بعد از رابطه جنسی چه بخورم؟

بعد از رابطه جنسی چه بخورم؟

اگرچه این موضوع کمی عجیب به نظر می رسد اما به ما اعتماد کنید.  وقتی برای اولین بار وارد رابطه جنسی می شوید و آن انتظاری که از قبل داشتید را دریافت نمی کنید بهتر است به دنبال تجربیات بهتری باشید. در این شرایط باید از تجربیات قبلی تان درس بگیرید و رابطه بهتری برای خودتان بسازید.ممکن است بارها و بارها این شرایط را تجربه کنید:

 اگر این سوالی است که واقعاً شما را به این پست سوق داده است، پس به جای درستی آمده اید. کاملاً طبیعی است که بدن بعد از رابطه جنسی به تغذیه نیاز داشته باشد و نه فقط این، بلکه برای بازیابی انرژی، سالم ماندن و بازسازی گردش خون.

آيا نزديكي زياد ضرر داردنی نی سایت

بعد از برقراری رابطه جنسی واژن شما انعطاف پذیرتر می شود. حالا واژن به دخول عادت کرده است. پس دفعات بعدی که رابطه جنسی با همسرتان برقرار می کنید تجربه بهتر و راحت تری خواهید داشت.  علاوه بر این، سینه های شما به طور موقت سفت می شود چون تحرک شدن تان موجب شده است رگ های خونی متسع گردند  و بافت های سینه تان متورم شوند. نوک سینه ها هم به لمس شدن حساس می شود و این موضوع عادی است.

شاید از خودتان بپرسید چرا چنین شرایطی رخ می دهد؟ خوب پاسخ به این سوال بسیار ساده است. جریان خون و تنش عضلانی زمانی که  رابطه جنسی برقرار می کنید افزایش می یابد و باعث سفت تر شدن نوک سینه ها می گردد.

شاید یکی از سردرگم کننده ترین سوالاتی که در زندگیتان با ان مواجه شده باشید این است: ایا برای داشتن یک رابطه جنسی موفق آماده هستم؟  وقتی وارد رابطه ای می شوید و احساساتی نسبت به طرف مقابل پیدا می کنید پاسخ دادن به این سوال پیچیده تر از قبل خواهد شد.

فقط به خاطر داشته باشید که شما هیچ رابطه جنسی به دیگران بدهکار نیستید. اصلا مهم نیست طرف مقابل شما چقدر مهربان است و چقدر از زمانش را در کنار شما بوده و هزینه هایتان را  متقبل شده است.  اینکه چه زمانی باید با فردی وارد رابطه شوید به خودتان بستگی دارد.

بله می دانم. شما به دنبال نشانه هایی هستید که زمان مدنظر را نشان تان دهد. اما واقعیت این است که این نشانه ها فقط در درون خودتان است. این شما هستید که باید اماده ورود به چنین رابطه ای باشید.شاید این اولین باری نباشد که طرف مقابل رابطه جنسی را تجربه می کند.

اما شما اولین باری است که وارد یک رابطه جنسی می شوید و آن را تجربه می کنید.  شکی نیست که هر دوی شما احساس نگرانی و عصبی بودن خواهید داشت. پس به جای اینکه مدام از خود بپرسید ایا رابطه جنسی خوبی خواهم داشت؟ کار درستی انجام می دهم؟ به فکر بهتر شدن این رابطه باشید.

زندگی شلوغ می شود اگر زن و شوهری درگیر مسئولیت های کاری یا خانوادگی هستند، ممکن است در وقت گذاشتن برای صمیمیت مشکل داشته باشند. یا ممکن است پس از انجام مسئولیت های روزمره برای رابطه جنسی خیلی خسته باشند. استرس و اضطراب می تواند بر روی روابط جنسی نیز تأثیر بگذارد.

زوج هایی که در این شرایط قرار دارند تشویق می شوند تا روابط خود را تقویت کنند. داشتن شب‌های قرار و اختصاص زمانی برای صمیمیت می‌تواند به تقویت پیوندهای عاطفی کمک کند. این ممکن است شامل درخواست کمک از اعضای خانواده و دوستان برای مراقبت از کودک، انجام وظایف و سایر وظایف باشد.

برای اینکه اماده برقراری رابطه جنسی شوید بدن شما باید از طریق لمس کردن ، بوسیدن و سایر موارد گرم شود. این همان زمانی است که همسر شما دچار نعوظ می شود و واژن تان برای انجام رابطه جنسی روان می گردد. اگر واژن به اندازه کافی روان نباشد درد زیادی  به هنگام برقراری رابطه جنسی تحمل خواهید کرد. اما موضوع مهم و بخش جذاب ماجرا اینجاست که اعصاب هم می تواند با فرآیند تحریک تداخل داشته باشد.

درهفته چند بارنزدیکی خوب است نی نی سایت

شاید فکر کنید این رابطه ارزشش را نداشت:

قبل از اینکه وارد این رابطه شوید مغزتان رویاهای زیبا و فانتزی برایتان تدارک می بیند. واقعیت این است که رابطه جنسی شاید اینقدرها هم که فکر می کنید فانتزی نباشد. این موضوع کاملا عادی است. رابطه جنسی علاوه بر جسم روح شما را هم درگیر خود می سازد.

پس اگر ترس داشتید یا احساس تنش کردید  باید بدانید که خیلی ها در اولین روابط خود چنین احساسات را تجربه کرده اند.اینکه بار اول یا هزارم تان است که رابطه جنسی دارید زیاد مهم نیست. شما و همسرتان باید به دنبال روشی برای برقراری ارتباط باشید و نیازهایتان را به خوبی درک کنید و برطرف نمایید. اگر در این رابطه احساس راحتی نداشته باشید تجربه خوبی هم نخواهید داشت.

علاوه بر این، تغییرات هورمونی می تواند بعد از رابطه جنسی مسائل عاطفی زیادی ایجاد کند. بعد از این رابطه هم شما احساسات خودتان را خواهید داشت. پس اگر احساس منفی یا مثبت زیادی درباره رابطه جنسی تجربه می کنید زیاد نگران نباشید. وقتی حالتان بهتر شد و توانستید با  شرایط کنار بیایید و احساس آرامش کنید همه چیز درست می شود( هم برای شما و هم برای همسرتان)

معمولا در فیلم های سینمایی و تلویزیونی ایده های زیادی درباره رابطه جنسی تولید می شود. اگر می خواهید اتاق تان را با شمع و گل پر کنید و رابطه رمانتیکی داشته باشید می توانید از این فیلم ها ایده بگیرید. اما واقعیت این است که همیشه همه چیز همانطور که پیش بینی کرده اید نخواهید بود.  اولین و مهم ترین کاری که قبل از برقراری رابطه جنسی انجام دهید این است که خودتان را در برابر بیماری های STD و بارداری محافظت نمایید.

بعد از اینکه کارهای اولیه را انجام دادید می توانید از رابطه تان لذت ببرید.

تعداد دفعات نزديكي با همسر در روز

دفعات “طبیعی” رابطه جنسی چقدر است؟

این سوال اغلب پرسیده می شود، اما پاسخ دادن به آن با اعداد دشوار است. فراوانی “طبیعی” رابطه جنسی، دفعاتی است که دو طرف توافق دارند که برای آنها بهترین کار را انجام می دهد. برای برخی، این ممکن است به معنای داشتن رابطه جنسی چندین بار در روز / هفته / ماه / سال باشد. تا زمانی که هر دو طرف راضی باشند، هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد.

بسته به تعریفی که فرد از جنسیت دارد، ممکن است پاسخ به این سؤال نیز متفاوت باشد.

کلمه “سکس” اغلب برای افراد مختلف به معنای متفاوت است.سرعت تحریک شدن افراد هم  متفاوت است. مردان همانند مایکرویو هستند و زنان مثل آشپزانی هستند که به آرامی کارشان را انجام می دهند.  شما می توانید از انگشت تان استفاده کنید و ببینید واژن تان برای برقراری رابطه جنسی آماده شده است یا خیر. اگر واژن به اندازه کافی مرطوب نبود زیاد نگران نباشید. شما یا همسرتان مشکلی ندارید. می توانید از روان کننده هم استفاده کنید.

زوج هایی که در اوایل مرحله “ماه عسل” رابطه خود هستند ممکن است بیشتر از آنهایی که برای مدت طولانی با هم بوده اند رابطه جنسی داشته باشند. گاهی اوقات روابط در ابتدا هیجان انگیزتر هستند، اما بعد از چندین ماه یا سال تبدیل به روتین می شوند.

تعارض در رابطه نیز ممکن است بر تعداد جنسی تأثیر بگذارد. ارتباط خوب بین شرکا برای یک رابطه جنسی سالم مهم است. مشاوره و سکس درمانی اغلب کمک می کند.

مهم نیست که مردم چگونه جنسیت را تعریف می کنند، عوامل متعددی می توانند بر فراوانی آن تأثیر بگذارند.گاهی اوقات، شرکا در مورد تناوب جنسی اختلاف نظر دارند. به عنوان مثال، ممکن است یکی بخواهد چندین شب در هفته رابطه جنسی داشته باشد، در حالی که دیگری به یک بار در ماه راضی باشد. در این موارد، سازش ضروری است. برخی از زوج‌ها درباره فعالیت‌های دیگری که از نظر جنسی رضایت‌بخش است صحبت می‌کنند یا تصمیم می‌گیرند یک رابطه آزاد و غیرتک همسری را امتحان کنند.

بعد از رابطه جنسی چه بخورم

انجام برخی کارها حیاتی است و آنچه می خورید یکی از آنهاست، غذای سالم بعد از رابطه جنسی به شما کمک می کند تا برخی از مواد مغذی مهم مانند پروتئین، مواد معدنی، آهن و روی را به شما بدهد .برخلاف تصور بسیاری از مردم مبنی بر اینکه رابطه جنسی منظم می تواند شما را چاق کند، .

مطالعات نشان داده اند که ممکن است یک افسانه باشد زیرا رشد بدن بیشتر به بلوغ و غذا مربوط می شود تا رابطه جنسی، شما در حین رابطه جنسی کالری می سوزانید بنابراین ممکن است وزن کم کنید. اما نه به اندازه ورزش کردن. رابطه جنسی باعث افزایش وزن شما نمی شود و همچنین کالری اضافی ناشی از رابطه جنسی را از دست نمی دهید.

یک زن به طور متوسط ​​در طول رابطه جنسی 70 کالری می سوزاند، اما این مطمئناً به ورزشکاری شریک زندگی شما بستگی دارد و صرف نظر از اینکه می خواهید انرژی خود را بازگردانید، بنابراین بهترین غذا برای انجام این کار است. آیا می دانید که خوردن غذای مناسب بعد از رابطه جنسی کمی لذت حسی به شما می دهد؟

 این حس حسی و ویتامین را ارائه می دهد، و رابطه جنسی قطعا می تواند میل شما را به غذا افزایش دهد.

بعد از رابطه جنسی چه بخورم

بر اساس مطالعات، ما فهرستی گسترده از بهترین گزینه های غذایی که باید بعد از رابطه جنسی بخورید و برخی سوالات احتمالی دیگر که ممکن است به پاسخ آنها نیاز داشته باشید، گردآوری کرده ایم.

ایا غذا می تواند میل جنسی شما را افزایش دهد؟

بعد از پارگي بكارت چه بخوریم

در کمال تعجب غذاهای خاصی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند رابطه جنسی لذت بخش تری داشته باشید و این غذاها به عنوان غذاهای تقویت کننده قوای جنسی برای خانم ها معرفی می شوند، در این پست به برخی از این غذاها اشاره می شود که اشتهای شما را برای رابطه جنسی قوی تر نگه می دارد و بدن شما را به خوبی پرانرژی می کند. ،.

گنجاندن برخی از این غذاها در رژیم غذایی خود قبل از رابطه جنسی و بعد از رابطه جنسی بسیار ضروری است.

غذای سالم در واقع به داشتن یک سبک زندگی جنسی سالم کمک می کند و طبق تحقیقات، غذا در سلامت جنسی زنان نقش دارد. بنابراین برای نهایی کردن آن، پاسخ مثبت است، برای فهرست دقیق، این غذاهای تقویت کننده میل جنسی را بررسی کنید.

بعد از رابطه جنسی چه بخورم

بعد از زفاف چه بخوریم

به طور متوسط ​​60 تا 100 کالری در طی این مدت سوزانده می شود. و این تنها به میزان فعال بودن شریک زندگی شما بستگی دارد، ممکن است شما بیشتر از آن یا کمتر می سوزانید، اما صادقانه بگویم که خوردن بعد از رابطه جنسی بیشتر با بازیابی انرژی و مواد مغذی از دست رفته ارتباط دارد تا بازگرداندن کالری از دست رفته شما. .

خوردن بعد از رابطه جنسی برای کمک به ارتقای روحیه شما و حفظ آرامش و تقویت بیشتر شما مهم است .

با این حال، غذای بعد از رابطه جنسی نباید به غذاهای ناسالم یا ناسالم محدود شود، رابطه جنسی می تواند احساس خستگی یا رضایت شدید را در شما ایجاد کند، اما اگر می خواهید یک عملکرد تکراری داشته باشید، غذای سالم انرژی زا بسیار ضروری است.

11 غذایی که باید بعد از رابطه جنسی بخورید

غذای بعد از رابطه جنسی فقط به دلیل گرسنگی عملی نیست، دریافت مواد مغذی ضروری است و بهترین منبع غذا است. در اینجا 9 ماده غذایی وجود دارد که بعد از رابطه جنسی شما را پرانرژی نگه می دارد.بعد از رابطه جنسی چه بخورم

1. اسفناج

این موارد ممکن است بعد از رابطه جنسی به ذهن شما نرسد، اما مشخص شده است که نه تنها در تامین مواد مغذی به بدن بلکه در افزایش گردش خون مناسب و فعال‌تر و آرام‌تر نگه داشتن شما بسیار مفید است. غذایی که قبل از رابطه جنسی باید خورد.

نوشته های مرتبط

2. پنیر

یکی دیگر از غذاهایی که ارزش خوردن بعد از رابطه جنسی را دارد، پنیر است، به ویژه پنیر دلمه، بسیار مغذی است و به گردش خون کمک می کند، همچنین اعتقاد بر این است که بعد از رابطه جنسی احساسات را بر می انگیزد و باعث می شود احساس هیجان و رضایت بیشتری داشته باشید .

فرانسوی ها همچنین معتقدند که پنیر می تواند برای زندگی جنسی شما معجزه کند، اما باید از خوردن بیش از حد پنیر خودداری کرد زیرا ممکن است به موقع هضم نشود و باعث ناراحتی شما شود.

بعد از رابطه جنسی چه بخورم

3. سیب

سیب ترجیحا بهترین میوه ای است که باید بعد از رابطه جنسی به آن فکر کنید، حاوی مواد مغذی ضروری است که کمی احساس را در بدن شما آزاد می کند و شما را حتی بیشتر از آنچه که هستید آرام تر می کند،.

گفته می شود که یک سیب در روز پزشک را حفظ می کند و اکنون مشخص شده است که یک میوه در روز زندگی جنسی زنان را بهبود می بخشد، بدن را در حین و بعد از رابطه جنسی فعال تر و آرام تر می کند .

4. سیب زمینی

شکم پر بعد از رابطه جنسی ممکن است حیاتی نباشد، اما به آن نیاز است، بنابراین یک وعده غذایی مانند سیب زمینی به خوبی انجام می دهد، آنقدر سبک است که شما را راضی نگه دارد، اما نه خیلی سیر، سیب زمینی را می توان در انواع غذاها بسته به نوع غذا درست کرد. ترجیح.

بعد از اولین رابطه چه چیزهایی نباید خورد

5. موز

موز گزینه بسیار خوبی برای بررسی بعد از رابطه جنسی است، حاوی آهن، پتاسیم و کلسیم است که به نوبه خود مواد مغذی از دست رفته را به بدن پس از یک فعالیت شدید مانند رابطه جنسی باز می گرداند، همچنین در گردش خون در مغز و پتاسیم در مغز ضروری است.

 این به جلوگیری از عفونت کمک می کند .

موز یک وعده غذایی سبک است، بنابراین اگر نمی خواهید خیلی سیر شوید، عالی است. بعد از رابطه جنسی چه بخورم

6. هندوانه

بدن باید بعد از رابطه جنسی هیدراته شود، هندوانه گزینه بسیار خوبی به نظر می رسد زیرا نه تنها جایگزین آب است، بلکه حاوی آنتی اکسیدان هایی است که باکتری ها را از بین می برد و باکتری های خوب در سیستم شما را به خوبی حفظ می کند، همچنین دلیل دیگری برای خوردن هندوانه این باور است.

 که دانه ها به زن کمک می کنند تا زندگی جنسی کامل تر و لذت بخشی داشته باشند.

7. توت فرنگی

توت فرنگی نه تنها خوشمزه است، بلکه ممکن است بعد از رابطه جنسی ارزش آن را داشته باشد، همچنین به هیدراته شدن بدن نیز کمک می کند. سایر فواید توت فرنگی عبارتند از: سرحال نگه داشتن، خروج از بدن، قفل کردن رطوبت و خلاص شدن از شر باکتری های مضر در سیستم بدن.

توت فرنگی نیز یکی از غذاهایی است که می تواند رابطه جنسی را به خصوص برای خانم ها هیجان انگیز و سرگرم کننده کند .توت فرنگی همچنین میل جنسی را تقویت می کند.

تغذیه بعد از اولین دخول

8. گوجه فرنگی

یکی دیگر از مواد غذایی که ممکن است بخواهید برای پر کردن H20 در بدن خود بخورید گوجه فرنگی است، می توانید آن را به وعده غذایی خود اضافه کنید یا آن را خام بخورید به هر روشی که تصمیم به مصرف گوجه فرنگی دارید که هدف خود را در سیستم شما برآورده می کند، گوجه فرنگی به خوبی در بدن جذب می شود.

 شما را قبل و بعد از رابطه جنسی هیدراته نگه می دارد . بعد از رابطه جنسی چه بخورم

اغلب از آن به عنوان سیب عشق یاد می شود، شاید به این دلیل که کنترل ماهیچه ها را تحریک می کند و جریان خون را به لب ها و دهان افزایش می دهد.

بعد از رابطه جنسی چه بخورم

مراقبت هاي بعد از پارگي بكارت

برای ترمیم پرده بکارت بخوانید

9. خیار

ی هیدراته نگه می دارد، خیار همچنین برای حذف سموم از بدن استفاده می شود که می تواند برای سلامت جنسی و فشار خون پایین مفید باشد.

10. صدف

خواص شگفت انگیز آفرودیزیک صدف می تواند به بازنشانی سطح استروژن کمک کند و در نتیجه باعث می شود احساس انرژی بیشتری کنید و ادعاهایی وجود دارد که به سطح تستوسترون کمک می کند. اگر به دلیل بافت لزج صدف ها از طرفداران آنها نیستید، ممکن است تحت تاثیر مزایای آنها قرار بگیرید.

11. چای جینسینگ

وقت آن است که از قهوه به چای جینسینگ روی بیاورید. مطالعات نشان داده‌اند که می‌تواند به تقویت استقامت جنسی شما کمک کند و می‌توانید بعد از یک غذای سالم خوب، آن را ادامه دهید و مصرف کنید.

غذا خوردن بعد از رابطه جنسی عمدتاً برای تغذیه و تقویت شما است زیرا کالری از دست می رود، اما موارد حیاتی دیگری نیز وجود دارد که به زنان توصیه می شود بعد از رابطه جنسی انجام دهند.

قبل و بعد از رابطه جنسی چه کنیم

لازم است بهداشت خود را بعد از رابطه جنسی نیز کنترل کنید. در اینجا چند کار ساده اما ضروری وجود دارد که باید بعد از رابطه جنسی انجام دهید.

 • ادرار کردن بعد از رابطه جنسی اولین مورد در این لیست است، به خلاص شدن از شر باکتری ها از رسیدن به مثانه و همچنین باکتری های دستگاه ادراری کمک می کند که به جلوگیری از UTI کمک می کند .
 • به آرامی علائم درد یا خونریزی را بررسی کنید، زیرا ممکن است علائم عفونت یا ضایعه دستگاه تناسلی شما را نشان دهد، در صورت مشاهده با پزشک خود صحبت کنید.
 • یکی دیگر از راه‌های بهداشتی برای تمیز کردن پس از رابطه جنسی این است که به آرامی قسمت بیرونی بدن باکره خود را با آب یا پارابن پاک کنید، از صابون و عطرهای معطر خودداری کنید زیرا فقط می‌تواند دختر باکره را تحریک کرده و باعث عفونت شود.

بعد از رابطه زناشویی چه کار کنیم

 • در وان حمام مانند یک ملکه نوازش شده غوطه ور شوید، برای آبرسانی به پوست و کاهش خطر عفونت، مقداری روغن ضروری به آن اضافه کنید.
 • مقداری آب بنوشید، به دفع باکتری های نامناسب کمک می کند و بدن شما را هیدراته نگه می دارد، همچنین خطر عفونت را کاهش می دهد.
 • خوردن غذاهای غنی از پروبیوتیک همچنین به شما کمک می کند بعد از رابطه جنسی سالم بمانید، همچنین از بدن شما در برابر عفونت قارچی محافظت می کند، غذاهایی مانند ماست، آجیل و کیمچی با همان باکتری های خوب تخمیر می شوند که در بدن باکره وجود دارد. بعد از رابطه جنسی چه بخورم

امیدواریم این پست برای شما مفید بوده باشد و آیا برای شما لذت بخش بوده است؟ ما دوست داریم در مورد اینکه چقدر این پست را دوست داشتید پاسخ دهید.

 • سبزیجات،  از جمله سبزیجات برگ دار، فلفل دلمه ای، بروکلی، آووکادو، هویج، کلم پیچ، سیب زمینی شیرین، گوجه فرنگی، کرفس، کلم و هویج
 • میوه  هایی مانند مرکبات، انواع توت ها، انبه، خربزه، سیب و موز
 • غلات کامل  مانند جو، کینوا، برنج قهوه ای و نان سبوس دار
 • پروتئین بدون چربی یا کم چرب،  از جمله ماهی، مرغ، توفو، لوبیا، دانه ها، آجیل، عدس، ادامام و گوشت گاو بدون چربی 
 • لبنیات کم چرب یا بدون چربی  مانند ماست، شیر، پنیر و تخم مرغ

عوارض زیاد ارضا شدن در یک روز

افراد در صورت داشتن بیماری یا درد مزمن ممکن است کمتر رابطه جنسی داشته باشند. برخی از بیماری ها، داروها و درمان ها می توانند میل جنسی را کاهش دهند. مثلا:

 • اگر مردی  تستوسترون پایینی داشته باشد ، ممکن است مانند گذشته به داشتن رابطه جنسی علاقه نداشته باشد.
 • شرایطی مانند  آرتریت  ممکن است رابطه جنسی را ناراحت کننده کند.
 • مردان مبتلا به  بیماری پیرونی  ممکن است نتوانند مقاربت داشته باشند زیرا انحنای آلت تناسلی آنها این کار را بسیار دشوار می کند.
 • داروهایی مانند داروهای ضد افسردگی می توانند عوارض جانبی جنسی داشته باشند.
 • زنان ممکن است  پس از یائسگی دچار  خشکی واژن شوند که ممکن است رابطه جنسی را ناراحت کننده کند.

اگر مشکلات سلامتی بر توانایی شما در رابطه جنسی تأثیر می گذارد، با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی صحبت کنید.

با افزایش سن افراد ممکن است کمتر رابطه جنسی داشته باشند. این کاهش ممکن است با سلامت کلی یا کمبود شریک زندگی مرتبط باشد. تغییرات هورمونی نیز ممکن است نقش داشته باشد.

 سطح تستوسترون مردان با افزایش سن به تدریج کاهش می یابد. و بدن زنان پس از یائسگی استروژن کمتری تولید می کند. هم تستوسترون و هم استروژن هورمون های مهمی برای عملکرد جنسی هستند.

باید بدانید که رابطه جنسی می تواند عواقبی داشته باشد و زندگیتان را به کلی تغییر دهد. احتمال دارد در حین رابطه، باردار شوید یا اینکه به بیماری های STD مبتلا گردید.  اگر فکر می کنید اولین باری که رابطه جنسی دارید باردار نمی شوید سخت در اشتباهید.

همان بار اول هم می تواند شما را باردار کند. رابطه جنسی یک فرآیند جادویی که در فیلم های سینمایی وجود دارد نیست.  اما اگر اطلاعات کافی درباره آن داشته باشید می توانید احساس بهتری هم در خود ایجاد کنید.

instagram banner
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک