی از  لب ایجاد نشود.

سرعت درمان تدریجی است
تزریق می توان به تدریج در طول قرار ملاقات های مختلف داده شده تا  نتایج مورد نظر به دست آورد.

راه حل  راحت
هر توده و برآمدگی ایجاد شده توسط  لب ها را می توان به راحتی حل می شود.

کبودی کمتر
ممکن است کمتر کبودی و تورم در مقایسه با سایر پرکننده های پوستی وجود داشته باشد.

نتایج منطقی پایدار است
نتایج منطقی طولانی مدت، اما دائمی نیست.

واکنش های آلرژیک بعید است. از آنجا که مواد هیالورونیک اسید، از مواد مشابه آنچه که در بدن ساخته شده است  بعید به ایجاد یک واکنش حساسیتی است .
تکنیک های تزریقی  تقویت لب می تواند به سرعت در مطب دکتر  انجام شود.

تزریق چربی اینطور نیست. چرا که این روش نیاز به یک منطقه کوچک از لیپوساکشن برای برداشت چربی از بخش دیگری از بدن خود را قبل از تزریق می تواند انجام گیرد.قبل از تزریق، یک عامل بیحس کننده موضعی ممکن است برای کاهش ناراحتی تزریق شود.ا

ین شبیه به تزریق بی حس کننده  در دندانپزشکی ست.پس از تزریق، یخ ممکن است داده شود تا راحتتر  تورم کنترل شود.رژ لب و یا دیگرمحصولات ارایش لب بلافاصله پس از عمل اجتناب شود.

بهتر است 7 روز قبل ازتزریق از مصرف فرآورده هایی که انعقاد خون را به تاخیر می اندازند مانند آسپیرین و داروهای مثل  ژلوفن خودداری شود تا از احتمال خون مردگی یا خونریزی محل تزریق کاسته شود.در صورتی که وارفارین مصرف مینمایید حتماً با پزشکتان درمیان بگذارید.

عدم تقارن لبها و وجود توده در لب بعد از تزریق طبیعی بوده و طی 1 یا2 هفته از بین میرود.بهتر است تا چند روز از لمس و دستکاری محل تزریق خودداری کنید.

عوارض و مخاطرات جانبی تزریق  ژل لب  

عوارض جانبی مواد اسید هیالورونیک موقتی هستند و باید فقط چند روز طول بکشد. آنها ممکن است شامل:

خونریزی از  تزریق  و حساسیت در محل تزریق

عوارض جانبی شدیدتر و یا خطرات ممکن است شامل:
ورم و یا کبودی شدید و طولانی مدت یک  هفته تا 10 روز
عدم تقارن  لبها
توده و بی نظمی در لبها
زخم، و یا سفت شدن لبها
واکنش lipAllergic باعث قرمزی، تورم، و یا خارش در اطراف لب

تفاوت فیلر با ژل لب چیست؟

با دکتر خود تماس بگیرید بلافاصله اگر شما تجربه تورم شدید و یا دچار تب شدید.
ورم لب پس از تزریق را می توان با کمپرس سرد مثل کیسه یخ کاهش داد.
می توان از کرم مرطوب کننده برای جلوگیری از خشکی لب بعد از تزریق استفاده کرد.
طی چند ساعت اول پس از عمل، بیمار باید از استفاده از مواد آرایشی لب ها پرهیز کرده و حداقل به مدت 48 ساعت از انجام ورزش سنگین و قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید خودداری کند.تفاوت فیلر با ژل لب

تزریق چربی

روش دیگر برجسته سازی گونه ، تزریق چربی زیر پوست گونه است . این چربی از بدن خود شما به دست می آید و در صورت استفاده از PRP ایده آل میباشد. معمولا چربی اضافی در ناحیه شکم و ران انباشته می شود . دراین روش چربی را از بخشی از بدن استخراج کرده و شست و شو داده و در گونه تزریق می کنند .

تزریق چربی برای لب خیلی خوب نیست و براساس نظر آکادمی زیبایی آمریکا بهترین انتخاب برای لب استفاده از ژلهای هیالورونیک اسید است.تفاوت فیلر با ژل لب

هزینه تزریق ژل لب

معمولا هزینه تزریق ژل لب در مطبها هر سی سی حدود300تا 550000هزار تومان است که بستگی به این دارد که لب شما چقدر ژل احتیاج داشته باشد.

t
3 دیدگاه ها
 1. A می گوید

  اصلا خوب توضح ندادین
  هر بار نوشتین تفاوت فیلر وژل
  ولی اصلا تفاوتهاشونو نگفتین
  اینجوری بدتر آدم گیج میشه😏😏

 2. ساناز می گوید

  واقعا نفهمیدم تفاوت ژل و فیلر چی شد

  1. دکتر مشاوره می گوید

   تفاوت اشکاری ندارند در واقع فیلرها همون ژلهایی هستند که کلسیم ندارند و دیگر ژل تولید نمیشود

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک