بعد از رابطه جنسی چه بخورم؟

بعد از رابطه جنسی چه بخورم؟

 اگر این سوالی است که واقعاً شما را به این پست سوق داده است، پس به جای درستی آمده اید. کاملاً طبیعی است که بدن بعد از رابطه جنسی به تغذیه نیاز داشته باشد و نه فقط این، بلکه برای بازیابی انرژی، سالم ماندن و بازسازی گردش خون.

بعد از رابطه جنسی چه بخورم

انجام برخی کارها حیاتی است و آنچه می خورید یکی از آنهاست، غذای سالم بعد از رابطه جنسی به شما کمک می کند تا برخی از مواد مغذی مهم مانند پروتئین، مواد معدنی، آهن و روی را به شما بدهد .برخلاف تصور بسیاری از مردم مبنی بر اینکه رابطه جنسی منظم می تواند شما را چاق کند، .

مطالعات نشان داده اند که ممکن است یک افسانه باشد زیرا رشد بدن بیشتر به بلوغ و غذا مربوط می شود تا رابطه جنسی، شما در حین رابطه جنسی کالری می سوزانید بنابراین ممکن است وزن کم کنید. اما نه به اندازه ورزش کردن. رابطه جنسی باعث افزایش وزن شما نمی شود و همچنین کالری اضافی ناشی از رابطه جنسی را از دست نمی دهید.

یک زن به طور متوسط ​​در طول رابطه جنسی 70 کالری می سوزاند، اما این مطمئناً به ورزشکاری شریک زندگی شما بستگی دارد و صرف نظر از اینکه می خواهید انرژی خود را بازگردانید، بنابراین بهترین غذا برای انجام این کار است. آیا می دانید که خوردن غذای مناسب بعد از رابطه جنسی کمی لذت حسی به شما می دهد؟

 این حس حسی و ویتامین را ارائه می دهد، و رابطه جنسی قطعا می تواند میل شما را به غذا افزایش دهد.

بعد از رابطه جنسی چه بخورم

بر اساس مطالعات، ما فهرستی گسترده از بهترین گزینه های غذایی که باید بعد از رابطه جنسی بخورید و برخی سوالات احتمالی دیگر که ممکن است به پاسخ آنها نیاز داشته باشید، گردآوری کرده ایم.

ایا غذا می تواند میل جنسی شما را افزایش دهد؟

بعد از پارگي بكارت چه بخوریم

در کمال تعجب غذاهای خاصی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند رابطه جنسی لذت بخش تری داشته باشید و این غذاها به عنوان غذاهای تقویت کننده قوای جنسی برای خانم ها معرفی می شوند، در این پست به برخی از این غذاها اشاره می شود که اشتهای شما را برای رابطه جنسی قوی تر نگه می دارد و بدن شما را به خوبی پرانرژی می کند. ،.

گنجاندن برخی از این غذاها در رژیم غذایی خود قبل از رابطه جنسی و بعد از رابطه جنسی بسیار ضروری است.

غذای سالم در واقع به داشتن یک سبک زندگی جنسی سالم کمک می کند و طبق تحقیقات، غذا در سلامت جنسی زنان نقش دارد. بنابراین برای نهایی کردن آن، پاسخ مثبت است، برای فهرست دقیق، این غذاهای تقویت کننده میل جنسی را بررسی کنید.

بعد از رابطه جنسی چه بخورم

بعد از زفاف چه بخوریم

به طور متوسط ​​60 تا 100 کالری در طی این مدت سوزانده می شود. و این تنها به میزان فعال بودن شریک زندگی شما بستگی دارد، ممکن است شما بیشتر از آن یا کمتر می سوزانید، اما صادقانه بگویم که خوردن بعد از رابطه جنسی بیشتر با بازیابی انرژی و مواد مغذی از دست رفته ارتباط دارد تا بازگرداندن کالری از دست رفته شما. .

خوردن بعد از رابطه جنسی برای کمک به ارتقای روحیه شما و حفظ آرامش و تقویت بیشتر شما مهم است .

با این حال، غذای بعد از رابطه جنسی نباید به غذاهای ناسالم یا ناسالم محدود شود، رابطه جنسی می تواند احساس خستگی یا رضایت شدید را در شما ایجاد کند، اما اگر می خواهید یک عملکرد تکراری داشته باشید، غذای سالم انرژی زا بسیار ضروری است.

11 غذایی که باید بعد از رابطه جنسی بخورید

غذای بعد از رابطه جنسی فقط به دلیل گرسنگی عملی نیست، دریافت مواد مغذی ضروری است و بهترین منبع غذا است. در اینجا 9 ماده غذایی وجود دارد که بعد از رابطه جنسی شما را پرانرژی نگه می دارد.بعد از رابطه جنسی چه بخورم

1. اسفناج

این موارد ممکن است بعد از رابطه جنسی به ذهن شما نرسد، اما مشخص شده است که نه تنها در تامین مواد مغذی به بدن بلکه در افزایش گردش خون مناسب و فعال‌تر و آرام‌تر نگه داشتن شما بسیار مفید است. غذایی که قبل از رابطه جنسی باید خورد.

2. پنیر

یکی دیگر از غذاهایی که ارزش خوردن بعد از رابطه جنسی را دارد، پنیر است، به ویژه پنیر دلمه، بسیار مغذی است و به گردش خون کمک می کند، همچنین اعتقاد بر این است که بعد از رابطه جنسی احساسات را بر می انگیزد و باعث می شود احساس هیجان و رضایت بیشتری داشته باشید .

فرانسوی ها همچنین معتقدند که پنیر می تواند برای زندگی جنسی شما معجزه کند، اما باید از خوردن بیش از حد پنیر خودداری کرد زیرا ممکن است به موقع هضم نشود و باعث ناراحتی شما شود.

بعد از رابطه جنسی چه بخورم

3. سیب

سیب ترجیحا بهترین میوه ای است که باید بعد از رابطه جنسی به آن فکر کنید، حاوی مواد مغذی ضروری است که کمی احساس را در بدن شما آزاد می کند و شما را حتی بیشتر از آنچه که هستید آرام تر می کند،.

گفته می شود که یک سیب در روز پزشک را حفظ می کند و اکنون مشخص شده است که یک میوه در روز زندگی جنسی زنان را بهبود می بخشد، بدن را در حین و بعد از رابطه جنسی فعال تر و آرام تر می کند .

4. سیب زمینی

شکم پر بعد از رابطه جنسی ممکن است حیاتی نباشد، اما به آن نیاز است، بنابراین یک وعده غذایی مانند سیب زمینی به خوبی انجام می دهد، آنقدر سبک است که شما را راضی نگه دارد، اما نه خیلی سیر، سیب زمینی را می توان در انواع غذاها بسته به نوع غذا درست کرد. ترجیح.

نوشته های مرتبط

بعد از اولین رابطه چه چیزهایی نباید خورد

5. موز

موز گزینه بسیار خوبی برای بررسی بعد از رابطه جنسی است، حاوی آهن، پتاسیم و کلسیم است که به نوبه خود مواد مغذی از دست رفته را به بدن پس از یک فعالیت شدید مانند رابطه جنسی باز می گرداند، همچنین در گردش خون در مغز و پتاسیم در مغز ضروری است.

 این به جلوگیری از عفونت کمک می کند .

موز یک وعده غذایی سبک است، بنابراین اگر نمی خواهید خیلی سیر شوید، عالی است. بعد از رابطه جنسی چه بخورم

6. هندوانه

بدن باید بعد از رابطه جنسی هیدراته شود، هندوانه گزینه بسیار خوبی به نظر می رسد زیرا نه تنها جایگزین آب است، بلکه حاوی آنتی اکسیدان هایی است که باکتری ها را از بین می برد و باکتری های خوب در سیستم شما را به خوبی حفظ می کند، همچنین دلیل دیگری برای خوردن هندوانه این باور است.

 که دانه ها به زن کمک می کنند تا زندگی جنسی کامل تر و لذت بخشی داشته باشند.

7. توت فرنگی

توت فرنگی نه تنها خوشمزه است، بلکه ممکن است بعد از رابطه جنسی ارزش آن را داشته باشد، همچنین به هیدراته شدن بدن نیز کمک می کند. سایر فواید توت فرنگی عبارتند از: سرحال نگه داشتن، خروج از بدن، قفل کردن رطوبت و خلاص شدن از شر باکتری های مضر در سیستم بدن.

توت فرنگی نیز یکی از غذاهایی است که می تواند رابطه جنسی را به خصوص برای خانم ها هیجان انگیز و سرگرم کننده کند .توت فرنگی همچنین میل جنسی را تقویت می کند.

تغذیه بعد از اولین دخول

8. گوجه فرنگی

یکی دیگر از مواد غذایی که ممکن است بخواهید برای پر کردن H20 در بدن خود بخورید گوجه فرنگی است، می توانید آن را به وعده غذایی خود اضافه کنید یا آن را خام بخورید به هر روشی که تصمیم به مصرف گوجه فرنگی دارید که هدف خود را در سیستم شما برآورده می کند، گوجه فرنگی به خوبی در بدن جذب می شود.

 شما را قبل و بعد از رابطه جنسی هیدراته نگه می دارد . بعد از رابطه جنسی چه بخورم

اغلب از آن به عنوان سیب عشق یاد می شود، شاید به این دلیل که کنترل ماهیچه ها را تحریک می کند و جریان خون را به لب ها و دهان افزایش می دهد.

مراقبت هاي بعد از پارگي بكارت

برای ترمیم پرده بکارت بخوانید

9. خیار

ی هیدراته نگه می دارد، خیار همچنین برای حذف سموم از بدن استفاده می شود که می تواند برای سلامت جنسی و فشار خون پایین مفید باشد.

10. صدف

خواص شگفت انگیز آفرودیزیک صدف می تواند به بازنشانی سطح استروژن کمک کند و در نتیجه باعث می شود احساس انرژی بیشتری کنید و ادعاهایی وجود دارد که به سطح تستوسترون کمک می کند. اگر به دلیل بافت لزج صدف ها از طرفداران آنها نیستید، ممکن است تحت تاثیر مزایای آنها قرار بگیرید.

11. چای جینسینگ

وقت آن است که از قهوه به چای جینسینگ روی بیاورید. مطالعات نشان داده‌اند که می‌تواند به تقویت استقامت جنسی شما کمک کند و می‌توانید بعد از یک غذای سالم خوب، آن را ادامه دهید و مصرف کنید.

غذا خوردن بعد از رابطه جنسی عمدتاً برای تغذیه و تقویت شما است زیرا کالری از دست می رود، اما موارد حیاتی دیگری نیز وجود دارد که به زنان توصیه می شود بعد از رابطه جنسی انجام دهند.

قبل و بعد از رابطه جنسی چه کنیم

لازم است بهداشت خود را بعد از رابطه جنسی نیز کنترل کنید. در اینجا چند کار ساده اما ضروری وجود دارد که باید بعد از رابطه جنسی انجام دهید.

 • ادرار کردن بعد از رابطه جنسی اولین مورد در این لیست است، به خلاص شدن از شر باکتری ها از رسیدن به مثانه و همچنین باکتری های دستگاه ادراری کمک می کند که به جلوگیری از UTI کمک می کند .
 • به آرامی علائم درد یا خونریزی را بررسی کنید، زیرا ممکن است علائم عفونت یا ضایعه دستگاه تناسلی شما را نشان دهد، در صورت مشاهده با پزشک خود صحبت کنید.
 • یکی دیگر از راه‌های بهداشتی برای تمیز کردن پس از رابطه جنسی این است که به آرامی قسمت بیرونی بدن باکره خود را با آب یا پارابن پاک کنید، از صابون و عطرهای معطر خودداری کنید زیرا فقط می‌تواند دختر باکره را تحریک کرده و باعث عفونت شود.

بعد از رابطه زناشویی چه کار کنیم

 • در وان حمام مانند یک ملکه نوازش شده غوطه ور شوید، برای آبرسانی به پوست و کاهش خطر عفونت، مقداری روغن ضروری به آن اضافه کنید.
 • مقداری آب بنوشید، به دفع باکتری های نامناسب کمک می کند و بدن شما را هیدراته نگه می دارد، همچنین خطر عفونت را کاهش می دهد.
 • خوردن غذاهای غنی از پروبیوتیک همچنین به شما کمک می کند بعد از رابطه جنسی سالم بمانید، همچنین از بدن شما در برابر عفونت قارچی محافظت می کند، غذاهایی مانند ماست، آجیل و کیمچی با همان باکتری های خوب تخمیر می شوند که در بدن باکره وجود دارد. بعد از رابطه جنسی چه بخورم

امیدواریم این پست برای شما مفید بوده باشد و آیا برای شما لذت بخش بوده است؟ ما دوست داریم در مورد اینکه چقدر این پست را دوست داشتید پاسخ دهید.

 • سبزیجات،  از جمله سبزیجات برگ دار، فلفل دلمه ای، بروکلی، آووکادو، هویج، کلم پیچ، سیب زمینی شیرین، گوجه فرنگی، کرفس، کلم و هویج
 • میوه  هایی مانند مرکبات، انواع توت ها، انبه، خربزه، سیب و موز
 • غلات کامل  مانند جو، کینوا، برنج قهوه ای و نان سبوس دار
 • پروتئین بدون چربی یا کم چرب،  از جمله ماهی، مرغ، توفو، لوبیا، دانه ها، آجیل، عدس، ادامام و گوشت گاو بدون چربی 
 • لبنیات کم چرب یا بدون چربی  مانند ماست، شیر، پنیر و تخم مرغ

instagram banner
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با پزشک