مدل ناخن فرنچ جدید رنگی گلدونی

مدل ناخن فرنچ جدید رنگی : طرح فرنچ ناخن: وقتی برای اولین بار مانیکور فرانسوی را می شنوید ، نظر شما چیست؟ فکر می کنید این کشور از فرانسه آمده است؟ شما به حدس خود نزدیک نمی شوید.

طرح فرنچ ناخن

فرنچ ناخن  فرانسوی بی انتها است. طرح های مختلف ناخن می آیند و می روند ، اما هنوز هم می توانید زنانی را ببینید که در سراسر جهان فرنچ  ناخن فرانسوی به پا دارند. بسیاری از خانم ها تعجب می کنند که چگونه می توانند آن فرنچ عالی را در خانه بکشند . حتی اگر کار سختی به نظر برسد ، انجام مانیکور فرانسوی در واقع آسان است. کاملاً می توانید در خانه به آن برسید.

حقیقت اما از هالیوود ناشی شد. جف پینک ، بنیانگذار اورلی ، مردی است که در دم منشاء ردیابی مانیکور فرانسوی قرار دارد. در دهه 70 ، در ایالات متحده ، او تکنیک مانیکور را به نام “مانیکور فرانسوی” ساخت. برخی منابع هرچند نظر دیگری دارند.

ما شما را با روند ساخت یک مانیکور بی نظیر فرانسوی که همه ، از جمله اینستاگرام ، دوست دارند ، به شما ارائه می دهیم. تفاوت آن با مانیکور آمریکایی نیز به طور خلاصه مرور میکنیم.

بخوانید: قارچ ناخن:لاک ضد قارچ ودرمان خانگی

مانیکور فرانسوی چیست و منشأ آن چیست؟

مانیکور فرانسوی می تواند یک پایه بیرنگ با نکات واضح و سفید داشته باشد ، یا می توانید آن را به صورت پایه صورتی ، (بژ یا برهنه) طراحی کنید که با رنگ سفید خالص است. و تقریباً در همه موارد می توانید آن را سنگ بزنید. زیبا ، متنوع و آسان است.

چگونه طراحی ناخن فرانسوی با مانیکور آمریکایی تفاوت دارد؟

طرح های ناخن فرانسوی معمولاً دارای نوک سفید جامد به پایه صورتی یا برهنه هستند. و شکل های ناخن معمولاً مربع هستند. پیچیده تر به نظر می رسد.

از طرف دیگر مانیکور آمریکایی نوک سفیدی دارد که محکم اما ضعیف نیست. پایه معمولاً کرم یا به سادگی رنگ پوست است. با یک اثر طبیعی ساده به نظر می رسد.

چگونه می توان مانیکور فرانسوی را در خانه انجام داد

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک

مانند همه کارهایی که برای زیباتر شدن شما انجام خواهید داد ، باید راهی برای بهبود ظاهر خود داشته باشید. در واقع باید ایمن باشد و حداکثر سود را به شما بدهد. در اینجا مراحل چنین مانیکور فرانسوی وجود دارد.

مرحله 1: ناخن های خود را آماده کنید

 • ناخن های خود را تمیز کنید. برای از بینبردن لاک ناخن قدیمی ازپاک کننده ناخن استفاده کنید.
 • ناخن ها را بلند نگه دارید. مانیکورهای فرانسوی وقتی ناخنهای شما بلند است زیبا هستند. بنابراین آنها را خیلی کوتاه نکنید. آنها را طولانی نگه دارید.
 • اگر ازناخن های اکریلیکاستفاده می کنید  (می دانید که بیشتر شبیه به اضافه کردن طول اضافی است) ، می توانید ناخن را کوتاه کنید. اکریلیک بعداً طول آن را اضافه می کند.
 • ناخن های خود را به شکل مربع یا گرد بکشید. لبه باید به خوبی اصلاح و صاف باشد. یک فایل ناخن بهترین ابزار در اینجا است.
 • زمان برای نرم شدن کوتیکول های شما. مقداری شیر گرم یا روغن زیتون یا آب گرم را در یک کاسه بریزید. انگشتان دست خود را به مدت حداقل سه دقیقه خیس کنید.
 • با یک چوب نارنجی ،کوتیکول های خود را عقب فشار دهید. در صورت وجود آشیانه ای ناخوشایند یا درهم و برهمی ، آنرا به عقب فشار دهید یا آن را با برش کوتیکول یا قیچی ناخن برش دهید.
 • موارد فوق را انجام داده اید؟مقداریروغن کوتیکول را روی کوتیکول های خود بمالید.

مرحله 2: ناخن خود را سوهان بکشید

 • از روکش پایه استفاده کنید. انتخاب کت پایه ای که برای مانیکور فرانسوی توصیه می شود کرم ، صورتی کم رنگ یا روشن است.
 • این کار را با تمام ناخن ها انجام دهید.
 • لاک ناخن سفید رااضافه کنید . هنگام استفاده از پولیش سفید ، درست در انتهای رنگ سفید ناخن های خود متوقف شوید.
 • بگذارید خشک شود. و در صورت تمایل لایه دوم را بیش از لایه اول اضافه کنید.
 • از سطح ناخن های مانیکور شده خود با یک پولیش محافظت کنید.

مرحله 3: اضافه کردن نکات ناخن فرانسوی

. ادامه مطلب را بخوانید تا روش مناسبی را برای شما پیدا کنید.

انواع فرنچ ناخن

کسانی که لاک فرنچ را رزرو می کنند، ناخن های خود را همان گونه که انتظار دارند، فرنچ شده دریافت می کنند. اما حداقل خدمات دست یا ناخن اضافی را دریافت خواهند کرد. به همین دلیل لاک‌ های فرنچ اغلب ارزان ‌تر از مانیکور فرانسوی هستند و برای کسانی که دست‌ ها و ناخن ‌هایی دارند که در شرایط عالی هستند، انتخاب خوبی است.

البته این بدان معنا نیست که کسانی که ناخن های کوتاه یا نامرتب دارند نمی توانند از لاک فرنچ لذت ببرند. تکنسین تلاش خواهد کرد تا ناخن های شما را بدون توجه به ظاهر فعلی تا حد ممکن زیبا جلوه دهد.

دیزاین ناخن با رنگ طبیعی هلویی یا صورتی روی کوتیکول و نوک سفید، ساده ترین حالت فرنچ است. این طرح برای استفاده روزمره بسیار مناسب است و در عین سادگی، زیبایی و جذابیت خاصی به ناخن های شما می‌بخشد.

چیزی که فرنچ ساده را از فرنچ ناخن عروس متمایز می کند، طرح گل روی انگشت حلقه یا سایر انگشت ها است. این طراحی بسیار شیک با رنگ سفید می‌تواند ایده مناسبی برای عروس خانوم ها باشد. برای ایجاد فرنچ مشکی زیبا، هم می‌توانید از رنگ سفید بر روی کوتیکول استفاده کنید و هم از رنگ های متفاوت دیگر. کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. این مدل طراحی بسیار شیک را می‌توانید با استفاده از نگین، اکلیل، و نوارهای براق تزئین کنید و مدل های مختلف فرنچ ناخن را ایجاد کنید.

پس از به کار بردن پوشش پایه توسط تکنسین ناخن، یک لاک طبیعی صورتی، بژ یا کرم روی هر ناخن اعمال می شود. پس از خشک شدن، با استفاده از یک لاک سفید مات روی هر یک از ناخن ها (جایی که هر ناخن از بستر آن جدا می شود) یک نوک سفید تمیز ایجاد می شود.

گاهی اوقات این روند معکوس می شود و نوک سفید قبل از استفاده از لاک رنگی در بالا ایجاد می شود تا ظاهر بهتری ایجاد کند. پس از خشک شدن لاک و نوک آن، یک لایه تاپ ژل یا تاپ شاین برای محافظت از ناخن و افزایش دوام استفاده می شود.

مانیکور فرانسوی ممکن است بسیار ساده به نظر برسد، اما یک روش فوق‌ العاده دشوار است اگر بخواهید آن را خودتان انجام دهید. یک مانیکور معیوب، فرنچ نامنظم و بدشکل می تواند تا حد زیادی از زیبایی کار بکاهد.

نوشته های مرتبط

هنگامی که یک مانیکور فرانسوی را در یک سالن زیبایی رزرو می کنید، برخی از خدمات مجلل دست را نیز دریافت خواهید کرد: برای مثال لایه برداری، ماساژ یا یک درمان موم پارافین نرم کننده. تکنسین همچنین قبل از به کار بردن لاک فرنچ، همانطور که در بالا توضیح داده شد، زمانی را صرف شکل دادن به ناخن ها، مرتب کردن کوتیکول ها و مقابله با سایر مشکلات پوستی یا ناخن می کند.

مدل ناخن فرنچ جدید رنگی

روش 1: با استفاده از نوار اسکاچ

برای کسانی که نقاشان خوبی نیستند ، از این نوار استفاده کنید تا یک لبه و نکته کامل داشته باشید.

 • طول کمی از نوار چسب را برش دهید. آن را روی ناخن تمام شده خود قرار دهید و نوک مورد نظر خود را بکشید. از این نوار برای پوشاندن قسمت پایین هر نوک مورد نظر برای رنگ آمیزی استفاده می شود. قسمت کوچکی (نوک) را که نقاشی خواهید کرد ، در معرض نمایش قرار می دهد.
 • در قسمت بالای ناخن خود لاک سفید را بمالید. این نوار حتی اگر اشتباه کنید ، لبه نوک نقاشی را کامل و دقیق می کند.
 • بگذارید خشک شود و نوار را بردارید.

روش دوم: استفاده از پد مولکین

کاشت ناخن فرنچ ساده

اگر می خواهید نوک گرد باشد ، این بهترین انتخاب شماست. یک پد مالچین بخرید و امتحان کنید.

 • بعد از اتمام استفاده از رنگ ناخن و خشک شدن آن ، یک پد مالشی را روی ناخن خود بچسبانید. قسمت کوچکی را در قسمت بالا قرار دهید که به معنای رنگ نوک است.
 • قسمت در معرض را به عنوان نوک خود رنگ کنید. اطمینان حاصل کنید که نوک به خوبی رنگ شده است. اگر اشتباه کنید ، ملاک هنوز لبه را به شکل مناسب و کامل دور می کند.

روش 3: استفاده از Whiteout

رنگ آمیزی یک نکته عالی را برای شما آسان می کند. بنابراین به جای استفاده از یک لاستیک سفید ، آن را انتخاب کنید و زمان زیادی را در خود ذخیره کنید. بعد از استفاده واقعاً متفاوت نخواهد بود ، بنابراین نیازی به نگرانی نیست.

روش 4: استفاده از باند لاستیکی

اگرچه استفاده از باند لاستیکی به معنای این نیست که شما یک هنر ناخن فرانسوی بی نقص داشته باشید ، اما اگر مراحل را دنبال کنید ، شانس بیشتر است.

 • یک کت پایه را روی ناخن های خود بمالید و بگذارید خشک شود.
 • یک باند لاستیکی را انتخاب کرده و گره را در وسط گره بزنید. در هر طرف دو حلقه وجود خواهد داشت.
 • یک حلقه را روی ناخن نقاشی شده و حلقه دیگر را روی انگشت شست قرار دهید تا آن را محکم و در موقعیت قرار دهد.
 • برس مورد نظر خود را درون بطری لاک ناخن فرو کنید. سپس به عنوان نوک بالای باند لاستیکی رنگ کنید.
 • قبل از اینکه لاک کاملاً خشک شود ، نوار لاستیکی را بردارید.
 • در صورت بروز هر گونه اشتباهی ، از یک کت بالا برای اصلاح استفاده کنید.

رشد سریع ناخن:درمدت ۲هفته با ویتامین ها

طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن
طرح فرنچ ناخن

فرنچ صورتی ناخن

طرح فرنچ ناخن طرح فرنچ ناخن طرح فرنچ ناخن

instagram banner
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک